Fifa 11

poruka: 2.801
|
čitano: 769.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
13 godina
offline
Fifa 11

nick- VIK7

ID- 964460

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 11

Ovi transferi me stvarno frustriraju.

Ja koliko ponudija da ponudija niko neće da mi dođe.

Naprimjer ja ponudim igraću skoro duplo plaće i za transfer od nekog kluba koji ga isto traži a on mi odgovara ako nedam bolju ponudu da ić ić tamo, a moja je već bolja 10 puta.

Uvjek ponudim skoro do 40% više cjene za transfer i napunim plaću (kad punim plaću nikad mi neće do pređe 80% interes igraća za moj klub).

Jel ja nešto krivo radim ili je to tako predviđene da mi odmah nedolaza pošto sam tek prva sezona?

 

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

S kojim klubom igras?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 11

Realom.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 11
RePlaY kaže...

Ovi transferi me stvarno frustriraju.

Ja koliko ponudija da ponudija niko neće da mi dođe.

Naprimjer ja ponudim igraću skoro duplo plaće i za transfer od nekog kluba koji ga isto traži a on mi odgovara ako nedam bolju ponudu da ić ić tamo, a moja je već bolja 10 puta.

Uvjek ponudim skoro do 40% više cjene za transfer i napunim plaću (kad punim plaću nikad mi neće do pređe 80% interes igraća za moj klub).

Jel ja nešto krivo radim ili je to tako predviđene da mi odmah nedolaza pošto sam tek prva sezona?

 

Na kojoj platformi igras? Kolko ja znam na PC nemoze vise od 78% ici sansa bez obzira na kolko ponudio, pa bilo bi malo glupo da ima vise, bolje je ovako, ja stavim negdje na 65 % i u 90% slucajeva mi igraci dodju

Dirt 3 -> Dino Bzik
15 godina
offline
Re: Fifa 11
dmanz kaže...
RePlaY kaže...

Ovi transferi me stvarno frustriraju.

Ja koliko ponudija da ponudija niko neće da mi dođe.

Naprimjer ja ponudim igraću skoro duplo plaće i za transfer od nekog kluba koji ga isto traži a on mi odgovara ako nedam bolju ponudu da ić ić tamo, a moja je već bolja 10 puta.

Uvjek ponudim skoro do 40% više cjene za transfer i napunim plaću (kad punim plaću nikad mi neće do pređe 80% interes igraća za moj klub).

Jel ja nešto krivo radim ili je to tako predviđene da mi odmah nedolaza pošto sam tek prva sezona?

 

Na kojoj platformi igras? Kolko ja znam na PC nemoze vise od 78% ici sansa bez obzira na kolko ponudio, pa bilo bi malo glupo da ima vise, bolje je ovako, ja stavim negdje na 65 % i u 90% slucajeva mi igraci dodju

Na PC-u i najviše šta sam ja vidio je 81% i opet neće. Jednog sam uspio na jedvite jade dovest a ostali nema teorija da dođu koliko god im ja ponudija.

Only the brave
15 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Meni su u Milan dolazili i na 70% :S

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Fifa 11

Što ponudite igraču ako odbije doći, a interes mu je recimo 80%?

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 11

transferi su malo bolje napravljeni na konzolama,ali dogodine će napokon biti isto!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
crystal6 kaže...

Što ponudite igraču ako odbije doći, a interes mu je recimo 80%?

Ponudis mu jos vise :D

16 godina
offline
Re: Fifa 11
Diavol kaže...
crystal6 kaže...

Što ponudite igraču ako odbije doći, a interes mu je recimo 80%?

Ponudis mu jos vise :D

Plaću ili cijenu transfera? (ili bonuse i godine xD)

Come to the dark side, we have cookies.
15 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Placu i bonuse

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Fifa 11

Ja oćito imam neki buga jer nema žive sile koja bi igraće natirala da mi dođu.  Odustajem od svoje karijere menađera.

Only the brave
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fifa 11
pa čekaj polusezonu.. Onda možeš neke pridobit.. Ili probaj ispočetka manager.. Jer nije svaki put isto.. A možda si stavio na najtežu težinu u manageru.. Pa je zato teže dovest igrača.. Ja igram na profesional i ide sve ok.. Ako ne u ljetnom onda zimskom transferu..
15 godina
offline
Fifa 11

Ma ovo mi je već druga polusezona u drugoj godini i dotad sam uspija dovest samo jednog igraća.

Punim ja duplo plaće a nekima čak i duplo transfer i nema teorije. Za težinu manager moda mislim da nije najteža nego osrednja no nesićan se točno.

Ako mi do kraja transfere neko nedođe onda definitivno dižen ruke.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Mozda ti igra ulogu kolicina igraca na nekoj poziciji,meni se naime dogodila situacija prije kad sam igrao s Blacburnom da sam imao u napadu Neymara,Hoiletta,Cassana,Santa Cruza,Robertsa,Dioufa i kad sam htio dofurat Henry-a odbio mi je doc,nakon toga sam prodao Santa Cruza i Robertsa i pokusao ga ponovo dovest i dosao mi je

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 11

Nažalost nije ni to. Za jednog na toj poziciji nema niko, za dvojicu po jedan i za trećeg dva.

I više mi uopće nepišu razlozi zbog kojih nežele doć već je samo prazno.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 11

Zanima me da li se FIfa može kako igrati preko interneta? Točnije, ja kod kuće i frend kod kuće.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 11
Amazon637 kaže...

Zanima me da li se FIfa može kako igrati preko interneta? Točnije, ja kod kuće i frend kod kuće.

može,preko Hamachija i Gamerangera.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 22:41 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
RePlaY kaže...

Ja oćito imam neki buga jer nema žive sile koja bi igraće natirala da mi dođu.  Odustajem od svoje karijere menađera.

 

igra ima bug (bar je meni tako bilo) ako si stavio igraća na transfer shortlist-u pa ga onda ides kupovat, niti jedan takav trasfer neprođe, koliko god da ponudiš. 
ja kad sam izbrisao igrače sa shortliste sve sam normalno kupio. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11

to i mene mući,ja bi ili tako ili ko na pes 11

 

13 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Ajde dečki iedmo se skupit malo na gamerangeru.Idealist,Vik7,Praetorian i ostali koji imate fifu da svi zajedno odigramo par njih,znaći 3x3,4x4 kako god želite.Da oživimo duh prije fife12 :) ?*??

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Jel ima koji mod da updejta transfere i dresove, mislim pes ih ima puno?

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

pozdrav

mali problem

 

u zadnje vrijeme mi nakon minutu, dve pocinje usporavat igra dosta jako

do prije koji dan sve radilo normalno,

 

isto tako mi i sve druge igre rade bez ikakvog problema

 

neko riješenje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Imam jedan problem, naime kad skinem patch 1.01, i počnem patchirati, dođe do 13 % i onda mi izbaci grešku : Old file not found. However, a file of the same name, was found. No update done,since file contents do not match :S

 

Moguće rješenje?

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 11
Cesc kaže...

Imam jedan problem, naime kad skinem patch 1.01, i počnem patchirati, dođe do 13 % i onda mi izbaci grešku : Old file not found. However, a file of the same name, was found. No update done,since file contents do not match :S

 

Moguće rješenje?

jesi li možda stavljao neke modove u igru prije instalacije patcha? probaj nanovo instalirati igru pa onda odmah patch.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Ne, Fifa je čista bez ikakvih modova i patcheva. Da, to bi bilo najbolje, hvala.

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Probajte na socer gamingu,ja s CM11 sam importao nove transfefre za 2011/2012,te stavio nove dresove,lopte i kopačke Pa kako želite :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2011 13:01 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
Praetorian1 kaže...

  Imao sam,normalno sam instalirao,ali ne prikazuje dresove i face.Tak da sumnjam :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice