FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.199
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

pocnem igrati utakmicu, stisnem ga 35 min on dobije crveni pri rezultatu 0-0 i samo izadje, hajd sto ja nisam dobio pobjedu, a da li on dobije poraz ako izadje, i isto tek treba utakmica poceti i on vidi da je slabiji dosta i odmah izadje, jel mu se pise poraz?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...

pocnem igrati utakmicu, stisnem ga 35 min on dobije crveni pri rezultatu 0-0 i samo izadje, hajd sto ja nisam dobio pobjedu, a da li on dobije poraz ako izadje, i isto tek treba utakmica poceti i on vidi da je slabiji dosta i odmah izadje, jel mu se pise poraz?

 Pise mu se poraz

15 godina
offline
FIFA 20

Oršić je tako prokleto dobar, to nisu istine. THE Jocker s klupe, i to kakav...

Rash-a sam stavio za usporedbu jer on igra od prve uglavnom, ali Oršić, odličan finesse, jak šut na prvu, okretan, brz, otvara se non stop, extra igrač.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...

pocnem igrati utakmicu, stisnem ga 35 min on dobije crveni pri rezultatu 0-0 i samo izadje, hajd sto ja nisam dobio pobjedu, a da li on dobije poraz ako izadje, i isto tek treba utakmica poceti i on vidi da je slabiji dosta i odmah izadje, jel mu se pise poraz?

 Naravno da mu se ne piše poraz. Da se piše onda bi otišao normalno na forfeit match a ne ovako .. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
nedac96 kaže...

pocnem igrati utakmicu, stisnem ga 35 min on dobije crveni pri rezultatu 0-0 i samo izadje, hajd sto ja nisam dobio pobjedu, a da li on dobije poraz ako izadje, i isto tek treba utakmica poceti i on vidi da je slabiji dosta i odmah izadje, jel mu se pise poraz?

 Naravno da mu se ne piše poraz. Da se piše onda bi otišao normalno na forfeit match a ne ovako .. 

 Pise mu se i poraz i gubi onaj omjer mnozenja za coinse nakon tekme. Jedino mu ostane fitnes i ne prizna mu crveni. I ja sam znam nekad tak napraviti ako dobijem crveni cisto da si ustedim vrijeme nakon tekme da ne moram prekidat tekmu s totw da maknem crveni karton s igraca.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Skinuo sam jedan program koji nadzire portove. Slika ispod je rezultat. Ovaj port koji sam oznacio nije nigdje spomenut od strane EA-a. Zasto ga onda fifa koristi? Sad kad sam ga otvorio "izgubio" sam jedan od onih tcomovih domena, nazalost nije ona za koju mislim da ne radi. Uglavnom otvaranje tog porta ruta se promjenila za jedan hop.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kada ce headliner Plea dobiti upgrade pošto je u totw?

https://www.youtube.com/channel/UC4nWZGlmUj1XDSzXk2ak8Hg?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Koji snipe 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
zlurad kaže...

Kada ce headliner Plea dobiti upgrade pošto je u totw?

Novi totw dolazi svaku srijedu u 19h. Znači, nakon 19h.

12 godina
offline
FIFA 20

Kakva kartica Luke Jovica. Super sub samo takav sa HUnterom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kakva kartica Luke Jovica. Super sub samo takav sa HUnterom.

 Dada ja ga sutra radim i dajem 90 suareza nutra makar. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Kakva kartica Luke Jovica. Super sub samo takav sa HUnterom.

 Dada ja ga sutra radim i dajem 90 suareza nutra makar. 

 Ja cu isto pricekat sutra. Imam tamo nekog pogbu, laportea i ekipu kaj hlade jaja i ne koriste nicem pa cu ih ubacit unutra. Mozda se pokaze dobar pa probam iskemijat nest u napadu. Sutra neki prime Ronaldinho ili prime Cruyff da mi ga je lakse povezat 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Kakva kartica Luke Jovica. Super sub samo takav sa HUnterom.

 Dada ja ga sutra radim i dajem 90 suareza nutra makar. 

 Ja cu isto pricekat sutra. Imam tamo nekog pogbu, laportea i ekipu kaj hlade jaja i ne koriste nicem pa cu ih ubacit unutra. Mozda se pokaze dobar pa probam iskemijat nest u napadu. Sutra neki prime Ronaldinho ili prime Cruyff da mi ga je lakse povezat 

 Zicer :D ja cu prodat bpl igrace koje imam i slozit neku la ligu real po mogucnosti. Odigrat cu wl, mozda jos i onu sljedecu ovisi kolko cu vremena imat i lagano uninstal. Nemam vise sto radit. Ovaj tjedan sam se bavio s tim portovima i samo sam odigrao te testne tekme. Da nisam to radio ne bi ni pokrenuo fifu. Jos da vidim dal vpn izjednacava taj delay pa da u miru obrisem, a da znam sto je barem vrh sante problema koje kanadani skrivaju pod morem sarenih kartica. "Serveri su za kurac" me ne zadovoljava. :D

 

Edit: evo jos jedne vrijednosti koju fifa koristi, a nije navedena pod port list. UDP-57602

Tolko sve povrsno javljeno da je to katastrofa. I puno tih sitnica se nakupi i dobijes igru koja povrh svih svojih sranja, te jebe i stim. Lagano dodajem one portove sto mi javlja, pa cu vidjet dokle cu dogurat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 20:08 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 20

WTF?!

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 20:19 (Skilledžija).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Taman završim tekmu i izbaci me iz futa i nema nazad. Stalno baca neki error i ne mogu ući u fut. Ne mogu niti preko aplikacije jer kaže da sam logiran na PS4 jer me i dalje tamo rega jer me nasilno izbacilo iz futa. Kakva firma u 3pm.

 

edit: sve jasno, nisam jedini. Skilledžija ima isti problem. I kod mene ista poruka. Opet su otišli u bananu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 20:20 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

I ja cu ga napraviti uvalit cu Costu ili Iniestu ionako samo sjede u klubu a zato sam ih napravio da bude sbc.

 

Bit ce mi starter jer nemam coinsa za boljeg.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Fakat cirkus. Uđem sada u fut. Idem produžiti kartice na marketu i vidim da je Digne prodan ali stoji kao da mu je istekla aukcija. Ne mogu ga vratiti u klub, ne mogu produžiti aukciju a nisam niti dobio coinse jer ga je netko kupio. I taj kaj ga je kupio očito ga ne može povući. Pa jebem ja njih i njihovu igru

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Kakva kartica Luke Jovica. Super sub samo takav sa HUnterom.

 Dada ja ga sutra radim i dajem 90 suareza nutra makar. 

 Ja cu isto pricekat sutra. Imam tamo nekog pogbu, laportea i ekipu kaj hlade jaja i ne koriste nicem pa cu ih ubacit unutra. Mozda se pokaze dobar pa probam iskemijat nest u napadu. Sutra neki prime Ronaldinho ili prime Cruyff da mi ga je lakse povezat 

 Zicer :D ja cu prodat bpl igrace koje imam i slozit neku la ligu real po mogucnosti. Odigrat cu wl, mozda jos i onu sljedecu ovisi kolko cu vremena imat i lagano uninstal. Nemam vise sto radit. Ovaj tjedan sam se bavio s tim portovima i samo sam odigrao te testne tekme. Da nisam to radio ne bi ni pokrenuo fifu. Jos da vidim dal vpn izjednacava taj delay pa da u miru obrisem, a da znam sto je barem vrh sante problema koje kanadani skrivaju pod morem sarenih kartica. "Serveri su za kurac" me ne zadovoljava. :D

 

Edit: evo jos jedne vrijednosti koju fifa koristi, a nije navedena pod port list. UDP-57602

Tolko sve povrsno javljeno da je to katastrofa. I puno tih sitnica se nakupi i dobijes igru koja povrh svih svojih sranja, te jebe i stim. Lagano dodajem one portove sto mi javlja, pa cu vidjet dokle cu dogurat.

 Ja doslovno preko tjedna svakih par dana jedan draft i vikendom WL. WL je jos to nesto kaj me drzi da igram svaki vikend. Ako je dobar gameplay, zna bit dobrih tekmi. 

 

Od kad su obj. u rivalsima, zaobilazim u sirokom luku jer takva frustracija mi ne treba. FUT u svom imenu nosi ULTIMATE TEAM. Dakle, ja kroz cijeli zivot ove igre tezim prema svom videnju ULTIMATE TEAMA i tako sastavljam ekipu. To kaj oni misle da je super igrat sa 9 random spanjolaca u modu koji neki igraju samo da pumpaju DR pointse za nagrade. Jer bas nije ugodno naletit na full TOTY squad u D3 ili D2 a meni Parejo i Canales drze veznu liniju. 

 

Sad sam se malo igral. Vidim da meni Jovic uletava ko jen, dva u momcad. Samo moram nac nekoga na CAM da pase i to je to.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 20:58 (SimeKZ).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

riješen i usput padne Nacho totw  

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Liverpool vodi. To im je treća pobjeda u nizu. Još jedna u subotu i eto nadogradnje za Salaha ako nekaj ne zmuljaju.l

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Vidim da nekog napadate jer je izasao iz igre...

 

I ja izadem i kad je rezultat 0-0 ili 1-1...

Ako lagga necu igrati i gotovo.

 

Kako namhwstit cameru da se vidi cijeli teren?

Probao sam sa coop i namjestiti costum settings ali nisam uspio.

 

Igram 41212(2) i ne vidim uopce svoje napadace dok imam loptu u fazi bildup na svojih 16-25 m.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Vidim da nekog napadate jer je izasao iz igre...

 

I ja izadem i kad je rezultat 0-0 ili 1-1...

Ako lagga necu igrati i gotovo.

 

Kako namhwstit cameru da se vidi cijeli teren?

Probao sam sa coop i namjestiti costum settings ali nisam uspio.

 

Igram 41212(2) i ne vidim uopce svoje napadace dok imam loptu u fazi bildup na svojih 16-25 m.

 

 

 Dodem doma pa ti pogledam. Ja igram s dosra visokom kamerom. Ne vidim bas cjeli ali 1/3 vidim sigurno 

10 godina
offline
FIFA 20

Meni je tele broadcast najbolja kamera

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Movie PM 

12 godina
offline
FIFA 20

Ubacio jučer Oršića u 2-3 utakmice kao supersuba da ga malo probam i sviđa mi se.

Mislim da je zabio 2 gola i to s obje noge, pogotovo onaj s ljevicom mi je ostao u pamćenju jer je probušio TOTY Alisona.

 

BTW

Nešto kontam zadnjih dana da uzmem TOTY de Jonga jer nikad u svojoj FIFA karijeri nisam imao TOTY igrača u klubu, a to mi je želja.

Kod nas na PC-u ide za 2.3 milijuna... imam nekih 1.2 milijuna i kad prodam Ronalda to je taman koliko mi treba.

Čak bih mogao složiti Jovića u tom slučaju jer bih ga onda mogao spojiti s njim i eventualno još nekim iz španjolske.

 

Zato molim tko je probao TOTY de Jonga i Jovića da napiše par dojmova i olakša mi donošenje odluke :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Koju kurcevinu sam dobio u paketima to je preruzno, 83 rated 1 igrač u 6 paketa. 

Od crvenih Nacho i neki pajser 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ovaj vikend sam slabo bio doma tak da nisam ni odigrao do kraja i stao na 11 pobjeda, pala sranja naravno.

 

složio sam Jovića koji je TOP i sad ću i ja mislim kupit De Jonga i njega i Modrića spojit u sredinu čisto da malo promjenim momčad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ja sinoć koliko sam lud bio očito nisam ni stisnuo pošalji kad sam napisao post.

Uglavnom, ova dva magarca Neuer i De Gea će završit u sbcima jer su debili, kupujem Ter (ret...)Stegena kao i 98% igrača ove igre. Mrzim to, mrzim igrače koje ima svaka šuša, ali brate mili ja sinoć igram pet tekmi za redom protiv ter Stegena i mbape-neymar-messi-2 ikone timova. Pomislio sam da sam to igrao protiv istog lika. Znači, povedem s jednim ili dva gola i onda kreće haos. Moji golmani 90+ rated zaborave branit, saginju se od lopte, ne istrčavaju ni na peterac kad je korner, bez obzira kak ih postavim, ne brane ništ. Terretardštegen s druge strane brani 11 udaraca u okvir, svih mogućih, nabijeno u prvu, finesse s 16m sa politanom, po zemlji prva, po zemlji na drugu, vadi s deset m nabijenu u rašlje, čovjek superman. Ne jednu, pet tekmi protiv preslikanih sastava. Naravno ja krenem sa stativama, mbappe i Messi pucaju iz pet odbijanaca dok ne daju gol. Moje obrane nakon 1-0 ili 2-0 za mene, nema. Alt f4. Pet tekmi, rank dolje odmah. Pola kalendara sam ispsovao retardima kanadskim. 

 

Suma summarum posta, jel mi se isplati uzet tott ili toty candidate ter stegena ili nema razlike u odnosu na običnog?Pare nisu problem, ne fermam više kog ću prodat kog neću, imam min.milju u desetak tradeable igrača važnijih, plus još 1000 morona gold i rare gold i nešto silvera.

Pošto ne volim obične kartice (panj sam,šta sad), naginjem prema tott, bez obzira što je 2.5x skuplji, ali svejedno red je pitat jel ima smisla ili je rare gold ter st.isti k što se tiče igre, jer razlika je u jednoj ocjeni više po segmentu.

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Ja sinoć koliko sam lud bio očito nisam ni stisnuo pošalji kad sam napisao post.

Ter Stegen jest dobar, ali neće ti pomoći protiv momentuma.

Evo, jučer moj Ter Stegen što je napravio... pada mu svijeća na peterac i na loptu ide protivnički napadač (ne sjećam se koji je bio) i Ter Stegen kao skoči na loptu, ali ovaj ga svejedno nadskoči i zabije glavom.

Neki dan u WL lopta ide u prazan prostor i Ter Stegen krene prema njoj da će ju uzet i ja odustanem od trka za loptom, ali protivnik nije i s napadačem ide na loptu.

Odjednom Ter Stegen odluči da ne želi više tu loptu i krene se vraćati na gol i naravno ovaj uzme loptu i zabije.

 

Kad momentum nije u igri ili kad je na tvojoj strani onda će ti Ter Stegen braniti čuda, ali isto tako zna popiti takve glupe golove da to nije istina.

[19xx] 4ntraks
7 godina
offline
FIFA 20

U ovim red pickovima je nemoguće dobit usable igrača. Ne očekujem top tier igrače, ali daj mi barem nešto tipa naingolan, goretzka, donaruma.

 

Ako je bilo okvirno 20 vikend liga, ja nisam igrao nekih 5-6. Ako kroz 30 pickova nisam mogao dobit jednog igrača koji je usable, koja je svrha istih pickova. Daj mi 10k coinsa po picku, više ću imat koristi.

 

Otvorio sam i ostale packove, nemam šta čekat sutrašnji promo kad je pack weight umro davno. I tu čekaš hrpu packova da baci walkout, a onda kad baci igrač je koji vrijedi 20, maks 30k.  A govorimo o Jumbo Rare Players Packovima i drugim vrjednijim packovima. Sve što vrijedi sam packovo do početka decembra. Poslije mrtvilo teško. Tako će i bit do ljeta kad budu digli pack weight da nalože raju pred novu fifu kako rade svake godine kad bude po packu 15 special kartica.

 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice