FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.013
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Boras je kao postao content creator, odustao je od pro natjecanja i takvih pizdarija. Kada su bili step overi aktualni, masirao ih je do kraja. Sada lik bez nutmega, onih through balla i bridgea niti ne pomislja zavrsit akciju. Meni je pregadno gledat kad on glitcha sa Neymarom i radi cancel croquete jer ti efektivne obrane protiv toga nemas... ti si na milosti animaciji koju tvoj CB radi dok on svoju animaciju ugasi u pola odvijanja i samo prode kraj tebe. 

Ja ne razumijem tko pronalazi zadovoljstvo u tome. Gledam ono nase Hrvatski Telekom natjecanje. Pazi, okuplja najjace igrace iz Hrvatske... pola u zavrsnici su iz bosne. Koji kurac jbt led. Da ne pricam kako velika vecina povede par golova onda vrti lopt po zadnjoj liniji. Bavit se profesionalno ovom igrom je van svake pameti i logike.

Negdje sam čitao njegov intervju pa se dotakao koliko zarađuje od svojih kanala. Dečko zaradi preko milijun eura godišnje. Tako je rekao a valjda ne laže. Kad sve to pogledaš, što će mu natjecanja. Samo stres i trošak. Ovako sjedi u svojoj sobi i kreira sadržaj kakav hoće i ljudi gledaju a on dobro zarađuje od sviranja kare.

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo moj prvi PL tots. 

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Fascinantno ali velikoj vecini ljudi je WL ovog vikenda bila katastrofalna. Zanimljivo.

 Pa kad je tak. Ja nisam neki igrač, pa sam g3-g2 bez ikakvih problema uvijek kad igram sve utakmice, i to ulovim sa još 5-6 tekmi viška, koje ili igram pa predam ili ni ne odigram, ovisi od raspoloženja. Ovaj vikend sam imao manje vremena, pa sam zgurao svih 30 u 2h navečer petka i sve ostalo u subotu po noći, i na jedvite jade sam uhvatio g3. Znači takve nebuloze od skripte su se događale, da to nisam još vidio. Negdje 15a tekma, ja na laganih 10w, i kreće haos, u istoj tekmi, SVAKI moj kontakt Akeom je bio penal. ČETIRI penala mi igra sudi u PRVIH 40 minuta utakmice. To su bila jedina i sva četiri puta da je panj prešao centar, inače suština igre mu je vrtit loptu od lb do rb i napucavat duge na krilo. Izgubio sam 4-3, s tim da je njegov golman, btw, nijedan od meta golmana, nego neki bzvz iz la lige, imao 12-13 obrana 1na1. Šta god sam puknuo i kako god, obranio je, presmiješno je kad vidiš da nema tog Boga da zabiješ gol jer igra ne dopušta, a lik radi parade, jebote dao sam sa C.-Harrisom 90 golova u ta dva dana, ali ne i tu tekmu, znači svaku tekmu je lik trpao sve od svud, izgubio ja ili pobijedio ali je bio na minimalno 3 gola po tekmi, tu tekmu ne, finesse koji je Popeu, T.Stegenu, Curtoisu, i ostalima, ulazio tih prvih 14-15 tekmi bez greške, šutevi po zemlji isto tako, ali taj čini mi se Vaclik, je bio Lav Yashin 90 minuta. Ali bitno da sam ja dobio 4 gola iz 4 penala u prvom poluvremenu. To što sam ja opalio 20 puta po golu iz 16m, i 16 puta u okvir gađao sve moguće šuteve, i ušla su mi samo 3, i baš točno nijedan više, sve mi je bilo jasno. Najjače još u toj tekmi je bilo kad je lik dodao jedno 20x iz prve iz poluokreta sa tim panjevima, i svaka lopta ide točno u noge bez greške, ja stisnem dupli pas, a moj Hagi doda drugo dodavanje protivničkom obrambenom u noge 5 od 5 puta. Strašna tekma, i odraz cijele ove WL u jednoj tekmi.

 

Edit - složio sam ovaj 84+ u nadi da neću opet bit Movie.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2021 20:19 (jopis).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

Fascinantno ali velikoj vecini ljudi je WL ovog vikenda bila katastrofalna. Zanimljivo.

 Pa kad je tak. Ja nisam neki igrač, pa sam g3-g2 bez ikakvih problema uvijek kad igram sve utakmice, i to ulovim sa još 5-6 tekmi viška, koje ili igram pa predam ili ni ne odigram, ovisi od raspoloženja. Ovaj vikend sam imao manje vremena, pa sam zgurao svih 30 u 2h navečer petka i sve ostalo u subotu po noći, i na jedvite jade sam uhvatio g3. Znači takve nebuloze od skripte su se događale, da to nisam još vidio. Negdje 15a tekma, ja na laganih 10w, i kreće haos, u istoj tekmi, SVAKI moj kontakt Akeom je bio penal. ČETIRI penala mi igra sudi u PRVIH 40 minuta utakmice. To su bila jedina i sva četiri puta da je panj prešao centar, inače suština igre mu je vrtit loptu od lb do rb i napucavat duge na krilo. Izgubio sam 4-3, s tim da je njegov golman, btw, nijedan od meta golmana, nego neki bzvz iz la lige, imao 12-13 obrana 1na1. Šta god sam puknuo i kako god, obranio je, presmiješno je kad vidiš da nema tog Boga da zabiješ gol jer igra ne dopušta, a lik radi parade, jebote dao sam sa C.-Harrisom 90 golova u ta dva dana, ali ne i tu tekmu, znači svaku tekmu je lik trpao sve od svud, izgubio ja ili pobijedio ali je bio na minimalno 3 gola po tekmi, tu tekmu ne, finesse koji je Popeu, T.Stegenu, Curtoisu, i ostalima, ulazio tih prvih 14-15 tekmi bez greške, šutevi po zemlji isto tako, ali taj čini mi se Vaclik, je bio Lav Yashin 90 minuta. Ali bitno da sam ja dobio 4 gola iz 4 penala u prvom poluvremenu. To što sam ja opalio 20 puta po golu iz 16m, i 16 puta u okvir gađao sve moguće šuteve, i ušla su mi samo 3, i baš točno nijedan više, sve mi je bilo jasno. Najjače još u toj tekmi je bilo kad je lik dodao jedno 20x iz prve iz poluokreta sa tim panjevima, i svaka lopta ide točno u noge bez greške, ja stisnem dupli pas, a moj Hagi doda drugo dodavanje protivničkom obrambenom u noge 5 od 5 puta. Strašna tekma, i odraz cijele ove WL u jednoj tekmi.

 

Edit - složio sam ovaj 84+ u nadi da neću opet bit Movie.

Nama casual igracima je ocito onda ova WL bila u kurcu totalno. 

Danas sam odradio Rodria i nalupao 14440 DR bodova.

 

Krenut cu od Rodria. Golden goal, od 14 odigranih tekmi, mozda su 3 zavrsil tako. Sve ostalo je islo do kraja. Nakon 9 pobjeda sam samo povezao gljive nakon prvog gola, pa nek si zabija protivnik ono kaj mu treba. Ne trazim GG niti ga dajem. Kartica Rodria je 100-120k fodder. Trebalo mi je mozda 2h vremena. Kakvih sam se supak nagledal, tesko je ponekad zakljucit da za ovu igru se treba znat povezat na internet. 

 

DR je sasvim druga biljka, pogotovo sad kad sam zasao u 2200+. Svaki poraz je 20 bodova dolje a svaka pobjeda 5+ gore. Doslovno ne postoji protivnik bez  AWB, PIM Zambrotta, Klaiber, Freeze Traore ili tako nekim na stoperu. To je normala u ovoj igri i mozes se jebat. Zadnji protivnik protiv kojeg sam igrao je momcina koja ne pocinje hodat sa svojim igracem bez nutmeg ili bridgea. Dakle, bio to stoper, vezni ili spica... to je to. Cim dodaje na spic, a to je IF Neymar i TOTY Ronaldo... odmah ide scoop i bridge. Jasno, to su takve kartice koje samo idu i bez tih sranja a sa tim sranjima je frajer u drugoj dimenziji. Otresem ga 4-1. 

 

Sljedece kaj moram napravit, a kaj je tuzno... maknut Blanca 91. Jednostavno mu fali agilnosti kada naidem na ovakve debile. Sad gledam koga stavit i jedini koji tu moze ici je jebeni TOTS AWB. Nadam se nekom dobrom pullu u cetvrtak. Bude tu G3 i D1 R1. Htio bi Rashforda da zamijenim ovog 86 IF. Ko zna kaj bude doslo, samo da me ne nafilaju sa jebenim saudijcima.

 

 

Sve je momak reko. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 0:19 (SimeKZ).
3 godine
offline
FIFA 21

Sve ovo mogu da sastavim za cijenu jednog Neymara.Mozda i bolje nesto.

Ne znam da li je ikad bilo tako.

Mbappe moze sa klupe da uleti umjesto Bamforda.

Da prodam Kantea ,Varana, Mendy i jos neke mogao bih imati sve TOTS kartice....

Za casual sto rece Jopis taman ...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 7:44 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Sve ovo mogu da sastavim za cijenu jednog Neymara.Mozda i bolje nesto.

Ne znam da li je ikad bilo tako.

Mbappe moze sa klupe da uleti umjesto Bamforda.

Da prodam Kantea ,Varana, Mendy i jos neke mogao bih imati sve TOTS kartice....

Za casual sto rece Jopis taman ...

 

 Slozi Rodria. Kaj ces sa ovim slepcima jebemu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 

Edit - složio sam ovaj 84+ u nadi da neću opet bit Movie.

Eto, ja dobio dybalu 88. Nije puno bolje ali je bolje za 1. Gledam likovi su dobijali po tri tots kartice od 4 ponuđene.

 

edit: U saudijskom tots sbc dobijem karticu ratinga 85. Gore nije moglo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 19:28 (movie).
15 godina
offline
FIFA 21

Ajd jedno brzinsko i ozbiljno pitanje.

Mrzim igrat ak mi igrači nisu na 10chema, ali jbne statse ima, pa me je bacio u dilemu sa već gotove ideje o slaganju mrcine Campbella umjesto freeze AWB-a.

Slagat PIM Zambrottu za desnog cb-a i igrat ga na 7chema, ili slagat Campbella ko čovjek na 10chem-a?????

Otvorio sam bezveznih par packova, i dobijem par duplih 85-86 foddera i još uz to 84 totw 2 igrača, i sad mi to stoji u unassigned bezveze i živcira me, a ionako sam doneo odluku da si pojačam obranu sa ikonom umjesto slaganja napamet onog prime/pim midfield icon sbc-a....

Plz hlp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Ja bi isao na Campbella jer je CB na mjestu za CB, jer mi je bio veci djoka i jednostavno jer vise pase u tvoj engleski tim... 

84 plus paketic me odusevio Gnabrijem 85... i onda u nadi da cu dobiti Romarinha dobijem nekog GK 85. A bas su se razbacali nagradama. 😆

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...

Ja bi isao na Campbella jer je CB na mjestu za CB, jer mi je bio veci djoka i jednostavno jer vise pase u tvoj engleski tim... 

84 plus paketic me odusevio Gnabrijem 85... i onda u nadi da cu dobiti Romarinha dobijem nekog GK 85. A bas su se razbacali nagradama. 😆

 Tak i ja razmišljam cijelo vrijeme, al velim, Zambrotta me je statsima privukao, aaaali

Vidi gaaaaa. Mrcina, sjeo ko budali šamar.

 

Još sam u packu od 88 rating sbc-a za njega dobio duplog Edersona, pa sam i tu okrenuo 120.000 laganih.

3 godine
offline
FIFA 21

Ima li tko da mi pomogne da sredim obeanu?

Mislio sam da prodam Varana i Mendy pa da predjem na PL obranu.

Valja li ovo sta ili ima bolje za slicne novce ?

Moze i Kante napolje ako mu je odzvonilo pa cu uzeti Souceka ili Gundogana ili sta vec.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ajde lijepo napisi kolko coina imas pa cemo dalje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 10:05 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ajde lijepo napisi kolko coina imas pa cemo dalje. 

 340 k.  Kante,Varan i Mendy mogu da prodam. Jos Hazarda iz Bundes lige.

To je jos 120 k.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 11:04 (PeroMilic03).
15 godina
online
FIFA 21

Malo je bezobrazno tražiti rating 87 za engleski tots u kojem imamo samo 4 kartice koje vrijede neke coinse a sve ostalo je više manje voda. Dobiješ souceka ili edersona koji vrijede kao 3/4 rating 87 kartice. No ok, složit ćemo i nadati se jednoj od ove 4 a većina će dobiti jednu od ove dvije koje sam naveo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Malo je bezobrazno tražiti rating 87 za engleski tots u kojem imamo samo 4 kartice koje vrijede neke coinse a sve ostalo je više manje voda. Dobiješ souceka ili edersona koji vrijede kao 3/4 rating 87 kartice. No ok, složit ćemo i nadati se jednoj od ove 4 a većina će dobiti jednu od ove dvije koje sam naveo.

 Naravno da sam dobio Soucek-a... smece...

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ne mogu do 1400sr, pa da ga jebeš.
WLWLWLWLWL...

Izvinjavam se što lupetam, ali draže bi mi bilo da nisam dobio na početku posranog mid Ronaldinha, barem bih od starta gradio meta squad sa krilima. Sad sa 0 coinsa i praznim fodderom, mogu da izigravam kao nekog fer igrača, sladokusca sa kurčevim Švajnštajgerom i Ronaldinhom mid.

Ovako moram da pravim dve izmene ako hoću 4-4-2 ili 4-3-2-1 od samog starta utakmice, a od toga mi se sere momentalno..

Ispada da sam dobio bog zna šta sa svim tim untradeable, a u stvari zna EA kako da te zajebe tako fino, da ne možeš uklopiti nikako.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Movie, bio si u pravu. Meni Ederson, dupli untradeable. 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Prljavi Hari meni uletio i već pola sata kombiniram kako da ga uklopim u ekipu, al ne ide.

Sutra kad otvorim crveni pick možda budem pametniji.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
Knappa89 kaže...

Movie, bio si u pravu. Meni Ederson, dupli untradeable. 

 

Meni jebeni Fofana ali ne bunim se. Moglo je i gore. Mogu ga iskoristiti pošto igram neki miks engleske lige i neki francuzi. Ako ništa vrijedi oko 250k coinsa pa nisam dobio najjeftinije govno.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Prljavi Hari meni uletio i već pola sata kombiniram kako da ga uklopim u ekipu, al ne ide.

Sutra kad otvorim crveni pick možda budem pametniji.

 Dobio sam ga i ja u upgrade paketima. Također čekam sutra pickove da vidim jel bi ga mogo kak linkat, pa igrat uz nekog brzanca napred. 

 

Movie, dobar je Fofana, moglo je i gore. Da nije ova jebena meta sa bekovima na stoperima, vrijedio bi on 3 puta više.

15 godina
online
Re: FIFA 21
Knappa89 kaže...

 Dobio sam ga i ja u upgrade paketima. Također čekam sutra pickove da vidim jel bi ga mogo kak linkat, pa igrat uz nekog brzanca napred. 

 

Movie, dobar je Fofana, moglo je i gore. Da nije ova jebena meta sa bekovima na stoperima, vrijedio bi on 3 puta više.

Ja sam valjda jedini ovdje koji nije dobio apsolutno ništa u tim upgrade packovima. Čak ni součeka. Bar da sam dobio koju karticu ratinga 85 pa da mi posluži za neki SBC. Niti to.

12 godina
offline
FIFA 21

Harry Kane. Svida mi se. Prosle godine sam ga dosta dugo drgljal u napadu. Sad napokon mogu nekog umjesto Rashforda igrat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

Evo, odguzio sve sbc i opet ništa. Najjača kartica u svim packovima rating 82.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Slozim zadnji PL Premium kaj sam mogel. Izade Recce James UCL kao nositelj. Skoro discardam paket, a zadnji u redu stoji Luke Shaw TOTS... imal sam ga kupljenog pa je duplikat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Uzeh da igram za Rodria, teretana ziva. Ako su ovo frendly kakve li su tek unfrendly. Treba mi jos 4 pobjede a nemam sutra da igram vremena.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Uzeh da igram za Rodria, teretana ziva. Ako su ovo frendly kakve li su tek unfrendly. Treba mi jos 4 pobjede a nemam sutra da igram vremena.

 Igras protiv ljudi iz istih divizija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Uzeh da igram za Rodria, teretana ziva. Ako su ovo frendly kakve li su tek unfrendly. Treba mi jos 4 pobjede a nemam sutra da igram vremena.

 Igras protiv ljudi iz istih divizija.

 Ne znam sta bih ti rekao na to.Neke oderem par komada razlike a neki mene poderu.

Jedan sa gold Aguerom me je rasturio da mu nisam golu mogao prici .

Treba navuci 9 pobjeda pa svi zapinju...

 

Najcudnije je sto likovi koji tim imaju od maja 2021 imaju bolji tim od mene...

PC je stvarno katastrofa .

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 8:00 (PeroMilic03).
12 godina
offline
FIFA 21

G3

Banega - Mount - Gundogan -- Uzeo Mounta

Mount - Gomis - Hegazi -- Jebiga, moram Gomisa.

 

Za G3 pristojno jer je iz rare players packa izasel Ederson. 

 

D1 R1 

2x Ultimate paket - Kroos ( dupli, moral diskardat ) i Al NestoNesto TOTS. 

 

Ederson ide na gol. Mount izgleda kao jebacka kartica.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Moj G3:

prvi pack: dva nebitna brazilca koja se gube po Bliskom istoku i Fofana - lagani odabir, Fofke ulece, zamisljam ga u udarnoj postavi sa Varanom, Stegen na klupu, Mandanda unutra.

drugi pack: opet nebitni duo pegla i njihov susjed "faraon" Salah - e, to te ja pitam, tako vec moze. Jedini problem je sto sad sve smrdi na kompletnu pretumbaciju tima. 

TOTS pack: nije moglo gore - Soucek - dupli - antrejdabl - ceka i blokira otvaranje packova 😆 Jos gledam prije otvaranja sta i kako, i kazem, dobro je, samo on je totalni debakl, nece valjda... oce, u kurac! 😁

Sve u svemu, jedna miljonska kartica je dosta! Nadam se da cu ovaj vikend na tim bilding sa ekipom tako da moram preskociti Svabe, nit mi trebaju, nit mi se nervira. 🤪🤓

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Kako me filaju s ovim Edersonom. 

 

Prvo ga dobijem u upgrade packu, pa u garantiranom PL tots i onda mi ga još ponude u oba red picka. Osim njega i ovih saudijaca u pickovima je bio Gundogan kojeg također imam i Fofana. U paketima Casemiro i sve ostalo 81,82,83. 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice