Mortal Shell

poruka: 10
|
čitano: 2.631
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Mortal Shell
Trailer za ovu igru je izašao prije par dana, i moram reći da me oduševilo. Igra mi izgleda fantastično i nadam se da će opravdati očekivanja. Zasad je isključivo singleplayer. Evo i opisa:

"Mortal Shell is a deep action-RPG that tests your sanity and resilience in a shattered world. Combat is strategic, deliberate, and unforgiving." The Mortal Shells are the remnants of lost warriors, which players assume to absorb their powers. The path ahead will be filled with "desperate adversaries", "inscrutable gods", and "creatures both pitiable and grotesque".

Evo i trailer
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mortal Shell

prekosutra, 10.06. će biti prikazan gameplay Mortal Shella, pa ćemo vidjeti o čemu se radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Mortal Shell

Hmm studio je osnovan 2017., dakle u manje od 3g da sklepaju dobar RPG,

jedino ako igru nisu radili od nule, tj. uzeli vec gotov engine i samo nabadali

teksture, glasove, zvukove i samu fabulu.

 

Izgleda mi kao Dark Souls klon, sto nije nista lose, ali ne igraju mi se tako previsne

mracni RPG-ovi, gdje si 70% vremena u mraku, i sve se svodi na grindanje i klikanje,

dok je prica u trecem planu.

 

https://www.coldsymmetry.com/

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mortal Shell

 

igra je danas izašla, na PC, XBOX i PS4, što se tiče PC-a ima na Epic game storee za 30 eura.

 

Ja sam kupio jer su recenzije dosta dobre, javim poslije kako mi je

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mortal Shell
ACG veli "this is a buy". Izgleda mi ok, ali na konzolama je u 30fps. Nije vrijedno muke. Odigrati ću na PS5.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Mortal Shell

200kn, 4gb to nesto kratko ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mortal Shell
bloodborne kaže...

200kn, 4gb to nesto kratko ? 

 bloodborne

Jogurt verzija 6,28 GB

9 godina
offline
Re: Mortal Shell
bloodborne kaže...

200kn, 4gb to nesto kratko ? 

 

kako je kolega hummer rekao, veličina je 6,28 gb na epic storeu, možda je drugačije na konzoli. Ali da, kratka je igra, oko 15ak sati, ali navodno da je NG+ dosta dobar

4 godine
protjeran
offline
Mortal Shell

Cini se fora 15tak h je cak i dosta imam vec 150h u ds3 i jos nisam platinirao igru.

Koliko sam citao radilo ju je tim od 15 ljudi tak da u svakom sluvaju impresivno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mortal Shell
bloodborne kaže...

Cini se fora 15tak h je cak i dosta imam vec 150h u ds3 i jos nisam platinirao igru.

Koliko sam citao radilo ju je tim od 15 ljudi tak da u svakom sluvaju impresivno.

 

je, igra definitivno ima atmosferu odličnu, to sam uspio skužiti u pola sata koliko sam stigao igrati, i dobila je dosta dobre recenzije, mislim da se za te novce itekako isplati

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice