FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.222
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Da, to mi je i jos jedan kolega sugeriro. Uzeo sam Carlosa na CB, i pojaco napad. Suki je nazalost spor, ali u 99% slucaja je gol, sad mi je Felix sa hunterom u napadu.
12 godina
offline
Re: FIFA 21
toxic kaže...

Imate opciju da igrate protiv ljudi poput mene koji teze realnom nogometu i nabijete me po par golova razlike... ili igrati protiv ljudi koji kuze kako zapravo igrati fifu no ne kuze nogomet i tada s njima se mozete natjecati....

Npr hebo mene pas ako je onaj Castro ikad igrao nogomet...

 

Meni realno kolko god se tjesim ovo nije nogomet... ne mozes igrat nogomet nego doslovno moras koristit stvari koje ne prolaze u realnom nogometu a ovdje prolaze konstantno... ne znam sto reci drugo... igrat cu ali ne mogu se prilagodit ovakvom stilu...

 nije to samo stvar fife nego bilo koje sportske igre, nazalost...

nista drugacije ti nije ni u pesu ili nba2k - kad igras online...zato ni ne igram jer mi se to gadi

igranje online nba2k mi je zgadilo toliko igru da ju jedva uspjevam i offline igrat...

13 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Da, to mi je i jos jedan kolega sugeriro. Uzeo sam Carlosa na CB, i pojaco napad. Suki je nazalost spor, ali u 99% slucaja je gol, sad mi je Felix sa hunterom u napadu.

 Kakav je Carlos? Meni CB igraju Militao i Gimenez, a na golu Oblak i svaku utakmicu dobijem 3-4 gola. Nema utakmice da nije palo 5+ golova. Onaj Rulli je bar nesta branio,  a Oblak od 15 suteva dobije 13 komada. 

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ja prije nisam toliko online igro, ali jebo ti poas mater kako je namješteno sve. na ravno okrenut u pravom smjeru bez sprinta napraviš dodavanje on ga pakljavo dodaje i dobijaš gol. zato je ovaj origin super, daš 100 kuna i odjebeš sve nakon 1 mj. nabijem ih na kurac bezobrazni

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Pocelo je. :D od kad sam dofurao hazarda zabiti gol mi spada u najtezi dio posla :D idem ga prodam dok mu jos ime nesto vrijedi. 

Stavi neko normalno veselo ime momčadi. S ovim imenom zazivaš probleme.

12 godina
offline
FIFA 21

Ansu fati - 86,85 i 83 rated. Top. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
WiCkED kaže...

Fasciniran sam brojem ljudi koji su iznenađeni sto je igra 99% ista kao i prošla ili pretprošla. Tako dugo dok EA mlati nenormalne količine para na UT modu, zašto bi radili neke veće promjene. Printer za miljarde dolara godišnje radi, ne diraj ga, jednom godišnje samo promijeni toner, nek samo printa i dalje :)

Ja sam fasciniran kad netko tvrdi da je ovo 99% ista igra kao prošle godine a nije. Ista je samo u onom dijelu da je isti sport kao i prošle godine. Sam gameplay je potpuno drukčiji. Neki problemi unutar tog gameplaya su isti. No osjećaj igranja je potpuno drukčiji. Ima nekih novina unutar gameplaya koji doprinose napretku igre. Imamo opet hrpu problema koja sve to vraćaju korak unazad. Meni osobno ovo nije ista igra kao prošla fifa. Nešto je zabavnija, zahtijeva određen period privikavanja i bar neki skill ako ne želiš biti kanta za napucavanje kao i neke vještine igranja obrane.

 

Je li moglo bolje? Uvijek. No ova igra je za mene unatoč nekim manama koje sam opisivao ponajbolja fifa unazad nekoliko godina. Samo me sad interesira što donosi next gen fifa. Možda se razočaram. Kad je EA u pitanju sve je moguće. I da, dobro si primjetio. Igra je upravo onakva kakva treba biti da bi je igralo 20 milijuna ljudi svake godine. Unutar tog broja uvijek ima nezadovoljnih što je i logično jer EA gleda širu sliku. Mi samo onoliko koliko nas osobno dira i interesira.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2020 19:17 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pozz ekipa, dali ima netko ideju kako da sve stavim na 10 chema, promjenom formacije jel, svi su first owner ne kupujem igrace ove god.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
zagid3 kaže...

Pozz ekipa, dali ima netko ideju kako da sve stavim na 10 chema, promjenom formacije jel, svi su first owner ne kupujem igrace ove god.

 

Lijepo te onda sralo. Milja u packovima.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
WiCkED kaže...

Fasciniran sam brojem ljudi koji su iznenađeni sto je igra 99% ista kao i prošla ili pretprošla. Tako dugo dok EA mlati nenormalne količine para na UT modu, zašto bi radili neke veće promjene. Printer za miljarde dolara godišnje radi, ne diraj ga, jednom godišnje samo promijeni toner, nek samo printa i dalje :)

Ja sam fasciniran kad netko tvrdi da je ovo 99% ista igra kao prošle godine a nije. Ista je samo u onom dijelu da je isti sport kao i prošle godine. Sam gameplay je potpuno drukčiji. Neki problemi unutar tog gameplaya su isti. No osjećaj igranja je potpuno drukčiji. Ima nekih novina unutar gameplaya koji doprinose napretku igre. Imamo opet hrpu problema koja sve to vraćaju korak unazad. Meni osobno ovo nije ista igra kao prošla fifa. Nešto je zabavnija, zahtijeva određen period privikavanja i bar neki skill ako ne želiš biti kanta za napucavanje kao i neke vještine igranja obrane.

 

Je li moglo bolje? Uvijek. No ova igra je za mene unatoč nekim manama koje sam opisivao ponajbolja fifa unazad nekoliko godina. Samo me sad interesira što donosi next gen fifa. Možda se razočaram. Kad je EA u pitanju sve je moguće. I da, dobro si primjetio. Igra je upravo onakva kakva treba biti da bi je igralo 20 milijuna ljudi svake godine. Unutar tog broja uvijek ima nezadovoljnih što je i logično jer EA gleda širu sliku. Mi samo onoliko koliko nas osobno dira i interesira.

 Reći ću ti samo da se sjetiš prošlogodišnje fife i "drugačijeg gameplaya" koji je nakon par patcheva otisao kvragu. Ista stvar ce se dogoditi i ove godine, EA boli briga za gameplay tako dugo dok ima milijune ljudi koji vole povlačiti kartice i kupovati u virtualnom kazinu. Ja sam s tom pričom završio, ne osuđujem ljude koji nisu ali eto samo dijelim svoje mišljenje. Igram fifu od fife 98 al što je previše previše je.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
I tako... pomalo :)
Rare player pack
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
WiCkED kaže...
movie kaže...
WiCkED kaže...

Fasciniran sam brojem ljudi koji su iznenađeni sto je igra 99% ista kao i prošla ili pretprošla. Tako dugo dok EA mlati nenormalne količine para na UT modu, zašto bi radili neke veće promjene. Printer za miljarde dolara godišnje radi, ne diraj ga, jednom godišnje samo promijeni toner, nek samo printa i dalje :)

Ja sam fasciniran kad netko tvrdi da je ovo 99% ista igra kao prošle godine a nije. Ista je samo u onom dijelu da je isti sport kao i prošle godine. Sam gameplay je potpuno drukčiji. Neki problemi unutar tog gameplaya su isti. No osjećaj igranja je potpuno drukčiji. Ima nekih novina unutar gameplaya koji doprinose napretku igre. Imamo opet hrpu problema koja sve to vraćaju korak unazad. Meni osobno ovo nije ista igra kao prošla fifa. Nešto je zabavnija, zahtijeva određen period privikavanja i bar neki skill ako ne želiš biti kanta za napucavanje kao i neke vještine igranja obrane.

 

Je li moglo bolje? Uvijek. No ova igra je za mene unatoč nekim manama koje sam opisivao ponajbolja fifa unazad nekoliko godina. Samo me sad interesira što donosi next gen fifa. Možda se razočaram. Kad je EA u pitanju sve je moguće. I da, dobro si primjetio. Igra je upravo onakva kakva treba biti da bi je igralo 20 milijuna ljudi svake godine. Unutar tog broja uvijek ima nezadovoljnih što je i logično jer EA gleda širu sliku. Mi samo onoliko koliko nas osobno dira i interesira.

 Reći ću ti samo da se sjetiš prošlogodišnje fife i "drugačijeg gameplaya" koji je nakon par patcheva otisao kvragu. Ista stvar ce se dogoditi i ove godine, EA boli briga za gameplay tako dugo dok ima milijune ljudi koji vole povlačiti kartice i kupovati u virtualnom kazinu. Ja sam s tom pričom završio, ne osuđujem ljude koji nisu ali eto samo dijelim svoje mišljenje. Igram fifu od fife 98 al što je previše previše je.

 Ako vratiis malo film svaka fifa je bila 99% ista... Tek je uvođenje power bara dalo opipljivu promjenu. Ostalo sve su minimalni možemo reci napredci, makar samo u grafickom smislu. Movie ti je fino napisao razlike ovogodišnje fife. Meni je najbolje što ima više nacina za zabiti gol, osim prvi kut i sto konacno imas vece sanse zabiti 1v1. Ostalo je stvar prakse... Odbijanci me smetaju jako i nije im mjesto u fifi jer kad dobijes takav gol osjecas nepravdu, jer je ta stvar van tvoje kontrole, nema skilla ni na vidiku. I onda se sjetis koliko je messi napravio driblinga u stvarnosti koji su bili puka sreca jer je branic od krvi i mesa i fizicki građen za branica, znaci nesto tromiji od malog mesija s težištem 2cm iznad tla... U stvarnosti se to zove spretnost, u fifi je fliper i tu nema rasprave... Ruzno za vidjet, budi osjecaj nepravde, barem kad je pred "našim" golom. :) Recimo veliki problem ove igre su po meni animacije... To jest sustav koji bira animaciju igraca nema osjecaj kad tebi treba brza reakcija kad neka duža. Animacije ti mogu unistit sansu za gol ili otvorit obranu s jednim pritiskom tipke i to je isto nazalost veliki faktor srece prilikom igranja. Recimo kad dodajes na zicer povratnu loptu, animacija je vecinom uzasna kod igraca koji su manje agilni... Oni uzimaju puni zamah nogom makar lopta trebala odletit 2cm da prođe crtu. Bezbroj takvih udaraca mi je vec sad blokirano Benzemi jer je siroti nesto manje agilan. Ali nema dovoljno tipki na kontroleru da te sve opcije dodaju, pa igra bira sama animaciju. Recimo danas mi je guedes odabrao animaciju finishiranja s 16 metara kad je ovaj s golmanom van izletio a benzema nekad mlatari nogama u petercu. To su samo neki od problema kojih sam se sad uspio sjetiti i zbog toga je fifa skoro pa nebitna na esports sceni... stoga i fifa igraci najmanje od svih gejmera zarađuju, jer igra nije dorasla Esportu jer ima previse elemenata srece...

Sto se tice gladi za novcem EA-a, jebiga to je sve prije svega surovi biznis i najprije se gleda dobit, tek tad se razmislja o proizvodu. Zarada i mora biti enormna jer ipak ove sve licence nisu za đabe... EA je imao srece pa se onaj lik sjetio modela Ultimate Teama koji je kul tako dugo dok ne kupujes pakete. Cim pocinjes kupovati pakete postaje problem jer je to rupa bez dna...

Uuu da i zaboravio spomenuti skriptu koja se osjeca, al ju je nemoguce dokazat. :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2020 21:24 (cicek).
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Svake se godine žestim kako neću uzeti niti jednu od nogometnih simulacija, ali nemogu protiv sebe, lani uzeo PES, sad FIFU, jer mi prošlogodišnja nije bila loša.

Gameplay je definitivno drugačiji što se možda ne vidi gledajući streamove, ali kad se uzme kontroler u ruke, onda se osjeti razlika.
Pozicioniranje obrane mi se ne sviđa, tu mi igra izgleda kao da inspiraciju crpi iz PES-a koji je raj za trough ball spammere, a odigravši nekoliko utakmica vidim da bi se i ova FIFA u to mogla pretvoriti...
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
WiCkED kaže...

 Reći ću ti samo da se sjetiš prošlogodišnje fife i "drugačijeg gameplaya" koji je nakon par patcheva otisao kvragu. Ista stvar ce se dogoditi i ove godine, EA boli briga za gameplay tako dugo dok ima milijune ljudi koji vole povlačiti kartice i kupovati u virtualnom kazinu. Ja sam s tom pričom završio, ne osuđujem ljude koji nisu ali eto samo dijelim svoje mišljenje. Igram fifu od fife 98 al što je previše previše je.

A gle kada do toga dojde, ako dojde onda ćemo pričati. Za sada igra drži vodu uz neke rupe koje su evidentne. Za mjesec dana ćemo probati next gen fifu pa vidjeti ima li kakvih pomaka osim čiste kozmetike. Svjestan sam da se igra radi za mase a ne za tebe i mene. Volim nogomet i igru i dalje igram ali s puno manje očekivanja i stresa nego prošlih godina. Da je ne igram, falilo bi mi takvo nekvalitetno gubljenje vremena.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
I tako... pomalo :)
Rare player pack

A ja danas u rare player packu dobijem kao najbolju karticu asenja. Uzdravlje!

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kao sto sam i govorio bit ce problem kad svi pocnu jašiti po serveru. Dobio sam 4 gola na sudar igraca u kojemu ovaj brzi ima prednost. Debilana. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Cudno meni sve od kad je dosao "full" game release i nisam bio lijen i odoh malo googlat. Vec su citevi vanka. :D Odlicno. E ako ove godine necu nabavit cheat prije nego odjebem ovo smece necu nikad.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 21

Svake godine kao drugacija fifa, a onda nakon 2mj pas mater sta mi je to trebalo, isto govno svake godine - ukratko prica vecine forumasa

 

Ne znam za vas, ali ja ne osjetim neki veci pomak u gameplayu, da ima noviteta - ima, igra je nekako smoother, ima novih animacija, obrana nije tako automatizirana, dodavanja su nerfana, ali iskreno govoreci vise mi izgleda kao patchirana verzija 20 nego nova igra, a i stare boljke su vise manje prisutne.

Shvacam i njih da muzu kravu koja daje najvise mlijeka, da su se mozda ove godine okrenuli next gen konzolama pa cemo tamo vidjet malo veci pomak, pogotovo u docaravanju realizma te smanjenju utjecaja "vise sile". Ovu godinu preskacem, ali od sljedece ocekujem vise.

I am over 9000!!!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Cudno meni sve od kad je dosao "full" game release i nisam bio lijen i odoh malo googlat. Vec su citevi vanka. :D Odlicno. E ako ove godine necu nabavit cheat prije nego odjebem ovo smece necu nikad.

 J.E.B.I. S.E.!!

 

Ekipa cirkus, al svaki udarac (constant pressure bez padanja stamine+fast build up) njegov je gol, dok ja pucam finesse, pa u prvi kut, pa u suprotne rašlje, pa nisko, SVE, al SVE je faking Vlachodimos obranio.

 

Btw., čitevi su vani odavno, pošteno to ekipa istestira prije full release-a, ali nisam do sad baš nailazio na ovakve retarde.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...

Cudno meni sve od kad je dosao "full" game release i nisam bio lijen i odoh malo googlat. Vec su citevi vanka. :D Odlicno. E ako ove godine necu nabavit cheat prije nego odjebem ovo smece necu nikad.

 J.E.B.I. S.E.!!

 

Ekipa cirkus, al svaki udarac (constant pressure bez padanja stamine+fast build up) njegov je gol, dok ja pucam finesse, pa u prvi kut, pa u suprotne rašlje, pa nisko, SVE, al SVE je faking Vlachodimos obranio.

 

Btw., čitevi su vani odavno, pošteno to ekipa istestira prije full release-a, ali nisam do sad baš nailazio na ovakve retarde.

 Ja sam mislio da im treba barem malo vremena i da ce ih svaki patch sjebat... al eto nije. Procitao sam da je puno legacy deff cutera u div 3 na gore... trenutno ne znam dal sam se susreo s kojim kad jos ne poznam igru da znam kako se koji braic ponasa... jedino znam da ovaj moj gimenez s shadowom je panj kakvog nema :D

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

ja sam sa benzemom i aspasom i meni dobro djeluju, al jbg ja sma div 6 pa ne znam koliko utječe. probaj tako

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

ja sam sa benzemom i aspasom i meni dobro djeluju, al jbg ja sma div 6 pa ne znam koliko utječe. probaj tako

 Lako benzema gubi loptu kad dođu brzi branici. Prije ovaj s klupe dotrci nego ovaj uspije sutirati. Morao sam preci na inakija i aspasa. Stoga da inakijeva slabija noga i glava su pucanj u prazno. Najveca prednost inakija je sto je brz i jak sto znaci vise flipera mu zavrsava u nogama. Tuzno ali istinito.

15 godina
offline
FIFA 21

Ja sam zadovoljan sa ova dva šabana.

Oršić je isti onaj narančasti oršić iz f20, znači odličan, kent br2.

 

Pace je sve u ovoj fifi. Toliko su u prednosti brzi igrači da je to strašno, apsolutno nebitno je što imaju šut 68,69, kad im se otvara sto šansi iz kontri i rekontri. Maloprije me lik izbio iz cipela sa nizozemci/eredivisie ekipom, naprijed trojica sa 90+ pace i jednom se uvijek odbija lopta. Ja zabijem, on iz kickoffa ima u 3 dodavanja kontru koju nemoš zatvorit jer moji defenderi imaju 75 pace, a bekovi sa 90 paceom su izgubljeni jer imaju 68-70 defending. Znači iz 4-4 u prvom, došao je na 7-5 u drugom jer njegovi imaju stamine do preksutra i pretrčavaju sve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 

Pace je sve u ovoj fifi. Toliko su u prednosti brzi igrači da je to strašno, apsolutno nebitno je što imaju šut 68,69, kad im se otvara sto šansi iz kontri i rekontri. Maloprije me lik izbio iz cipela sa nizozemci/eredivisie ekipom, naprijed trojica sa 90+ pace i jednom se uvijek odbija lopta. Ja zabijem, on iz kickoffa ima u 3 dodavanja kontru koju nemoš zatvorit jer moji defenderi imaju 75 pace, a bekovi sa 90 paceom su izgubljeni jer imaju 68-70 defending. Znači iz 4-4 u prvom, došao je na 7-5 u drugom jer njegovi imaju stamine do preksutra i pretrčavaju sve.

Da to je u ovoj fifi izgleda odlučujuća prednost. Sad sam u dilemi da li uzeti van dijka ili salaha? Mislim da je bolje uložiti coinse u brzog top napadača jer mi van dijk neće puno pomoći u obrani. Meni tak svejedno tko je otraga kada lik primi jednog igrača i vrti se pola sata s njim u krug dok mu se lopta sretno ne odbije u for. S druge strane van dijk je bolja kupovina jer će mu cijena pred prvu WL skočiti do neba jer je najbolji stoper u igri. Lako se onda uzme salah. Doduše, nedostaje mi još 100k za van dijka. Sutra otvaram 2 rare mega packa i dva rare preorder packa pa se nadam da bih mogao nešto dobiti u njima. Malo drketam po marketu ali ne da mi se. Tu i tamo naletim na nešto dobro pa preprodam ali nemam više želje i motiva visiti na marketu kao nekad.

 

Igrao sam danas SB da skupim bodova za elite jedan zbog nagrada. Svake godine je daj mod teretana za mozak i živce a ove godine su to dignuli na jednu novu razinu. Igram na legendary i to kaj AI radi nije normalno. Sada na toj težini kopiraju stvarne igrače. Dakle, igrač primi loptu i vrti se pola sata s njom dok mu se nešto ne otvori. Od toliko vrtnje i besmislene igre dobio sam morsku bolest. Blokova što ima AI po tekmi je nenormalno. Što god napravio AI se brzinom munje vraća i blokira. Jednu tekmu sam imao posjed 30% a dobio ih 8-3? Ne možeš im uzeti loptu. Nikada se krivo ne dodaju i uvijek znaju što ću ja odigrati. I da se vratim na početak jopisovog posta, sve golove im zabijem na kontru. Lopta u prostor za manea i ode on do gola. Glupo mi zabijati jedan te isti gol svaku tekmu no to je formula kako doći do 30k coinsa i 2 rare mega packa. Nije mi jasno da netko može tako balansirati igru jer ovo nema veze sa zdravim mozgom.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
gVeki kaže...

ja sam sa benzemom i aspasom i meni dobro djeluju, al jbg ja sma div 6 pa ne znam koliko utječe. probaj tako

 Lako benzema gubi loptu kad dođu brzi branici. Prije ovaj s klupe dotrci nego ovaj uspije sutirati. Morao sam preci na inakija i aspasa. Stoga da inakijeva slabija noga i glava su pucanj u prazno. Najveca prednost inakija je sto je brz i jak sto znaci vise flipera mu zavrsava u nogama. Tuzno ali istinito.

 ja ga više koristim kao lažnu 9 da se spusti po loptu pa šaljem dalje onda. al trenutno mi ima "nos" za gol jer mu dost lopti ili dođe ili nešto i to trpa

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pozz ekipa,
ako je neko za coop da bacimo nekada i mozda za buduce objective neka me doda na origin: Ddvn_n

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Sad sam igrao protiv lika 1470 skill rating, a ja sam 970 - BRAVO EA!!!!!!

Odličan matchamaking!!!!

Ne da je jednu diviziju preskočilo nego tri pička im smrdljiva materina.

 

Što je najbolje, odigrali smo 3-3 s tim da se iskrumpirao z adnjih 5 minuta sa 3-1 na 3-3.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

da, ali ti nebi uzelo 30,40 bodova nego 2,3,4 kad je takav skill gap. sigurno si dobio 20 bodova za draw

12 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

da, ali ti nebi uzelo 30,40 bodova nego 2,3,4 kad je takav skill gap. sigurno si dobio 20 bodova za draw

Ne znam koliko sam dobio, ali to nije u redu da tako određuje protivnike.

Ajde da je jedna divizija gore-dolje, ali ovo su tri divizije razlike.

 

Pisao sam u temi FIFA 20 o tome da sumnjam u ispravnost matchmakinga i s ovim su samo dokazali da sam u pravu.

Zbog jebene brzine, zato jer me mora spojiti s nekim u roku keks, igra me jebe i spaja s protivnicima koji nisu ni blizu mojoj diviziji.

Pa što ne bi bilo bolje da traži protivnika 15-30 sekundi, a da to bude protivnik po mjeri, odnosno podjednak, i sa dobrom vezom, to moram naglasiti?

[19xx] 4ntraks
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
gVeki kaže...

da, ali ti nebi uzelo 30,40 bodova nego 2,3,4 kad je takav skill gap. sigurno si dobio 20 bodova za draw

Ne znam koliko sam dobio, ali to nije u redu da tako određuje protivnike.

Ajde da je jedna divizija gore-dolje, ali ovo su tri divizije razlike.

 

Pisao sam u temi FIFA 20 o tome da sumnjam u ispravnost matchmakinga i s ovim su samo dokazali da sam u pravu.

Zbog jebene brzine, zato jer me mora spojiti s nekim u roku keks, igra me jebe i spaja s protivnicima koji nisu ni blizu mojoj diviziji.

Pa što ne bi bilo bolje da traži protivnika 15-30 sekundi, a da to bude protivnik po mjeri, odnosno podjednak, i sa dobrom vezom, to moram naglasiti?

 tu si u pravu ako je to bilo u roku odmah. igram csgo dugi niz godina i ako ne nađe odmah onda gleda dalje po elo sistemu team i ako i nađe jače protivnike ne gubiš veliku razliku u elou nego proporcionalno manje

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice