Fifa 11

poruka: 2.801
|
čitano: 768.176
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
dreammaker kaže...

A to je nešto baš tvoje? Jesu tu samo glavni tranferi ili gotovo svi? Za koje lige si radio transfere uopće?

  Nisu moji,samo u CM nešto radim još.

http://www.fifa-patch.com/2011/08/tps-patch-fifa-11.html jeste vidli ovaj peč,dosta je dobar.

 

Nisu svi updejtani transferi poput fabregasa u barci,to ručno promjenite http://www.sendspace.com/file/xmq4qb

Ovo vam je cijeli updejtan Barclays premier liga http://www.mediafire.com/?9mix149cmyorlbw -Premjestite db

1-Please delete Squad files in FIFA 11 Document : C:\Users\YOUR USER NAME\Documents\FIFA 11
2- Paste DB files to : C:\Program Files\EA Sports\FIFA 11\Game\data\db

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2011 17:44 (Tommy_123).
12 godina
offline
Fifa 11

Danas sam doživio zanimljiv bug (xbox), igrač mi je dobio 20-ak žutih kartona. Znači napravio je oštar start i sudac je stalno išao za njim i davao mu karton. Imam snimljeno, stavim na youtube ako mi se bude dalo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fifa 11

Ja sam to davno igrao i igrao sam sa nekim Korejskim klubom

Chunnam Dragons.Dva puta bio 12  i  onda 2 pa prvi na Profesional.

Jos se nisam odvazio na legendary i ako misli mda bi bio dobar.Jedino

prijateljske kada mi naleti Manchester City i tako,gubim.Ali inace sam dosta dobar.

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Stavio sam si ovaj mod http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=165924

Dodaje nove dresove, i većinu transfera updejta, a neke ćete morati ručno poput Fabregasa ili Nasrija. Zakon su mi novi dresovi od Chealsija i Reala.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Fifa 11

Dosta transfera fali, ali opet hvala ti. Ja sam si Juventus naštimao i napravio još par velikih transfera. Drugo mi ne treba. :D

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Posto je Fifa 11  na izdisaju i uskoro dolazi 12-ca.Malo da rekapituliram misli.

 

Fifa 11 ima najzarazniji gameplay od svih nogometnih igara koje sam do sada igrao.Zabava je uvijek zagarantirana,grafika je odlicna(makar ima bugova ali su zanemarivi),navijanje,komentatori podizu opci dojam i stvaraju odlicnu atmosferu.Gomila klubova i liga su standard vec dugi niz godina.No ipak imam zamjerke:

1.) Glavni meni je uzasno nezanimljiv,fale sitnice koje su u generickom meniju prijasnjih godina podizale dojam i bile zanimljive.Recimo najbolji meniji su mi bili u 06 i 07 verziji.U 2006 su bili artisticki,dok su u 2007 verziji stvarno sjajno podizali atmosferu jer su uglavnom bili navijacke prirode

2.)Fale mi statisticki podatci u meniju koje sam obozavao u 2009 verziji.Pocevski od broja pasova,broja kartona,overall possesionu,broju zabijenih golova itd...

3.)Gdje je nestalo navijanje za vrijeme browsanja po meniju

4.)Nemam nikakav osjecaj da sam nesto osvojio.Prejadno su odradili slavlje igraca nakon osvajanja necega sto je jako velik propust.

5.)Nema nekog zblizavanja sa svojim Pro-om.Sto je odlicno odradeno u PES-u.U PES-u imas osjecaj kao da stvaro napredujes s Pro igracem.Razvijas ga iz manjih klubova prema vecem.Osvaja trofeje,dobija nagrade a sve je sjajno popraceno sa animacijama i slikama.Kad ga umirovim cak ima animacija.U Fifi samo glupe poruke,kao da vodim stroj a ne igraca

6.) Isto tako soundtrack je prije bio bolji sad je nekako dezorjentiran,prije je bio vose nogometni pogotovo u 99,2000,2006,2007

Nadam se da ce se malo stvari poboljsati u iducoj verziji

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 11:33 (Arnold Šrafncinger).
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fifa 11
Arnold Šrafncinger kaže...

Posto je Fifa 11  na izdisaju i uskoro dolazi 12-ca.Malo da rekapituliram misli.

 

Fifa 11 ima najzarazniji gameplay od svih nogometnih igara koje sam do sada igrao.Zabava je uvijek zagarantirana,grafika je odlicna(makar ima bugova ali su zanemarivi),navijanje,komentatori podizu opci dojam i stvaraju odlicnu atmosferu.Gomila klubova i liga su standard vec dugi niz godina.No ipak imam zamjerke:

1.) Glavni meni je uzasno nezanimljiv,fale sitnice koje su u generickom meniju prijasnjih godina podizale dojam i bile zanimljive.Recimo najbolji meniji su mi bili u 06 i 07 verziji.U 2006 su bili artisticki,dok su u 2007 verziji stvarno sjajno podizali atmosferu jer su uglavnom bili navijacke prirode

2.)Fale mi statisticki podatci u meniju koje sam obozavao u 2009 verziji.Pocevski od broja pasova,broja kartona,overall possesionu,broju zabijenih golova itd...

3.)Gdje je nestalo navijanje za vrijeme browsanja po meniju

4.)Nemam nikakav osjecaj da sam nesto osvojio.Prejadno su odradili slavlje igraca nakon osvajanja necega sto je jako velik propust.

5.)Nema nekog zblizavanja sa svojim Pro-om.Sto je odlicno odradeno u PES-u.U PES-u imas osjecaj kao da stvaro napredujes s Pro igracem.Razvijas ga iz manjih klubova prema vecem.Osvaja trofeje,dobija nagrade a sve je sjajno popraceno sa animacijama i slikama.Kad ga umirovim cak ima animacija.U Fifi samo glupe poruke,kao da vodim stroj a ne igraca

6.) Isto tako soundtrack je prije bio bolji sad je nekako dezorjentiran,prije je bio vose nogometni pogotovo u 99,2000,2006,2007

Nadam se da ce se malo stvari poboljsati u iducoj verziji

1) glavni meni je u FIFI 11 bio totalno nezanimljiv i dosadan,slažem se,ali je u FIFI 12 potpuno novi i drugačiji,puno ljepši nego prije,priložio sam i sliku dolje.

2) u ovome se u potpunosti slažem,prije su bili odlični podaci kojih sada nema,nadam se da će ih biti u FIFI 12 iako se u FIFI 11 na konzolama pojavljuje statistika ispod scoreboarda za vrijeme igre (udarci na gol,posjed lopte itd.),što na PC-u nije slučaj,tako da smo i tu bili zakinuti u PC verziji.

3) meni se to nije baš sviđalo u prijašnjim nastavcima,više mi se sviđa ovo što će biti u FIFI 12,možeš sam stavljati pjesme i sve drugo što želiš da svira u meniju,odlično rješenje.

4) još jedan problem koji postoji samo u PC verziji,na konzolama je puno bolje što se tiče proslava,bilo proslava igrača nakon gola ili prosalva naslova prvaka i sl.

5) Be A Pro mi se nikako ne sviđa u FIFI,puno je bolje to odrađeno u PES-u sa Become a Legend-om,nadam se nekom napretku u FIFI 12.

6) Što se tiče Soundtracka stoji gore ono što sam rekao,u FIFI 12 će se moći stavljati sve kako želiš,što je odlično.

 

Zaključak: Mi PC igrači smo dosad bili dosta zakinuti što se tiče FIFE,u FIFI 11 smo dobili next-gen engine igre,ali još to nije bilo kao na konzolama.FIFA 12 će biti ista kao na konzolama,tako da nas na PC-u očekuje veliki napredak,nemogu dočekati demo da isprobam to čudo,komp mi je spojen sa TV-om tako da je užitak zagarantiran :D

FIFA 12 glavni meni FIFA 12 glavni meni
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 12:07 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Fifa 11

Fifa 11 sa expansion pack 1.6 + 1.6.1. updateom istog packa postaje nova igra. Kontrole su sve na semi i dvije su na manual. Sad je ovo prvi put da je fifa po meni u punom sjaju prikazana. Jedino se nadam da nece opet Win7 useri naje*ati u Fifi12, kao što je to slučaj sa ovogodišnjom fifom. :/

 

Jedva sam namjestio postavke da odigram tekmu bez lagga.

 

Gušt je. Napokon..

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
offline
Re: Fifa 11
dreammaker kaže...

Fifa 11 sa expansion pack 1.6 + 1.6.1. updateom istog packa postaje nova igra. Kontrole su sve na semi i dvije su na manual. Sad je ovo prvi put da je fifa po meni u punom sjaju prikazana. Jedino se nadam da nece opet Win7 useri naje*ati u Fifi12, kao što je to slučaj sa ovogodišnjom fifom. :/

 

Jedva sam namjestio postavke da odigram tekmu bez lagga.

 

Gušt je. Napokon..

ja nikad nisam imao problema sa fifom 11 na win7 a promjenio sam par verzija i na svakoj sam imao vsyncano 60 FPS i tako je uvijek, uglavnom su to modane verzije tipa alienware valjda zato

Dirt 3 -> Dino Bzik
14 godina
offline
Re: Fifa 11

Ja imam original fifu dl-anu sa Origina.

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Ja na sedmici nesmijem upalit VSYNC, iako imam 60 FPS stalno igra mi trza ko luda, dok na XP i s SYNC radi super.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Dali se fifa 2011 moze igrati sa 4 gamepda na jednom pc-u u offline modu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
kach kaže...

Dali se fifa 2011 moze igrati sa 4 gamepda na jednom pc-u u offline modu?

  Ne,to su omogučili uFIFI12 :D

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Pa nemres vjerovat,taman sam mislio dat sansu fifi 2011 danas navecer sa frendovima i govno smrdljivo ne prihvaca 4 jositika isuse boze zasto???Sad cu morat PES instalriat:/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 11

valjda zato jer je bila port s konzola a ova sad nebude

Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
dreammaker kaže...

Fifa 11 sa expansion pack 1.6 + 1.6.1. updateom istog packa postaje nova igra. Kontrole su sve na semi i dvije su na manual. Sad je ovo prvi put da je fifa po meni u punom sjaju prikazana. Jedino se nadam da nece opet Win7 useri naje*ati u Fifi12, kao što je to slučaj sa ovogodišnjom fifom. :/

Jel bi ti bio problem staviti link?

 

Znam da mi je google prijatelj al bio bih zahvalan.

Krleža: ''U krdu je toplo, ali smrdi.''
14 godina
offline
Re: Fifa 11

Guglao sam sad nabrzinu pa nisam siguran jesam li i ja s ove stranice skinuo. To je uglavnom to.

Ja sam noćas napravio još podosta transfera, ali stvarno je za pohvalu, jako puno ih je obavljeno. Dresovi su super, šteta što Juve nisu napravili.

 

 

Btw zanima me mogu li ja sad skinuti jednostavno dresove od juveta i ubaciti ih u igru bez da mi se sjebe sve?

 

 

 

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11
Evo tu imaš za skinut taj mod, imaš i patch koji ti treba
http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=165924
I još jedan mod summer patch 2.0 će izgleda izaći idući tjedan, lik koji ga je pravio je uspio riješiti nek probleme s patchem.
http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=170388
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Ma zaje*i igru i patch ak nemres normalno s frendovima igrat u cetvero 2 na 2.Kako prejadno.

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 11
kach kaže...

Ma zaje*i igru i patch ak nemres normalno s frendovima igrat u cetvero 2 na 2.Kako prejadno.

To je tvoj problem.

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Al kaj nije sramota da takva igra nema tu opciju??Mislim taman sam mislio umjesto pesa zaigrat fifu,kao dat joj sansu neku posto je pes uvijek bio najbolji i kad ono FIFA opet mora failati.

 
0 7 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 11

Ček, i zbog toga ne dati fifi šansu? Hahah

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
13 godina
offline
Re: Fifa 11
kach kaže...

Al kaj nije sramota da takva igra nema tu opciju??Mislim taman sam mislio umjesto pesa zaigrat fifu,kao dat joj sansu neku posto je pes uvijek bio najbolji i kad ono FIFA opet mora failati.

ma da,FIFA je opet failala,nije bitno kakav je gameplay nego da se ne može igrati 2 vs 2 u offline modu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2011 17:12 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Onak najveci smisao igre je da se nadete kod nekog i vas 10 igra 2 na 2 u parovima neki turnir.To kaj vi niste tak nikad igrali nisam vam ja kriv sto propustate tonu za*ebancije.

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fifa 11
kach kaže...

Onak najveci smisao igre je da se nadete kod nekog i vas 10 igra 2 na 2 u parovima neki turnir.To kaj vi niste tak nikad igrali nisam vam ja kriv sto propustate tonu za*ebancije.

ne,najveći smisao igre je da ima dobru igrivost i da je zabavna,a to je svakako slučaj sa Fifom 11,budimo realni,rijetko ćeš naći nekoga tko igra 2 vs 2 u offline modu,ali to će ispraviti sa Fifom 12.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2011 17:34 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
antimadridista kaže...

ne,najveći smisao igre je da ima dobru igrivost i da je zabavna,a to je svakako slučaj sa Fifom 11,budimo realni,rijetko ćeš naći nekoga tko igra 2 vs 2 u offline modu,ali to će ispraviti sa Fifom 12.

 Jebiga,oni koji imaju vise frendova njima je zabavno igrat 2 na 2 u offline modu.

14 godina
offline
Re: Fifa 11

Nas se skupi više, svako svoj klub uzme, napravimo turnir sa recimo 6 klubova knockout fazu i rokamo sa uzvratnim tekmama. Zagarantiranih 4 sata je*ene zaj*bancije. Naravno ovisno o osvojenim mjestima imamo kazne/nagrade. Neki put novac, neki put u slugu, a neki put poraženi mora na cestu stopirat sa kartonom oko vrata na kojem piše "lick me for 1$" ili sa pljesnivom salsom u košarici prodavati ju za 15 kuna po bočici.

 

Nemoj ti meni o za*ebanciji pričati ;)

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
13 godina
offline
Fifa 11

jeli tko za neki turnir ili ligu preko Gamerangera da malo vremena ubijemo dok ne izađe demo?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2011 18:31 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Mogli bi,al neda mi se skidat ponovo fifu.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fifa 11
Tommy_123 kaže...

Mogli bi,al neda mi se skidat ponovo fifu.

pa samo ostaviš preko noći da se skida,ili kad odeš van negdje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice