Hatred

poruka: 9
|
čitano: 2.870
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Hatred

Nedavno sam vidio najavu odnosno trailer za nadolazecu izometrisku pucacinu naziva Hatred i ove dane stalno nailazim na pricu o toj igri kako je pljuju da je pretjerana da ovo da ono i stvarno nije mi jasno sta je tu "pretjerano" ??

 

 

Okej psihopatski seriski ubojica si koji jednostavno izadje na ulicu i krene ubijat sve sta mu se nadje na putu, i sta je tu toliko kontroverzno?? jer kao igra potice na to? Ocito su zaboravili na GTA, Manhunt i Postal. Igrao sam i sve i sve imaju ove elemente samo ajmo rec "ljepse upakirane"

 

U GTA mozes ic ulicom i normalno vozit i setat se al isto tako mozes u sekundi explodirat izvadit sacmaricu i krenut smicat sve sta ti se nadje na putu.

U Postalu mozes stavit macku kao prigusivac i pucat po neduznim ljudima i kasnije im lopatom odrubit glavu i igrat nogomet sa glavom, ili jednostavno zasto ne pišat po ljudima i sta sve ne?

Manhunt, isto igra za "sebe"...u kojo na sto "gore" nacine sve zivo oko sebe ubijas i jos si nakraju nagradjen za to "ocjenama".

 

I nakon svega toga dodjem na ovaj Hatred gledam i nije mi jasno sta se cijela drama radi tu?? Nek zamjene te neduzne civile zombijima ili vanzemaljcima niko nebi ni pisnuo, al kao nedzni civili su pa je to onda velika kontroverza. Ocito logika vecine je "smijes ubijat, al ako nije neduzan civil, al ako je vanzemaljac ma onda mozes radit sta god jer je "opravdano".

Origin ID: ReaLazio
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hatred
TheDarkSide kaže...

I nakon svega toga dodjem na ovaj Hatred gledam i nije mi jasno sta se cijela drama radi tu?? Nek zamjene te neduzne civile zombijima ili vanzemaljcima niko nebi ni pisnuo, al kao nedzni civili su pa je to onda velika kontroverza. Ocito logika vecine je "smijes ubijat, al ako nije neduzan civil, al ako je vanzemaljac ma onda mozes radit sta god jer je "opravdano".

Ili rusima ili arapima {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Hatred
Alex Mercer kaže...
TheDarkSide kaže...

I nakon svega toga dodjem na ovaj Hatred gledam i nije mi jasno sta se cijela drama radi tu?? Nek zamjene te neduzne civile zombijima ili vanzemaljcima niko nebi ni pisnuo, al kao nedzni civili su pa je to onda velika kontroverza. Ocito logika vecine je "smijes ubijat, al ako nije neduzan civil, al ako je vanzemaljac ma onda mozes radit sta god jer je "opravdano".

Ili rusima ili arapima {#}

I to isto...ma zive gluposti...al ajde bar ce igri dat publicitet...i stvorit jos vec zanimanje...

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Hatred
TheDarkSide kaže...

Nedavno sam vidio najavu odnosno trailer za nadolazecu izometrisku pucacinu naziva Hatred i ove dane stalno nailazim na pricu o toj igri kako je pljuju da je pretjerana da ovo da ono i stvarno nije mi jasno sta je tu "pretjerano" ??

 

 

...

Jos da je ista u tvom osvrtu originalno, a ne prevedeno sa youtube videa koji je linkan u temi "The evil within"...

 

Da se krivo ne razumijemo, krv, nasilje itd... postoje vec godinama u gaming svijetu. Po meni nikoga nisu ucinili manijakom, ubojicom itd. Barem nista vise nego prosjecan film ili dnevnik/vijesti na prosjenoj televiziji.

Osobno sam se naigrao svakakvih igara, od horora, pucacina, brutalnih igara, pa do super maria i slicnih naslova, i moram priznat da su mi svi izbori (kada sam ih imao, RPG mi je ipak omiljeni zanr) bili dobri, ali nakon gazenja ljudi za bodove u originalnom GTA nisam nikad pozelio sjest u auto i radit isto IRL. Takodjer, koliko god mi je bio gust ubit neko djubre u igri, nikad nisam imao potrebu uzet pusku/pistolj i krenu se osvetit liku iz kvarta koji mi je oduzeo prednost ili profesoru koji me rusio na ispitu.

 

Sa druge strane, iako postoji "rated M" u SAD i fore koje Njemacka uvodi godinama sa cenzuriranjem krvi u igrama, i dalje u vojsku draftaju sa 16, odnosno 17 godina - dakle u tim godinama si sposoban drzat pusku i ubit nekog IRL, ali jos 2 godine ne smijes igrat GTA5 da te ne bi iskvario.

Svijetom vladaju lobisti, politicari, bogatasi i predstavnici raznih religija, to je borba za vlast bez milosti. Godinama (ili stoljecima, kako tko broji) se radi na tome da se oduzme slobodna volja gradjanima kroz zakidanje obrazovanja u kombinaciji sa indoktrinacijom medijima, 20. i 21. stoljece su to samo digli sve skupa na novu razinu. Svi se trude "objektivno" izvjestavati o necemu, iako se o nekim temama izvjestava, o drugima ne, a "objektivno" ti se uvijek nametne pozitivac odnosno negativac u tim pricama.

 

Da li ce Hatred proizvest nekog serijskog ubojicu? Sigurno hoce... pazi 100% ti garantiram da hoce! Pitanje je samo dal bi ta osoba ucinila isto sa Hatred ili bez, odnosno, da nema Hatred sto bi tada bio okidac.

Po meni je drustvo danas bolesno, velicaju se pop zvijezde, drogerasi, debili poput Gotovcevih kojima je trebalo psihijatrijski pomagat, a ne radit zvijezde od njih, sportasi kojima se daju deseci miliona, glumci i slicno, dok skolovan narod "pristojno zivi", gdje to znaci negdje su po vaznosti izmedju odluke kosit travu u gradskim vrtovima svakih 10 dana ili 2 tjedna.

U svijetu u kojem se velica klanje muslimana kao odmazdu za napad na WTC, iako se SAD i dalje ne moze dogovorit koja je u biti vlada tj. koja muslimanska zemlja odgovorna za taj napad, ali dokle god tamo ima nafte, nisu sposobne se obranit i ne radi se o demokratski uderjenim zemljama, SAD javno ima pravo "dovest im malo slobode".

 

Sve vise nas uce da djeci ne smijemo reci NE, za bilo sta, treba ih pozitivnim primjerima odgajat, a ne ih sputavati rijecima poput NE, NE MOZES, NE SMIJES ili, ne daj Boze lupit ih po guzici ili odvalit im samarcinu. Kad sam ja isao u skolu i dobio sam 1, dobio sam i batine, neku kaznu poput zabrane gledanja TV-a ili igranja na racunalu, izlazaka i slicno dok u skoli nisam doveo stvari u red, danas kad dijete dobije 1 roditelj dodje u skolu i izmlati profesoricu jer ona nije svjesna da njegovo dijete mora upisat fakultet. U takvom svijetu, odgajajuci djecu na taj nacin, u poveznici sa medijima koji djeci sugeriraju da bi trebali pocet sevit sa 10 godina i fizicki se obracunavat sa svima koji ti nesto lose naprave u zivotu, u koji mediji o masovnom ubojici izvjestavaju detaljno na svim postajama barem 3 tjedna i dobiju 80% medijskog prostora, ali o novom izumu znanstvenika, koji bi mogao bitno poboljsati borbu protiv neke bolesti ili poboljsati nekom kvalitetu zivota se ne izvjestava ili dobije fusnoticu dok se izvjestava o tome kako je Kate Middleton sa svojim princem na ljetovanju na Bahamima u nekoj kraljevskoj rezidenciji ili je Miley Cyrus ponovo sokirala plazeci jezik... U takvom je svijetu Hatred najmanje zlo i u biti potpuno nebitan.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Hatred

Nisam kopirao niti jedan dio clanka sa nikaka ve stranice niti prevodio tako da netocan navod.

 

Drustvo je takvo kakvo je, al nekonzistentno i nerealno u dosta slucajeva, i ono sta si rekao sve stoji. Al nazalost "Vladaju" neka sasvim kriva "pravila" koja neke stvari velicaju koje su totalno nebitne a druge stvari stavlja sastrane, odnosno selektivno se sve radi i od onog sta "visima" ne odgovara od tog se radi drama al stvari koje pašu se velicaju i "poticu".

 

 

Sta se tice igre kao igre. Mislim da svi smo tu igrali GTA, NFS, i sve i svasta od igra pa vjerujem da nitko od nas nije sjeo u auto i krenuo gazit sve pred sobom a niti glumio doslovno need for speed na cesi, ili poceo trazit zmajeve kao iz skyrima po gradu i take slicne bedastoce.

 

 

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Hatred

U petak 29.05.2015. počinje early access, a službeno igra izlazi u ponedjeljak 01.06. :)

 

Biti će malo "psihoterapije" drugi tjedan :P

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Hatred

Ma glupost!

Nije neki "veliki" studio pravio igru i odmah frka od strane prodavača.

Na nekim stranim portalima/forumima čitam kako je caka u tome da su GOG(poljski retailer site-sunarodnjaci studija koji je razvio igru) i Steam odbili prodavati igru zbog nesuglasica u podjeli profita u prodaji.

Ništa službeno, samo nagađanja... Ali moguće..

Što se tiče same igre, sjetite se postal-a, pišaš po ljudima pa ih zaliješ kantom benzina i zapališ. Nabiješ mačku na cijev puške... (ali uredno na steam-u na popustu svako malo).I sad ova igra "stvara" poremećene osobe...

Sve tu smrdi na lovu...

Uglavnom igramo kao i sve ostalo...

 

 

EDIT_:

 

Nakon pljuvanja i razno raznih izjava od strane steam-a kako igru ne mogu prodavati zbog razno raznih razloga igra je ipak vraćena na isti.

Mora da je pao dogovor :) !  Money! Always about money!

www.g2a.com/r/max3530
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 2:40 (max3530).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hatred

Probat cu samo zato sto je UE4.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Hatred

Večeras :)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice