Mad Max

poruka: 157
|
čitano: 34.541
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Mad Max

Još jedan naslov sa tematikom apokalipse, ovog puta stiže od Avalanche Studios-a, koji je poznat po ludom Just Cause serijalu. Igra je bazirana na istoimenom popularnom filmskom serijalu. Iako je igra predstavljena na Sonyjevoj konferenciji, potvrđeno je kako neće izaći samo za PlayStation 4, već i za Xbox One, Xbox 360, PS3 kao i za PC tokom 2014 godine. Žanrovski, ovo će biti sandbox igra velikog sveta i dinamičnog gameplaya što donekle i podseća na opis Just Causea, a tokom igranja ćemo morati tražiti opremu za naše vozilo kako bismo ga unapredili i izgradili "ultimativno borbeno vozilo".

 

Evo ga oficijalni trailer:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Cym9KaH_hO8

 

Avalanche Studios je još objasnio svoj pristup pri dizajniranju otvorenog sveta, otkrivši kako namerava zadržati osećaj misterija oko toga šta se tačno dogodilo svetu u kojem se igrač nalazi. Tim će imati priču iza svake lokacije u igri, a igračima se ta priča nikad neće otvoreno objašnjavati, već ćemo to sami otkrivati.

 

Gledajući s moje strane, očekuje nas luda akcija u velikom otvorenom svetu, mešavina vožnje i napucavanja, praćena dobrom pričom i elementima preživljavanja... Teško da ovo može biti loša igra. Apokaliptičnih igara nikad dosta. Sviđa mi se i to što naginje na Just Cause. Nadajmo se da neće razočarati.

 

Evo i par sličica:

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Mad Max

Mislim da nece biti open world kao u jc2 nego samo misije

Allen
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max
xFx889 kaže...

Mislim da nece biti open world kao u jc2 nego samo misije

Nemas sta mislit, ako je receno, tako ce i bit

14 godina
offline
Mad Max

 

Netko je snimio malo gameplaya na nekom poljskom eventu.

And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP Ryan Davi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mad Max

Mad Max - Magnum Opus Trailer 

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mad Max

Novi trailer

15 godina
offline
Mad Max

Izgleda jako dobro. Samo se nadam da će imati solidnu priču jer to je ono što me vuče da idem dalje, a već sam sumnjičav pošto je ovo od tipova koji su napisali Just Cause.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mad Max

10 minuta gameplaya

 

Battlelog: D3XT3R_HR; Uplay: Dexter_HR
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mad Max

ajmo bumpat ...http://www.gamespot.com/videos/mad-max-e3-2015-stage-demo/2300-6425626/

 

bdw jos samo mj. dana do izlazka...jeste nahypani ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mad Max
4mal kaže...

ajmo bumpat ...http://www.gamespot.com/videos/mad-max-e3-2015-stage-demo/2300-6425626/

 

bdw jos samo mj. dana do izlazka...jeste nahypani ?

 nope

http://www.youtube.com/user/Brzi559
16 godina
offline
Mad Max

argumentiraj zasto

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max

Igra prolazi poprilično ispod radara svugdje. A moram priznat, ni ja joj se ne veselim posebno, čisto da me drži 2 tjedna do izalska MGS5.

14 godina
offline
Re: Mad Max
4mal kaže...

argumentiraj zasto

 pa ono ništa novo ne nudi, sve već viđeno u igrama...

http://www.youtube.com/user/Brzi559
16 godina
offline
Mad Max

novi trajler ufff

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mad Max

Kakav hype, nisam pojma imao da je igra u planu. toliko ispod radara da sam upravo sada slucajno vidio po nazivu da to uopce postoji. Uostalom vidi se koliko odgovora ima u vremenu odkako je tema otvorena.

Mozda je igra najbolja na svijetu, ali marketing im je katastrofalno los. Cijeli novi Mad Max je tako odradjen, ni film mi nije nesto hypan, jos ga nisam ni pogledo, a MM1 i MM2 sam svaki barem 20ak puta gledo i to su filmovi mladosti koji su me i uveli u postapokalipticni zanr.

 

Ne razumijem, jel ovo valja pa ima losi marketing ili je igra B kategorije pa nije ni bitno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max

Ne može bit igra B kategorije kad iza nje stoji studio koji je napravio Just Cause.

 

Samo je pala ispod velikog Metal Gear Solida koji izlazi na isti dan. Marketing je zakazao jer igra izgleda sasvim okej, ali ljudi su totalno zaboravili na nju.

13 godina
neaktivan
offline
Mad Max

O čemu vi pričate, što je zakazalo, kakav "drugi plan", odakle vam te stvari?

MiR
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mad Max

Slazem se. Za igru znam da izlazi,redovno sam pratio novi materijal kako je izlazio,gledao intervju sa AJom,bili su na E3ju, mislim šta više oćeš?

Ko se zanima zna da dolazi,nemora bit marketing ko kod COD-a da potrose 40% buđeta na marketing...

15 godina
offline
Mad Max

Ma sve 5 decki, kako god vi kazete... tema je podignuta 2013. jos uvijek smo na prvoj strani. Gledao sam od jucer trailere, Ok izgleda, prvi put sam cuo za nju kad sam ovdje ostavio poruku.

 

Meni to zvoni na los posao marketinga, jer sve ostalo sam znao da dolazi bez da sam aktivno trazio hoce li izac ili ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Mad Max

Pratim razvoj igre od samog početka i mogu reći da su dosta napredovali.Jedva čekam da izađe jer sam je kupio

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Mad Max

pa i ark evolved surviver ili kako li se vec zove ,je takodjer igretina ,ali jedva da ima dvije stranice posta , a jos je za razliku od mad maxa ark odavno izasao na trziste ... , zasto je tomu tako nzm  ... valjda se trebaju naci dva-tri "spamera" koji ce oziviti ovu temu , i napraviti neku raspravu ,cime ce privuci i ostale igrace i da igraju i da komentiraju/raspravljaju ...

 

ps. ja sam tek jucer skuzio da izlazi metal gear solid ... sto neznaci da imaju slab marketing :P

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2015 18:24 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mad Max

A to ti sve ovisi koliko si truda daš...

 

TO ti je ko ono: joj nemam dobrih rpg-a za igrat ,a onak izaslo u proteklih godinu dana i Wasteland 2 i divinity i pillars of eternity i shadowun. Ko trazi taj i nadje.

 

Isto vrijedi i za RTS titlove i sve ostale zapravo.

Pa dovoljno je bacit oko na E3 i šta ima novo i up to date si sa svim.

 

12 godina
offline
Mad Max

Minimum:

  • OS: 64 bit: Vista, Win 7, Win 8
  • Processor: Intel Core i5-650, 3.2 GHz or AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660ti (2 GB Memory or higher) or AMD Radeon HD 7870 (2 GB Memory or higher)
  • DirectX: Version 11
  • Hard Drive: 32 GB available space

Recommended:

  • OS: 64 bit: Win 7 SP1, Win 8.1
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz or AMD FX-8350, 4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 (3 GB Memory or higher) or AMD Radeon HD 7970 (3 GB Memory or higher)
  • DirectX: Version 11
  • Hard Drive: 32 GB available space

 

Malo su glupe specke...

 

Razlika izmedju gpu-a za min i recommended je minimalna... KO da kazes polumaraton traje 40km,a maraton 42

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max

Negdje je čak i 660Ti jača zbog većeg broja CUDA jezgri (tipa Tomb Raider).

 

 

16 godina
offline
Mad Max

Došle su dvije recenzije:

 

Video recenzija X1 - 8/10

 

Druga recenzija - 7.5/10

Borba se hvali u obadvije recenzije...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Mad Max

GAMESPOT - Mad Max Review 6


IGN - Mad Max Review 8.4

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mad Max
igra je jako dobro optimizirana za pc
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Mad Max

Jel isprobao netko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mad Max

Što nitko nije kupio pa da nam kaže iz prve ruke stanje?

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Mad Max

ne jer jos nije krekiran

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 0:28 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice