FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 510.561
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...

 Ma hoce tip tako da igra jebi ga tamo prof. igrac !JukeZ

Da lik hoće u govno stati, bi li slijedio njegov primjer? Daj prestani više baviti se glupostima. Izaberi si formaciju, ovdje pročitaj što je najbolje za koju formaciju, profil igrača, na što moraš paziti i tako. I počni igrati.

Poslije samo nadograđuj igrače koji tebi najviše odgovaraju. Recimo, većina igrača ne može zamisliti BPL momčad bez ramireza. Meni osobno on ne paše. Meni su opet na poziciji CM u BPL nezamjenjivi toure i matić. No to ne znači da su ljudi kojima paše ramirez u krivu. Zato traži sam ono kaj tebi najviše odgovara. Što manje gledaš kojekakve jebivjetre po internetu a više igraš, prije ćeš savladati igru..

 

http://www.fifauteam.com/fifa-14-ultimate-team-formations-guide/

 Ma imam i Matica i Tourea i Ramiresa na main nalogu !Sad malo igram u vaultu ,zezam se .

 Sad da zenemarimo pricu o chem.,u cemu je problem da Saciri igra na CM ?!U real life ?

I koga da gledam na YT ,Ovaj ima odnos pobjeda i  poraza 10:1 !

 

Recimo u sezoni sam vidio da ljudi drze Pereyra na LB ?!Sad mogu Pogbu recimo da stavim na CAM,CM ili CDM !Isto tako Saciri moze da ide na cm ili cak i ST  ,kakve veze ima sto je rm po def. ?Chem je svakako u buli !Ruja drzao Staridz i Aguera na CM pa bio 1.div . jbg ! :)

 Ma ja sam to eksperimentisao sa aguerom i staridzem jer igram uvek maksimalno napadacki i bilo je mnostvo puta da mi veznjaci dodju u 100 %-tnu situaciju i promase, jer mi je vaznije sta ce mi veza uraditi u napadu nego u odbrani, makar sam se ja tom taktikom uvek vodio, uvek daj gol vise.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
FIFA 16

Sad sam odigrao dvije tekme sezone, prvu sam lika demoliro 6:0, imao je atletico madrid, a ovaj drugi je bio ozbiljniji i puno bolji. Na statistici ce se vidjet da ne morate imat posjed da bi dominirali, na kraju je mala razlika jer je lik doslovno od 75. samo nabijao meni u 16 sta su moji stoperi sve kupili i iznosili pa se taj segment popravio, a i poslao je sve u napad pa sam se usetavao u njegov gol...

 

ugl. prvi gol lijepa akcija, steta sta replay nije duzi da se lijepo vidi kako je sve pocelo sa veznim redom kad sam izveo centar i odakle gundogan pocinje trcat prema golu. Za macka - Auba ima instrukcije drift wide i get behind, zato mi je trcao tako na krilo da sam ga mogao proigrat, gundogan ima get forward, a i stisno sam L1 prije nego sam dodao Aubi da mi on krene trcat u 16m jer sam znao sta hocu odigrat, vidi se (valjda) kad krene ubrzavat. Druga stvar je ona na koju svi pizdimo, pogledajte njegovog Marcela kako katastrofalno stoji i cuva sam sebe, na poziciji je zbog koje se cak iz limaca leti van...

 

Drugi gol, sto reci kad sa svim igracima ganja loptu :) btw jedna od rijetkih tekmi gdje nisam zabio glavom xD

 

 

 

Prvi

 

Drugi

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 19:02 (Shivi).
 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Maxi16 kaže...

Mislim da je mačak tu samo da zajebava. Ne pratim dugo temu, al to sam skužio do sad, aj barem mi nije dosadno ujutro uz kavicu. 

 ma dosadno na poslu pa se malo naklapamo ! :)

vodim 2:0 treba mi pobjeda da predjem u div 6 ,2:2 opet povedem 3:2,izjednaci i na penal izgubim 4:3 !

ponovo sad 7. div fut jbg

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 20:35 (mackocicko2004).
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Ja sam se iznervirao u futu na fifi 16 ono bas dobro i krenem da igram 15ku, jbt pa razlika je ogromna, fut na fifi 15 je jedno 10 x igriviji nego na 16,cak lepse i graficki izgleda, nzm da li ste primetili, mogu samo da se nadam da ce fifa 17 liciti na 15 po gameplay-u mislim...
Nego hocu da pitam da li ima neko fifu 15 da je ne misli vise igrati, da mi da ako ima nesto koinsa i igrace, ja cu njemu dati ovo sto imam na fifi 16 posto je ne planiram igrati vise.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Ja sam se iznervirao u futu na fifi 16 ono bas dobro i krenem da igram 15ku, jbt pa razlika je ogromna, fut na fifi 15 je jedno 10 x igriviji nego na 16,cak lepse i graficki izgleda, nzm da li ste primetili, mogu samo da se nadam da ce fifa 17 liciti na 15 po gameplay-u mislim...
Nego hocu da pitam da li ima neko fifu 15 da je ne misli vise igrati, da mi da ako ima nesto koinsa i igrace, ja cu njemu dati ovo sto imam na fifi 16 posto je ne planiram igrati vise.

 Nek macko uzme vault sa 15. a ti njemu daj 16 ;) samo mu udi u neku visu diviziju ili nafarmaj coinse

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 8:34 (Shivi).
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Shivi kaže...
ruya kaže...
Ja sam se iznervirao u futu na fifi 16 ono bas dobro i krenem da igram 15ku, jbt pa razlika je ogromna, fut na fifi 15 je jedno 10 x igriviji nego na 16,cak lepse i graficki izgleda, nzm da li ste primetili, mogu samo da se nadam da ce fifa 17 liciti na 15 po gameplay-u mislim...
Nego hocu da pitam da li ima neko fifu 15 da je ne misli vise igrati, da mi da ako ima nesto koinsa i igrace, ja cu njemu dati ovo sto imam na fifi 16 posto je ne planiram igrati vise.

 Nek macko uzme vault sa 15. a ti njemu daj 16 ;) samo mu udi u neku visu diviziju ili nafarmaj coinse

 Ebo vas macko osobno ( personalno) sve cuzamn !hahhahaahah

jesam se naderao rakoje sinoc ,uh mamuran sma ko pijani saran !

 

Sinoc kupim 750 pointsa ,vidim ne dolaze ,odem na live chat ,kazu moras cekati 24 h pointse.

Neki tip iz Indije se javio ,bas smo se isprilcali,kaze vidim da si iz Bosne ,lijepa zemlja ,gledao sam na google maps ! hahahahahahhaha

Lijepa je ali za izbjegavanje u sirokom luku ! hahahahhah

Kakvi idioti ,pa to nema nigdje !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 9:44 (mackocicko2004).
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Shivi kaže...
ruya kaže...
Ja sam se iznervirao u futu na fifi 16 ono bas dobro i krenem da igram 15ku, jbt pa razlika je ogromna, fut na fifi 15 je jedno 10 x igriviji nego na 16,cak lepse i graficki izgleda, nzm da li ste primetili, mogu samo da se nadam da ce fifa 17 liciti na 15 po gameplay-u mislim...
Nego hocu da pitam da li ima neko fifu 15 da je ne misli vise igrati, da mi da ako ima nesto koinsa i igrace, ja cu njemu dati ovo sto imam na fifi 16 posto je ne planiram igrati vise.

 Nek macko uzme vault sa 15. a ti njemu daj 16 ;) samo mu udi u neku visu diviziju ili nafarmaj coinse

 Ebo vas macko osobno ( personalno) sve cuzamn !hahhahaahah

jesam se naderao rakoje sinoc ,uh mamuran sma ko pijani saran !

 

Sinoc kupim 750 pointsa ,vidim ne dolaze ,odem na live chat ,kazu moras cekati 24 h pointse.

Neki tip iz Indije se javio ,bas smo se isprilcali,kaze vidim da si iz Bosne ,lijepa zemlja ,gledao sam na google maps ! hahahahahahhaha

Lijepa je ali za izbjegavanje u sirokom luku ! hahahahhah

Kakvi idioti ,pa to nema nigdje !

 Nalio se i pricao sa likom iz indije ahahah POBEDA!

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Onakav pijan ugrao fut sa krs timom,samo 7. Div vrtio jedno 2 x,covjek iz Indije radi za EA! Jebo ja nas.
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
15 godina
offline
FIFA 16

Gluposti, fifa pointsi dolaze na acc istu sekundu. Nije mi jasno tko krajem osmog mjeseca kupuje fifa pointse i trosi ih na igru koja će biti aktualna jos tri tjedna? Lik te sprda.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...

Gluposti, fifa pointsi dolaze na acc istu sekundu. Nije mi jasno tko krajem osmog mjeseca kupuje fifa pointse i trosi ih na igru koja će biti aktualna jos tri tjedna? Lik te sprda.

 

 Ko zna sta je on kupio, mozda nema veze sa fifom... Rakija je gadna stvar, ponekad daje pogon i na sve cetiri...

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Eto vidis meni ce doci za 24 h pali serveri! Hahaha
Tako bar rece onaj sik!
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
15 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Eto vidis meni ce doci za 24 h pali serveri! Hahaha
Tako bar rece onaj sik!

 Da su pali serveri ne bi ih mogao niti kupiti. Ako si ih mogao kupiti, nema niti jedan razlog da sljedeću sekundu nisu na tvom acc. Dakle, laže...

8 godina
offline
FIFA 16

Sta se desilo, daj vratite mace 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Shivi kaže...
ruya kaže...
Ja sam se iznervirao u futu na fifi 16 ono bas dobro i krenem da igram 15ku, jbt pa razlika je ogromna, fut na fifi 15 je jedno 10 x igriviji nego na 16,cak lepse i graficki izgleda, nzm da li ste primetili, mogu samo da se nadam da ce fifa 17 liciti na 15 po gameplay-u mislim...
Nego hocu da pitam da li ima neko fifu 15 da je ne misli vise igrati, da mi da ako ima nesto koinsa i igrace, ja cu njemu dati ovo sto imam na fifi 16 posto je ne planiram igrati vise.

 Nek macko uzme vault sa 15. a ti njemu daj 16 ;) samo mu udi u neku visu diviziju ili nafarmaj coinse

 Ebo vas macko osobno ( personalno) sve cuzamn !hahhahaahah

jesam se naderao rakoje sinoc ,uh mamuran sma ko pijani saran !

 

Sinoc kupim 750 pointsa ,vidim ne dolaze ,odem na live chat ,kazu moras cekati 24 h pointse.

Neki tip iz Indije se javio ,bas smo se isprilcali,kaze vidim da si iz Bosne ,lijepa zemlja ,gledao sam na google maps ! hahahahahahhaha

Lijepa je ali za izbjegavanje u sirokom luku ! hahahahhah

Kakvi idioti ,pa to nema nigdje !

 Trebali bi svake godine davati nagradu za najboljeg forumasa godine pa da naš macko barem nesto osvoji ako nemoze vec diviziju jedan

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 22:00 (The_K).
15 godina
offline
Re: FIFA 16
The_K kaže...

 Trebali bi svake godine davati nagradu za najboljeg forumasa godine pa da naš macko barem nesto osvoji ako nemoze vec diviziju jedan

 Kako ne može ništa osvojiti? Pa osvojio je tri bana u kratkom periodu! Rijetko dostignuće..

15 godina
offline
FIFA 16

Ja sam mislio da sam baksuz u fifi16 a onda pogledam ovaj video i nekako mi je lakše...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 15:53 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...

Ja sam mislio da sam baksus u fifi16 a onda pogledam ovaj video i nekako mi je lakše...

 

 U hr se kaze baksus?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...

 U hr se kaze baksus?

 Može baksuz, zašto ne? Moja greška kaj sam stavio dva s u tipkanju i nisam skužio..

8 godina
offline
FIFA 16

Upravo mi lik rage quito u sezoni u 77.min... Imao je Argentinu i 63% posjeda, pucao je 6/5, a ja 9/8, zabio sam mu za 4:1 kad je izasao... Jako cudno mi je bilo sta je lagalo kad se igralo kroz sredinu i njegovu lijevu stranu, cim je okrenuo na desnu laga nema i tako cijelu tekmu... Poveo sam u 3.min ubacio sam i onda je Sahin to zakucao glavom :D on je izjednacio negdje u 15. tako sta je posredini gurnuo loptu Higuainu jedno 30m od mog gola, a moji stoperi su mu se makli ko Mojsiju more, dobio sam popizditist jer drzim da idu na njega, a oni namjerno kontra... Meni su kanadani vratili za 3:1, ubacujem prizemnu u 16m, njegov igrac ustopa loptu, radi raskorak i tocno je doda mom na nogu koji hladno zabija... Stisko sam po X ko manijak samo da sto prije to prode jer mi uopce nije zanimljivo kad me pocaste, nije mi to to, ne osjecam se kao pobjednik...

 

Vise mi je pun qrc tog EA guranja i "poticaja" za sto vise golova... Ne znam jel sam uopce odigrao jednu tekmu 0:0 u ovoj fifi? Ako je tako i bilo onda je u 90+ minuti nekog posralo...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
The_K kaže...

 Trebali bi svake godine davati nagradu za najboljeg forumasa godine pa da naš macko barem nesto osvoji ako nemoze vec diviziju jedan

 Kako ne može ništa osvojiti? Pa osvojio je tri bana u kratkom periodu! Rijetko dostignuće..

 Imam osjecaj da me ti prijavljujes onim govnim iz EA kako sam citer ?Malo mi cudno da znas tacno koliko mi je naloga banovano ?!

 U 1.div sve samo citeri pa ih niko ne banuje !

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 8:01 (goust78).
8 godina
offline
Re: FIFA 16
goust78 kaže...
movie kaže...
The_K kaže...

 Trebali bi svake godine davati nagradu za najboljeg forumasa godine pa da naš macko barem nesto osvoji ako nemoze vec diviziju jedan

 Kako ne može ništa osvojiti? Pa osvojio je tri bana u kratkom periodu! Rijetko dostignuće..

 Imam osjecaj da me ti prijavljujes onim govnim iz EA kako sam citer ?Malo mi cudno da znas tacno koliko mi je naloga banovano ?!

 U 1.div sve samo citeri pa ih niko ne banuje !

 Macak, tvoj drugi acc? Kad varas zasluzeno si banan

 

BTW ako je netko jucer gledao bilbao barca, mogao je vidjet "momentum" u pravoj tekmi, pogresna dodavanja golmana, katastrofalno pozicioniranje, zapucano 4-5 mrtvaca itd. itd.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Shivi kaže...
goust78 kaže...
movie kaže...
The_K kaže...

 Trebali bi svake godine davati nagradu za najboljeg forumasa godine pa da naš macko barem nesto osvoji ako nemoze vec diviziju jedan

 Kako ne može ništa osvojiti? Pa osvojio je tri bana u kratkom periodu! Rijetko dostignuće..

 Imam osjecaj da me ti prijavljujes onim govnim iz EA kako sam citer ?Malo mi cudno da znas tacno koliko mi je naloga banovano ?!

 U 1.div sve samo citeri pa ih niko ne banuje !

 Macak, tvoj drugi acc? Kad varas zasluzeno si banan

 

BTW ako je netko jucer gledao bilbao barca, mogao je vidjet "momentum" u pravoj tekmi, pogresna dodavanja golmana, katastrofalno pozicioniranje, zapucano 4-5 mrtvaca itd. itd.

 Na prva 2 acc sam varao priznajem ,na trecem vaultu nisam nista ilegalno radio !Apsolutno nista ,ni coinse ni cit !

Ima da ih kontaktiram svaki dan 5 puta dok mi ne vrate acc ! :)

15 godina
offline
Re: FIFA 16
goust78 kaže...

 Imam osjecaj da me ti prijavljujes onim govnim iz EA kako sam citer ?Malo mi cudno da znas tacno koliko mi je naloga banovano ?!

 U 1.div sve samo citeri pa ih niko ne banuje !

Daj bar jednom budi ozbiljan. Kao prvo ovdje na forumu se svaki put pohvališ kada kupiš novi acc baš kao što si se i svaki put pohvalio kada si popio ban. Još si postao prepisku s ea ovdje na temi zbog čega su ti udarili ban. Kao drugo, kako da te prijavim kada ti ne znam niti jedan ID acc koji imaš? Da im kažem, hej macko s bug foruma vara pa dajte ga banirajte? Smiješno i neozbiljno. I što misliš kada te baniraju da nazovu i zahvale se te kažu, evo samo da znate za vašu evidenciju macko je baniran. 

 

Kao treće, ea ima sve crno na bijelo. Može svakog od nas u svakom trenutku iskontrolirati i sankcionirati ako uvide nepravilnosti. Zar stvarno misliš da možeš varati a da oni to ne vide? Pitanje je samo žele li išta poduzeti. S obzirom na fifu 17 i promjene koje su najavili izgleda da se žele obraćunati s varalicama. Pogotovo s varalicama tvog kalibra koji koriste po nekoliko acc kako bi farmali coinse. Budi bez brige, nisi ti jedini kojem je banirano nekoliko acc. Mislim da se stvarno trebaš zapitati zašto su ti banirali nekoliko acc a ne pretpostavljati ili osjećati kako ti je netko s bug foruma smjestio pušku. To je neozbiljno i djetinjasto baš kao i tvoj odnos prema igri te želja za varanjem na nekoliko acc.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 9:50 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16

Na 3. Vaultu nisam nista radio ilegalno.Ni cit ni coinse ! Najgore sto nece da napisu razlog. Banovan si i ko te jebe. Jos sam posteno narucii 750 pointsa!

 

Dosao sin od priajtelja ,zivi u Njemackoj ,mali kao 1. div PS3 fifa 16 i hajde dam mu d aigra fifu 16 prijateljske sa najajcim timom koji imam

plavi Sterling,Vardy i Mahrez ! razbise ga ljudi 7:0 na PC ! i sad neka neko kaze da nisu jaci protivnci na PC.

Doduse mozda laze d aje 1. div na PS3 !

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 10:16 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Ako si varao na prethodnim računima i to otvoreno priznaješ, nadam se da će ti banati svaki sljedeći račun do kraja života. A ti se još buniš kao najveća žrtva i sad bi te netko trebao sažaljevati? Zbog takvih kao ti ova igra liči na to što liči i žao mi je što ne postoji neki IP ban. A kolko vidim i na forumu si banan pa koristiš drugi account, misliš da je to fer prema ostalim članovima i moderatorima?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Ma banujte me opet! Sat me gabri!
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Sto se tice ip opet nista od toga zato sro je dinamica!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 16
goust78 kaže...

Na 3. Vaultu nisam nista radio ilegalno.Ni cit ni coinse ! Najgore sto nece da napisu razlog. Banovan si i ko te jebe. Jos sam posteno narucii 750 pointsa!

 

Dosao sin od priajtelja ,zivi u Njemackoj ,mali kao 1. div PS3 fifa 16 i hajde dam mu d aigra fifu 16 prijateljske sa najajcim timom koji imam

plavi Sterling,Vardy i Mahrez ! razbise ga ljudi 7:0 na PC ! i sad neka neko kaze da nisu jaci protivnci na PC.

Doduse mozda laze d aje 1. div na PS3 !

Pa daj sada razmisli pa reci koji ozbiljan igrač danas igra fifu na PS3 gdje su engine i igra stari sada već dvije generacije? Pa normalno da ozbiljnijih i jačih protivnika ima na PC nego na PS3. Svatko tko voli nogomet i igra ga, davnih je dana prešao sa PS3 na PS4. Inače, to su ti dvije različite igre.

Gle, što se bana tiče ja sam ti prognozirao da će ti banirati sve acc. Čim su skužili da muljaš na više acc, odoše svi. Ne možeš se nikome žaliti jer smo svi mi pristali na njihova pravila igre. Nisu ti dužni ništa objasniti niti ih možeš tužiti. Na kraju krajeva nemaš niti zašto jer si javno priznao da si varao na više acc.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Ja cu njih da tuzim sudu! Pa pola igraca na pc koristi cit.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
goust78 kaže...
Ja cu njih da tuzim sudu! Pa pola igraca na pc koristi cit.

 To smo vidjeli u anketi na bugu gdje su tri "macka" glasala da varaju, a svi drugi normalni ljudi da ne...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice