FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.245
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Dobijem u sbc berchichea. Meni totalno besmislena kartica s kojom mogu dupe obrisati. Bacio sam u sbc bar dvije bolje kartice od te.

Ja isto dobio Berchichea :)

Stavim u taj SBC Navasa i dobijem ga nazad u 83 upgradeu.

Jako često mi se događa da dobijem karticu koju sam netom stavio u SBC.

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo sad je malo bolje, ping ni ne prelazi 200

Katalonac_HR
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

8-1 u petak i subotu, danas 6-0. 

 

6 protivnika, razliciti kalibar debila. Od ''sjedim iza i boli me kurac'' do ''75% lopte do pobjede''. Jedan me odpeljal u produzetke jer na 2-2 nisam mogel do lopte da se jebem :D Mislim da je ovo najvise tekmi kaj sam odigral u zadnjih 2 tjedna za vikend.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Super, zabila Granada gol u 79 minuti....

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Super, zabila Granada gol u 79 minuti....

 I to ruka bila i svejedno gol vazi...

Sva sreca pocea sam prodavat kad je bia 115k u 70 min tako da sam se rijesia nekih 25 komada. Sad mu je cijena nekih 98k tako da 0 risk je investment bia

15 godina
offline
FIFA 21

Koja sam ja ćorava budala. Markiram karticu, što znači da je nitko nije kupio. Nisam skužio da je cijena 1.191000 a ne 1.900 000. Uglavnom mogao sam zaraditi oko 800k coinsa a ovako sam prepustio karticu nekome drugom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Pa ovo je sramota. Moj ultimate pack kojeg su mi danas poklonili. Mogli su bez tog poklona, manje bih bio nervozan. Pazi nositelja ultimate packa? Evo da nadopunim fotkama cijeli pack da ne ispadne da nešto skrivam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2021 20:31 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Pa ovo je sramota. Moj ultimate pack kojeg su mi danas poklonili. Mogli su bez tog poklona, manje bih bio nervozan. Pazi nositelja ultimate packa?

Ovakvi packovi više izgledaju kao provokacija, a ne poklon.

Ne znam koliko sam ultimate packova otvorio ove sezone, ali znam da niti u jednom nisam imao walkout.

To nema veze s vezom više.

Ajde da su tradable kartice pa bih bio mirniji, ali jebena untradable govna nam daju i onda nas provociraju.

 

 

[19xx] 4ntraks
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Ovo je ko neko natjecanje čiji je ultimate paket gori. :D 


 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Gledam na netu kaj ekipa dobija. Lik dobije iconu maldinija 98, ronalda i da dalje ne nabraja. Ljudi dobijaju po nekoliko 87+ kartica u packu a ja ne mogu dobiti jednu 85 rating karticu. Odem sada pa odradim sve ove upgrade sbc i najbolja kartica fernandinho 84. Odigrao sam nekih 8 sbc. Odigram tri 83+ sbc i u svakom dobijem 83 rating karicu? Fakat karanje u mozak. Koji je moj motiv da se vratim igranju? Mislio sam neki dan opet uzeti PS4 jer mi se igra no odustao sam. Otkako ne igram tlak mi u normali a i ja sam nekako normalniji. Tko ih hebe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Otvorim ultimate paket. Unutra Hazard i Thiago Silva. Otvorim ovaj dupli 81+... Thiago Silva... oni su stvarno majstori zanata. Ove vase necu ni komentirati. Kad vidim da mi je amigo iz amerike nosioc, sve je jasno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Riješim SBC za Rare gold pack i dobijem Ramosa. Malo sreće. :D

Idem sad otvorit par Promo packova, veselim se južnoameričkim amigosima, Šime nisi sam. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Evo vam i moj da vidite da je lagano podhebavanje od strane ea. Evo vam ultimate pack, ali je packluck riješen na 0.0001 promil. Toliko o nepostojanju skripte ili bilo kakvog vanjskog utjecaja na igru.....

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Dobio nulu u hrpi Promo packova. Složio Flashback Kroosa. Znam da nije meta kartica, ali kao navijač Reala sam morao. :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ova igra da ima malo zreliju YT scenu i communiti, bila bi izvrsna. Ovo kaj mi imamo, imamo zbog jednog jedinog razloga. To je YT. Igrao sam sad malo DR i Friendlie zbog ovog objectiva gdje je solidan paket. Covjek u friendliu, iako mu pobjeda ne treba, cuva loptu zadnjih 25min. MAX CHEM friendli, majstor nece igrat jer vodi 1-0 :D 
DR ne zelim niti komentirat da sam odigral 3-4 remia jer ljudi ne izlaze iz svojih 16m. Koja je ovo jebena tuga od klinaca u ovoj igri, to je nevjerovatno. Svaki igrac igra isto. Sad je neka fora sjedit iza, cekas kontru... ali guras na krilo na nacin da je igrac na krilu okrenut kojih 45 stupnjeva prema protivnickom golu, iz tog smjera ocito salje through ball koja glitcha CBa i samo prolazi kraj njega. Ja majstoru odigram akciju od 20-25 dodavanja i ostanem u 16m sam sa dva igraca... zabijem gol. On izvede centar, krilo, through ball, gol :D 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Dakle, od ovoga danas gore ne može.

Prcaju nas sa svih strana i onda im nije dosta nego to malo ushićenja i nadanja kod otvaranja jakih packova nam useru toliko da me ubiju u pojam do kraja.

Kao da neke od nas namjerno prcaju da vide koliko ćemo izdržati?!

Da vide koliki smo debili i koliko govana možemo pojesti koje nam serviraju iz dana u dan.

 

Odradim 300 pobjeda u friendlies i dobijem ultimate pack (30 jebenih rare kartica) i dobijem jumbo rare players pack (24 jebene rare kartice).

U oba packa je meni najjača kartica rejtinga 83 - dal da se smijem ili plačem???!!!

 

Evo slike pa da se smijemo svi skupa... bolje nego da plačemo.

Prve dvije je jumbo rare, a druge dvije slike je ultimate pack.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Mislim da mi je ekipa slaba za ovu fazu igre...onaj kessie mi je pojeo kantea u svakoj situaciji napravili supermena od igraca jbt mislim da mu ni rajkard ili gulit nemogu parirati...igram duboku obranu stoji mi na 16m puyol i cekam al opet je preslab puyol sa obzirom na predispozicije da sam znao nebi napravil taj sbc...gradim se i prolaze kroz njega...neznam...gljiva mi rasturana vec godinu dana mozda je do toga donekle...od pocetka sam bil na minimum 11pobjeda u wl imal sam dvaput po 14...slabe su nagrade...bio u trecoj ligi neko vrijeme...imal sam pirla 90 predobar je...imam 3mil i cekam da padnu cijene kroz ljeto itd... volim pirla i xavia pa cu uzeti ikone i gustati u igri bez ozira na rezultat...inace sam nogometas al ne kuzim jbt ako se zagradim dok cuvam loptu sa puyolom kako mi ju moze uzeti puno slabiji igrac sa nula agresivnosti a pritom me tesko faulira puyol odleti koda me gulit napada i sudac ne svira faul... i remplam se dok sam u duelu i opet gubim duel od puno slabijeg igraca...a u skoku je koma...a svi znamo da je puyolova skocnost fascinanta uzivo bila sa obzirom na visinu...ocito im sve prolazi jel ljudi nemaju kaj drugo igrati...pes je los jos uvjek...jedino kaj mi se svida u fifi je nepredvidljivost u igri nemoguce/moguce situacije koje su objektivno realne u pravom nogometu...i ikone volim... zamjeram im za mesia pa on trpi duele uzivo brutalno trebal bi imati barem 86strenght a ne mizernih 69 kolko ima...zao mi je kaj nisam runia nspravil lik mi radi probleme stalno....malo je smjesno kaj su mu dali skil 4 a bio je 2 ili 3 max...ta rulja koja je radila igricu koda nisu nikad gledali nogomet i te igrace koje stvaraju a kamoli probali igrati nogomet i razumijeti ga...inace sam pes igrac i igral sam ga od iss na konzoli do pes6 i sholym patcha na kompu pa sam presao na konzolu i fifu...a i malonogometas sam...nekad prije veliki igrao...a jbg kaj je to tolka mudrost napraviti simulaciju nogometa?ne kuzim di su svi zapeli...ovaj EA ima fifu...konami se trazi godinama...nis od toga nije dobro na fifi novi update nova igra...ja nisam programer i neznam kak se to radi al kuzim igru i sve vezano uz to...nadam se da bude neki sbc modric ili slicno pa makar se ne sjecao debia za repku he
15 godina
offline
FIFA 21

Da nastavimo ovu tugu/tragikomediju od packlucka u kakti player daysima.

Jumbo rare players pack...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
 puyol i cekam al opet je preslab puyol sa obzirom na predispozicije da sam znao nebi napravil taj sbc...gradim se i prolaze kroz njega...neznam...

Plan mi je uzeti TOTY Brunu, a da bih to ostvario moram prodati sve skoro :)

Primjetio sam jučer da mu je osjetno pala cijena i da kad prodam sve što vrijedi, uz ono coinsa što imam, da mi jako malo fali.

Tako sam odmah na bubanj stavio CB Blanca kojeg sam nedavno kupio - iskreno, za te pare Blanc je truba.

Zato sam si složio Puyola onu verziju probnu sa 5 utakmica s idejom ako mi se svidi da složim karticu.

Probao sam ga jednu partiju i momentalno sam ga discaradao.

Točno ovo što pišeš, očekuješ od njega Ramba, a ono kurac na terenu... em ga odguruju, em je spor, mali je u pičku materinu... išao sam skakati jednom s njim, a animacija izgleda kao da skače nekakav mali slabašni dječačić - naravno da je izgubio duel.

Jako loše sve skupa tako da mi se nije dalo patit još 4 utakmice s njim nego sam prelomio i uzeo Varanea, jebem mu mater, idemo full meta pa nek se goni sve u kurac.

 

[19xx] 4ntraks
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja odigrao oko 70 tekmi sa njim i nije to to jbg varane je puno bolji...mozda poprave puyola sa nekim novim updetom...i ja pratim brunu sigurno cu ga uzeti kad tad...ako ga uzmes javi kakav je dali se isplati itd...
12 godina
offline
FIFA 21

Jel nije zalosno da jednog od najjacih stopera na svijetu, legendu, prepisa kartica Varana. Jebem ti igru mrtvu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

5 90+ pace bekova u obranu, tri na 7 chemistry i udri. Povraća mi se dok vidim to. Sve je otišlo u kurac.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Red pick ronaldo, red pick cuadrado... Jer jbg... Mora a necim spojit. Pele, Neymar... Svi. Stoji iza, dodaje se. Na beka, 45 stupnjeva, through ball i ove naprijed ne mozes pohvatat. Neke nogometne logike iza ovog svega nema. Tip 2400 rating, jednu suvislu akciju nije napravil. Od 5 gola, 4 je zabil sa onim lobom iz mrtvog kuta. Ja sam i dalje fasciniran da netlo uzima ovu igru za ozbiljno pa igra profesionalno ili snima za YT. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Block van dijka 😂😂

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Po prvi put unazad nekoliko godina otvorim 4 mega packa koja su bila u promou i potrošim coinse. Nazad sam u 4 mega packa dobio jednu 83 rating karticu a u svim ostalima nositelj packa su mi bile kartice ratinga 79 ili 80. Znači, nazad nisam dobio 20k coinsa. Ušli smo u treći mjesec a oni i dalje ne daju ništa u packovima. Strašno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Otvorio dosta promo-a u pola cijene, a onda Ultimate pack (uz koji još jedan dođe besplatno). U svemu tome daleko najjača kartica Henderson. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Upalio upravo da pikam koju za ove tokene jer mi je ostalo za odigrati neke tekme u kojima nemoram pobjediti vec baciti finessu, assist i kojekakve gluposti. Ping 300! Drazesno! Serveri se raspali. Sto je najbolje, uletim u gejm i to cak nije lose ni izgledalo, obzirom na vrlo osjetni delay i to da je onaj paketlos ili kako se vec zove kurac stalno se palio. Inace mi je uobicajeni ping oko 50, 60 ali gameplay zna biti puno sjebaniji. Uglavnom, nisam lud da igram u takvim uvjetima pa si ubacim 2 autogola, napravim sta treba, zavezem gljive i tipkam poruke na forumu. 🤣😂

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Winter upgrade navodno u petak. Kupio IF Llorentea, ne kao investiciju vec bih ga korostio na CDMu ako dobije upgrade, a citam bas da bi mogao narasti za 2 ocjene. Mozda bih uzeo SIF De Jonga kao investiciju, ne znam.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Winter upgrade navodno u petak. Kupio IF Llorentea, ne kao investiciju vec bih ga korostio na CDMu ako dobije upgrade, a citam bas da bi mogao narasti za 2 ocjene. Mozda bih uzeo SIF De Jonga kao investiciju, ne znam.

 Sad mi svejedno, sve sam prodao pa mi neće imati koja kartica narasti osim motm sona.

9 godina
offline
Re: FIFA 21

Ja isto impulzivno prodajem ekipu kad se naljutim, zato mi je cijela ekipa osim dva igrača untradable. Ne mogu više napraviti previše štete. :D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice