FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 515.674
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Ruja igra isto i fifu 15 i fifu 16 ( pass igra) u obje fife je prva div. Kako Movie to objasnjavas?! Zato sto Ruja igra pes 16 god. Ja nemam pojma posle god. igre . Znaci da sam glup za fifu a i za pes. Iskustvo je najbitnije,sad sam igrao 5-6 fut,3 div. Sve izgubio,ne mogu da se sastavim sa igrom.Sad cu vidjeti sta ce biti u 4. div. Ruja je u pravu ima razlike jedno 10-15% izmedju fifa.!

Meni ne paše burek s mesom, dapače gadi mi se a mome frendu je prva liga. Kako to objašnjavaš? Netko voli plavu a netko crnu picu, kako to objašnjavaš? Dosadan si više s time, kako se što objašnjava. Meni ne odgovara i lošiji sam igrač u fifi 16 nego u fifi 15, ruya nije i sve pet. Zašto bi nešto što neodgovara meni automatski neodgovaralo njemu i obrnuto. Iz moje perspektive razlika između prošle i ove fife je ogromna. Njemu nije, zato i je u prvoj diviziji a ja nisam.. U prošloj fifi sam ti u 5 tekmi utrpao 30 golova a da mi nisi po golu pošteno puknuo. U ovoj nisam siguran da bi ti utrpao 5 golova u pet tekmi. I kaj sad? Da kažem da nema razlike i da je sve isto, kada za mene nije...

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Utrpam i ja komsiji malom bruku golova. Cime se ti hvalis,nadji boljeg od sebe pa mu utrpavaj. Ja sam glup za fufu i sta cu! Ne ide mi ta igra,the_ k dosao do prve div za par mj.Ide mu i jbg. Mozda mu nesto drugo ne ide. Ljudi igraju da im jednostavno ja ne mogu opepekiti,kako,zasto ne znam.
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Ljudi igraju da im jednostavno ja ne mogu opepekiti, kako, zasto ne znam.

 Može prijevod na Hrvatski. Gle stari, tako sport funkcionira. Bolji natovari lošijeg. Rijetko se dogodi obrnuto. Zato, nemoj se živcirati..

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...
Ljudi igraju da im jednostavno ja ne mogu opepekiti, kako, zasto ne znam.

 Može prijevod na Hrvatski. Gle stari, tako sport funkcionira. Bolji natovari lošijeg. Rijetko se dogodi obrnuto. Zato, nemoj se živcirati..

 Ljudi Movie mi je dao 30 golova u 5-6 trkmi u fifa 15 !Bolji je igrac od mene ! Treba li jos da te hvalim ?

Uzmi igraj sa Rujom fifu 15 pa ondak se pohvali ! :)

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 8:53 (mackocicko2004).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Movie, malo si skrenuo sa teme sto se mene tice. Ja nisam govorio Vama koji znate da treba 10 tekmi da se igraci uigraju i da imaju onu kravatu i onaj znak, vec onima koji to mozda ne znaju a vjeruj da ih ima. Tako da, kad nesto dobronamjerno napisem, mozes a i ne moras sebe vidjeti u komentaru, prijedlogu, savjetu... Jbg ti meni predbacujes sto sam ja pokusao pomoci. Malo si odlutao...
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
FIFA 16

Hajde neka neko napravi anketu :Najbolja div. u fifa 16 ,da vidimo koliko forumasa ima u kojoj div. ?Posebno sezona ,posebn fut !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...

 Ljudi Movie mi je dao 30 golova u 5-6 trkmi u fifa 15 !Bolji je igrac od mene ! Treba li jos da te hvalim ?

Uzmi igraj sa Rujom fifu 15 pa ondak se pohvali ! :)

Daj čitaj s razumijevanjem. Pričao si o tome kako je fifa uvijek ista pa to uspoređivao s autom i kilometražom a ja kažem da nije. Dajem ti primjer sebe i fife 15 i fife 16 i kažem da sam lošiji igrač u fifi 16. Uzeo sam te za primjer pošto  se raspravljam s tobom i rekao da sam ti u fifi15 dao u pet tekmi 30 golova a da ti u fifi16 ne bi dao pet golova u pet tekmi. Je li tih par rečenica teško za shvatiti? Ja se ničim ne hvalim samo želim reći da je iz moje perspektive fifa16 vidno drukčija igra u kojoj se ja ne snalazim i da sam lošiji igrač. U jednom postu sam rekao da imam oko 150 poraza više nego u fifi15. Što je tu hvale vrijedno osim što sam ti htio reći da je svaka fifa drukčija i da se svakom fifom kreće ispočetka. Netko to savlada prije, netko kasnije a netko nikada. Meni fifa 16 definitivno ne odgovara.

15 godina
online
Re: FIFA 16
iDelete kaže...
Movie, malo si skrenuo sa teme sto se mene tice. Ja nisam govorio Vama koji znate da treba 10 tekmi da se igraci uigraju i da imaju onu kravatu i onaj znak, vec onima koji to mozda ne znaju a vjeruj da ih ima. Tako da, kad nesto dobronamjerno napisem, mozes a i ne moras sebe vidjeti u komentaru, prijedlogu, savjetu... Jbg ti meni predbacujes sto sam ja pokusao pomoci. Malo si odlutao...

Nisam ja ništa odlutao. Na ovoj temi su uvijek jedni te isti ljudi koji fifu igraju godinama i s kojima o fifi raspravljam godinama. Vjeruj mi, nikome ovdje ne moraš objašnjavati takve banalnosti.. to je kao da ja sada odem na battlefield temu pa ekipi koja tamo godinama komentira objašnjavam da nakon što ispucaju okvir municije moraju repetirati pušku.

8 godina
offline
FIFA 16

Sta toliko rezite jedni na druge? Najbolje bi bilo da se svi sa foruma nademo i da se konflikti rijese u igri 1 na 1 uz naravno gajbu pive

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...

Hajde neka neko napravi anketu :Najbolja div. u fifa 16 ,da vidimo koliko forumasa ima u kojoj div. ?Posebno sezona ,posebn fut !

Imao si dvije ankete na vlastiti zahtjev iz kojih je vidljivo da si jedino ti varalica u igri. Ne priznaješ rezultate anketa jer kažeš ljudi se ne žele izjasniti. Čemu treća anketa i koja bi joj uopće svrha bila?

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Ja ne rezim na nikoga. Ne moze meni movie prigovarati sto sam htio nekome nesto pomoci i govoriti da svi sve znaju jer godinama igraju. A u slijedecem postu napise da se fifa od fife razlikuje. Ko tu koga hebe. Movie, hoces reci da u ovoj fifi nema novosti za razliku od prosle? Sam kazes da jos nisi shvatio ili naucio dodavanja u ovoj fifi. Da ti sad napisem da je full jednostavno i da je logicno napravljeno i da ti napisem komande, ti bi rekao da te smatram klinjom i sl. Ako sam nesto napisao a pri tome nikoga ne vrijedajuci u igracke sposobnosti vec sa ciljem "pomoci", molim te nemoj se pronalaziti vise u mojim komentarima. Neda mi se prepirati sa nikim. Pa niti sa tim citerom jer nece shvatiti sto znaci pobjediti na posten nacin.
8 godina
protjeran
offline
FIFA 16

Banovali mi acc zato sto sam sa mog acc prebacio na drugi 20 000 coinsa ! Majku im jebem lopovsku !

 

 

 

Hello,

Product Name: EA Account

We have received your most recent correspondence expressing concerns about the ban that has been applied on your account.

Whilst we appreciate the information that you have provided, following an in-depth investigation into your account and the complaint that you have made, unfortunately we must again advise that your account was actioned correctly in full compliance with our policies and procedures.

After reviewing your case, we can see that your account was banned due to a Chargeback against EA.

For further information on our policies and procedures please follow the link below: http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/en/PC/
Please also note that we do not provide any details regarding our internal procedures.

Due to the above we will not be removing the ban that has been applied to your account.

Thank you,

EA Terms of Service

 

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 13:00 (mackocicko2004).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...

Hajde neka neko napravi anketu :Najbolja div. u fifa 16 ,da vidimo koliko forumasa ima u kojoj div. ?Posebno sezona ,posebn fut !

Imao si dvije ankete na vlastiti zahtjev iz kojih je vidljivo da si jedino ti varalica u igri. Ne priznaješ rezultate anketa jer kažeš ljudi se ne žele izjasniti. Čemu treća anketa i koja bi joj uopće svrha bila?

 Mislim da bi bilo zanimljivo vidjeti koliko ljudi sa foruma je u kojoj div. cisto da se imam osjecaj !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...

Banovali mi acc zato sto sam sa mog acc prebacio na drugi 20 000 coinsa ! Majku im jebem lopovsku !

 


 

 Ti si tu jedini lopov... Htio si varat i uhvatili su te, nemas se sta bunit...

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...

Banovali mi acc zato sto sam sa mog acc prebacio na drugi 20 000 coinsa ! Majku im jebem lopovsku !

 


 

 Ti si tu jedini lopov... Htio si varat i uhvatili su te, nemas se sta bunit...

 Druze sam MOG acc. sam prebacio bijednih 20 k coinsa na MOJ acc.?!

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...

Banovali mi acc zato sto sam sa mog acc prebacio na drugi 20 000 coinsa ! Majku im jebem lopovsku !

 


 

 Ti si tu jedini lopov... Htio si varat i uhvatili su te, nemas se sta bunit...

 Druze sam MOG acc. sam prebacio bijednih 20 k coinsa na MOJ acc.?!

 Opet je to varanje, svatko si moze kreirat koliko hoce acc-a i prebacivat si coinse na jedan... Vec kad bacas novce na igricu, kupi si pointse i bok...

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...

Banovali mi acc zato sto sam sa mog acc prebacio na drugi 20 000 coinsa ! Majku im jebem lopovsku !

 


 

 Ti si tu jedini lopov... Htio si varat i uhvatili su te, nemas se sta bunit...

 Druze sam MOG acc. sam prebacio bijednih 20 k coinsa na MOJ acc.?!

 Opet je to varanje, svatko si moze kreirat koliko hoce acc-a i prebacivat si coinse na jedan... Vec kad bacas novce na igricu, kupi si pointse i bok...

 E sad novi vault i citanje do besvjesti ! Jebo sam im mamu !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 13:34 (mackocicko2004).
12 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...

Banovali mi acc zato sto sam sa mog acc prebacio na drugi 20 000 coinsa ! Majku im jebem lopovsku !

 


 

 Ti si tu jedini lopov... Htio si varat i uhvatili su te, nemas se sta bunit...

 Druze sam MOG acc. sam prebacio bijednih 20 k coinsa na MOJ acc.?!

 A ti bi jedan acc imao za cheatanje i onda prebacivao coinse na čisti account? Bas zato su te i banali 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
KiCo77 kaže...
mackocicko2004 kaže...
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...

Banovali mi acc zato sto sam sa mog acc prebacio na drugi 20 000 coinsa ! Majku im jebem lopovsku !

 


 

 Ti si tu jedini lopov... Htio si varat i uhvatili su te, nemas se sta bunit...

 Druze sam MOG acc. sam prebacio bijednih 20 k coinsa na MOJ acc.?!

 A ti bi jedan acc imao za cheatanje i onda prebacivao coinse na čisti account? Bas zato su te i banali 

 Nije tako,kupio nov vault da sastavim 2 non rare tima da vidim dokle posteno mogu da doguram.Dosao sam do 6. div. bez varanja samo igrom .

 Tacno da sam prebacio 20 000 coinsa sa drugog acc.

 

 Sreca vault pa me nije briga .

Mudja ,cale i ostali idioti valjaju milione coinsa pa nista !

Neda se da sirotinja  potece pa to ti je ....

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 13:54 (mackocicko2004).
15 godina
online
Re: FIFA 16
iDelete kaže...
Ja ne rezim na nikoga. Ne moze meni movie prigovarati sto sam htio nekome nesto pomoci i govoriti da svi sve znaju jer godinama igraju. A u slijedecem postu napise da se fifa od fife razlikuje. Ko tu koga hebe. Movie, hoces reci da u ovoj fifi nema novosti za razliku od prosle? Sam kazes da jos nisi shvatio ili naucio dodavanja u ovoj fifi. Da ti sad napisem da je full jednostavno i da je logicno napravljeno i da ti napisem komande, ti bi rekao da te smatram klinjom i sl. Ako sam nesto napisao a pri tome nikoga ne vrijedajuci u igracke sposobnosti vec sa ciljem "pomoci", molim te nemoj se pronalaziti vise u mojim komentarima. Neda mi se prepirati sa nikim. Pa niti sa tim citerom jer nece shvatiti sto znaci pobjediti na posten nacin.

Daj i ti čitaj s razumijevanjem. Gdje sam ja rekao da nisam shvatio i naučio dodavati se? Ja u prosjeku imam oko 84% točnih dodavanja  po tekmi. No to je totalno idiotski podatak jer uvijek u tekmi igra doda bar jednom mimo moje volje kada se napravi kontra po moj gol. To je napravljeno kako bi svaki idiot u ovoj igri dobio poklon bon za gol od same igre. Ja sam samo rekao da su u ovoj fifi dodavanja idiotska. Hoćeš dodati igraču u mrtvoj šansi igra doda nekome na krilu. Hoćeš dodati prvom do sebe igra doda onom iza tebe koji je u zaleđu i da se ne ponavljam i dalje ne nabrajam. FIFA od FIFE se razliku u samom gameplayu. Prošle godine igra u obrani je bila nešto drukčije nego što je to ove godine. Prošle godine je bilo OP pucanje na prvu stativu a ove godine je OP silovanje jednog igrača kojim cika caka dođeš do gola. Pretprošle godine je OP bila igra glavom. Pa pace, pa l1+trokut itd.

 

Znači, igra se u tom dijelu razlikuje jedna od druge a ne u prikazu kemije na kartici koja tako stoji već nekoliko godina. Ako ćemo iskreno niti ta kemija između igrača, trenera, vjernosti, pozicije i ne znam čega, više manje nema nikakvu ulogu u samoj igri. Koliko puta sam izgubio od igrača kojem momčad ima che 50 a svi igrači mu se dodaju i pucaju po golu s takovm preciznošću da boli glava. Nisam osjetio da lik ima hendikem zbog loše kemije u momčadi. Nisam te ničim mislio uvrijediti niti sputati u komentarima ali iznošenje tako banalne stvari ljudima koji godinama igraju fifu u ovoj temi je bezveze. Što da ti drugo kažem?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 14:34 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Movie, upravu si.
8 godina
protjeran
offline
FIFA 16

Sad sam tipu u 1. div. dao 2 gola glavom iz kornere.Kompany oba zabio . 2:2 bilo na kraju ! :)

Novi achievements se otkljucao ,kao 2 gola iz kornera na jednoj tekmi !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
FIFA 16

kako da ispadnem iz 1 div ? hahahhaha sami citer i hahahahahaha

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 16:23 (mackocicko2004).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
iDelete kaže...
Movie, upravu si.

Kada kažem da me ebu dodavanja onda mislim na ovo. Vratim golmanu laganu loptu a ona se od njega odbije kao od zida. No ono što je uslijedilo nakon toga je za nepovjerovati. Da nekome pričam rekao bi mi da lažem. Evo kakav ja gol dobijem... ovo je možda vrhunac idiotskih golova u fifi16...

 

8 godina
offline
FIFA 16

Malo prije sam imao prvi put live chat sa supportom, da li su uvijek tako ljubazni? Na sve mi pisu "thank you" itd. da to vec postaje iritantno...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Da haha, jesi li vodeo :-D, ljubaznost im je stvarno vrhunska, ja sam cetovao x puta snjima onda kad sam imao problem sa fifom 16, kad mi je seckala, nisu mi nista uspeli pomoci, ali ljubaznost im je stvarno na nivou
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Da haha, jesi li vodeo :-D, ljubaznost im je stvarno vrhunska, ja sam cetovao x puta snjima onda kad sam imao problem sa fifom 16, kad mi je seckala, nisu mi nista uspeli pomoci, ali ljubaznost im je stvarno na nivou

 Toliko su ljubazni da sam ostao paff kolega mi je dosao i zazelio se malo nogometa pa sam mu dao da mi farma coinse, ali kad sam usao u fut zakljucan acc. To mi se prvi put dogodilo, a zab. sam sigurnosno pitanje heh. Promjenio sam ga na webu itd. ali nije pomoglo nego mi je zakljucalo acc i onda sam njih kontaktirao pa su to rijesili u par minuta...

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Ima netko fifu 15,16 da bi htio posudit?

zelio bi probat fut ono 10 utakmica

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
drakula789 kaže...

Ima netko fifu 15,16 da bi htio posudit?

zelio bi probat fut ono 10 utakmica

 Imas vault za 4 e fifa 16 !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Ja hteo uzeti ovu od 4 eura al nemam platnu karticu :-\ a bas jeftino
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice