FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.043
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
FIFA 21

Ne mogu ući u fut? Je li i kod vas tako? Web apps radi normalno.

 

Edit: interesantno, preko A1 ne mogu se logati a preko t coma sam normalno ušao u igru?

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2021 14:39 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Piz ljudi,

Ima li smisla da sad uzmem Atala? Igrao bi mi cam u 4312? 

Kosta 380 k,za te pare mogu uzeti Ronalda ,jbg.

In game

Neymar Mbappe

     ATAL

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Piz ljudi,

Ima li smisla da sad uzmem Atala? Igrao bi mi cam u 4312? 

Kosta 380 k,za te pare mogu uzeti Ronalda ,jbg.

In game

Neymar Mbappe

     ATAL

 Daj igraj sa normalnim igračima igra skoro gotova a ti bi gold ronalda i gaymara

3 godine
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...
PeroMilic03 kaže...

Piz ljudi,

Ima li smisla da sad uzmem Atala? Igrao bi mi cam u 4312? 

Kosta 380 k,za te pare mogu uzeti Ronalda ,jbg.

In game

Neymar Mbappe

     ATAL

 Daj igraj sa normalnim igračima igra skoro gotova a ti bi gold ronalda i gaymara

 Kojim normalnim? 

Umjesto Lucasa sam mislio Atala . Malo preslozim i svi su na 9-10 ,osim Freda na 7. Jbg bolje nemam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 13:33 (PeroMilic03).
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Opsjednut moments ikonama 😂 mjesec dana supci nista nisu izbacili

 Diplo, kako je prošao prime/pim paket? :D 
Ja sam dobio jednog lijepog prime Guardiolu :D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 16:42 (Knappa89).
12 godina
offline
FIFA 21

Dobijem PIM Mateusa pa ajde da malo igram. Evo protivnika. Pogledajte broj driblinga. Lik koristi onaj contextual dribling, komedija ziva. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Dobijem PIM Mateusa pa ajde da malo igram. Evo protivnika. Pogledajte broj driblinga. Lik koristi onaj contextual dribling, komedija ziva. 

Koja ti je to već icona u karijeri? Ono, ja još uvijek čekam prvu i nikako da uleti a nisam i cvijetu mladosti. Nemam još previše vremena za čekati.

15 godina
offline
FIFA 21

Ja se još igram s postavama, stalno nešto miješam, mijenjam, mrdam, slažem, ne pamtim kad sam odigrao više od 10 tekmi s istim timom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Dobijem PIM Mateusa pa ajde da malo igram. Evo protivnika. Pogledajte broj driblinga. Lik koristi onaj contextual dribling, komedija ziva. 

Koja ti je to već icona u karijeri? Ono, ja još uvijek čekam prvu i nikako da uleti a nisam i cvijetu mladosti. Nemam još previše vremena za čekati.

 Jebo ga ti movie, pa nekaj je iz guaranteed pim ili prime moralo izac. Samo jos treba da mi je non rare gold izasel 🤣🤣🤣🤣

 

Ove godine niti jedna iz "normalnog" paketa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Knappa89 kaže...
Diplo kaže...

Opsjednut moments ikonama 😂 mjesec dana supci nista nisu izbacili

 Diplo, kako je prošao prime/pim paket? :D 
Ja sam dobio jednog lijepog prime Guardiolu :D

 

 

 

Ne slazem te garantirane ikone, uvik izadje neko smece..

Slozia sam garinchu, 81+ player pickovi isto nisu losi

15 godina
offline
FIFA 21

Krenem igrat rivalse malo jer nisam odigrao wl, pa et tek tolko da nešt odigram ovaj tjedan, dobijem 3 za redom, četvrta rare gold tim. Znao sam odmah šta me čeka, kancerogeno čitersko smeće. Kante je brži od mog Diatte sa 99 brzinom. VVD u obrani isto, najbrži defanzivac u igri tu utakmicu, ja imam 99 pace 4 napadača, SVI su duplo sporiji od kantea i vvda. I onda još nije dosta što smeće koristi sto čuda od asistova, nego još kad je poveo, upali ono smeće da mi nabija ping, popalile se sve crvene 'lampice' po ekranu. I još smeće jadno bijedno ima ggwp u nicknameu. Prokleto smeće od igre bez anticheata.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

 

Ne slazem te garantirane ikone, uvik izadje neko smece..

Slozia sam garinchu, 81+ player pickovi isto nisu losi

Složio sam danas 10 sbc 81+ player pick i nisam dobio karticu ratinga 84. Složim večeras ova dva sbc 82+ i 83+ i najbolja kartica od dobijenih 18 kartica mi je bio jebeni pereira. Nikakvu obojenu karticu nisam vidio mjesecima. Nisam ih sve snimao osim ovog jer mi je bio simparičan. Kolika je vjerojatnost da ti izleti ovako nešto? Evo, sad me i bug prca. Dupla mi fotku. Ili idu dvije iste ili ne ide ništa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 23:32 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja svega ovog nakupio tokom TOTS-a, da je upao Navas, 100 chemistry, mislim bi ga kupio, ali stvarno ne znam igrati 442, jos sam se puno igraca rijesio tokom promoa i otkljucavanja igraca.

 

Mislio sam da ce mi dosaditi igrica cim TOTS zavrsi, ali me drze nabrijanog, svaka tekma Italije se prati, da jos uspijem nekako uloviti Acunu, jos se ovaj vikend vracam svojem najdrazem 352 i miksam sa 41212

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2021 10:57 (Mic_zap).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Složio sam danas 10 sbc 81+ player pick i nisam dobio karticu ratinga 84. Složim večeras ova dva sbc 82+ i 83+ i najbolja kartica od dobijenih 18 kartica mi je bio jebeni pereira. Nikakvu obojenu karticu nisam vidio mjesecima. Nisam ih sve snimao osim ovog jer mi je bio simparičan. Kolika je vjerojatnost da ti izleti ovako nešto? Evo, sad me i bug prca. Dupla mi fotku. Ili idu dvije iste ili ne ide ništa.

Ja u 83 packu dobio napokon nešto.

 

 

 

 

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ja u 83 packu dobio napokon nešto.

 

 

 

 

Ja i dalje ništa. Sada sam otvorio 18 packova i dobijem jedan walkout i izlazi jebeni de gea. O obojenim karticama mogu samo sanjati. Moj svaki walkout je kada ga dobijem jednom u dva mjeseca de gea ili hummels.

12 godina
offline
FIFA 21

Stavio iz zajebancije zelenog Eriksena u napad da zabijem 10 golova s Dancem i kako mi se čini, ostat će u napadu i nakon što riješi taj zadatak :)

Drma lijevom u suprotni kut samo tako - čak mi se čini da je ubojitiji od Neymara po tom pitanju.

Zeleni Eriksen lijevi ST, a TOTS Bruno desni... igram metu, samo umjesto bekova ja switcham napadače :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Vodis 5-0, ides po 6-0... Opucam po golu, DC, poraz. Nevjerovatno. Druga tekma WLa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Izroko sam one golove sa repkama i u jednom od packu zazelenio se Acuna. Top! Jos samo da argentinci namazu bar 3 tekme. 😁 Naravno, zato u garantiranom uletio Zakaria. 😆

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ovo je nenadjebkvo kako jedno te iate igrace stalno stavljaju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

Dobra fora da možeš vidjeti što ćeš dobiti u packu. Kod mene standardno. Evo packovi vrijedni 340k coinsa a nazad bih dobio oko 40k coinsa. Isplativo, nema što.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2021 23:01 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 21
movie kaže...

Dobra fora da možeš vidjeti što ćeš dobiti u packu. Kod mene standardno. Evo packovi vrijedni 340k coinsa a nazad bih dobio oko 40k coinsa. Isplativo, nema što.

 Ne da je dobra stvar, nego je kolosalna promjena. Ovime su praktički izbacili kockanje iz igre.

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Perki kaže...
movie kaže...

Dobra fora da možeš vidjeti što ćeš dobiti u packu. Kod mene standardno. Evo packovi vrijedni 340k coinsa a nazad bih dobio oko 40k coinsa. Isplativo, nema što.

 Ne da je dobra stvar, nego je kolosalna promjena. Ovime su praktički izbacili kockanje iz igre.

 Skocile ime drzave i zakoni za vrat.

nije da sam do sad ikad kupia fp pa me briga, al bar znam jel se isplati coinse bacit ako bude sta dobro u packu, iako cisto sumnjam namistit ce oni da prvi pack bude ispod 1%

5 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
Perki kaže...
movie kaže...

Dobra fora da možeš vidjeti što ćeš dobiti u packu. Kod mene standardno. Evo packovi vrijedni 340k coinsa a nazad bih dobio oko 40k coinsa. Isplativo, nema što.

 Ne da je dobra stvar, nego je kolosalna promjena. Ovime su praktički izbacili kockanje iz igre.

 Skocile ime drzave i zakoni za vrat.

nije da sam do sad ikad kupia fp pa me briga, al bar znam jel se isplati coinse bacit ako bude sta dobro u packu, iako cisto sumnjam namistit ce oni da prvi pack bude ispod 1%

 

Da novi zakoni EU, nema više kockanja ali opet to nije to, opet ce oni stavit algoritam da imas manje od 1% da dobijes nesto vredno... primjer ovog decka od gore post ulozeno 260k a dobio natrag 30k vrijednosti... 

 

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
Perki kaže...
movie kaže...

Dobra fora da možeš vidjeti što ćeš dobiti u packu. Kod mene standardno. Evo packovi vrijedni 340k coinsa a nazad bih dobio oko 40k coinsa. Isplativo, nema što.

 Ne da je dobra stvar, nego je kolosalna promjena. Ovime su praktički izbacili kockanje iz igre.

 Skocile ime drzave i zakoni za vrat.

nije da sam do sad ikad kupia fp pa me briga, al bar znam jel se isplati coinse bacit ako bude sta dobro u packu, iako cisto sumnjam namistit ce oni da prvi pack bude ispod 1%

 Neka namjeste kak god hoce... ako ja vidim da sam dobio kurac, onda necu platit. Ovako otvorim iz zajebancije, ako nekaj uleti... platim, ako ne... ostavim. Mislim da je ovo najbolja stvar koju su uveli. Jos da su stavili refresh na 1h, bilo bi puno bolje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
Perki kaže...
movie kaže...

Dobra fora da možeš vidjeti što ćeš dobiti u packu. Kod mene standardno. Evo packovi vrijedni 340k coinsa a nazad bih dobio oko 40k coinsa. Isplativo, nema što.

 Ne da je dobra stvar, nego je kolosalna promjena. Ovime su praktički izbacili kockanje iz igre.

 Skocile ime drzave i zakoni za vrat.

nije da sam do sad ikad kupia fp pa me briga, al bar znam jel se isplati coinse bacit ako bude sta dobro u packu, iako cisto sumnjam namistit ce oni da prvi pack bude ispod 1%

 Neka namjeste kak god hoce... ako ja vidim da sam dobio kurac, onda necu platit. Ovako otvorim iz zajebancije, ako nekaj uleti... platim, ako ne... ostavim. Mislim da je ovo najbolja stvar koju su uveli. Jos da su stavili refresh na 1h, bilo bi puno bolje.

Gledam na netu ekipa u 100k packu dobija nositelja packa rating 81, 82 itd. Smiješno. Meni u desetak otvorenih packova vrijednih blizu 400k coinsa najbolja kartica rating 84. Sad moram čekati još 7 sati pa da vidim hoće li se konačno ukazati bar rare 85 kartica. Koji je smisao ovog da tri mjeseca prije izlaska nove igre i dalje me jebu s packovima. Ja još u packu nisam dobio nikakvu promo karticu a otvorio sam brdo packova. Do kud ide karanje da sam u petak konačno dobio dva walkouta za redom i onda u oba kimich untradeable. Koja je to mogućnost u postotcima dobit nešto takvo?

12 godina
offline
FIFA 21

Mogu ja otvarat štogod, al garantiran mi je kurac u pak svaki put.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
Perki kaže...

 Ne da je dobra stvar, nego je kolosalna promjena. Ovime su praktički izbacili kockanje iz igre.

 Ovo nije za stalno, samo do 16.07. dok traje Festival of FUTball.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

MARADONAAAAA 

 

17 timova 😂😂😂😂

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

MARADONAAAAA 

 

17 timova 😂😂😂😂

 17 timova koji vrijede nekoliko milja za igrača sa nikakvim wf, užasnom staminom, i slabim šutem. GG EA. Baš me zanima onaj mooožda promil igrača koji će ga složit....

12 godina
offline
FIFA 21

Popodne stisnem preview na 45k packu i unutra Martinez i Alderveilerd - kupim ga i prodam Martineza za 79k, a Tobija za 11k = profit :)

 

Sad dobijem 125k pack i opet jebeni Martinez - ovaj put skipam :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice