Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 710.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Jel ima neki novi patch da je izasao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
fifasmece kaže...



Možda san kritičniji jer san u stvarnom životu igra nogomet i svjestan koliko su nogometne igre imbecilne u usporedbi sa stvarnošću.

 

Kaj si haklao američki nogomet?  To bi moglo objasniti tvoj animozitet prema nogometnim simulacijama.  Nećeš vjerovati ali u obje igre ima meni u kojem imaš razno raznih opcija koje igri mogu dati veću slobodu a stavljene su kako bi igrači raznih sklonosti i vještina igru postavile onako kako im odgovara...

Očito nisi otišao dalje od rookie sve na automatic...

14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2013

jeli postoji kakv program da si sam prebacim neke igrace?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Kad će drugi demo?

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
fila2208 kaže...

Kad će drugi demo?

 

 

Za konzole izašao za pc jedan dan u 9 mjesecu, bez konkretnog datuma...

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Rekli su early September o.O

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Igram nogac na kompu već godinama, valjda od prve Fife, a prije toga na Komodorcu, tak da sam vidio svačega.Iako je ovo tema o najnovijem PES 2013 vidom da se dosta lome koplja na temu što je bolje Pes 2012 ili Fifa 2012.

 

Pošto mi je najveći gušt igrati nogac sa frendovima ispred TV (PC spojen na TV), rekao bih da je PES 2012 daleko "zabavniji".Zašto !? zato što u Fifi 2012 nema onog "grča" kada se protivnici zaintače kada krene podhebavanje protivnika.

Znam da nije realno, ali u Pesu se igra uglavnom odvija ispred gola, gradnja igre je manje bitan segment, sve se odvija brzo i male greške u obrani se plaćaju primljenim golom, dok je Fifa "ozbiljnija" u njoj nema jednostavnog jurišanja na gol, ipak moraš graditi igru, možeš stati na loptu i usporiti igru, držati loptu i krasti vrijeme kao u "pravom nogometu", možeš ozbiljno igrati obranu itd.

 

Sve gore navedeno, plus ljepša grafika, realnije kretanje, bolja fizika, bolji komentatori i  bolji ugođaj, davanje fora desnom gljivom, defenzivna igra, bolji dupli pasevi itd, sve to čini Fifu boljim nogometom od Pesa, no badava Fifi sve to, jer na kraju krajeva, bitno mi je koliko mi je neka igra zabavna, a Pes mi je definitivno zabavnija igra.Uglavnom kako rekoh, Pes uglavnom igram sa frendovima, i zabavan je do boli, Fifa, not so much.

 

Sudeći po demu, Pes 2013 je bolja zvijerka od prošlogodišnjeg Pesa, uglavnom, jer je dribling lakši i kontrola lopte bolja, što je velika stvar, sad u stvari nekoga i možeš predriblati bez nekih kombinacija sa desnom gljivom, sa boljim igračem možeš čak i nekoga pretrčati, nema više da si kod sprinta daš fora 15 metara zbog čega lopta završi u gol autu, kod sudaranja sa drugim igračem ne gubiš odmah loptu nakon što te taj lik gurne drugi put, dakle možeš se malo i gurati ili eventualno izboriti loptu naguravanjem.Ima još poboljšanja ali već predugo pišem, uglavnom igrajte demo.

 

PS

 

Što se tiće samog defaultnog gameplaya u Pesu 2012 i 2013, lopta je malo prespora a udarci preslabi, zato idite na Jenkey1002 blog i obavezno skinite gameplay tool ( a za demo 2013 i unlocker).Za demo možete još skinuti i patch za 72 tima i patch sa 30 stadiona.A za Pes 2012 bih preporučio obavezni Jenkey1002 turf patch koji poboljšava kvalitetu terena za jedno 1000 %, pošto je defaultna trava u Pesu ružna da ne može biti ružnija.Eto toliko.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
5 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Baotica kaže...

 

 

PS

 

Što se tiće samog defaultnog gameplaya u Pesu 2012 i 2013, lopta je malo prespora a udarci preslabi, zato idite na Jenkey1002 blog i obavezno skinite gameplay tool ( a za demo 2013 i unlocker).Za demo možete još skinuti i patch za 72 tima i patch sa 30 stadiona.A za Pes 2012 bih preporučio obavezni Jenkey1002 turf patch koji poboljšava kvalitetu terena za jedno 1000 %, pošto je defaultna trava u Pesu ružna da ne može biti ružnija.Eto toliko.

 

Probao sam skinuti patch i ne radi mi. Samo bi dugo vrti ulaz u igricu i nikako da uđe. Jesi ti imao takvih problema?

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Taj jenkey tool opće ne valja. Klonim ga se samo tako. Totalno promjeni fiziku lopte. To sam još probao na 2012 i kad malo navinem lopta ide pod oblake. Užas. Default je najbolji i nema smisla sad mjenjat.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

I ja najviše volim default. Ponekad skinem patch samo zbog naziva klubova (da su imena i grbovi kao original) i to mi obično zasere cijelu igricu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
NFSTheRun2013 kaže...

I ja najviše volim default. Ponekad skinem patch samo zbog naziva klubova (da su imena i grbovi kao original) i to mi obično zasere cijelu igricu.

Ako skidaš, skineš od PesEdita koji ima offline i online podršku. Meni najbolji peč koji koristim.

ELS BLAUGRANES <3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Za pes2012 sam počeo sa pesedit, ali na kraju sam skinuo pes serbia i sa njim završio igru. Nije mi ni loš pesvn.

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pa kaj još uvijek nema nikakve vijesti o drugom demu za PC??? {#}

PES & FM <3
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Baotica kaže...

 

Što se tiće samog defaultnog gameplaya u Pesu 2012 i 2013, lopta je malo prespora a udarci preslabi, zato idite na Jenkey1002 blog i obavezno skinite gameplay tool ( a za demo 2013 i unlocker).Za demo možete još skinuti i patch za 72 tima i patch sa 30 stadiona.A za Pes 2012 bih preporučio obavezni Jenkey1002 turf patch koji poboljšava kvalitetu terena za jedno 1000 %, pošto je defaultna trava u Pesu ružna da ne može biti ružnija.Eto toliko.

 

Lopta malo prespora a udarci preslabi?  Očito nismo probali istu igru...  meni su dodavanja malo prebrza a udarci glavom nerealno prejaki dok udarci nogom mogu proći iako zna biti udaraca kao iz topa...

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ja mislim da ce pes (demo2 ) izaci ovog vikenda,posto fifa izlazi u utorak..

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2012 19:53 (dino_pes13).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Novi trailer. La Crocketa Inieste <3

 

ELS BLAUGRANES &amp;lt;3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
dino_pes13 kaže...

ja mislim da ce pes izaci ovog vikedna,posto fifa izlazi u utorak..

 

 

full ili drugi demo??

PES &amp; FM &lt;3
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
soja kaže...

 

 

full ili drugi demo??

 

Spavaš a ... pa se probudiš pa ne znaš gdje si?  Toliko se pisalo o tome a izgleda uzalud...

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Konami i dalje šuti, fakat neznam zašto stalno PC kasnije dobi demo. Tako je bilo i prošle godine :/

ELS BLAUGRANES &amp;lt;3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
soja kaže...

 

 

full ili drugi demo??

 

Spavaš a ... pa se probudiš pa ne znaš gdje si?  Toliko se pisalo o tome a izgleda uzalud...

 

prestao sam čitat tvoje postove jer nemaju veze s ovom temom

PES &amp; FM &lt;3
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
soja kaže...

.

 

prestao sam čitat tvoje postove jer nemaju veze s ovom temom

 

 

Vidim, jer da si čitao znao bi kad izlazi drugi demo i full igra i ne bi pitao ono što je već napisano toliko puta do sada.... no neki ljudi izgleda ne znaju čitati već svaki novi dan pitati jedno te isto...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2012 20:04 (movie).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Ispitujem svaki dan jedno te isto jer sam nestrpljiv, a znam da na ovom forumu uvijek neko zna nesto vise od mene
PES &amp; FM &lt;3
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Biti ćete informirani, ja pratim po twotteru i u kontaktu sam s osobama koje su u kontaktu s Murphyem i ostalim ljudima vezanim za Pes2013.

ELS BLAUGRANES &amp;lt;3
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Par slika.

You push the RS-button and get an online overview You push the RS-button and get an online overview
ELS BLAUGRANES &amp;lt;3
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
soja kaže...
Ispitujem svaki dan jedno te isto jer sam nestrpljiv, a znam da na ovom forumu uvijek neko zna nesto vise od mene

 

 

Svi znamo isto, ono kaj pročitamo na netu... nema tajni niti iznenađenja..

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Pro Evolution Soccer We still not have an official release date for the PC demo but it will be coming this September.

Izvor: facbook...
PES &amp; FM &lt;3
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
soja kaže...
Pro Evolution Soccer We still not have an official release date for the PC demo but it will be coming this September.

Izvor: facbook...

 

 

Sad znaš koliko im je stalo do pc igrača što je u neku ruku i normalno pošto 98% prodanih igri ide na račun konzola...

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Nemogu vjerovat.

ELS BLAUGRANES &amp;lt;3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

pa to je samo demo, nije da su potpuno promjenili igru od prošlog... sve je to više manje isto.

0_o
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Kako opalit slikicu u igrici pa da postam nešto iz demo1 za ovaj pes?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice