FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.188
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 20

Evo još jednog dokaza kako su u EA zabriunuti budućnošću fife i kako igrači kažnjavaju firmu koja nam svake godine daje sve gori proizvod. Rezultati su samo za PS4. Ne znam što bih rekao nakon ovoga?

 

https://gamstat.com/games/FIFA_20/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

A ne znam kaj se cudis. Jedina nogometna igra vrijedna spomena. Sarene, cool, boostane kartice svaki, drugi tjedan. Kompetetivna scena... Sve kaj ti treba da te igra drzi godinu dana zaljepljenim za ekran. Jos ako si nekakav osnovno skolac koji ima vremena na pretek. Naucis sve i jednu shemu unutar igre i igras 30-0 ko od sale. Zanimljivo ti je ker gazis sve pred sobom, ne dira te gameplay i to je to. 

Imaju savrseni proizvod koji nije tu zbog nogometa nrgo zbpg zarade. To funkcionira i hrani cijelu firmu.

 

Ja sad zelim odigrat prvih 5 tekmi, WLa. Ne mogu jer je ping iz nekog razloga 60+. Network check kaze da imam 50mbps download i 20mbps upload. Jbg. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 12:10 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Zvaljavci iz gold packa vade cuda isusova. Ja otvorim 2x ultimate, 2x jumbo, kompletni MM... Ochoa kao nositelj svega. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jadni su do bola više s tim crnim karticama i igračima 70 ratinga
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Pas mater nisam upalio igru kako treba zadnjih dva tjedna ako ne i vise i potpuno sam zaboravio na one tokene za ikone imao sam ih 8 ili 9 bezveze sam radio one objektive prije 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Zvaljavci iz gold packa vade cuda isusova. Ja otvorim 2x ultimate, 2x jumbo, kompletni MM... Ochoa kao nositelj svega. 

 Tvoj još dobro izgleda, ja odigram draft danas, najbolja kartica 83 ratinga, i to jedna jedina, sve ostalo 81 na niže.

 

Btw, složio sam si ekipicu po volji za ovu wl, točno mi fali još onaj 'jeftini' Yedder tots

Ali, čim njegova stamina krene opadat, ulaze Nani i Oršić, za Oršića nemam šta pričat, sve je već ispričano, ali Nani sa 5wf 5sm je mraaaaaak. I još ima outside foot trait. SVE. Točno vidim da će Messi završit u nekom sbcu sad ovih dana.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

Zvaljavci iz gold packa vade cuda isusova. Ja otvorim 2x ultimate, 2x jumbo, kompletni MM... Ochoa kao nositelj svega. 

 Tvoj još dobro izgleda, ja odigram draft danas, najbolja kartica 83 ratinga, i to jedna jedina, sve ostalo 81 na niže.

 

Btw, složio sam si ekipicu po volji za ovu wl, točno mi fali još onaj 'jeftini' Yedder tots

Ali, čim njegova stamina krene opadat, ulaze Nani i Oršić, za Oršića nemam šta pričat, sve je već ispričano, ali Nani sa 5wf 5sm je mraaaaaak. I još ima outside foot trait. SVE. Točno vidim da će Messi završit u nekom sbcu sad ovih dana.

 Kako dobro izgleda... Ultimate pack. 20$ paket 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 20

Isao sam probat WL odigrat radi ovih najboljih pickova. Odigrao sam dvije tekme i sve sto mogu reci na to neka se ubiju. Neka pocinu samoubojstvo ti iz EA. Koji ce nam oni koji kurac ovdje na svijetu nista ne znaju samo kradu, zajebavaju i jebu u mozak kao ova nasa vlada nista posteno i dobro nisam vidio od njih ovih zadnjih 7 godina. Neka pocine samoubojstvo i ucine uslugu svijetu eto to sto ja trazim za fifu 21 trazim od njih da naprave samoubojstvo nemam vise zivaca za njih, ni volje ni nade. Samo neka uzmu pistolj i neka si pucaju u glavu. Ako ne mogu ostaviti nogomet na miru neka se ostave zivota. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Season 7? Ne znam ima li više smisla ganjati te kartice u 6 i 7 mjesecu? Mislim da ću ovo preskočiti tj. neću forsirati pa kako završi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Season 7? Ne znam ima li više smisla ganjati te kartice u 6 i 7 mjesecu? Mislim da ću ovo preskočiti tj. neću forsirati pa kako završi.

 Sad još kad osvanu icon swapsi

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam odigrao 6 utakmica danas... dovoljno je reć da me u produžetak odveo lik koji je do 70. minute imao 1 shot, 0 on target, a rezultat 1:1. I onda u produžetku pobjedim 4:1. 

Zadnja utakmica.. dobio sam takva 3 gola da ih komotno mogu poslat ovim debilima u ea i da dan i noć proučavaju koja pička materina se tu dogodila. Prvi gol.. prođe sa bočnim po strani, uđe u 16, low driven cross na 5m, 2 moja igrača pokušavaju izbacit loptu ali nekako se jedan njegov nađe između njih i posprema kraj golmana koji uopće nije niti imao animaciju obrane nego se ukipio na mjestu.

 

Drugi gol.. fliper na mojih 16m. Stoper radi stand tackle okrenut prema svojem golu, pogađa bočnog igrača od kojeg se lopta odbija ko od drveta a on radi kretnju prema napred, lopta dolazi protivniku na nogu koji magično ostaje sam na 12m i posprema u gol.

Treći gol.. Protivnik u mojih 16 pokušava pucat po golu, ulazim u blok sa zadnjim veznim, on svejedno puca, pogodi stopera, lopta se odbija visoko u zrak i loba mi golmana glavom sa 7m. VRH! 

Imam sve snimljeno samo kaj sad nemam živaca uploadat to smeće.. možda sutra to odradim.

 

I još sam k tome gubio tu utakmicu 5:2, došao na 5:3, u 75oj minuti imao zicer za 5:4 i skoro totalni povratak u utakmicu ali jbg, ne može druže, stativa je tu. 

 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Credit card FC+legacy defending+još par 'assistova'+lagg jer igra iz pripizd..e i ima ping 65=win 101%

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Neigrivo već sat i pol. 11 diskonekta u wl. A sutra i u nedjelju ne mogu igrat. Yebo im cucak sve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Pa nisu normalni s ovim zahtijevima za clash of titans sbc. Stavi 6 UCL kartica za untradeable pack. Dok sam složio la decima i the miracle sbc umorio sam se. Ova druga dva mi se večeras više ne slažu jer vidim da je jedan teretana kao ovaj the miracle. Stvarno nisu normalni. Uložim sat vremena za dva sbc i znam unaprijed da ću dobiti tri puta manju vrijednost od uložene.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Koma. Lagg ovakav nije bio tjednima. I još igram treću tekmu danas, treća protiv legacy defendinga, ali ovaj je vrh - 10 šuteva, 10 finessea, obranili su mu obrambeni GLAVOM, warp speed bacanje 5m u stranu na moj finesse. Kul. Njemu se lopta odbija šest puta na nogu, dok ga ne ukrumpira. Nek ja igram ovo smeće.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 23:57 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ima li netko preporuku za neku bolju postavu s ovim igračima + custom tactics? Tradeable su De Jong, Alberto, Immobile i Ramos od prvih 11 i De Bruyne s klupe... Foddera u klubu ima jos dosta + 220k likvidno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Koma. Lagg ovakav nije bio tjednima. I još igram treću tekmu danas, treća protiv legacy defendinga, ali ovaj je vrh - 10 šuteva, 10 finessea, obranili su mu obrambeni GLAVOM, warp speed bacanje 5m u stranu na moj finesse. Kul. Njemu se lopta odbija šest puta na nogu, dok ga ne ukrumpira. Nek ja igram ovo smeće.

 Boris se s vjetrenjacama. Nema smisla igrat na pcu rade sto got hoce. Znas kak se obrana ponasa kad je ti upravljas i kak se ponasa kad je upravlja legacy. Moras biti glup da to ne vidis. Svaki drugi ili treci ima legacy i zbog tog sam i otkazao pretplatu na to smece. I onda kad kazes da je netko imao legacy misle da seres jer pusis i to je ok, tko gubi ima pravo da se ljuti. I onda kad ti dode debil s legacyem i hoces mu snimit gameplay ti dode drugi debil i pili svoje. Steta samo sto nemam di probat na ps4 kak je igra, a bome zbog necije nesposobnosti necu kupovat ps4 kako bi im mogao dalje pare uljevat na racun.

12 godina
offline
FIFA 20

Mislim da ce ova WL bit najgore ikad. Mozda se varam, al iskustvo u prvih 5 tekmi je katastrofalno. Lag nikad veci, protivnici nikad gori. 

 

Po ekipama vidim da je 3 od 5 mojih protivnika krenulo nedavno. Ajmo rec' prije par tjedana. Solidna ekipica ali niti priblizno necem kompetetivne naravi. Puna SBC i objective igraca. Ono kaj je fora kod tih igraca, kaj svi, ali doslovno svi... drop back, svi su na come back to defence i samo kontre na krila. Vecina si je postavila 5* skilere na ta krila pa koriste onaj ''koktel'' od Borasa. Al' to toliko ocito i sporo rade da ih je lako citat, naravno, novi igraci. Nevjerovatno je kako YT ima utjecaj na te ljude, ogroman utjecaj. Ocigledno je da kad utipkas ''Best WL tactic'' dobijes drop back sranje i da ce 99% ljudi igrat tako. Najgore je kaj su u obrani teska truba. Od selektiranja igraca do totalno krivog izlazenja na mojeg igraca s loptom. Ti ljudi, umjesto da igraju nogomet, stvaraju sanse... kupio si nogometnu igru, igraj nogomet. Ne, oni sa par klikova dodu do tih kvazi taktika i pokusavaju tako ulovit neki S1. 

 

Nikad nece ova igra naprijed dok postoje ''wannabe'' PRO YT scena sa teskim izdrkavanjem za lajkove, klikove viewove. Dok pogledas vecina najpozantijih YT kanal u 99% slucajeva samo prikazuju pack opening, nista jebeno drugo. Samo to. Gledam mali Gabex, Tapir i ti nasi... malo ''jaci'' nemaju nikakav gameplay, samo packovi i to im drzi kanal. Jel moguce da ljudi trebaju tu jebenu dozu fixa i samo gledaju otvaranje paketa :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2020 0:27 (SimeKZ).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Mislim da ce ova WL bit najgore ikad. Mozda se varam, al iskustvo u prvih 5 tekmi je katastrofalno. Lag nikad veci, protivnici nikad gori. 

 

Po ekipama vidim da je 3 od 5 mojih protivnika krenulo nedavno. Ajmo rec' prije par tjedana. Solidna ekipica ali niti priblizno necem kompetetivne naravi. Puna SBC i objective igraca. Ono kaj je fora kod tih igraca, kaj svi, ali doslovno svi... drop back, svi su na come back to defence i samo kontre na krila. Vecina si je postavila 5* skilere na ta krila pa koriste onaj ''koktel'' od Borasa. Al' to toliko ocito i sporo rade da ih je lako citat, naravno, novi igraci. Nevjerovatno je kako YT ima utjecaj na te ljude, ogroman utjecaj. Ocigledno je da kad utipkas ''Best WL tactic'' dobijes drop back sranje i da ce 99% ljudi igrat tako. Najgore je kaj su u obrani teska truba. Od selektiranja igraca do totalno krivog izlazenja na mojeg igraca s loptom. Ti ljudi, umjesto da igraju nogomet, stvaraju sanse... kupio si nogometnu igru, igraj nogomet. Ne, oni sa par klikova dodu do tih kvazi taktika i pokusavaju tako ulovit neki S1. 

 

Nikad nece ova igra naprijed dok postoje ''wannabe'' PRO YT scena sa teskim izdrkavanjem za lajkove, klikove viewove. Dok pogledas vecina najpozantijih YT kanal u 99% slucajeva samo prikazuju pack opening, nista jebeno drugo. Samo to. Gledam mali Gabex, Tapir i ti nasi... malo ''jaci'' nemaju nikakav gameplay, samo packovi i to im drzi kanal. Jel moguce da ljudi trebaju tu jebenu dozu fixa i samo gledaju otvaranje paketa :D 

 Nis nije kriv youtube. U svakoj igri koja postoji ljudi traze exploit i to je normalno. Ali u rijetko kojoj se koristi skripta. I kad toj skripti dodas trainere eto ti fife. Igra je smece i gotovo nema tu pomoci. I sljedece godine ce biti smece jer sve funkcionira pare se vrte i cemu mjenjat model?  

Kao sto sam naveo prije pubg. Imali su los anticheat software i izgubili zbog toga hrpu ljudi. I ovi biseri iz ea bi rade dozvolili sifre da zadrze ove nesposobnjakovice koji ce kad tad iscjedit neku kintu na pakove, a opet ako i ne iscjede igrat ce vise jer ce si hranit ego pobjedama. Ako pretjeraju s trainerima mooozda ce ih banat. Sad pubg niko ne igra jer su banali valjda trecinu igraca koji su igrali s norecoil jer eto njima je tako lakse i ovi koji se bore s recoilom su idioti. Recoil u pubgu je ekvivalent legacy defendingu u fifi. Ako nemas trainer recoil radi protiv tebe i ti se s njim boris. 

Al pubg ima sve sto mu treba da se vrti, a fifa treba veliku kolicinu para svake godine da obnovi licence i ostala sranja i tu dolazi do izrazaja playerbase i vrijeme koje ti igraci provedu u igri. Da banaju ove momcice koji lupaju legacy mogu komotno pc verz ugasit, al najlakse je tuđim kurcem koprive mlatit. Pa eto fifa na pcu je socijalni eksperiment. Da vide cisto dokle seže ljudska glupost.

 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Mislim da ce ova WL bit najgore ikad. Mozda se varam, al iskustvo u prvih 5 tekmi je katastrofalno. Lag nikad veci, protivnici nikad gori. 

 

Po ekipama vidim da je 3 od 5 mojih protivnika krenulo nedavno. Ajmo rec' prije par tjedana. Solidna ekipica ali niti priblizno necem kompetetivne naravi. Puna SBC i objective igraca. Ono kaj je fora kod tih igraca, kaj svi, ali doslovno svi... drop back, svi su na come back to defence i samo kontre na krila. Vecina si je postavila 5* skilere na ta krila pa koriste onaj ''koktel'' od Borasa. Al' to toliko ocito i sporo rade da ih je lako citat, naravno, novi igraci. Nevjerovatno je kako YT ima utjecaj na te ljude, ogroman utjecaj. Ocigledno je da kad utipkas ''Best WL tactic'' dobijes drop back sranje i da ce 99% ljudi igrat tako. Najgore je kaj su u obrani teska truba. Od selektiranja igraca do totalno krivog izlazenja na mojeg igraca s loptom. Ti ljudi, umjesto da igraju nogomet, stvaraju sanse... kupio si nogometnu igru, igraj nogomet. Ne, oni sa par klikova dodu do tih kvazi taktika i pokusavaju tako ulovit neki S1. 

 

Nikad nece ova igra naprijed dok postoje ''wannabe'' PRO YT scena sa teskim izdrkavanjem za lajkove, klikove viewove. Dok pogledas vecina najpozantijih YT kanal u 99% slucajeva samo prikazuju pack opening, nista jebeno drugo. Samo to. Gledam mali Gabex, Tapir i ti nasi... malo ''jaci'' nemaju nikakav gameplay, samo packovi i to im drzi kanal. Jel moguce da ljudi trebaju tu jebenu dozu fixa i samo gledaju otvaranje paketa :D 

 Nis nije kriv youtube. U svakoj igri koja postoji ljudi traze exploit i to je normalno. Ali u rijetko kojoj se koristi skripta. I kad toj skripti dodas trainere eto ti fife. Igra je smece i gotovo nema tu pomoci. I sljedece godine ce biti smece jer sve funkcionira pare se vrte i cemu mjenjat model?  

Kao sto sam naveo prije pubg. Imali su los anticheat software i izgubili zbog toga hrpu ljudi. I ovi biseri iz ea bi rade dozvolili sifre da zadrze ove nesposobnjakovice koji ce kad tad iscjedit neku kintu na pakove, a opet ako i ne iscjede igrat ce vise jer ce si hranit ego pobjedama. Ako pretjeraju s trainerima mooozda ce ih banat. Sad pubg niko ne igra jer su banali valjda trecinu igraca koji su igrali s norecoil jer eto njima je tako lakse i ovi koji se bore s recoilom su idioti. Recoil u pubgu je ekvivalent legacy defendingu u fifi. Ako nemas trainer recoil radi protiv tebe i ti se s njim boris. 

Al pubg ima sve sto mu treba da se vrti, a fifa treba veliku kolicinu para svake godine da obnovi licence i ostala sranja i tu dolazi do izrazaja playerbase i vrijeme koje ti igraci provedu u igri. Da banaju ove momcice koji lupaju legacy mogu komotno pc verz ugasit, al najlakse je tuđim kurcem koprive mlatit. Pa eto fifa na pcu je socijalni eksperiment. Da vide cisto dokle seže ljudska glupost.

 

 Disconnectali su me iz 11 utakmica večeras. JEDANAEST. SVE i jedan je bio turčin. Znači redom galatasaray, fenerbahce grbovi, kojekakvi yokuslu, mustafa, vrag sotona u imenu. I onih par utakmica što sam uspio odigrat do kraja, je tako skripta radila da me jetra boli još uvijek. Nemam volje za smeće, stvarno nemam volje. Zašto pišem ovo, zato da ekipa na plejki vidi kak su sretni što ovih kancerogenih čitera i čiteva nemaju, i da vidiš dokle seže ljudska glupost. Da sam normalan ko što nisam, odigrao bi 3-4, nakon 3 diskonekt gliča bi svako normalan odustao od igranja za danas, al neee, majmun ide još i još. I to su rezultati 3-0, 2-1, 2-0, 1-0, itd., znači ne sad neki bolesni score-ovi da se ne može stić, nego povedem i nakon 10-30 sekundi ide show s pauzom i disconnect.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Prijatelju jopis , pišem jako rijetko na ovdje na forumu ali eto i tebi cu sada jer moram, igram na PC od 2011godine i skoro sam stalno završavam u t100 i kad me ljudi pitaju zasto i dalje igram na PCu pored svih cheatera kažem im da nikad nemam problema ako ih sretnem. Molio bi te da udješ u FIFU, odeš u Online Settings i onda Privacy settings, zatim isključiš opciju Share Usage Data. Svaki put kad naletiš na cheatera on ce te izbacit iz meča i on ce dobiti win ali ti nikada nečeš dobiti lose. Napravi to koristi dosta ljudi.


12 godina
offline
Re: FIFA 20
MBuda kaže...

Ima li netko preporuku za neku bolju postavu s ovim igračima + custom tactics? Tradeable su De Jong, Alberto, Immobile i Ramos od prvih 11 i De Bruyne s klupe... Foddera u klubu ima jos dosta + 220k likvidno...

Odmah na prvi pogled Ramos i Pique bodu oči, pogotovo Pique.

Složi si Militaoa jer je to top kartica, a vidim da imaš high rated pizdarija na klupi koliko hoćeš.

 

Ako ti ostane koja kartica kad riješiš Militaoa, složiš i 95 Mertensa.

Nisam probao TOTS Immobilea, ali vjerujem da ga Mertens jede za doručak.

Ja ga jučer napravio i odigrao samo dvije utakmice s njim, ali kod prvog gola što je zabio sam znao da je to to.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 20

Di ste ekipa jel jos ratujete s vjetrenjacama hahaha

ja prodo svoje coinse jos u 1. mj.. od tada nisam vise opsovao Boga hahah

nikad mi nije krace trajala ova fifa karijera

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
9 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 20

2-0 imas i jednsotavno ne mozes vodstvo zadrzat. Lik drzi sprint i prode kroz Manolasa. 3x za redom, standing tackle savrsen al i dalje ide. Komedija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...

Prijatelju jopis , pišem jako rijetko na ovdje na forumu ali eto i tebi cu sada jer moram, igram na PC od 2011godine i skoro sam stalno završavam u t100 i kad me ljudi pitaju zasto i dalje igram na PCu pored svih cheatera kažem im da nikad nemam problema ako ih sretnem. Molio bi te da udješ u FIFU, odeš u Online Settings i onda Privacy settings, zatim isključiš opciju Share Usage Data. Svaki put kad naletiš na cheatera on ce te izbacit iz meča i on ce dobiti win ali ti nikada nečeš dobiti lose. Napravi to koristi dosta ljudi.


 To sam ja imao konstantno iskljuceno al rjesava samo situaciju s draftom. 

Problem koji se desava kod tih dc glitcheva je "match under review" i tu takoder dobijes loss. Al mislim da je to cak do ea nesto, tko ce ga znat. 

Meni je glavni problem u ovoj igri legacy defending. Jer ja kad vidim da neciji defenderi idu na loptu zeljno a ja svoje moram postavit direktno na loptu da bi je mozda presjekli, e tu je glavni problem. Krivio sam sebe dok nisam pokusao apsolutno sve postavke u custom tactics i stalno je bilo isto. Loptu for po boku je meni nemoguce presjeci jer moj igrac be prepoznaje loptu. Znaci da bi ja "presjekao" loptu u for po boku sam morao pozicionirati igraca na putanju i morao sam se nadati da ce me pogoditi lopta u nogu i jos sam se morao nadati da moj igrac nece radit jednu od animacija pokusaja presjecanja a da ja ne pritisnem tackle.  Bilo je i barem jednom po tekmi di bi osvojio loptu prilikom toliko poznatog trka po boku i kad bi je htio dodati bi moj igrac umjesto pass naredbe iskoristio onaj contain ili sta vec je i nikad agilnije bi odletio par metara u random smjer.

To su samo neke od pizdarija koje nisam vidao ili jaaaaako rijetko kod protivnika. Građenje mi je takoder bila znanstvena fantastika u 80% tekmi, a u ovih 20% mi je skriota bila naklonjena pa mi nije ni trebalo. 

Eto ja ne znam koju postavku da vise ukljucim da mi obrana igra ono barem minimalno. Jer ako sam ja pokrivao prostor ili putanju za pas, ovaj na kojeg je moj protivnik dolazio je doslovno samo lagano trckarao i ako bi se i sudarili loptu ne bi ni pokusao osvojiti. Dok s druge strane nagledao sam se cuda i cuda.

I da mi cijelu fifu golmani ne mogu skupiti 10 obrana u 30 tekmi wl je isto problem... al to je vec drugi par cipela.

 

Pa eto ako imas neki savjet koji nisam jos pokusao slobodno napises, nemam di probat al me zanima, jer ako postoji nesto sto jos nisam cimao onda fakat peh. Probao sam i conservative int, i agresive u obrani, al đabe.

I jos jedna stvar koju nikad nisam uspio napraviti u obrani. Oduzet loptu s leđa napadacu koji trci na gol, a cesto su mi oduzimali loptu na taj nacin.

12 godina
offline
FIFA 20

 

Finale 5. Adrie. Kako ovaj arminho dode do tog finala, meni nije jasno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
RokyFrane kaže...

Prijatelju jopis , pišem jako rijetko na ovdje na forumu ali eto i tebi cu sada jer moram, igram na PC od 2011godine i skoro sam stalno završavam u t100 i kad me ljudi pitaju zasto i dalje igram na PCu pored svih cheatera kažem im da nikad nemam problema ako ih sretnem. Molio bi te da udješ u FIFU, odeš u Online Settings i onda Privacy settings, zatim isključiš opciju Share Usage Data. Svaki put kad naletiš na cheatera on ce te izbacit iz meča i on ce dobiti win ali ti nikada nečeš dobiti lose. Napravi to koristi dosta ljudi.


 To sam ja imao konstantno iskljuceno al rjesava samo situaciju s draftom. 

Problem koji se desava kod tih dc glitcheva je "match under review" i tu takoder dobijes loss. Al mislim da je to cak do ea nesto, tko ce ga znat. 

Meni je glavni problem u ovoj igri legacy defending. Jer ja kad vidim da neciji defenderi idu na loptu zeljno a ja svoje moram postavit direktno na loptu da bi je mozda presjekli, e tu je glavni problem. Krivio sam sebe dok nisam pokusao apsolutno sve postavke u custom tactics i stalno je bilo isto. Loptu for po boku je meni nemoguce presjeci jer moj igrac be prepoznaje loptu. Znaci da bi ja "presjekao" loptu u for po boku sam morao pozicionirati igraca na putanju i morao sam se nadati da ce me pogoditi lopta u nogu i jos sam se morao nadati da moj igrac nece radit jednu od animacija pokusaja presjecanja a da ja ne pritisnem tackle.  Bilo je i barem jednom po tekmi di bi osvojio loptu prilikom toliko poznatog trka po boku i kad bi je htio dodati bi moj igrac umjesto pass naredbe iskoristio onaj contain ili sta vec je i nikad agilnije bi odletio par metara u random smjer.

To su samo neke od pizdarija koje nisam vidao ili jaaaaako rijetko kod protivnika. Građenje mi je takoder bila znanstvena fantastika u 80% tekmi, a u ovih 20% mi je skriota bila naklonjena pa mi nije ni trebalo. 

Eto ja ne znam koju postavku da vise ukljucim da mi obrana igra ono barem minimalno. Jer ako sam ja pokrivao prostor ili putanju za pas, ovaj na kojeg je moj protivnik dolazio je doslovno samo lagano trckarao i ako bi se i sudarili loptu ne bi ni pokusao osvojiti. Dok s druge strane nagledao sam se cuda i cuda.

I da mi cijelu fifu golmani ne mogu skupiti 10 obrana u 30 tekmi wl je isto problem... al to je vec drugi par cipela.

 

Pa eto ako imas neki savjet koji nisam jos pokusao slobodno napises, nemam di probat al me zanima, jer ako postoji nesto sto jos nisam cimao onda fakat peh. Probao sam i conservative int, i agresive u obrani, al đabe.

I jos jedna stvar koju nikad nisam uspio napraviti u obrani. Oduzet loptu s leđa napadacu koji trci na gol, a cesto su mi oduzimali loptu na taj nacin.

 E to je to. Najžešća stvar ove godine. Znači ekipa koja igra full pressing to od prve minute, to radi nonstop i meni je apsolutno nepojmljivo kako. Ja kad tackleam s leđa bilo kako da uzmem loptu, faul je SVAKI put. A ja opet po načinu igre protivnika od prve minute vidim da sam jebo ježa jer sve te šeme njemu prolaze - uzimanje lopte s leđa bez faula, uklizavanje drito u noge bez faula, konstantno povlačenje rukama da mi zaustavi igrača skroz i onda ga pretrči i uzme loptu (najčešće sa cb-ima koji imaju pace 70, pretrčava mi napadače od 99 pacea), itd. Kad to vidim, znam da sam popušio u 99% slučajeva jer je s druge strane ili nevjerovatan skiller (kak da ne jer onda bi svako sa 3 grama mozga u glavi uklizavao bez faula i remplao s leđa i uzimao loptu bez faula) ili čitersko smeće. A takvog smeća je puno previše, i protiv toga nema postavke u opcijama a ni rješenja osim altf4.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Finale 5. Adrie. Kako ovaj arminho dode do tog finala, meni nije jasno. 

 Golovi su vrhunski klasicna fifa u guzvu i drzi l1 i nadaj  se da ce se njegov ai pogubit. Makar mi je obrana od aminha full cudna. Agilni su ko na fifi17 :) Kako se to napravi da kad lopta dode pred zadnju liniju odjednom 2 igraca ulete na ovog s loptom? Znaci to moji nikad nisu radili... nije bilo te skripte da ih na to natjera. 

12 godina
offline
FIFA 20

Konstantno drzi ball press i izletava. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
cicek kaže...
RokyFrane kaže...

Prijatelju jopis , pišem jako rijetko na ovdje na forumu ali eto i tebi cu sada jer moram, igram na PC od 2011godine i skoro sam stalno završavam u t100 i kad me ljudi pitaju zasto i dalje igram na PCu pored svih cheatera kažem im da nikad nemam problema ako ih sretnem. Molio bi te da udješ u FIFU, odeš u Online Settings i onda Privacy settings, zatim isključiš opciju Share Usage Data. Svaki put kad naletiš na cheatera on ce te izbacit iz meča i on ce dobiti win ali ti nikada nečeš dobiti lose. Napravi to koristi dosta ljudi.


 To sam ja imao konstantno iskljuceno al rjesava samo situaciju s draftom. 

Problem koji se desava kod tih dc glitcheva je "match under review" i tu takoder dobijes loss. Al mislim da je to cak do ea nesto, tko ce ga znat. 

Meni je glavni problem u ovoj igri legacy defending. Jer ja kad vidim da neciji defenderi idu na loptu zeljno a ja svoje moram postavit direktno na loptu da bi je mozda presjekli, e tu je glavni problem. Krivio sam sebe dok nisam pokusao apsolutno sve postavke u custom tactics i stalno je bilo isto. Loptu for po boku je meni nemoguce presjeci jer moj igrac be prepoznaje loptu. Znaci da bi ja "presjekao" loptu u for po boku sam morao pozicionirati igraca na putanju i morao sam se nadati da ce me pogoditi lopta u nogu i jos sam se morao nadati da moj igrac nece radit jednu od animacija pokusaja presjecanja a da ja ne pritisnem tackle.  Bilo je i barem jednom po tekmi di bi osvojio loptu prilikom toliko poznatog trka po boku i kad bi je htio dodati bi moj igrac umjesto pass naredbe iskoristio onaj contain ili sta vec je i nikad agilnije bi odletio par metara u random smjer.

To su samo neke od pizdarija koje nisam vidao ili jaaaaako rijetko kod protivnika. Građenje mi je takoder bila znanstvena fantastika u 80% tekmi, a u ovih 20% mi je skriota bila naklonjena pa mi nije ni trebalo. 

Eto ja ne znam koju postavku da vise ukljucim da mi obrana igra ono barem minimalno. Jer ako sam ja pokrivao prostor ili putanju za pas, ovaj na kojeg je moj protivnik dolazio je doslovno samo lagano trckarao i ako bi se i sudarili loptu ne bi ni pokusao osvojiti. Dok s druge strane nagledao sam se cuda i cuda.

I da mi cijelu fifu golmani ne mogu skupiti 10 obrana u 30 tekmi wl je isto problem... al to je vec drugi par cipela.

 

Pa eto ako imas neki savjet koji nisam jos pokusao slobodno napises, nemam di probat al me zanima, jer ako postoji nesto sto jos nisam cimao onda fakat peh. Probao sam i conservative int, i agresive u obrani, al đabe.

I jos jedna stvar koju nikad nisam uspio napraviti u obrani. Oduzet loptu s leđa napadacu koji trci na gol, a cesto su mi oduzimali loptu na taj nacin.

 E to je to. Najžešća stvar ove godine. Znači ekipa koja igra full pressing to od prve minute, to radi nonstop i meni je apsolutno nepojmljivo kako. Ja kad tackleam s leđa bilo kako da uzmem loptu, faul je SVAKI put. A ja opet po načinu igre protivnika od prve minute vidim da sam jebo ježa jer sve te šeme njemu prolaze - uzimanje lopte s leđa bez faula, uklizavanje drito u noge bez faula, konstantno povlačenje rukama da mi zaustavi igrača skroz i onda ga pretrči i uzme loptu (najčešće sa cb-ima koji imaju pace 70, pretrčava mi napadače od 99 pacea), itd. Kad to vidim, znam da sam popušio u 99% slučajeva jer je s druge strane ili nevjerovatan skiller (kak da ne jer onda bi svako sa 3 grama mozga u glavi uklizavao bez faula i remplao s leđa i uzimao loptu bez faula) ili čitersko smeće. A takvog smeća je puno previše, i protiv toga nema postavke u opcijama a ni rješenja osim altf4.

 Svasta ima, al mislim da ne pretjerujem da je svaki 3-4 imao neki vrag samo sto se mozda ne snalazi najbolje u fifi. Pa dok se sjetim onih milimetarskih paseva s branicem preko dobre 2/3 terena povraca mi se. Ja nisam mogao loptu izbit dalje od 20m s full load barom. Prije nego sam otkazao pretplatu sam trazio te trainere po netu i nasao sam da si skillove pumpaju, tipa aktivira sve special trheads ili kako se zovu vec i onda je to jebada. Svasta ima za odradit, al opet sve kosta. I sad ako postoje, a postoje sigurno discord grupe di se to djeli pa kupnjom jednog barem 100 komada ljudi ima.crack za taj isti. I oni fino igraju, updejtaju stalno sto se gleda vise sto manje. I zanimlnivo nikad nitk onije rekao sa je popusio ban kad bi upalio legacy... znaci jebiga. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice