Mafia 2

poruka: 4.886
|
čitano: 1.234.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Mafia 2

Piše mi da sam prešao igricu a tek sam na 71 % igre: NE RAZUMIJEM !!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2
Moraš sve one playboye skupit i wanted postere, i nisam sigurn jel još šta ima za pronaći ili obavit.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 2

Imam jedno pitanje, igrao sam ovu igru ranije i sve bez problema radi i sada ponovo instaliram i koja god podesavanja da stavim pojavljuje mi se onaj "flickering" , trepere boje i stvarno iritira. Probao sam i sa 12.8 driverima isto mu dodje, i isto tako probao 12.11 beta 11. Da li ima neko resenje? Napominjem ranije sam najnormalnije igrao bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 2

Neko resenje????

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Mafia 2

Da li ti se to javlja u drugim igrama ili samo u mafiji? ako ti se javlja u drugim igrama onda je do graficke ili do drajvera... ako je samo u mafiji onda probaj updejtat directx i instaliraj sve patcheve od igre ako vec nisi....

11 godina
offline
Re: Mafia 2

Samo u toj igrici, u ostalim nema problema. Probao sam i sa patchevima i sa svim driverima i directX-ovima. Sad sam skinuo Skidrow verziju aj da probam i to, ako ne radi ni pirat onda dizem ruke od igrice. Mada vec sam je ranije igrao samo sto sam tada imao stari monitor od 17'' i normalno je radilo bez problema. Ali ne secam se da li mi je tada bio pirat ili original, jer je bilo prosle godine pa iskreno ni ne pamtim. Citao sam po netu i drugi ljudi se zale na takav problem i iskreno nigde nisam nasao resenje...

15 godina
online
Re: Mafia 2

Dobro probaj onda sa skidrow verzijom mada mislim da ce biti isto jer bi trebo bolje original raditi ako ga imas... a i cudno je da ti samo bas u njoj radi taj problem a u drugim igrama ne

11 godina
offline
Mafia 2

Probao i ovo i opet radi isto...ne znam zasto, ali dizem ruke od ovoga, ionako ide smak sveta {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

narode moze pomoc

instaliro sam igru preko demona i sve uz to instaliro

i imam ikonu na detskopu od igre ali kad kliknem na igru pokaze se kao da "vrti cd" da ulazi u igru ali nista se nedesava??

dali tko zna razlog?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

moze li mi itko objasniti kako popraviti stekanje na mafija 2 

skinuo sam nedavno

gta 4 radi sasvim normalno bez steka.

a na mafiji 2 sve sam snizio na minimalu i opet steka.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Jesi i onaj physx isključio? Ako nisi onda si to isključi i trebalo bi ti raditi normalno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2

jest da ja znam jarane sta je physx {#}

11 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

physx ti je bitan za mafia 2 ako imas malo slabiji komp.... eto da netupim procitaj malo http://hr.wikipedia.org/wiki/PhysX

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Zdravo ekipa. 

Igru sam  danas htio odigrat opet  nakon dugo vremena i naisao sam na ovaj problem.

 

Igra bi naravno trebala radit  bez beda na max. postavkama.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mafia 2
IlijaM kaže...

Zdravo ekipa. 

Igru sam  danas htio odigrat opet  nakon dugo vremena i naisao sam na ovaj problem.

 

Igra bi naravno trebala radit  bez beda na max. postavkama.

To se i meni desavalo, i onda sam instalirao drivere za graficku koji su mi dosli uz komp, a to su 12.8 naravno ako imas AMD/ATI i od tada uopste nemam problema vise sa tim.... {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
animal4444 kaže...
IlijaM kaže...

Zdravo ekipa. 

Igru sam  danas htio odigrat opet  nakon dugo vremena i naisao sam na ovaj problem.

 

Igra bi naravno trebala radit  bez beda na max. postavkama.

To se i meni desavalo, i onda sam instalirao drivere za graficku koji su mi dosli uz komp, a to su 12.8 naravno ako imas AMD/ATI i od tada uopste nemam problema vise sa tim.... {#}

hvala ,pokusam  to  ,cd nemam al pogledam na netu.

 

Instalirani zadnji driveri za grafu i problem isti.. :/ 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 16:30 (IlijaM).
11 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Pozz ekipo 

imam  problem,instalirao sam jucer igricu .. prva misija je bila okej,ali na 2 misiji slika mi je crno bijela i pojavljuju se crvenkasti "otkucaji po ekranu" dok recimo kad mi prikazuje  neki razgovor sve je uredu.. evo slika da skuzite  u cem je problem   http://www.deviantpics.com/XOe

ssss
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 16:04 (vwclubcoratia).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Pozdrav

Zanima me, da li nakon što sam opljačkao trgovinu i nakon što je stavljena "Crime scene, do not cross" traka, da li će se to ikada više otvoriti.

 

Riječ je o Joe's Adventures.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

imam problem u vezi ove igrice kad hocu da je pokrenem  kliknem na nju 2 puta brzo i dode ono na mis kao da ceka i nepokrice i nestane i dalje nista nece da je pogrene nez zasto dal neko zna problem 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
vwclubcoratia kaže...

Pozz ekipo

imam   problem,instalirao sam jucer igricu .. prva misija je bila okej,ali na 2 misiji slika mi je crno bijela i pojavljuju se crvenkasti "otkucaji po ekranu" dok recimo kad mi prikazuje   neki razgovor sve je uredu.. evo slika da skuzite   u cem je problem     http://www.deviantpics.com/XOe

  to sam i ja imao, igru sam prolazio dvaput, prvi put sam to zanemario i u 3 misiji je to nestalo, a drugi put kad sam igrao istražio sam malo i skužio da je to kao neka vrsta obrane od piratiziranja, imaš crack koji to popravlja možeš ga nać ako bolje potražiš na internetu

 

11 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

IMAM PROBLEM S JEDNOM MISIOM  ONO KAD ODES KOS VOJE MAJKE I PRENOCIS TREBA DA IDES ONDA NEGDJE VANI I TREBAS SE TUCI SA ONIM COVJEKOM  TUCEM GA AL ON MENE OBORI I OVAJ MOJ NECE DA USTANE VISE DALI NEKO MOZE DA MI OBJASNI STA DA URADIM :d

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
chutac kaže...

Pozdrav

Zanima me, da li nakon što sam opljačkao trgovinu i nakon što je stavljena "Crime scene, do not cross" traka, da li će se to ikada više otvoriti.

 

Riječ je o Joe's Adventures.

hoce i na dodatcima i na obicnoj igri

15 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
porča kaže...

IMAM PROBLEM S JEDNOM MISIOM   ONO KAD ODES KOS VOJE MAJKE I PRENOCIS TREBA DA IDES ONDA NEGDJE VANI I TREBAS SE TUCI SA ONIM COVJEKOM   TUCEM GA AL ON MENE OBORI I OVAJ MOJ NECE DA USTANE VISE DALI NEKO MOZE DA MI OBJASNI STA DA URADIM :d

 

  Krekfix.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2

Nakon koliko dugo otprilike?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
10 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

pozdrav, imam pitanje. Znaci kad hocu da instaliram odem na setup.exe i izbaci mi ovo. Sta da radim ? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Problem

 

Instalirao sam igru i kada ju idem pokrenuti sve normalno radi zvuk i kompljuter ali mi se monitor isključi, ako izađem iz te igrice monitor se ponovno uključi i tako stalno nez što da radim sa time.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

istaliro sam igricu ali kad je pokrenem samo pojavi pocetnu spicu i nista a graficka mi je integrisana da nije to

 

ajevtic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

sad baš nakon dugo vremena zaigrao opet Mafiu 2 ali ovoga puta na hard... ima nekih zeznutih dijelova ali sve u svemu bilo je gušt odigrat... što se nikako ne može reći za DLC-ove... jimmy's vendetta ajd još nekako na medium... ali joe's adventures je jedna velika glupost... dosta misija je pretjerano teško i nemaju baš smisla... pogotovo ona misija gdje ne smijete voziti ispod 35mph inače auto eksplodira... Joe's adventures dobro počinje, ono još kada je zima i imate samo jednu misiju u tom razdoblju i onda kao joe se vrati u empire bay nakon 5 godina pa je grad isti ko kad vito izađe iz zatvora... mislim, onaj zimski ugođaj je odlično odrađen i trebao je biti tokom cijelog DLC-a...

ipak sam sve prešao al u svakom slučaju, je.eš joe-a {#} nezz sad dali da počnem max payne 3 ili splinter cell blacklist

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 21:06 (sylar951).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia 2

Igrica mi se crasha na chapter 7 kada odem sa Joeom vidjet onaj apartman. Kako da to popravim?

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 2

Vidio sam to kod nekih ljudi, bila je riječ o corrupted game save. Probaj ponovno odigrat chapter 6, pa tako dođi do chaptera 7 i trebalo bi raditi :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice