FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.067
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
FIFA 19

Prodao sam talijane, imao sam krila, a nekako mi u novoj Fifi igra na krila ne odgovara pa sam odlučio sloziti neku passersku ekipu s kojom će biti više "kruha".

 

I dalje čekam na prvu online pobjedu, jednostavno stil igre koji sam imao u prethodnim fifama ovdje ne funkcionira, a to su brze kontre i izigrani šutevi na rub kaznenog prostora; znam da to nije neki ekstra skill ali je bio moj stil.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
mariclius kaže...

Ako sam dobro shvatio neki već imaju igru? Ima li promjene u brzini gameplaya? Movie ajd probaj ofline na slow barem par minuta pa napiši da li je i dalje sporiji gameplay. 

Čini mi se da je gameplay nešto brži nego u demou? Ovisi i o dobu dana. Jučer ujutro mi je sve bilo bezveze a navečer sasvim solidno za igrati. Baš se kuži razlika. Ne znam u čemu je fora?

15 godina
offline
Re: FIFA 19

Koliko čitam ljudi tvrde da se gameplay ubrzava sa borjem odigranih utakmica. Da je slično bilo i sa prijašnjim verzijama iako se EA kune da je ispravljeno ove godine.

 

BTW jeste primjetili da Vam se custom formacija na poluvremenu i ponekad kod izmjena restiraju na defult. 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

Koliko čitam ljudi tvrde da se gameplay ubrzava sa borjem odigranih utakmica. Da je slično bilo i sa prijašnjim verzijama iako se EA kune da je ispravljeno ove godine.

 

BTW jeste primjetili da Vam se custom formacija na poluvremenu i ponekad kod izmjena restiraju na defult. 

Ne ponekad nego stalno. Već sam htio postaviti upit. Događalo se u demou, ajde demo je, mislim si. No događa mi se i sada u full verziji igre. Samo prvi put kada postaviš neku formaciju funkcionira. Već sljedeću tekmu sve ode k vragu.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pozz ljudi ima nekog ko bi igrao samnom turnir u clan gaminga u splitu 2vs2 ja sam elitni igrac bilo bi pozeljno da je i drugi elitni.. Upad 25kn 1mjesto nagrada nova fifa. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 19

Ima li ko kakav savjet kako da trejdujem na web appu, nakon sta sam napravia sve sbcove jer nevidim di jos coinsa da nakupim , pa ako moze ko kakav savjet jer ovo prek yt je bzvz

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ne znam kaj je to jer se meni to nikada nije događalo ali danas svaka tekma pri kraju SB pukne mi veza. Tri tekme mi odu u nepovrat plus boost coinsi. Sada sam ispao iz elite 1. i morat ću do kraja odigrati sve tekme da se probam tamo održati jer me interesiraju ovi novi packovi koji se dobijaju za elite 1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 19
MaciStyle kaže...

Ima li ko kakav savjet kako da trejdujem na web appu, nakon sta sam napravia sve sbcove jer nevidim di jos coinsa da nakupim , pa ako moze ko kakav savjet jer ovo prek yt je bzvz

 EDIT: evo dobio sada par solidnih kartica pa imam oko 100k uglavnom imam gabriela jesusa dali ga prodat ili da ga ostavim do pocetka igre? mislim da je to kartica skojom ce svi peglat

15 godina
offline
FIFA 19

Sinoć si prebacim s jednog acc na drugi 7k coinsa i danas dobijem zamolbu da to više ne radim jer nije dopušteno posuđivanje, prebacivanje i dijeljenje coinsa. OK, bili su brzi. Ipak je riječ o velikom iznosu coinsa pa je razumljiva brzina. Na kraju sam sretan kaj nisam popio ban, no tko zna do kraja dana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ulazis u igru. Velikim stampanim slovima pise da se ne tolerirao to... Ti odes i napravis to. 

Opet budu oni krivi. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ulazis u igru. Velikim stampanim slovima pise da se ne tolerirao to... Ti odes i napravis to. 

Opet budu oni krivi. 

 Jbg, ovisnost

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ulazis u igru. Velikim stampanim slovima pise da se ne tolerirao to... Ti odes i napravis to. 

Opet budu oni krivi. 

To što govoriš, to sam danas prvi put vidio pa sam to povezao s tim što sam prebacio 7k coinsa. Ako su to svi dobili, onda ok. No nisam to do sada dobio na PC web appu pa sam to tako povezao. Nego, u čemu je problem ako sam između sebe to napraviš? Oba cc su moja i na oba acc igram samo ja? S druge strane i dalje se prodaju i kupuju milijuni coinsa i to nikako da riješe niti će ikada riješiti. I prošle godine sam si prebacivao. Na oba acc odigram sve sbc i coinse koje dobijem prebacim si na acc na kojem igram.

10 godina
offline
FIFA 19

Odigrao ove ostale 4 utakmice za placement imao jednu nerijesenu i tri pobijede. Te utakmice se bile bez laga i igra se cini mnogo bolja od fife18. Kada sam poslao jednu dugu loptu suparnicki igrac da zaustavi tu loptu se bacio i lupio loptu glavom svidjela mi se ta animacija pada dosta je realno izgledalo to u prijasnjim fifama nije bilo. Animacije igraca kada primaju dugu loptu mi se isto svidjaju dosta lijepo izgleda. Golmani su dobili nove animacije sto je lijepo. Skuzio sam da je normalan udarac dosta nerfan jako je tesko zabiti sa 16m svaka lopta skoro ide u golmana. Tu i tamo finesse radi. Moji golovi su uglavnom bili sa 5m udaljenosti. Kada su istekle utakmice na Ronaldu stavio sam Wernera u spicu mali trpa nije normalno sve ulazi u gol sto je jako smijesno usporedjujuci sa Ronaldom koji je promasivao 100% sanse. Smjestili su me u div5. Odlucio sam odigrati jos jednu utakmicu i zajebo sam se. Ta utakmica je imala prokleti lag. Opet mi je sve kasnilo previse puta sam izbio loptu ili je dodao u prazno. Zabio sam gol tako sto sam presao golmana slucajno jer mom igracu je trebalo 5 sec da pukne zbog laga. Protivnik trci po krilu ja ga sustignem stisnem kocku za standing tackle moj igrac nastavi trcati i tek nakon 3m udaljenosti od protivnika napravi standing tackle to je uzasno izgledalo. Premda mi je lagalo frajer me je pobijedio jedva 4:2. Da sam igrao u normalnim uvjetima najvjerojatnije bi ga pobijedio. Ne kuzim zasto ne stave kao i u seasonsu da mozes izaci do 15min igre jer to nije posteno sto sam ja izgubio utakmicu jer moj protivnik ima losu konekciju i ja moram igrati u tim ocajnim uvjetima. Sa svakim protivnikom mi je pisalo 5 zelenih crta. Odigrao sam 6 utakmica od toga dvije sa teskim lagom a 4 bez ikakvih problema. Sto ne bi mogli staviti da npr. ako sa nekim imam losu konekciju da imam 2 ili 3 crte a ne da sa svima imam 5 crta. Evo brzine mog neta ja mislim da je vise nego dovoljno da bi odigrao utakmicu jer u drugim igrama nemam problema sa konekcijom. http://www.speedtest.net/result/7654843065.png

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Movie imas pravo sto se tice udaraca izgledaju dosta neprirodno. Mislim da je to najgori dio igrice. Lopte izgledaju koda su ispaljene iz nekog topa a ne da su pucane nogom. Uopce se ne kazni lose pozicioniranje vec se nagradjuje npr. prolazenje druge noge kroz loptu ili prolazenje stopalom kroz zemlju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Nakon tri dana igre ovo sam složio samo od igranja. U ponedjeljak nakon SB valjda će biti coinsa za solidnog ST i LF i za PC sasvim dovoljno. Ionako sljedeći tjedan starta PS4.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jedan moj online match FIFA 19

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Odigrao ove ostale 4 utakmice za placement imao jednu nerijesenu i tri pobijede. Te utakmice se bile bez laga i igra se cini mnogo bolja od fife18. Kada sam poslao jednu dugu loptu suparnicki igrac da zaustavi tu loptu se bacio i lupio loptu glavom svidjela mi se ta animacija pada dosta je realno izgledalo to u prijasnjim fifama nije bilo. Animacije igraca kada primaju dugu loptu mi se isto svidjaju dosta lijepo izgleda. Golmani su dobili nove animacije sto je lijepo. Skuzio sam da je normalan udarac dosta nerfan jako je tesko zabiti sa 16m svaka lopta skoro ide u golmana. Tu i tamo finesse radi.

 Da to je super. Iz 10 zicera zabijem dva gola a s druge strane u SB AI mi zabija ne znam koji već gol sa 16m glavom? Fakat sprdnja. Na kraju tekme imam 26 udaraca od kojih bar deset zicera a AI ima 3 udarca i dva gola. Na kraju 2-1 za AI. Znači, frustracija se nastavlja i ove godine. Cijelu tekmu mi ne dođu do gola ali dva im se skrompiraju. I dalje izbijanje lopte glavom iz 16m je najopasnije po vlastiti gol jer nitko ne može loptu izbiti dalje od linije 16m gdje pogađaš uvijek stoji protivnički igrač a ne tvoj. Sam samcat.

 

Evo, ukinuše i gift. Valjda su previše davali pa da to malo korigiraju. Sramota.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 8:07 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
mikinov kaže...

Jedan moj online match FIFA 19

 

 

 Ako ovo nije pomaga igre ne znam što je 

 

Tebi čovjek prolazi kroz obranu ko da je nema..dolazi do gola al lopta neće unutra i onda u 15 minuti njegova obrana nestaje. Igrači se postavljaju katastrofalno. WTF 

8 godina
offline
FIFA 19

A ja sam mislio da ja ne znam igrati odbranu xd

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Gledam na twitch-u gameplay u fut-u i cini mi se da je ping pong i ovde, sve iz prve prolazi :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Od 12 utakmica SB na pet mi je danas puknula veza? Modem je pored mene i gledam ga nije niti trepnuo. Sve tekme sam vodio bar tri razlike. Naravno, bez tih bodova sam ljapio u elite 2. Pa ja ne mogu vjerovati... Jučar dva puta. To je 7 tekmi bez ijednog boda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Movie će dobit infarkt i prije nego igra izađe na PS4.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ovo je isto govno kao i prošla FIFA.

Ispočetka sam mislio da je bolje, ali svakom novom utakmicom primjećujem sve više i više gluposti i bugova.

Kao što je kolega movie spomeuo, osjećaj pucanja i zabijanja gola je ravan nuli.

Pucanje isto sve sjebano... ne znam jel do tog novog kurca što su stavili da moraš lupat dvaput za šut ili ne, ali igrači pucaju k'o debili po lopti.

Ovo s prebacivanjem igrača i ono najvažnije koji igrač će biti sljedeći odabran ukoliko se klikne prebacivanje i dalje je sjebano, čak i jače nego u prošloj FIFI.

Ovdje mi se dogodilo više puta da uopće ne mogu prebaciti na drugog igrača - nemam pojma koji kurac se dogodio, ali jednostavno u par navrata nisam mogao prebaciti na nikoga nego trčati s debilom kojeg je igra odredila.

Igrao sam jednu online (rokam SB da skupim čim više bodova BTW) - isti kurac kao i u prošloj FIFI.

Ja stvaram izgledne šanse, ali kurčina i onda dobijem gol tako da De Gea obrani i odbije loptu jedinom protivničkom igraču u 16m i ovaj puca iz prve u jebenog De Geu i ovom se od ruke odbije u gol.

BTW De Gea je pokvaren u ovoj FIFI - kiksao je jedanput k'o kreten - sam istrčao na loptu bez da ga ja tražim da to radi i onda se saplete i odbije loptu na, naravno kao i svaku put, jednog jedinog protivnčkog igrača u 16m.

Da nastavim o online komponenti... znači dobijem degenerični gol i onda ga stišćem i stvaram šanse, ali kurac i na kraju zabijem gol tako da sam pucao bezveze, čak nije niti išlo u gol, ali se odbije od obrambenog i savršeno prevari golmana pod gredu - sram me bilo kakav sam gol dao.

Prekršaji i penali isti kurac kao i prije - ako si bolji ili nedajbože vodiš, za tebe više nema penala niti prekršaja.

Ali će ti prokleta igra svirati penal čak i kad faul napravi igrač s kojim ti ne upravljaš - valjda zato jer mi na čelu piše da sam debil i da ću kupiti igru pa zna da me može i dalje jebat u zdrav mozak.

Nemam pojma... tako bih digao ruke od ovog govna, ali jebeno sam se navukao na to isto govno i kupit ću opet mada kad sve saberem, više se živciram nego uživam s ovom igrom.

Jedino što me opušta je slaganje SBC-a i rješavanje dnevnih i tjednih zadataka.

Od igre mi se povraća.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Hexfire kaže...

Movie će dobit infarkt i prije nego igra izađe na PS4.

Sam sam doma i idem odigrati zadnji krug SB za danas i nisam izdržao. Pukao sam kao kokica. Taj SB mod je duplo gori nego prošle godine. Jednostavno ti ne da igrati. Puknem po 30 puta po golu od toga obrana izblokira bar 20 udaraca guzicom, leđima, nogama, svime čime stignu. To nije normalno. Svako moje izbijanje lopte glavom iz mojih 16m ide na noge protivniku koji onda fliperom zabija gol. Ja izbijem, ovaj dočeka loptu na 16 i od prve je vraća na mojih 5 m a tamo njegov igrač iz prve zabija. Gle, to nije normalno. Stavio sam trenera zbog vježbanja ovog sranja od udarca.

 

Na travi strelica kuda sam okrenio igrača i kuda želim dodati. Stisnem, igra doda sasvim nešto kontra. Svi igrači u napadu dobit će loptu osim onog koji je u gol šansi i prema kojem sam okrenio svog igrača.  Ne da mi se više uopće prisjećati na sva sranja u igri ali ovo je bolesno loše. Čista frustracija. Oni jednostavno ne mogu pogoditi balans igre. Uvijek odu u jednu krajnost. U 40 tekmi zabio sam jedan gol glavom. Nema šanse da ga zabijem. I kada mi igrač stoji sam na petercu ispred praznog gola pukne preko gola. O pozicioniranju nema smisla trošiti riječi. Oni rade budalu od mene. Doslovce par puta moja tri igrača stoje na centru u trokut poziciji jedan od drugog udaljeni jedan korak a protivnik desetak metara sam od njih. Pa kaj je to? Pa to je čista idiotarija.

 

Imaju slobodan udarac tri moja igrača stoje van svake logike nikoga ne čuvaju dok tri protivnička igrača normalno stoje sami. Koji debil je radio ovu igru nabijem ga na onu stvar. I za kraj, ne mogu se odlučiti tko je pobjednik dana za mali šaljivi kućni video. Šteta što se ne može snimati. Dakle, protivnik centrira na mog golmana na neka tri metra od gola. On sam. Napravi korak prema lopti i skoči da je uhvati i fula? Jebena lopta padne nekih metar pored njega, odskoči i protivnik priđe i zabije u prazan gol a prvi vratar juvea hvata se za glavu. Ja za srce i uzimam tabletu. Znam da je otrcano, ali, kaj meni ovo treba?

 

Točno mi dođe da s jednog acc sve prodam i prebacim novce na drugi acc pa da mi baniraju oba acc i da sam miran s igranjem na duže vrijeme te da se prebacim na nešto drugo. Recimo, uzmem neku kurvu i izjebem je kao ova igra mene pa mi možda bude lakše. Jebote, pišem ovo i još se tresem. Odoh tlak izmjeriti...

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 20:16 (movie).
8 godina
offline
FIFA 19

Sad me opet bacate u dilemu da li da kupim xd prvo sam bio odlucio da je ne kupujem i cekam free verziju pesa, pa onda popustim i zagrejem se opet kontam sta cu raditi preko zime, onda malo gledao po twitch-u i gameplay u fut modu mi se ne svidja nista, pasovi iz prve prolaze sa ovim "losijim" karticama sa pocetka igre mogu misliti kako ce tek kasnije to biti znaci isti ping pong, apsolutno nikakav napredak ne vidim od proslogodisnje fife. Sad mi se opet ne kupuje 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Sad me opet bacate u dilemu da li da kupim xd prvo sam bio odlucio da je ne kupujem i cekam free verziju pesa, pa onda popustim i zagrejem se opet kontam sta cu raditi preko zime, onda malo gledao po twitch-u i gameplay u fut modu mi se ne svidja nista, pasovi iz prve prolaze sa ovim "losijim" karticama sa pocetka igre mogu misliti kako ce tek kasnije to biti znaci isti ping pong, apsolutno nikakav napredak ne vidim od proslogodisnje fife. Sad mi se opet ne kupuje 😂

 Ak ne kupiš o čemu ćemo srati sljedećih 365 dana? Svi znamo da će igra biti sranje ali kupimo je da bi se mogli podjebavati.

8 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
ruya kaže...

Sad me opet bacate u dilemu da li da kupim xd prvo sam bio odlucio da je ne kupujem i cekam free verziju pesa, pa onda popustim i zagrejem se opet kontam sta cu raditi preko zime, onda malo gledao po twitch-u i gameplay u fut modu mi se ne svidja nista, pasovi iz prve prolaze sa ovim "losijim" karticama sa pocetka igre mogu misliti kako ce tek kasnije to biti znaci isti ping pong, apsolutno nikakav napredak ne vidim od proslogodisnje fife. Sad mi se opet ne kupuje 😂

 Ak ne kupiš o čemu ćemo srati sljedećih 365 dana? Svi znamo da će igra biti sranje ali kupimo je da bi se mogli podjebavati.

 Ma nekako nemam volje vise da se nerviram oko nebitne stvari, kako nas drugar TheMaverick se lepo prebacio na pes i kaze covek da uziva u gameplay-u, ja mu verujem. Danas malo igrao fut u 18 imao sam 4 pobede i 1 remi ali svaku tekmu sam se nervirao, jednostavno takva je igra. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
FIFA 19

Evo neki mali test za brzinu igrača

https://twitter.com/RobTGF__/status/1043596974786785280

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Jack Sparrow kaže...

 I onda kada sam rekao da me stižu igrači sa skoro duplo manjim paceom, neki su se čudili. Ispada da igrač pacea 65 i 92 trče jednakom brzinom što smo vidjelu u drugom videu a ovaj s paceom 25 je tek nešto malo sporiji od najbržeg igrača u igri. Dobar posao su odradili. Kada vidim da igrač sa sredine terena krene na mog krilnog napadača i pređe pola terena u dvije sekunde i već mi je za vratom, naježim se.

 

Evo došli prvi tjedni packovi. Naravno u dva dobijena nisam dobio rare igrača a u packu lige prvaka birao sam između lingarda i brozovića i uzeo brozovoića kada igram s talijanima jer se kartice ne mogu prodavati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 9:53 (movie).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice