FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.216
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FIFA 21

Jel samo meni igra ima input lag? Probao pokrenuti FIFA-u 20 za usporedbu i nema input laga. Ping mi ookazuje 9 ms kad pokrenem partiju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Lik nakon dva dana ima ovu momčad. No to mu nije pomoglo da ga ovy ne natovari do vrha. Teško da je ovo samo od trejdanja. No poštujem, svatko sa svojim novcima radi što hoće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Lik nakon dva dana ima ovu momčad. No to mu nije pomoglo da ga ovy ne natovari do vrha. Teško da je ovo samo od trejdanja. No poštujem, svatko sa svojim novcima radi što hoće.

 To je EA napravio nekakav turnir za najpoznatije FIFA streamere i dao im masu ultimate packova za otvoriti da slože ekipu samo za taj turnir. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ljudi kupio sam preko enebe
FIFA 21 Origin Key GLOBAL

unesem u origin reedem code, neće   može pomoć

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

 To je EA napravio nekakav turnir za najpoznatije FIFA streamere i dao im masu ultimate packova za otvoriti da slože ekipu samo za taj turnir. 

Ma nije. Slučajno sam prekjučer pogledao ovya. Igrao je rivalse i došao mu ovaj lik za protivnika. Ovy ima neku prosječnu momčad do 100k coinsa i dolaze mu takvi protivnici. I onda uleti ovaj lik. Nabio ga je nekih pet razlike. Ubio ga je.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel se moze neko sjetit da li smo dobili prosle godine skupa sa otw onaj national pride sbc?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Trenutno sam u Division 2, nisam puno postao na forum šta sam dobio, ali su me oni sbc advanced itd, sve sam ih završio, jako boostali.. 

Moj savjet riješite te sbc sve ako niste.. 

 

Na klupi imam Balea, Gabriel Jesus, Lucas Hernandez, Pepe, Lacazete, i oko 230 k.. 

 

Danas je službeno prvi dan izlaska igre, zadovoljan sam i nemam potrebe za upgrejd

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 17:56 (manipulator).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Trenutno sam u Division 2, nisam puno postao na forum šta sam dobio, ali su me oni sbc advanced itd, sve sam ih završio, jako boostali.. 

Na klupi imam Balea, Gabriel Jesus, Lucas Hernandez, Pepe, Lacazete, i oko 230 k.. 

 

Danas je službeno prvi dan izlaska igre, zadovoljan sam i nemam potrebe za upgrejd

 

I ja sam ih sve odigrao i dobio Džeku kao najbolju karticu u svim njima. Ovoliko koliko si ti dobio ja nisam dobio u zadnjih 5 fifa. Neki put se bolje roditi bez kurca nego bez sreće. Ako imaš sreće, znaš kako kažu, narast će i on.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

nezz iz kojega pokušaja 

ali prihvatilo

jupiiii

10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...

Trenutno sam u Division 2, nisam puno postao na forum šta sam dobio, ali su me oni sbc advanced itd, sve sam ih završio, jako boostali.. 

Na klupi imam Balea, Gabriel Jesus, Lucas Hernandez, Pepe, Lacazete, i oko 230 k.. 

 

Danas je službeno prvi dan izlaska igre, zadovoljan sam i nemam potrebe za upgrejd

 

I ja sam ih sve odigrao i dobio Džeku kao najbolju karticu u svim njima. Ovoliko koliko si ti dobio ja nisam dobio u zadnjih 5 fifa. Neki put se bolje roditi bez kurca nego bez sreće. Ako imaš sreće, znaš kako kažu, narast će i on.

 Bit ću iskren, od tih sbc dobio sam Lucas Moura, Aubameyanga 2x, Bale. 

Prodao sam ta 2 Aubameyanga jer sam već jednog imao u timu. 

12 godina
offline
FIFA 21

Ne mogu se zalit na svoj pack luck, al ovo je pretjerivanje :D

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Šime jesi uspio ukucati kod?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ne mogu se zalit na svoj pack luck, al ovo je pretjerivanje :D

 A iskreno nisam nikad ni na ovakav početak imao u fifi.

Prošle godine sam dobio samo Mbapea i Maradonu untreadables i ništa više spomena važno.. 

Sad sam uzeo ultimate edition i isplatilo se.. 

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

OTW Hakimi. S obzirom da imam esp, ger kombinaciju to mi je ko prstom ugovno. dobro kao zamjena može fercerat

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

OTW Hakimi. S obzirom da imam esp, ger kombinaciju to mi je ko prstom ugovno. dobro kao zamjena može fercerat

 I kod mene :/

Nisam baš oduševljen al ajd, bar nije Ake, lol

11 godina
offline
FIFA 21

Odigrao 5 tekmi za placement, razvalio svih 5. Smjestilo me u diviziju 2 di sam dobio prve tri tekme, zadnju nerjeseno. Mogu reci da mi trenutno pase gameplay jer mogu igrat svoju igru koju sam guro zadnjih godina. Mozda sam se jednostavno zazelio fife buduci da ju nisam igrao 10 mjeseci pa ne vidim neke mane koje bi mozda trebao uociti, ali sve u svemu meni se ovaj gameplay svidja. Neke mane koje sam uocio na prvu: cini mi se da je constant pressure jos vise OP nego zadnjih godina, a drugu stvar ste vec naveli, a to je to ostajanje lopte u nogama napadacu nakon mog uspjesnog tackla. No dobro to je vec godinama problem, mozda ove godine nesto izrazeniji pa bude iritantno. Sve u svemu, mislim da je bolja od prethodnika.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Gubavi cb, dobit ce totw na svetog nikad.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 19:55 (Diplo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Ajd u kurac više i sreća. Drugi puta već 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...

Šime jesi uspio ukucati kod?

 Upravo dobio mail da ce mi napraviti refund. Nek ide u tri picke materine.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Aaaaa. Nabijemo ih...
Kaj sad? Kupiti gdje?
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

što se tiče igre meni je to sve isti k samo promjena boje u ljubičastu i drugi meni 

imam lošu momčad eto jedino tko mi je pao vrijedan spomena je allan 85k 

 

samo znam da nakon fife 20 više neću dat kunu za packove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
Aaaaa. Nabijemo ih...
Kaj sad? Kupiti gdje?

 iso sam dignut dispute na paypal. Tamo kad odes prijaviti onda imas neki posebni mail na koji mozes poslat i dobijes odgovor u roku 2h. Mislim, mogao sam ustedit novce bilo gdje drugdje, sad cu kurac ustedit jer je preorder bonus otiso. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 21

Meni je uletio Bale, nije lose, nek ga posere jedna dobra tekma u sljedecih mjesec dana i biti ce to ok. Za bonus je uletio OTW Hakimi u nekom znj packu. A sad se idem lomiti za Jotu. 😁

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

kako radi sad taj otw? mora biti u totw da se dignu statsi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
A pričekat ću. Tražio sam ih novi ključ...
Vidim da se ne može preko EA play kupiti s popustom više
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
A pričekat ću. Tražio sam ih novi ključ...
Vidim da se ne može preko EA play kupiti s popustom više

 Probaj preko FIFA 20 menia, ako se jos uvik moze dobijes 10% na loyalty

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Obrisao sam 20tku :(
12 godina
offline
FIFA 21

Meni uletio Partey, a taman sam planirao složiti full Španjolsku ligu, ustvari Real Madrid pošto Luka i ekipa idu za kikiriki.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Dobio Kantea, i odmah otiso dalje za 363k. Sad imam 370K, plus Oblaka na golu, sta bi vi slozili za to? Probo sam neke svoje ideje, ali rado bih procito i od vas (naravno, ako netko hoce) kad bih prodo igrace sve, uz Oblaka bih imo ca 420K.. hvala vam :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

OTW Hakimi. S obzirom da imam esp, ger kombinaciju to mi je ko prstom ugovno. dobro kao zamjena može fercerat

Osam kartica mi odgovara a tri ne. I naravno dobijem jednu od te tri i to je hakimi. Ne znam što bih s njim radio? Bit će dobar za neki sbc. Pa ne mogu vjerovati. Bio bih presretan da sam dobio Akea i ne daju mi niti karticu ratinga 79.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice