FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 78.495
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Pozz, jučer sam nakon dužeg vremena išao bzvz pokrenuti origin i odem pod free games i vidim fifa world beta, free2play fifa bazirana na FUT modu namijenjena određenim državama (brazil, poljska itd.) uglavnom ne piše da je za hrvatsku ali eto, skinuo sam je i odigrao par utakmica bez problema.. pa ako ima netko da nema original fifu 14 a zeli igrati fut neka proba, naravno da nije ko original ali je ok

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

samo se to kao fut moze igrat,ili se moze i normalno

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

ima online seasons(pravi klubovi) i neki tournaments single i multi player, ali nema karijere i klasicnog kick off-a. Najveci naglasak je na fut-u

12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ovo je smeće da nemože veće ko i svaka druga FIFA i uvik hebu s kontrolama nemožeš uključit joystick i namjestit manualno kontrole kakve ti odgovaraju nego se trebaš po netu hebat i tražit kako da manualno podesiš da radi tvoja vrsta joysticka i da kontrole na istom rade kako želiš 

Team32Ipe77
Moj PC  
0 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Ipe77 kaže...

ovo je smeće da nemože veće ko i svaka druga FIFA i uvik hebu s kontrolama nemožeš uključit joystick i namjestit manualno kontrole kakve ti odgovaraju nego se trebaš po netu hebat i tražit kako da manualno podesiš da radi tvoja vrsta joysticka i da kontrole na istom rade kako želiš 

Nema joystick kojega fifa podrzava... let's cry... 

 

Inace... ovo im je jos nesto za musti lovu na zesci nacin. A i ovo je jos BETA, ali teze fail ce bit.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Kako promjeniti kontrole na tipkovnici?
14 godina
offline
FIFA World free2play

danas instaliro igru ne cini se uopce losa samo je grafika puno losija kad se igraju tekme

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA World free2play

mene ubija ovo trcanje, jednostavno nemogu prokleto skreniti kad drzim space....

 

Za sve koji hoce namjestiti po svome kontrole slijedite ove upute

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.3.2014 18:01 (dado16).
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play

zahvaljujem uzvišeni gospodine na ovim uputama, spašava život :D

15 godina
offline
Re: FIFA World free2play
istina, sad je puno bolje, rijetko uopce da izgubim utakmicu nakon ovih custom kontrola, dali mozda netko zna kad ce novi update?
10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Pozdrav svima ja sam iz Bosne  sve sam uradio da pokrenem FIFA World free2play ali neće stalno piše we"re sorry to inform that the ea servers are currently unavailable.Please try again later ja kliknem ok i ono izađe šta treba uradit treba li imati key za nju jer piše da je free napravio origin accoun skino instaliro pokrenuo neće pomozite ko zna molim vas unaprijed hvala{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA World free2play
trenutno ti je bio maintance, sto znaci da nisi mogao uci, sad trenutno radi ,tako da nebi trebao imat vise problema
10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ne radi ni sad a ni zadnjih 7 dana od kada sam je instalirao nisam je još ni probao{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Guglaj po ostalim stranicama... Ne zna ovdje nitko zasto je tako.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

guglam ali izgleda da svima radi samo meni ne stvarno mi nije jasno{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Repair game... Pokreni origin kao administrator, probaj...
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
FIFA World free2play

Ovo je najgore smece u historiji igara, odigrao sam preko 150 utakmica, NIJEDNA JEDINA nije radila normalno, konstantno stopanje, lag, likovi koji izlaze, da ne govorim ad mi je igra crashala bar 20 puta.

 

Isto sranje ko u normalnom FUT-u u fifi, vodis 1-0 protiv debila i igra te zajebe u 89. minutu i oficijelni rezultat bude 0-3. Debilizam zesci.

 

Fuj kako odvratno igra laguje, i to na 20/10 Mbps konekciji. Svaku utakmicu.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

sve probao neće i neće stvarno ne znam što neće {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Druze odustani i ne pokusavaj, najiskrenije ti kazem da se ne isplati. Ako hoces da se nerviras s igrom u kojoj utakmicu igras na prekide, i vise volis gledati smrznutu sliku dok u pozadini primas golove, onda bujrum, pokusavaj.

 

Da, zaboravih napomenuti, jako cesto ce vam se desiti da u sred utakmice igra izbaci poruku da ste diskonektovali gamepad, onda se ekran zacrni i kaze vam da ga ponovo ukljucite, ne moram napomenuti da to znaci kraj utakmice i 0-3.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA World free2play

FIFA World je u BETI pa se i ocekuju takve stvari... mada je tezi fail od igre.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Ako hocete da igrate sa bilo kojim gamepadom skinite x360ce: https://code.google.com/p/x360ce/downloads/list

Radi, ja igrao sa nekim jeftinim kineskim. Ali igra je zesce sranje.

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

igra je free, ne kosta 30€ ko original i jos k tome je beta, ako ste ocekivali kvalitetu ko original onda vam se dalje niti ne isplati objanjavati. I kako je neko gore rekao da je igra smece jer ne podrzavam gamepad? ocito je gamepad smece jer je moj prepoznalo od prve i nisam morao nastelavati kontrole, sve je ko na fifi 14. I mene je u 50 utakmica samo jednom izbacilo i zbog toga sam kao izgubio 3-0, i nikad mi se nije smrzla slika, niti laga nesto pretjerano, isto ko i na original 14, tu i tamo se dogodi al to je tako na svakoj igri.. 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Kao sto je rekao kolega iznad mene, meni je cist ok igra za besplatno i jos beta. Tu i tamo zna naletit igrac s kojim mi steka, al prezivi se, pogotovo jer njima prije do*izdi pa izadu i meni se win smatra :), no ok je igra...Bude bolje s novim update-ovima
10 godina
protjeran
offline
FIFA World free2play

Ma igrica je ok za zabavit se malo i izgubit koji sat. Zanima me kako ću stavit igrače na aukciju koje imam, može li se ispast iz lige u kojoj si u nižu ili ako ne osvojiš ostaješ u istoj, i dali i vama se nekad izgubi konekcija sa ea serverom????? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Cujte ljudi, nemojte misliti da sam ja protiv ove igre, naprotiv, odlicna stvar za sve one koji nemaju novca da kupe Fifu, i to je lijepo. Ali, previse je negativnih strana, i igra radi uglavnom lose, 30% neigrivih utakmica, 5 razlicitih crasheva dnevno, meni to nije zadovoljavajuce. Pogotovo zato sto ova igra nije izasla prekjucer, u beti je jako dugo vremena, samo sto nije bila dostupna za nase podrucje (prvo je bila dostupna u zatvorenoj beti za Brazil i Rusiju, pa kasnije i ostalo).

 

Uglavnom, hocu reci da zelim da igra bude bolja, zato i sluzi testiranje, ali ako za sve ovo vrijeme nisu mogli interpretirati promjenu kontrola na gamepadu... sumnjam da ce i neke daleko vece probleme.

 

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA World free2play

Meni kreša na kraju utakmice nemogu izać u 'hub' 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Ja sam je igrao cim je izasla ova beta, i nisam imao nikakvih stopanja i rusenja. Ali je igra sranje. Zasto? Zato jer im je izgleda najbitnije da naprave fine menije. A igranje je tesko sranje. Veze sa fudbalom nema. I nije me briga kakva je grafika. Vazno je da igra ne valja. Nisam se nigdje zalio na neka stopanja i rusenja igre, jer ih kod mene nije ni bilo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Isprobao je, namjestio putem joy emulatora kontrole, Samo od svega najveci problem je sto je nemoguc lag.

Koliko vidim igra je sync na 30 fps, bar kod mene ne prelazi 31 lock i kad je na tome omjeru ide odlicno.

Ali to je najvise odredjeno za animacije i replay. Ali fps pada konstantno i nznam dali je stvar do mog slabijeg cpu a.

Ali sve sam stavio na low i plus 1024 rezu u window modu koju nikako nisam uspjevao ni povecati da mi primi postavke.

I sve jedno opet poveci lag. Posto je Beta drzim da je do toga, ali ovakve sam probleme imao i prije pokretajuci i stare FTP fifa online naslove. 

Sve u svemu za ideju Thumbs Up, za realizaciju Thumbs Down :)) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Moram reci da nakon evo dva dana isprobane igre, onaj lag koji se u pocetku dogadjao s low sett i 1024 rezz sad normalno radi bez nekog ogromnog laga, pa nekad i nikakvog

na ultra postavkama i max rezzi. Sto u biti znaci da je popravljen lag i da se sad vec komotno moze igrati igra. Preporuka za sve koji zele isprobati igru. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
L1nNk kaže...

Moram reci da nakon evo dva dana isprobane igre, onaj lag koji se u pocetku dogadjao s low sett i 1024 rezz sad normalno radi bez nekog ogromnog laga, pa nekad i nikakvog

na ultra postavkama i max rezzi. Sto u biti znaci da je popravljen lag i da se sad vec komotno moze igrati igra. Preporuka za sve koji zele isprobati igru. {#}

Da potvrdim ovo, koliko god sam pljuvao, nisam odustao, i neki dan sam se vratio da vidim je li sta otislo na bolje, i zaista jeste, bar u tom pogledu. Od 10 utakmica, desi se da jedna laguje.

 

Neke druge boljke su ostale, poput toga da se jako cesto ne moze uci u igru (samo crni ekran) i nekih drugih in-game bugova, da igra pobjedu vidi kao poraz i ne upise bodove itd.

 

Sve u svemu, probati...

You better run, you better take cover!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice