FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 510.512
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Fifa 16

Evo instrukcija za kupovinu preko Mexica. Ako pratite svaki korak i imate novce na računu neće biti problema.

 

Step 1: Get Hola VPN plugin

Step 2: Go to Orign store and login

Step 3: Change your IP-address to a Mexican IP via the Hola Plugin

Step 4: Find FIFA 16, and add whichever version you want to the cart and go to checkout.

Step 5: Turn off Hola VPN and enter the needed details and checkout.

Step 6: Congrats you have got FIFA 16 for PC for $39.99

 

 

                                                    

    Women's National Teams Trailer:
    Official E3 Gameplay Trailer:
    Gameplay Demo (IGN) + Interview:

    Gameplay E3 Demo (Gamespot):

     

    Features:

     

    • Innovative new features: Play your way, in your favorite modes, and experience all-new gameplay elements that bring each match to life. FIFA 16 brings Confidence in Defending, Control in Midfield, and gives you the tools you need to play and experience an incredible match of football.

    • Play as Women's National Teams: Choose from one of 12 Women's National Teams and compete in Match Day, an Offline Tournament, Online Seasons Cup, and Online Friendly Matches. The available teams are: Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.

    • Build your dream team: Choose from among the best football stars of all time and build a team to take home the glory in FIFA Ultimate Team. Join an online community of more than 15 million fans to buy, trade, and sell players. Sign up to throw down against your friends’ teams or compete in solo single-player tournaments – player stats, scores and team standings get updated every week.

    • Get up to 40 FUT Premium Gold Packs over 20 weeks: Deluxe Edition players receive two FIFA Ultimate Team Premium Gold Packs every week for 20 weeks. Each pack contains a mix of 12 items, including players and consumables: at least 10 are Gold, 3 of which are Rare. These items may include players, contracts, stadiums, managers, staff, fitness, healing, balls, kits, badges, and chemistry styles. Gold Packs may also contain players rated 75+ in-game, rare items like enhanced player attributes, longer contracts, and the most coveted players. Oh, and did we mention Deluxe Edition players also get Lionel Messi on their squad for 5 Ultimate Team games?

    • Share with fans, share with friends: Experience the social side of football with the EA SPORTS Football Club. The more you play, the faster you move up all 100 levels so track your progress and share it with friends. Join live Challenges and earn rewards that unlock hundreds of in-game items from the Football Club Catalogue. Watch as real-world storylines drive Football Club challenges so FIFA 16 looks, feels and plays like the real-world season.

      

      

    Gameplay Features:

     

     
    CONFIDENCE IN DEFENDING

     Defenders and attackers are balanced, creating a realistic and enjoyable experience when trying to regain possession of the ball.

     CONTROL IN MIDFIELD

     In midfield, two game-changing features make the battle in the middle of the pitch as important as it is in real football.

    MOMENTS OF MAGIC

     FIFA 16 gives fans the tools they need to create thrilling moments in attack.

    COMPETE AT A HIGHER LEVEL

     Regardless of skill level, everyone will have a chance to Compete at a Higher Level by utilizing the FIFA Trainer.

    WOMEN'S NATIONAL TEAMS

     FIFA 16 will feature 12 Women’s National Teams for the first time in franchise history.

     

     

    System Requirements:

     

     

    Minimum Specifications

    OS: Windows V/7/8/8.1 - 64-Bit
    CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz (or AMD Phenom 7950 Quad-Core, AMD Athlon II X4 620 equivalent)
    RAM: 4GB
    Hard Drive Space Required: 15.0 GB
    Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
    DirectX: 11.0
    Single System Multiplayer: 2-4 players + 1 keyboard on a PC
    Input: Keyboard, Mouse, Dual Analogue gamepad, VOIP Headset

     
    Recommended Specifications

    OS: Windows V/7/8/8.1 - 64-Bit
    CPU: Intel i5-2550K @ 3.40GHz (or AMD FX-6350 Six-Core equivalent)
    RAM: 8GB
    Hard Drive Space Required: 15.0 GB
    Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
    DirectX: 11.0
    Single System Multiplayer: 2-4 players + 1 keyboard on a PC
    Input: Keyboard, Mouse, Dual Analogue gamepad, VOIP Headset

    šumski put je bio ravan.
    Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2015 16:37 (dreammaker).
     
    1 0 hvala 2
    12 godina
    offline
    Fifa 16

    Ja očekujem od moderatora da promijeni naslov teme u FIFA 16.

    Ovako ispada da je to neka igjica koja se zove Fifa po psu Fifiju, glavnom protagonistu.

    FIFA je kratica pa samim time sva slova moraju biti napisana velikim slovima.

    [19xx] 4ntraks
    Moj PC  
    5 0 hvala 0
    11 godina
    offline
    Fifa 16

    Ocekujem smece od igre kao sto je i ova, ocekujem brdo chitera, zastarjelu grafiku i da me spaja sa likom iz nikaragve koji ima team rating 88 a klub je napravio jucer..

     

    Ali svejedno cu napraviti preorder na nevidjeno kao i svaki put ;)

     

     

    Ps. yjebo si me jer sam taman otvarao temu isti trenutak kao ti :)

    [19xx]C3c1l
    Moj PC  
    8 1 hvala 0
    14 godina
    offline
    Re: Fifa 16
    Skilledžija kaže...

    Ja očekujem od moderatora da promijeni naslov teme u FIFA 16.

    Ovako ispada da je to neka igjica koja se zove Fifa po psu Fifiju, glavnom protagonistu.

    FIFA je kratica pa samim time sva slova moraju biti napisana velikim slovima.

     Napisao sam u originalu FIFA 16, ali forum ne dopušta naslove tema sa svim velikim slovima iz nekog razloga. Valjda će moderatori moći izmjeniti.

    šumski put je bio ravan.
    12 godina
    offline
    Re: Fifa 16
    C3c1l kaže...
     

    Ps. yjebo si me jer sam taman otvarao temu isti trenutak kao ti :)

    Nadam se da si ti namjeravao staviti sva slova velika?!

     

    [19xx] 4ntraks
    12 godina
    offline
    Re: Fifa 16
    dreammaker kaže...

     Napisao sam u originalu FIFA 16, ali forum ne dopušta naslove tema sa svim velikim slovima iz nekog razloga. Valjda će moderatori moći izmjeniti.

     Reci Piratu da to sredi, da mu ne bi ja morao.

    Znaš da mene ne voli pa bi iz inata mogao ostaviti ovako.

    [19xx] 4ntraks
    14 godina
    offline
    Re: Fifa 16
    C3c1l kaže...

    Ocekujem smece od igre kao sto je i ova, ocekujem brdo chitera, zastarjelu grafiku i da me spaja sa likom iz nikaragve koji ima team rating 88 a klub je napravio jucer..

     

    Ali svejedno cu napraviti preorder na nevidjeno kao i svaki put ;)

     

     

    Ps. yjebo si me jer sam taman otvarao temu isti trenutak kao ti :)

     Nadajmo se da će se stati na kraj "pejsanju" i kick off kretanjima u naprijed. Poboljšati obrambene igrače drastično, a grafiku i više od toga. Nadam se i coop karijeri, no od toga neće biti ništa :)

    šumski put je bio ravan.
    15 godina
    moderator
    offline
    Re: Fifa 16
    Skilledžija kaže...

    Znaš da mene ne voli pa bi iz inata mogao ostaviti ovako.

     Laž i neistina. ♡

    سمندری ڈاکو
    14 godina
    offline
    Re: Fifa 16
    pirat kaže...
    Skilledžija kaže...

    Znaš da mene ne voli pa bi iz inata mogao ostaviti ovako.

     Laž i neistina. ♡

     Kad ga se ljupko zamoli, on zna biti i dobar moderator

    šumski put je bio ravan.
    11 godina
    offline
    Re: Fifa 16
    Skilledžija kaže...

    Nadam se da si ti namjeravao staviti sva slova velika?!

     

     naravno da sam slozio sve kako spada, i to preko mob :P

    [19xx]C3c1l
    15 godina
    online
    FIFA 16

    Ne znam što vam nedostaje grafici u ovogodišnjoj fifi? Sasvim sigurno grafički najljepša fifa do sada. Što očekivati od nove fife? Ništa posebno. I dalje sate živciranja kaj igra pravi budalu od tebe. Svake godine imamo iste želje koje jednostavno nisu prioriteti ove firme. Dapače, minusi koje mi nabrajamo njima su plusevi ove igre. No pored svega očekujem da konačno nešto naprave po pitanju ai-a igrača. Ubija me kad stoperi naprave dva koraka naprijed a bočni dva koraka nazad kako ne bi niti slučajno bilo zaleđe tako da primim što gluplji gol. Ako igram s 4 u liniji onda se svi igrači pomiću jednako. Ovisno s koje strane protivnik napada obrambena četvorka se pomiće okomito tako da ako prtivnik pobjegne onaj zadnji u nizu najkraćim putem uspije zatvoriti napadača. Bar su nas tako učili još od pionira. Konačno nakon toliko godina očekujem da nauče pravila igre i što je to zaleđe a što prekršaj. Dok fifa promovira fair play u ovoj igri se promovira prljavština i nesportska igra.

     

    Nisam primjetio na nogometnoj utakmici da nogometaš trči s ispruženom rukom ispred sebe kako bi uhvatio protivnika za dres i bacio ga na zemlju, uglavnom bez prekršaja i kartona. U stvarnosti kad to i uspiješ napraviti dobiješ crveni kareton zbog nesportske igre.. u ovoj igri na taj način efikasno štitiš svoj gol bez kazne. Igru su pretvorili u ragbi utakmice u kojima je sve dozvoljeno.

    Naravno očekujem konačno da kad protivnički golman ispuca loptu na jedinog svog napadača, on ne stoji sam na centru i prima loptu dok moja 4 igrača stoje nekoliko metara od njega. Isto tako očekuje da kad imam korner a protivnik napamet ispuca savršenu loptu svom jedinom napadaču na centru da moja dva bočna igrača stoje pored tog jedinog napadača a ne da svaki stoji na svojoj poziciji udaljeni bar desetak metara od jedine opasnosti po moj gol. Koliko sam samo takvih golova primio.

     

    Konačno, očekujem bolje kretnje svih igrača u polju. Da koriste prazan prostor, te da se jednostavno ponašaju kao nogometaši a ne hrpa debila. Očekujem konačno i bolje servere. Platio sam igru kako bih se u satima odmora zabavio a ne frustrirao. Zašto moram prije ulaska u fut čitati poruku kako je promet trenutno prevelik pa nije moguće ući u igru te da navratim kasnije. Halo? Platio sam igru, platio sam plus pretplatu kako bi se igrao online i hoću kad mi se digne igrati a ne kad promet bude mali. Znaju koliko igre prodaju i znaju koliko igrača ima na netu. Uzeli su novce i neka nam svima omoguće normalno igranje..

     

    Isto tako očekujem i bitne promjene u futu. Kakve? Nemam pojma ali očekujem nešto novo, nešto što će vratiti vjeru u igru a ne restrikcije koja odbijaju od igre. Nije normalno da danas cijelo jutro pokušavam kupiti tots sancheza bez ikakve šanse. Ja sam igrač koji godišnje potroši na fifu oko 200 eura i hoću za to neki konfor. Hoću zabavu a ne frustraciju. ovo sada nije zabava.

    Lijepo je vidjeti cure u igri. Očekivao sam nešto takvog, pogotovo jer se sve više djevojaka u svijetu igra. Znam neke koje uredno mlate fifu i nisu uopće loši igrači. Sasvim sigurno će ih se navuči još više, pogotovo u zemljama gdje je ženski nogomet jak sport. Tu prije svega mislim na ameriku, brazil, njemačku, englesku... sve odreda velika tržišta i prilika za daljnjim iskorakom u prodaji ove igre..

     

    Sve je to lijepo i krasno, no pitanje je hoće li ovo biti copy paste prošlogodišnje igre uz par nadogradnji ili su stvarno sjeli i napravili bitan iskorak naprijed.. kako je netko rekao, svejedno, bila shranje ili ne, kupit ćemo opet.. navika je gadna stvar..

    Moj PC  
    1 0 hvala 0
    12 godina
    offline
    FIFA 16

    I od svega što si napisao oni su nam dali ženske reprezentacije 

    Ne diskriminiram nikoga al tko će to igrat? Ok bit će zanimljivo nekima ali kad im je igra u ovakvom stanju i kad su ljudi nezadovoljni onda nije vrijeme za uljepšavanje nego malo veće promjene.

    Nadam se da nisu puno vremena izgubili na izradi tih modela i da nas zanimljivije stvari očekuju u sljedećim teaserima..

    http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    13 godina
    neaktivan
    offline
    FIFA 16

    Po meni par kritičnih stvari treba promjeniti, a vidim da movie nije spomenuo golmana :D,  ovako lošeg golmana fifa u životu nije imala, njegove reakcije i postavljanje ne da je retardirano nego je tragikomično, na 15m od gola on stoji na 5m vani, kada izletava zna fulati loptu, samo prođe pored nje, imao sam jednu situaciju također, lopta je išla 2 na sat doslovno a idiot ju kao obrani i odbi točno Benzemi u noge da ju tapne samo, tragikomija, znaju nekad i nemoguće obraniti, ali u večini slučajeva užasno, pa koji to golman prima golove na prvu, finesse je neupotrebljiv postao također, možda u par situacija uđe ali inače banana. Trebaju također uskladiti širinu terena sa igračima. i ono šugavo odbijanje, kako je to frustrirajuće kad se čovjeku izodbija 5,6 puta i onda mi zabi takav gol, najrađe bi izbrisao igru. Također kako je movie spomenuo, a.l treba također doraditi, znaju tako glupu situaciju napraviti da je to strašno. A što se modova tiče, ne znam zašto su maknuli match lobbye, to je bilo predobro, mogao si i bez pritiska odigrati head to head a sada smola, također su rekli za coop seasons prošle godine da će se krenuti od 10 divizije kao i u single seasons ali opet smola, stvarno me zanima što će najaviti ove godine, ovo s ženskama mi fora zgleda ali vidjeti ćemo, samo da nisu potrošili enormno puno vremena na to a ove bitnije stvari koje treba ispraviti nisu. 

     

    BTW, prvi gameplay trailer će biti objavljen na e3 pressici, kao i prošle godine.

    ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
    Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 16:24 (Tommy_123).
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    15 godina
    online
    Re: FIFA 16
    KiCo77 kaže...

    I od svega što si napisao oni su nam dali ženske reprezentacije 

    Ne diskriminiram nikoga al tko će to igrat? Ok bit će zanimljivo nekima ali kad im je igra u ovakvom stanju i kad su ljudi nezadovoljni onda nije vrijeme za uljepšavanje nego malo veće promjene.

    Nadam se da nisu puno vremena izgubili na izradi tih modela i da nas zanimljivije stvari očekuju u sljedećim teaserima..

     Šire se ko kuga.. sljedeće godine uvest će veteranski nogomet. Sve će napraviti da u igru uključe što više različitih profila igrača.

     

     

    tommy, o golmanima sam sve rekao što sam imao još u 9 mjesecu prošle godine. Nakon toga i ostali su počeli primjećivati o čemu sam pričao. Nije tajna da su katastrofa i da je sada zicer ući sa strane i samo opisditi na prvu stativu i sigurno ulazi dok recimo možeš s penala pucati neki put do jutra i nećeš zabiti jer sve brani.. pozicioniranje golmana je ispod svake zdrave logike. Ja da sam neuer ne bi dao da mi koriste ime uz takvu sprdnju na golu..

    Vidim i na ovom kratkom filmiću da u jednoj paradi golman opet stoji neprirodno visoko, znači neće tu biti neke promjene jer je to njima ok...

    Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 16:36 (movie).
    13 godina
    neaktivan
    offline
    Re: FIFA 16
    movie kaže...
    KiCo77 kaže...

    I od svega što si napisao oni su nam dali ženske reprezentacije 

    Ne diskriminiram nikoga al tko će to igrat? Ok bit će zanimljivo nekima ali kad im je igra u ovakvom stanju i kad su ljudi nezadovoljni onda nije vrijeme za uljepšavanje nego malo veće promjene.

    Nadam se da nisu puno vremena izgubili na izradi tih modela i da nas zanimljivije stvari očekuju u sljedećim teaserima..

     Šire se ko kuga.. sljedeće godine uvest će veteranski nogomet. Sve će napraviti da u igru uključe što više različitih profila igrača.

     

     

    tommy, o golmanima sam sve rekao što sam imao još u 9 mjesecu prošle godine. Nakon toga i ostali su počeli primjećivati o čemu sam pričao. Nije tajna da su katastrofa i da je sada zicer ući sa strane i samo opisditi na prvu stativu i sigurno ulazi dok recimo možeš s penala pucati neki put do jutra i nećeš zabiti jer sve brani.. pozicioniranje golmana je ispod svake zdrave logike. Ja da sam neuer ne bi dao da mi koriste ime uz takvu sprdnju na golu..

    Vidim i na ovom kratkom filmiću da u jednoj paradi golman opet stoji neprirodno visoko, znači neće tu biti neke promjene jer je to njima ok...

     Da, ova prva obrana, nevjerojatno....

    ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
    12 godina
    offline
    Re: FIFA 16
    movie kaže...
     

     zicer ući sa strane i samo opisditi na prvu stativu i sigurno ulazi

     Tako sam ja maločas Neueru uvalio gol.

    Probijem po desnoj strani i uđem u mrtvi kut te nisam imao što nego opalit na gol, makar korner da dobijem.

    Gledam i ne vjerujem što vidim, lopta prolazi pored Neuera koji je bio dobro postavljen, ali se začudo maknuo u lijevu stranu - valjda je pokrivao da ne pogodim stativu :)

    [19xx] 4ntraks
    14 godina
    offline
    FIFA 16

    Teaser za Fifu 16 objavljen u sklopu twitta:

     

    LINK

    šumski put je bio ravan.
     
    1 0 hvala 0
    15 godina
    online
    FIFA 16
    Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2015 13:20 (movie).
    Moj PC  
    1 0 hvala 0
    13 godina
    neaktivan
    offline
    FIFA 16

    Pa biti će prijenos njihove pressice, počinje u 10 sati navečer.

    ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    11 godina
    neaktivan
    offline
    FIFA 16

    Nadam se da ce ova tema bit ISKJUCIVO FIFA 16,a ne FUT FIFA 16 

    Moj PC  
    1 0 hvala 0
    12 godina
    offline
    Re: FIFA 16
    lazicki88 kaže...

    Nadam se da ce ova tema bit ISKJUCIVO FIFA 16,a ne FUT FIFA 16 

     Samo se ti nadaj hahaha

    http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
    12 godina
    offline
    Re: FIFA 16
    lazicki88 kaže...

    Nadam se da ce ova tema bit ISKJUCIVO FIFA 16,a ne FUT FIFA 16 

     FUT je dio FIFAe, najigriviji mod, stoga se najvise o njemu pise... ne vidim problem da se pise o FUTu. Zaponi temu o Seasonu ili slozi turnir pa se nece pisat o tome.

    https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
    11 godina
    neaktivan
    offline
    Re: FIFA 16
    SimeKZ kaže...
    lazicki88 kaže...

    Nadam se da ce ova tema bit ISKJUCIVO FIFA 16,a ne FUT FIFA 16 

     FUT je dio FIFAe, najigriviji mod, stoga se najvise o njemu pise... ne vidim problem da se pise o FUTu. Zaponi temu o Seasonu ili slozi turnir pa se nece pisat o tome.

     PA da zato otvorite temu FIFA 16 FUT pa tamo pišite koliko je ko paketića dobio i kakve "balvane" u paketiću!

    13 godina
    neaktivan
    offline
    FIFA 16

    Meni osobno je fut najgori mod u fifi, je da prinosi najviše para eau ali je najveće govno.

    ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    12 godina
    offline
    Re: FIFA 16
    A ova tema da bude prazna?
    http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
    12 godina
    offline
    Re: FIFA 16
    lazicki88 kaže...
    SimeKZ kaže...
    lazicki88 kaže...

    Nadam se da ce ova tema bit ISKJUCIVO FIFA 16,a ne FUT FIFA 16 

     FUT je dio FIFAe, najigriviji mod, stoga se najvise o njemu pise... ne vidim problem da se pise o FUTu. Zaponi temu o Seasonu ili slozi turnir pa se nece pisat o tome.

     PA da zato otvorite temu FIFA 16 FUT pa tamo pišite koliko je ko paketića dobio i kakve "balvane" u paketiću!

     Da... 15 komada tema jer dvoje ljudi ne voli citat o FUTu :D hahahah :D Ovako je zadnjih 2-3 godine, bit ce i dalje...

    https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
    13 godina
    neaktivan
    offline
    FIFA 16

    E3 trailer.

     

    ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    11 godina
    offline
    FIFA 16

    glupost a ne trailer

    [19xx]C3c1l
    Moj PC  
    3 0 hvala 0
    13 godina
    offline
    Re: FIFA 16
    C3c1l kaže...

    glupost a ne trailer

     kao da rade trailer za film a ne za igrum nek pokažu malo kak to izgleda kada igraš a ne kad gledaš replay nečeg

    Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
    12 godina
    offline
    FIFA 16

    Usporedujuci sa PESom, ovo je koplje iznad.

    https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    Nova poruka
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice