Fortnite

poruka: 206
|
čitano: 113.710
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Fortnite
Znam nekad bacit sa klincem od 11g. duos pa me carry-a do 15 ak vinova po sezoni savki 3-4 game win;) ima dosta botova u gejmu on bilda ja samo pucam i skrivam se ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Fortnite
dejo74 kaže...
"Fakat, najpoznatija igra na svijetu nema publike ovdje"

možda zato što većina ima više od 12 godina na ovom forumu ;)

 

Treba znati graditi, toga nije bilo u vrijeme Dooma, Unreal Tournamenta i Quakea. Ima više elemenata od prosječnih pucačina.

10 godina
offline
Re: Fortnite
dejo74 kaže...
"Fakat, najpoznatija igra na svijetu nema publike ovdje"

možda zato što većina ima više od 12 godina na ovom forumu ;)

 Ali kao što si i sam rekao, nakon ovog posta, znam roditelje koji piče ovo sa svojim klincima a i solo. Tu se to ne priznaje jer je uglavnom ekipu previše sram. Ja da klince imam, vjerojatno bi i sam s njima pičio. Zato velim ima novi Battlefield koji je ko Fortnite, pa mozda tateke i decu zainteresira.

مرګ ژوبله
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite

Nagovorio me nećak na fortnite ... 4 Game, 4 win u solo. Jel su to sve botovi ili koji vrag?

7 godina
offline
Re: Fortnite

Vrlo vjerojatno botovi, da.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite

Prva 4 matcha definitivno botovi. Zatim drugo mjesto, treće i sad opet prvo. Ali vidim razliku kad je igrač. Grade kao da su plaćeni za to haha

7 godina
offline
Re: Fortnite

Zbog tih bildera koji grade kao da su plaćeni za to, sam i obrisao igru između ostalog haha

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite

28 matcheva, prva 4 win ali sve botovi izgleda. 4 win nakon toga, 9 puta u top 5. Nije loše s obzirom da nisam igrao ovako nešto već poduže haha. Jedina stvar koju ja gradim su stepenice

2 godine
neaktivan
offline
Re: Fortnite
Ne mogu igrati Fortnite.Kada uđem u igricu kliknem bilo šta na mišu ili tipkovnici i ništa se ne napravi dok ne kliknem windows key.Igrica mi je crashala i od tada je nastao problem.Molim vas pomozite!Pogledao sam puno videa preko youtuba nisu pomogli.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Fortnite
Igraj arenu i vidjet ćeš ti botove.
15 godina
offline
Fortnite

Da ne tražim po forumu, ima li netko da je negdje na hrvatskom objavio, napisao upute, igra i slično "save the world" ?

Uzeli smo klincima za Božić, konačno dobili dozvolu igrati Fortnite (mlađi su pa nisu smjeli prije) i sad me pitaju svakih 5 minuta da im nešto čitam, na engleskom im je, ne kuže još većinu, iskreno.

 

Gledaju youtube tutoriale, ali 99% je na engleskom, a Marka Kofsa i onog drugog debila smo im zabranili gledat, da ne kažem srpske youtubere

 

Dakle kompleksno je, od gradnje, schematicsa, heroja, survivora, squadova, materijala, gdje što tražiti, koje misije raditi, prioriteti, šta levelat, šta blirat...

 

Mali je kupio heroja za 2800 golda, kliknuo "collect" jer je ovaj imao lokot na sebi, i sad sam, nakon 2 dana sa supportom došao do toga da je u nekoj knjizi, da mi treba neki token da ga vratim nazad, a mali tuli ko kišna godina, nije sekunde uspio isprobat heroja...

 

Znam da su to 1st world problems, ali... ako itko može pomoć, makar sa osnovama, nemam vremena čitat sad sve svaki dan za svakog klinca zasebno hrpetinu novih gluposti za igru koju osobno ne igram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Fortnite
Očigledno je igra pre komplicirana za djecu.
Mada mogu iskoristiti to da nauče razmišljati i naučit engleski.
15 godina
offline
Fortnite

Definitivno se slažem.

Ne objašnjavam im sve, pokušavam vidjet koliko znaju prevesti, pomažem sa ostatkom.

 

Da je kompleksna, je, i da su premali, jesu. Al istio tako od vrtića igraju a i klincimkoje znamo, mi smo do 2. odnosno 4. osnovne izdržali da ne igraju... sad je špica jer odmah sa prijateljima igraju, al dio i sami.

 

Ipak, ako ima tko sa tutorialom da je vidio da im može pomoć... ja sam jednom interpretacijom riječi "collect" već napravio dosta štete...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Fortnite

Ima li tko da igra da me doda,ili ako netko ne igra da mi gifta skinove?

 

Ime je Pyrrha Neltharia

6 godina
offline
Fortnite

Odigram tjedno cca 50 matcheva. Prvih i zadnjih 10 zero build fortnite prije cca 2 tjedna. Fora mode. A build mode nikada više neću probat. Odustao u chapter 1 season X. Nebu mene niki jeb... Ostalo samo Apex, nikad više neću niti otvorit fort kak mi se čini. U Apexu imam 4000 DMG badgeve i 20 kills badgeve, u Fortu me Bob the builder uništi. Hvala, al ne hvala. Probao zero build i jako je fora, al prekasno došao, puno se promijenilo. Jetpack OP. AUG OP. I tak neke stvari.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2022 15:00 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fortnite

Jel vama jučer Fortnite štekao ( od 21 na dalje ) - ja i neki frendovi nismo mogli ući, a kad smo ušli nakon 20min onda nismo mogli squad igrati..  

 

Radilo je dobro jednom frendu i sad ovaj drugi koji ne igra često s nama isto kaže i da njemu ok radilo, da stvar bude zanimljiva nama trojici na a1 ( optika itd ) nije radilo a ova 2ica kaj su na t-mobile njima je radilo bez greške - ne znam kakve to logike ima, meni nikakve ali je baš tak ispalo ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fortnite
Mali od sestre mi igra Fortnite i sobio je ovu poruku..rijec je o PS4..jel stvarno potrebno potvrdit jedno od ovo dvoje navedeno da bih mogao nastavit igrat Fornite?!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Fortnite
Da
11 godina
offline
Fortnite

Igrao malo Fortnite ovih dana na Ps5 i bome to izgleda jako jako ljepo na Unreal 5.1 sa Nanite i Lumenom.

I jos je sve rock solid 60fps,super glatko bez ikakvog micro stuttera koji muci pc verziju i dalje bez obzira koliko fpsa imali.

Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Fortnite
Jesi za partiju builda? Nisam ga dugo igrao
11 godina
offline
Re: Fortnite
silvio3105 kaže...
Jesi za partiju builda? Nisam ga dugo igrao

Sorry nisam ti ja za to,moj sin je to peglao na XsX podosta dugo,ja nisam probao nista osim ove glavne velike mape 😃

13 godina
offline
Re: Fortnite
MEGATAMA kaže...

Igrao malo Fortnite ovih dana na Ps5 i bome to izgleda jako jako ljepo na Unreal 5.1 sa Nanite i Lumenom.

I jos je sve rock solid 60fps,super glatko bez ikakvog micro stuttera koji muci pc verziju i dalje bez obzira koliko fpsa imali.

Fortnite je, barem po meni, prva prava next-gen igra ove generacije.

Probao na PC-u, jes da je istopilo moju jadnu 3060-ku, ali igra stvarno izgleda kao pre-renderani crtić.

Pogotovo što se teren mijenja neprestano, pa i Lumen dođe do velikog izražaja.

Ma

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Fortnite

Gledam si klince kako to povremeno peglaju, igra je dost napredna i stvarno ulažu u nju.

Sad je cijela mapa presložena, a svaku sezonu/chapter dodaju, miču, mijenjaju.

Sve je to "jedno te isto" u suštini, ali dovoljno promjena ima da je svaki put zanimljivo, od kugli, skokova, letenja zrakom, rollercoastera, motora, bonusa na vozilima, uvijek nešto. Čekić neki, ne znam što sve ne.

 

Igra nije za mene, ali kužim zašto pali mlade.

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Fortnite
Rhodin kaže...

Gledam si klince kako to povremeno peglaju, igra je dost napredna i stvarno ulažu u nju.

Sad je cijela mapa presložena, a svaku sezonu/chapter dodaju, miču, mijenjaju.

Sve je to "jedno te isto" u suštini, ali dovoljno promjena ima da je svaki put zanimljivo, od kugli, skokova, letenja zrakom, rollercoastera, motora, bonusa na vozilima, uvijek nešto. Čekić neki, ne znam što sve ne.

 

Igra nije za mene, ali kužim zašto pali mlade.

Potpuno ista situacija kod mene,moj sin je igrao ono gdje grade nesto itd pa sam znao ponekad pogledat ali nije me privlacilo.

Ali sad kad sam probao ovo na velikoj mapi gdje moram zadnji ostat ziv....nije lose,mozda zato jer sam od 3 igranja ostao 3 puta zadnji i dobio onu nekakvu krunu 😁

3 godine
neaktivan
offline
Fortnite

Da se malo reklamiram, ne bih da ne smatram da je video ispao vrh. Od pocetka do kraja akcija ali kraj je bas epski pa bacite pogled :D

 
1 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Fortnite

Miles Morales je sada dostupan u Fortnite

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice