Horizon Zero Dawn

poruka: 285
|
čitano: 62.287
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Koma....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
MEGATAMA kaže...

Koma....

 

 To je jedan od bugova...

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Ovo sa fizikom kose je problem sto se pocesto na konzolama logika,fizika,animacija itd vezu uz framerate.

Sto se tice fizicke deformacije snjega moguce da je bila prevelik zalogaj za developere ove konverzije pa su ju jednostavno izbacili.....

Kako god,uzevsi sve u obzir za mene je i dalje ultimativna verzija ona na Ps Pro iako sam se veselio lockanih 60fps....

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2020 13:28 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
toxic kaže...

I meni radi odlicno ali koliko sam shvatio javljamo se samo mi s 1080ti, 5700xt i 2080ti

 

Ja upravo sada cu probat na drugom racunalu gdje je unutra stari i5 i rx 570 4b s 12gb rama pa vidjeti kako tamo radi..

 eto na medium postavkama rock solid 60 fpsa... da se razumijemo radi se o starom i5 3470 procesoru

Bnet: mNik987#2148
11 godina
online
Re: Horizon Zero Dawn
Odlično, znači da bi ja s nešto jačim 4590 i gtx 1070 mogao ići na high 1080/60
15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
picajzla0707 kaže...
Odlično, znači da bi ja s nešto jačim 4590 i gtx 1070 mogao ići na high 1080/60

 bez problema. mozda i ja mogu povisit jos postavke ali ovo su default ucitane i za kcer koja ce povremeno igrat i vise nego dobro...

sta je najgore igru sam stavio na old school 5400rpm disk... hah.. moram to mijenjat ali nikako da uzmem.

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2020 14:32 (toxic).
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Detaljan bench iako ne znam koliko je built in benchmark reprezentativan.

VEGA serija grafa je ocito potpuno zaboravljena od strane AMDa sto se tice driver podrske jer te grafe nisu toliko slabe. 

Kao sto rekoh i prije, los je ovo port PS4 igre koja radi na Jaguar CPU i izuzetno izuzetno slabom GPU.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Neki nikako nauciti. Prvo probaj igru besplatno pa onda kupi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Zanimljivo sa stock vs oc procesorm nikakvog napretka cak sto vise na stock frekvencijama bolje radi 

4.2GHZ 4.2GHZ
4.6GHZ 4.6GHZ
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
toxic kaže...

I meni radi odlicno ali koliko sam shvatio javljamo se samo mi s 1080ti, 5700xt i 2080ti

 

Ja upravo sada cu probat na drugom racunalu gdje je unutra stari i5 i rx 570 4b s 12gb rama pa vidjeti kako tamo radi..

 Evo kod mene r5 1600 (non AF), nitro rx580 sa 4gb, i 8gb rama....

 

I radi odlicno. Po mojim kriterijima, naravno.....

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
9 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Ja sam na 40 sati i ni blizu kraja, otključavam svaku sitnicu u igri. Ostali su mi još side questovi, main story i cijeli DLC. Najbolja igra poslje Witchera 3 :D

Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
BeLLicus kaže...

Ja sam na 40 sati i ni blizu kraja, otključavam svaku sitnicu u igri. Ostali su mi još side questovi, main story i cijeli DLC. Najbolja igra poslje Witchera 3 :D

 

 

I mene je uzelo sad kad radi kak spada ( recimo ) - uglavnom mislim da sam na 28 sati LV27 je mislim i isto ide sve po redu svi side q i sve po mapi pa tek onda sljedeća mapa, igra kao igra je stvarno TOP - mislim da mi ne gine PS5   samo se moram na kontroler naučit igrat - makar i ne moram, ima i m/k i za ps

13 godina
neaktivan
offline
Horizon Zero Dawn

Kod mene se igra ruši ko da nema sutra, tipa svakih 15-20minuta krepa. Čekam neki patch jer je trenutno neigrivo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Meni na Nitru 5 i5 8300h, 16gb, 1060 6gb sve radi ko mina, na full hd i medium postavke. Koji put i malo zatrza ali ništa strašno, naviknut sam sa plejke.

Niti jednog crasha, na cca 10 sati igre sam. Fitgirl repack instaliran. 

Imam je i na ps4 ali sam dosta na putu pa sam osuđen na laptop, sreća pa je izašla i na pc. Igra desetljeća, moje mišljenje.

Igram sa Xbox kontrolerom, sve super šljaka i odmah je sve prepoznalo i kontrole su kao na ps4. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 19:43 (dalja46).
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
online
Horizon Zero Dawn

average 62, minimum 30 fps, sve high postavke

nije loše za prastari 4/4 core i prastaru ddr3 memoriju 

 

koliko sam vidio, neki sa 6/12 core i duplo bržim ramom imaju poprilično niži minimum 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Super je igra dok ne otkriješ ljubičasti Warbow i metneš corruption malo jače modove u njega i onda se Felga pretvori u malog vraga a igra postane smijeh 

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Gotovo 65 sati uživanja, 100% pređena igra, otključao sam sve achivmente koji se mogu otključati u jednom prelasku. Ova 3 što su ostala su new game + achivmenti. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
BeLLicus kaže...

Gotovo 65 sati uživanja, 100% pređena igra, otključao sam sve achivmente koji se mogu otključati u jednom prelasku. Ova 3 što su ostala su new game + achivmenti. 

 

 

Sad možeš new game+  na very hard ;)

9 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
VooDooZg kaže...
BeLLicus kaže...

Gotovo 65 sati uživanja, 100% pređena igra, otključao sam sve achivmente koji se mogu otključati u jednom prelasku. Ova 3 što su ostala su new game + achivmenti. 

 

 

Sad možeš new game+  na very hard ;)

 Prešao sam igru na Hard ali mi ne pada napamet igrati više. Naigrao sam se i previše!

11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
BeLLicus kaže...

Gotovo 65 sati uživanja, 100% pređena igra, otključao sam sve achivmente koji se mogu otključati u jednom prelasku. Ova 3 što su ostala su new game + achivmenti. 

Tako se prolaze igre :)

3 godine
protjeran
offline
Horizon Zero Dawn

Dali netko igra s gtx1080ti ili rtx 2080/s da usporedim?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 10:39 (Bag76).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Horizon Zero Dawn

Dali netko igra s gtx1080ti ili rtx 2080/s da usporedim?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Bag76 kaže...

Dali netko igra s gtx1080ti ili rtx 2080/s da usporedim?

 

 

 

Ja igram sa R5 3600 i 1080TI na 4k

15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Bag76 kaže...

Dali netko igra s gtx1080ti ili rtx 2080/s da usporedim?

 

 Yep... sto tocno trebas? kakve postavku koju rezu? ja igram 1440p na ultra a mogu ti testirati i na 4k.

 

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Bag76 kaže...

Dali netko igra s gtx1080ti ili rtx 2080/s da usporedim?

 

htio sam napraviti print screen kada sam stavio da mi bude u window modu cresho se report i sad mi se vise neda vrtit

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 13:41 (toxic).
3 godine
protjeran
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Moze test na 1080 i 4k kome se da.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Dosao je patch za igru ali realno nista relevantno za probleme koje imaju igraci. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Bag76 kaže...

Dali netko igra s gtx1080ti ili rtx 2080/s da usporedim?

 

 Ja sam samo odvrtio bench, samo je motion blur off.

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 14:43 (Srce Isusovo).
15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

10700k@5ghz, 1080ti (stock) novi driveri.

 

Ima jos prostora za poboljsanje sto se tice performansi procesora s obzirom da nisam gasio nikakve ustede energije tj ako ne treba snizi takt itd.. nisam stavio novi bios sto preporucaju s obzirom da je novi sustav totalno, nisam instalirao svjeze windowse nakom prelaska s Ryzena ali kako god cini mi se da ako moze bolje da je to cca do 5% max s obzirom da je i igra onako ne bas previse optimizirana...

 

Mozete dakle usporediti 1080p favor i ultimate i 1440p favor i ultimate

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
toxic kaže...

10700k@5ghz, 1080ti (stock) novi driveri.

 

Ima jos prostora za poboljsanje sto se tice performansi procesora s obzirom da nisam gasio nikakve ustede energije tj ako ne treba snizi takt itd.. nisam stavio novi bios sto preporucaju s obzirom da je novi sustav totalno, nisam instalirao svjeze windowse nakom prelaska s Ryzena ali kako god cini mi se da ako moze bolje da je to cca do 5% max s obzirom da je i igra onako ne bas previse optimizirana...

 

Mozete dakle usporediti 1080p favor i ultimate i 1440p favor i ultimate

Kakva je situacija sa framepacingom/stutteringom? 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice