GTA 4 hamachi lan?

poruka: 38
|
čitano: 18.429
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
GTA 4 hamachi lan?

Dali se prek hamachia ili preko nekog drugog programa moze igrat gta 4 online al prek lana? Sam da ja i frend igramo i tak...

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

moze...igram vec nekoliko mjeseci na hamachiju.....pobrini se da nabavis sve patcheve (1.0.3.0 i 1.0.4.0 se nerazlikuju moze jedan hostat s 1.0.3.0 a drugi joinat s 1.0.4.0 i tako obrnuto) i napravi hamachi network ili igrajte s drugima na:
GTA 4 FM1,2,3,4,5,6,7 itd...
GTA4 FM1,2,4,5,6,7 itd...
i morate otic na start->run->regedit zatim u regeditu otic na HKEY_CURRENT_USER -> software -> classes -> software -> xlive
pa onda s desne strane napravit new -> string value i onda imenovat taj string value connectionoverride i onda ga otvorit i desni gumb misa na connectionoverride i onda modify i upisat u modify data hamachi(za to da radi trebate imat Games For Live Windows - to je ono sta vam se pojavi na vrhu ekrana kad stisnete home gumb).
onda obojica otic u igru i upalit mobitele pa jedan ode za hostanje Local(LAN) -> create game -> izabere mode(meni je najbolji free mode) drugi ode u lobby i stisne f4 da refresha i nađe host i prije nego sta se joina stisne lctrl(il lalt - nesjecam se bas) + F11 i onda se joina i tijekom crnog ekrana kad se konektira stisce opet lctrl(ili lalt) + F11 (jedno deset puta stisnut)....(tako nesto bi trebalo ic osobno dugo nisam igro multiplayer na hamachiju ali je zakon)

uhh umorio sam se pisajuci.....odo se odmorit :P

[url=http://"http://www.mybannermaker.com/link.php?nurl=http%3A%2F%2Fbelisce-gaming.ucoz.com%2F"][img width=400 height=49]http://img3.imageshack.us/img3/8711/mybanner4a32b4bfe5e10.png[/img][
14 godina
offline
GTA 4 hamachi lan?

Hvala,ako jos ko igra tako nek kaze pa da malo zajedno pogiramo :D

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

eo nabavit cu i ja hamachi pa cu i ja igrat :p

[url=http://www.rewards1.com/index.php?referrer_id=992682][img]http://www.rewards1.com/images/referralBanners/02.jpg[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

Ima nekoga da igra ili da zna neki dobar hamachi server da mi javi jer mi se stvarno igra MP.

They call me a killer, a monster, a terrorist. Im all of these things.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

Evo više uputa ovdje: http://all-about-symbian.blogspot.com/2009/08/how-to-play-gta-iv-over-hamachi-easiest.html

Ima i video tutorial....

Joinajte se ovim Hamachi mrežama:

GTA 4 S1 , gta4

GTA 4 S2 , gta4

GTA 4 S3 , gta4

GTA 4 S4 , gta4

GTA 4 S5 , gta4

 
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

MOLIM vas pomoztite mi!!!!

kako mogu dodati prijatelja na gta 4 kako bi igrali preko hamachi ????

 
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?
markec_ec kaže...

MOLIM vas pomoztite mi!!!!

kako mogu dodati prijatelja na gta 4 kako bi igrali preko hamachi ????

TD dao jel nečitaš postove! Sve je pisalo par postova iznad!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 14:02 (markec_ec).
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

imali još koji svi su već napunjeni!!

14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

AKO NETKO ŽELI NA MOJ gta 4 hamachi server!

 

          GTA CRO

pass: CRO

 

nov!!

nije pun!

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 14:13 (markec_ec).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

ljudi imam neki error...kad udem u igru pa na multiplayer pise mi u mobitelu ˝you cannot acces multiplayer with modified files.You must restore the original files in order to acces multiplayer˝....to mi se sad dogodilo kad sam instalirao patch 1.0.4.0.

 

P.S.a kad nisam imao 1.0.4.0. patch udem u multiplayer i pise ˝lost connection with games for windows-LIVE˝....

Cole:Ahh, ain't that cute ; Dom: Yeah, like two assholes on their first date....radim na crno trosim na bijelo....
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2010 12:04 (rocker55555).
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

evo mojeg servera

GTA IV zg

1475963

 

skroz prazan

 

14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

Mozeli mi neko pomoci znali ko kako da dodam neki srv ja idem custom match ali pise no matching found znali ko kako da dodam srv imam hamachi sve mi radi samio eto to nez mozeli mi neko pomoc

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

u igri te zeza? ili kad na hamachiju hoces dodat server?

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

ja idem na neku listu hamachi servera idem join i nesto mi skine ja to kopiram u main folder GTA 4 a i nez sta sa tim treba znali ko kako da dodam srv ili kako se to preko hamacjia doda srv

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

pa upises ime servera i lozinku i to bi trebalo bit to... nikakvo skidanje ostalih gluposti... barem je tak meni bilo... uz to trebas i haachi override i tekno gods za injektiranje...

 

edit: ako je to sto si skinuo s tih servera taj TEKNO, objasnit cu ti kako to funkcionira

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2010 13:29 (marko009).
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

ee mozesli mi ikako pokazati kako se dodaje ili imas neki srv ja sam maloprije dodao ovaj srv od ovoga gornjeg posta dodao ga je u hamachi ali nema ga u custom match znasli ikako kako da dodam srv

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

znaci ovako: ja sam sad online...

daj mi neki mail da ti posaljem sve kaj ti treba

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

http://www.networkshamachi.com/  eo an ovoj stranici imaju serveri kliknes join i nes se skine

14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

Pomoc!!

Ovako,cim sam saznao da se na hamaciju moze igrati gta 4 online pohitao sam sve potrbno za igranje dignuti sa neta i sve sam podesio i uzeo sam server GTA IV-mimoza i kad sam usao u igricu kliknuo sam na mobitel mulitiplayer-itd...zatim sam kliknuo f5 za traženje servera i nista nije pronaslo niti jedan server za join probao sam sa gta iv zg i jos mnogo drugih servera i nista mi nije pronaslo u igrici.Pa se sada pitam sto sam krivo uradio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 18:04 (gtaatg).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA 4 hamachi lan?

Jel ima koga da zaigramo?

Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

evo budem ja sutra dosao, u meduvremenu sam pobrisao gta

14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

ja bih rado zaigrao malo gta 4 preko hamachia ... ako moze neka neko napise instrukcije nekakve sta sve treba i kako...

mislim na koji server ? i jel moram radit ono sto je u drugom postu ako ne zelim ja hostati ?

 

:D

Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan ^^
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 21:56 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA 4 hamachi lan?

Eo da mi se instalira gta 4 pa čemo igrat najviše ga instaliram zbog proca da vidim kako če funkcionirat na 3 ghz gta iv hoće li se šta fps povečat jer sam samo 200 mhz digo proc i tak to

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?
rebelsy kaže...

ja bih rado zaigrao malo gta 4 preko hamachia ... ako moze neka neko napise instrukcije nekakve sta sve treba i kako...

 

:D

A da malo prosurfaš po youtube?

 

 

 

eto ti tuortial valjd se tak piše?

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
15 godina
protjeran
offline
GTA 4 hamachi lan?

Ajmo, jeste instalirali/namjestili? Pošaljite mi svoj msn

Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA 4 hamachi lan?

Meni se instalira gta 4 neš sam moro isponova smrdo nešta bio

 

 

moj msn ko  hoće nek me doda

 

mato.lukic.os@hotmail.com

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?

decki, ako se uspijete dogovorit i nac, ja cu sutra doc... mratav sam, 19 godina se samo jednom ima...

 

edit, ako ne znate, morate imat patch 1.0.3.0, bez njega ne moze, ali nemojte updateat na visi patch jer isto nece radit, i naravno tekno

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 23:58 (marko009).
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?
gtaatg kaže...

Pomoc!!

Ovako,cim sam saznao da se na hamaciju moze igrati gta 4 online pohitao sam sve potrbno za igranje dignuti sa neta i sve sam podesio i uzeo sam server GTA IV-mimoza i kad sam usao u igricu kliknuo sam na mobitel mulitiplayer-itd...zatim sam kliknuo f5 za traženje servera i nista nije pronaslo niti jedan server za join probao sam sa gta iv zg i jos mnogo drugih servera i nista mi nije pronaslo u igrici.Pa se sada pitam sto sam krivo uradio.

moze li mi netko pomoci???

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice