FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.361
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

koliko lagga jebem ih u usta...

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Sad sam igrao protiv ultimativnog idiota.

Svakakve kretene sam susretao, ali ovaj ih je prepišao sve skupa.

Idiot gubi 4-1, počinje nadoknada vremena, a on izbije loptu u aut i stisne pauzu.

Nakon što je prva istekla stisne i drugu pauzu, ljut je jako pa mi mora napakostit nekako hahahahaah

Meni taman dobro došla pauza jer sam primjetio zanokticu na palcu pa sam ju lagano rezuckao, ali nisam uspio za vrijeme njegovih pauza pa sam ja stisnuo još dvaput hahahahahah

Kakav idiot majko mila.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Sad sam igrao protiv ultimativnog idiota.

Svakakve kretene sam susretao, ali ovaj ih je prepišao sve skupa.

Idiot gubi 4-1, počinje nadoknada vremena, a on izbije loptu u aut i stisne pauzu.

Nakon što je prva istekla stisne i drugu pauzu, ljut je jako pa mi mora napakostit nekako hahahahaah

Meni taman dobro došla pauza jer sam primjetio zanokticu na palcu pa sam ju lagano rezuckao, ali nisam uspio za vrijeme njegovih pauza pa sam ja stisnuo još dvaput hahahahahah

Kakav idiot majko mila.

 

 Sad zamisli rezes zanokticu, dignes glavu a ono ''You have lost connection to EA servers.'' 90min vodis, ubijas lika.... on stisne pauzu i tebi pukne veza. To je za poslat antrax u sjediste EAa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja sam isto navijao za protivnika, ali bez obzira na to, 2 produžene minute su na kraju ispale 7:30 WTF?!?!?!?!?

Ta utakmica se trebala prekinuti još nakon prvog izbijanja jer su tada prošle 3 minute.

Ha, ha... to nisam niti skužio. Ja gledam ovog kako juriša s golmanom i ovog koji ga valja nekoliko puta. Koja budala onako izlazi s golmanom pored kompletne obrane u 90 minuti i koja budala to ne iskoristi?

12 godina
offline
FIFA 20

Upravo sam odigral tekmu protiv jednog od gnjusnijih protivnika. 

 

Pazi ovo. 532, drop back, 1 depth, wide 1, overload ball side i ona komanda da pozove napadace u obranu. Ljudi moji. Sve do jedno 25m od njegovog gola nema nikog osim mojih igraca. Vodim ja 2-0. I krene on sa tim kontrama, uzmem loptu 4x i 4x se vrati njegovom werneru u noge i zabije mi za 2-1. Do kraja tekme nije loptu vidio. Nisam mutav da cu napadat a svaka kontra mi je 99% gol posto je momentum na njegovoj strani. Ljudi su jebeno ocajni, ocajni. EA treba doc i izbacit kompletnu taktiku van. Ostavit da mozes birat formaciju i to je to. Ostalo slazi prema work rateu igraca i njegovim ocjenama i traitovima. Ovo nema jebenog smisla.

Ovaj overload ball side je teska komedija. Cak uspijem brzo prebacit na drugu stranu, krenem sa Mbappeom u prodor... njegov Mendy sa sredine igralista me stize, rusi na pod hrvackim potezom i ide u kontru. Ma sisaj kurac mater ti jebem. 

 

20-4. Jos 6 tekmi, Nadam se e3, sve iznad toga je new record.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 22:41 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Upravo sam odigral tekmu protiv jednog od gnjusnijih protivnika. 

 

Pazi ovo. 532, drop back, 1 depth, wide 1, overload ball side i ona komanda da pozove napadace u obranu. Ljudi moji. Sve do jedno 25m od njegovog gola nema nikog osim mojih igraca. Vodim ja 2-0. I krene on sa tim kontrama, uzmem loptu 4x i 4x se vrati njegovom werneru u noge i zabije mi za 2-1. Do kraja tekme nije loptu vidio. Nisam mutav da cu napadat a svaka kontra mi je 99% gol posto je momentum na njegovoj strani. Ljudi su jebeno ocajni, ocajni. EA treba doc i izbacit kompletnu taktiku van. Ostavit da mozes birat formaciju i to je to. Ostalo slazi prema work rateu igraca i njegovim ocjenama i traitovima. Ovo nema jebenog smisla.

Ovaj overload ball side je teska komedija. Cak uspijem brzo prebacit na drugu stranu, krenem sa Mbappeom u prodor... njegov Mendy sa sredine igralista me stize, rusi na pod hrvackim potezom i ide u kontru. Ma sisaj kurac mater ti jebem. 

 

20-4. Jos 6 tekmi, Nadam se e3, sve iznad toga je new record.

 23 - 6.

Kolko mi se cini, mogo bi bit dobar TOTW. Tamo neki Messi ima 3 asista, Ramos, Benzema Record Breaker... itd. 

 

 

Kaj da velim. Dok dodes u tih zadnjih 6-7 kljucnih tekmi. Kad si na +15. Jebo me svatko koja je to patnja. Ono kaj prvo skuzis. Svi igraju isto i imaju iste ekipe. Dakle Blanc, Gullit, Eusebio, TOTY Kante, Ferdinand ( bilo koji ) itd... to je starter pack. 

Sljedece kaj ti se dogada je ovo kaj sam citiral sam sebe. Overload ball side, Width i depth 1... i samo trcanje sa jedne na drugu stranu. Mentalno je zahtjevno tako igrat dok ti tehnicki te pobjede ne ovise o nicem, niti pridonose nicem. 

 

Dva poraza kaj sam dobil, obje tekme su otisle u produzetke, al me ti ljudi doslovno iscrpe sa konstantnim nabijanjem na krilo u ulazenjem unutar 16m. 

 

Da nemam Petita koji se moze hrvat sa Gullitom i bagrom, mislim da bi bilo vrlo tesko ovakav score imat. Kante je dobar, al jednostavno nedovoljno dobar kad dodes u taj rank. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Malo smo se ponovili 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam stao na gold 3 i 10 tekmi. Jucer mi se nije dalo uopce palit komp. Pogledao sam u 7 dal ce bit kakvi kapitalac u sbc-u ali kako nista od tog nisam ni palio fifu. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 9:59 (cicek).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Malo smo se ponovili 

 Trenutno najkvalitetniji gamepad na trzistu 👍

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Malo smo se ponovili 

 Obozaval sam svoj x360 kad sam igral FIFAu na kompu. Jos stoji sa strane... vrhunski kontroler.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Malo smo se ponovili 

 Trenutno najkvalitetniji gamepad na trzistu 👍

 Da ti donesem reklamacijske liste od nekidan.

S logitechom nikad problema 20 godina, uzmem jesenas ovo čudo, sto problema. Coil whine i to jebeno nepodnošljiv, ne radi l1, r1, ili radi ali prima 1od5 pritisaka i to nakon 30-40 partija samo...

Dobio sam ja novi bez problema da se razumijemo, ali i ja sam vjerovao communityu da je to the gamepad, a evo i novi zuji, samo 3x tiše nego prethodnik. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Da ti donesem reklamacijske liste od nekidan.

S logitechom nikad problema 20 godina, uzmem jesenas ovo čudo, sto problema. Coil whine i to jebeno nepodnošljiv, ne radi l1, r1, ili radi ali prima 1od5 pritisaka i to nakon 30-40 partija samo...

Dobio sam ja novi bez problema da se razumijemo, ali i ja sam vjerovao communityu da je to the gamepad, a evo i novi zuji, samo 3x tiše nego prethodnik. 

Nisam mislio komentirati dok nisam ovo pročitao :)

Ja ga prije 2 godine dobio od žene za Božić... nakon manje od 2 tjedna puklo nešto u lijevoj gljivi... odnesem na reklamacije i dobijem novi.

Taj drugi što sam dobio isto pukne nakon manje od mjesec dana.

Ja ga vratim, opet mi ponudili novi, ja reko, aj mojne, nemam ja vremena svako malo kod vas dolazit po novi.

Fino uzeo onaj stariji model 360, još mi vratili razliku novca.

 

Sad sam opet na xbox one, ali s njim nemam problema, barem ne s lijevom gljivom :)

Bio na nekom jebačkom sniženju u mall-u pa sam ga uzeo koliko ide ide, al evo ide već dosta dugo.

 

Ja upirem jako dok igram pa razjebem kontroler za cca godinu dana tako da ih mijenjam prilično često :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Coil whine imam i ja na x360. Ocito im je to nekaj normalno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

 Da ti donesem reklamacijske liste od nekidan.

S logitechom nikad problema 20 godina, uzmem jesenas ovo čudo, sto problema. Coil whine i to jebeno nepodnošljiv, ne radi l1, r1, ili radi ali prima 1od5 pritisaka i to nakon 30-40 partija samo...

Dobio sam ja novi bez problema da se razumijemo, ali i ja sam vjerovao communityu da je to the gamepad, a evo i novi zuji, samo 3x tiše nego prethodnik. 

Nisam mislio komentirati dok nisam ovo pročitao :)

Ja ga prije 2 godine dobio od žene za Božić... nakon manje od 2 tjedna puklo nešto u lijevoj gljivi... odnesem na reklamacije i dobijem novi.

Taj drugi što sam dobio isto pukne nakon manje od mjesec dana.

Ja ga vratim, opet mi ponudili novi, ja reko, aj mojne, nemam ja vremena svako malo kod vas dolazit po novi.

Fino uzeo onaj stariji model 360, još mi vratili razliku novca.

 

Sad sam opet na xbox one, ali s njim nemam problema, barem ne s lijevom gljivom :)

Bio na nekom jebačkom sniženju u mall-u pa sam ga uzeo koliko ide ide, al evo ide već dosta dugo.

 

Ja upirem jako dok igram pa razjebem kontroler za cca godinu dana tako da ih mijenjam prilično često :)

 A eto ja opet imam pozitivno iskustvo sa ovim gamepadom, pre sam imao x360 nepoderiv je stotine pes i fifa utakmica, od ps4 levi analog mi se malo rasklimao npr MGS koji ima dosta osetljiv movement nisam mogao igrati jer kad ne diram nista Bos ide sam hahhaa. Koristio sam dosta dugo xbox one gamepad na racunaru isto je savrseno radio dosta dugo, sad opet igram na xboxu i za dva meseca nemam nikakvih primedbi. Na raznim testovima sto sam gledao svi kazu da je xbox one gamepad no 1 sad ne znam, ja imam odlicno iskustvo sa njim. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
xbox one gamepad no 1 sad ne znam, ja imam odlicno iskustvo sa njim. 

Ovaj što je mene zajebavao sam koristio prije 2 godine, a ovaj što trenutno koristim je star nekih 6 mjeseci, možda malo više.

Moguće da su sredili neke stvari u međuvremenu ako su im često pucale gljive?

 

Meni je xbox one najudobniji kontroler od svih koje sam koristio tako da ne mogu reći da je loš.

A i ovaj drugi što koristim za sada radi bez greške.

Lijevu gljivu sam već rasklimao od stiskanja, ali još nije pukla pa se ne žalim :)

[19xx] 4ntraks
8 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
ruya kaže...
xbox one gamepad no 1 sad ne znam, ja imam odlicno iskustvo sa njim. 

Ovaj što je mene zajebavao sam koristio prije 2 godine, a ovaj što trenutno koristim je star nekih 6 mjeseci, možda malo više.

Moguće da su sredili neke stvari u međuvremenu ako su im često pucale gljive?

 

Meni je xbox one najudobniji kontroler od svih koje sam koristio tako da ne mogu reći da je loš.

A i ovaj drugi što koristim za sada radi bez greške.

Lijevu gljivu sam već rasklimao od stiskanja, ali još nije pukla pa se ne žalim :)

 Da i meni je najudobniji, bas lepo legne u ruke a i analogne palice su super rasporedjene. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam oba dobio na poklon baš neki dan ,necu se žalit ;) 

do sad sam koristio od plejke ali ovaj mi nekako bolje leži u ruci...

sad kak sam dobio dva imam jednog viška i moram ga ili za nešto zamjenit ili uzet k€$, budem vidio jer nema ništa šta mi fali ili treba( kupljen u instaru) 

 

što se tiče proklete wl nisam imao vremena nego jučer pol dana igrao , stigao do 14 i stao, nemam živaca.

dobro ste rekli prije, Ben yedder prokleti glitčavac i još bi i ubacio Wernera potm, isuse kako frustrirajući protivnici nešto prestrašno.

ili da ja ostavim oba joysticka jer bi ubrzo jedan mogao fasofat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/f1onu5/mother_of_boy_who_claims_he_was_hacked_has/

 

 

Evo nam jednog sa TOTY ekipom, depth 1, overload ball side i shush slavlje. Starter pack.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam jedene prilike uzeo logitech za fifu koji je bio za primjera unutar fife kad se stimaju kontrole i pokazao se kao prevara. Kad sam ga rastavio imao sam sta vidjeti, iako se s vanka cinio jako kvalitetan.

 

Poslije njega sam uzeo cuveni x360 koji mi je izgledao jeftino, ali ustvari je bio nepoderiv. Godinama sam ga koristio i jedino sto sam primjetio da su mu gljive postale malo gladje. Sad je spakovan i stoji u kutiji.

 

Onda sam se dokopao ps4 za njemacko trziste krajem 2016., tako i gamepada za isti i pokazao se neunistivim. Jedino sto se izlizalo je ona naljepnica bar coda ispod i to je sve.

 

Samo da napomenem da bi prije sebe udario sakom u glavu, nego slozio gamepad od stol ili zid. 

The Commissioner of Football
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Ja sam jedene prilike uzeo logitech za fifu koji je bio za primjera unutar fife kad se stimaju kontrole i pokazao se kao prevara. Kad sam ga rastavio imao sam sta vidjeti, iako se s vanka cinio jako kvalitetan.

 

Poslije njega sam uzeo cuveni x360 koji mi je izgledao jeftino, ali ustvari je bio nepoderiv. Godinama sam ga koristio i jedino sto sam primjetio da su mu gljive postale malo gladje. Sad je spakovan i stoji u kutiji.

 

Onda sam se dokopao ps4 za njemacko trziste krajem 2016., tako i gamepada za isti i pokazao se neunistivim. Jedino sto se izlizalo je ona naljepnica bar coda ispod i to je sve.

 

Samo da napomenem da bi prije sebe udario sakom u glavu, nego slozio gamepad od stol ili zid. 

 Meni je bilo uzasno zao sad zadnjeg joysticka od PS4. Kupis ga svojim kešom i igram tu mutavu igru ( FIFA 20 ) tamo jos na pocetku. Totalno sam zamracil i flisnul sam ga svom snagom, pazi sad, u krevet... lupio sam s njim po madracu. On se samo ugasio. Tad sam si reko, to je to... nema sanse, skola od 500kn je preskupa radi mutave igre.

Sad kad popijem neki mutavi gol, stisnem pauzu, odlozim ga na stol... gucnem malo vode i tih 30s iskoristim da se skuliram. Kak sam pocel ovu taktiku koristit tak sve manje reagiram kroz igranje na pizdarije. Ako dopustis igri da te ponese, gotov si jbt... ode tekma, vrijeme i novac u nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Dpci do 14 pobjeda je lagano.

 

Ali iza 14 postane bas zamor za igrat

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Gledam na onoj grupi kaj ljudi izvlače iz SB i odem otvoriti svoja dva rare mega packa. Najbolja kartica rating 81. Koji smijeh. Danas sam potrošio zadnje coinse. Kupio ovog tomoria. Nadam se s obzirom na pace da će otići cijenom gore pa da nešto zaradim. Uzeo i ovog novog firmina. Opet se nadam da će dobiti solidan upgrade sljedeći tjedan pa opet možda nešto zaradim. Skupljam sada novce za maldinija 92. Imao sam karticu pa je prodao zbog 200k zarade. Najbolji CB kojeg sam imao i moram ga vratiti nazad. Sve drugo mi je sada bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Gledam na onoj grupi kaj ljudi izvlače iz SB i odem otvoriti svoja dva rare mega packa. Najbolja kartica rating 81. Koji smijeh. Danas sam potrošio zadnje coinse. Kupio ovog tomoria. Nadam se s obzirom na pace da će otići cijenom gore pa da nešto zaradim. Uzeo i ovog novog firmina. Opet se nadam da će dobiti solidan upgrade sljedeći tjedan pa opet možda nešto zaradim. Skupljam sada novce za maldinija 92. Imao sam karticu pa je prodao zbog 200k zarade. Najbolji CB kojeg sam imao i moram ga vratiti nazad. Sve drugo mi je sada bezveze.

 Kako majstoru u mixed packu povuce 90 Immobilea i Valverdea. Umro sam od smijeha jbt. Umjesto da u Ultimate i Jumbo Rare playersu tak nekaj vidis. On u mixedu to povuce. Nije mi spojilo dvije high rated kartice u jumbo rare mixed packu od kad je izasla ova igra.

 

Izbacili Courtoa i to je to. Promo i dalje ide, oni nista ne izbacuju... hahahhahahaha. Mislim, izbacili su... lightning roundse :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 19:02 (SimeKZ).
15 godina
offline
FIFA 20

Ja lagano rasprodajem. Sad sam stavio if rashforda za 200k, jučer if iličić otišao, i tak. Kupit ću Kluiverta 88. Nemam ideje kog bi Kaneu spario iz PL a da ga već nemam ili je preko pol milje. A Kluivert mi je drag igrač a po ocjenama mi izgleda skroz dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Kako majstoru u mixed packu povuce 90 Immobilea i Valverdea. Umro sam od smijeha jbt. Umjesto da u Ultimate i Jumbo Rare playersu tak nekaj vidis. On u mixedu to povuce. Nije mi spojilo dvije high rated kartice u jumbo rare mixed packu od kad je izasla ova igra.

 

Izbacili Courtoa i to je to. Promo i dalje ide, oni nista ne izbacuju... hahahhahahaha. Mislim, izbacili su... lightning roundse :D 

Ja odigram taj SB zbog 30k coinsa i dva rare mega packa. Od izlaska igre nisam dobio walkout u tom modu a u 90% slučajeva ne vidim niti zastavu. Doduše, ista stvar mi je i u rivalsima. Jedino sam jednom u SBC povukao Sona i to je to. Neki dan dobio u sbc ikonea ali ne mogu ga prodati pa kao da ga i nisam dobio jer mi ničem ne može poslužiti. Onda bacim pogled tamo i kada vidim što ljudi dobijaju stvarno se počnem osjećati jadno. Lik u tri dana dva puta dobije future martineza? Drugi u par dana dobije dvije icone i da dalje ne nabrajam. Stvarno ne znam što bih trebao napraviti da dobijem nešto vrijedno.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Kako majstoru u mixed packu povuce 90 Immobilea i Valverdea. Umro sam od smijeha jbt. Umjesto da u Ultimate i Jumbo Rare playersu tak nekaj vidis. On u mixedu to povuce. Nije mi spojilo dvije high rated kartice u jumbo rare mixed packu od kad je izasla ova igra.

 

Izbacili Courtoa i to je to. Promo i dalje ide, oni nista ne izbacuju... hahahhahahaha. Mislim, izbacili su... lightning roundse :D 

Ja odigram taj SB zbog 30k coinsa i dva rare mega packa. Od izlaska igre nisam dobio walkout u tom modu a u 90% slučajeva ne vidim niti zastavu. Doduše, ista stvar mi je i u rivalsima. Jedino sam jednom u SBC povukao Sona i to je to. Neki dan dobio u sbc ikonea ali ne mogu ga prodati pa kao da ga i nisam dobio jer mi ničem ne može poslužiti. Onda bacim pogled tamo i kada vidim što ljudi dobijaju stvarno se počnem osjećati jadno. Lik u tri dana dva puta dobije future martineza? Drugi u par dana dobije dvije icone i da dalje ne nabrajam. Stvarno ne znam što bih trebao napraviti da dobijem nešto vrijedno.

 Sad gledam u grupi. Lik slozi Courtoius i u taj SBC stavi Cordobu iz Liga SBC ( spanjolska ). Gledam i ne vjerujem. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

Sad sam igrao protiv najluđeg tima ikad. Ovo još nisam vidio nigdje.

Znači, lik ima SVE, CIJELI TOTY+Essien.

I takvom pay to win debilu, povedem ga sa sklepanim ligue 1 timom za icon swaps 2-0 u prvih 20 min, i onda krene the fifa scripting, 3 faula mi ne sudi za redom, uklizavanje s leđa bez lopte, 5 dodavanja sa 4-5m moji odjednom dodaju krivo, 2 gola sam zabio na prvu stativu, odjednom na prvu stativu fulam cijeli gol za 2m, i tak. Adjustment, skripta, whatever, smeće. Znači kreten koji im je ostavio bar jedno 5 kila eura da dobije takav tim, mora pobijedit jer igra tako zahtijeva, bez obzira što je kreten koji ne zna spojit dva dodavanja. RQ-ao sam dok sam ja bio u prednosti jer jednostavno ne želim takvom moronu priuštit još jedan pay to win, a mene zaboli za još jedan u nizu rq.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Courtois je odličan. Usudio bi se reći možda čak i bolji od Ter Stegena. 

Viši je, hvata dosta lopti ,za razliku od Ter Stegena koji samo boksa na ubacajima, dalje može rukom i brze baciti loptu za kontru a i kad boksa loptu, boksa je dalje nego ter stegen izvan 16 metara. Par šuteva jučer što bi ter stegen odbio nazad, ovaj izbije u korner što mi se isto sviđa.

Zasada mi se nekako bolje pokazao pa sam ga ostavio a ter stegen RTF je oso na market ,100k više na računu.

Napravio sam i Tierneya stavio ga na lb i link sa Dalglishem tako da je na 10 chemistry a futmas Mendy na rb, i mogu reći da to sad odlično funkcionira u obrani.

Kupio sam i Future stars Domingueza i Martineza i mogu reći da su odlični. 

Imao sam Tonalia i Palaciousa ali ova 2 su mi nekako bolja .

Ovaj Dominguez, bože dragi, kao Naingolan na stereoidima, ta agresija, koja je jako bitna za cdm, lik kida u sredini. .. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Courtois da ima ova zadnja dva traits, onda svakako da. Inace nista od njega. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

RtTF Militao out a mid Blanc unutra? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice