Fallout 76

poruka: 291
|
čitano: 77.566
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Fallout 76

Službeno najavljen

 

 

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Od ovog zadnjeg Fallouta kada vidim Bethesda i Fallout u istoj recenici dobijem proljev. Nabijem ih na neku stvar i njih i njihov Fallout.

Eye In The Sky
Moj PC  
10 10 hvala 0
11 godina
offline
Fallout 76

eh, da mi je znati što će to biti... dlc za četvorku, neka online pizdarija, vault management ili nešto četvrto

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Biti ce neko cash grab sranje. Ono sto Fallout zasluzuje je single player igra u novom engineu, sve osim toga je sranje.

Eye In The Sky
Moj PC  
4 2 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Ako bude rađen na novom engineu koji ce se vrtit kako spada onda super, ako ne đabe nam kakve god graficke kad engine nije sposoban iskoristi ih, Isto tako, na jednom od slika pise zadnja godina 2076, To je godina prije nego se desio nuklearni holokaus naci 2077 je sve otislo u k kad je kina zasipala amere nuklearkama, i nakon tog pocinje fallout prakticki. Sad dal im taj 76 znaci kau vault ili godina pocetka mozda, i onda mozda 2077-2078 cemo izac na povrsinu sta mi bas i nema neke logike, jer nakon nuklearnog holokausa sumljam da nakon samo godinu dve se moze slegnut ista da je na povrsini dovoljno da zivit. Spominje se i West Virginia, ocito ce tamo bit smjesten novi fallout.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Da 76 je vault u kojem se zavrsi, i igra valjda nije SP kampanja, nego je nekakva vrsta online igre, sa nesto SP-..jos nisu jasni dokraja...znaci koj k je ovo?

 

EDIT: Sad sam se sjetio..Vault 76 je bila jedna od glavnih vaultova koja je bila predviđena otvorit se nekih 15-20 godina nakon nuklearnog rata. Iz tog vaulta su se nadgledali drugi vaultovi. Sad, postavlja se pitanje, dal cemo nakon 15-20 god izac na povrsinu, ili ce se mozda cijeli fallout 76 desit prakticki unutar tog vaulta, jer nekako i 20 god mi se cini premalo nakon nuklearnog kaosa. Vault 76 je bila predviđena za oko 500 ljudi i imala dovoljno namjernica i svega da izdrzi max 25 god. Al sve su to jos uvijek samo spekulacije.

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 17:27 (TheDarkSide).
13 godina
offline
Fallout 76

rebuild? možda fallout shelter 3d online

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fallout 76

Odlično ovo se čekalo! Otkriće MMB-a

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Mozda igra da odgovor tko je zapravo zapoceo nuklearni kaos jer oko toga ima dosta teorija. Vjv kinezi, jer su gubili rat, tj izgubili bi ga dokraja da nije doslo do nuklearnog holokausa. Isto tako mozda igra ta odgovor tko zapravo stoji iza predsjednikaa richardsona

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Fallout 76
TheDarkSide kaže...

Da 76 je vault u kojem se zavrsi, i igra valjda nije SP kampanja, nego je nekakva vrsta online igre, sa nesto SP-..jos nisu jasni dokraja...znaci koj k je ovo?

 

EDIT: Sad sam se sjetio..Vault 76 je bila jedna od glavnih vaultova koja je bila predviđena otvorit se nekih 15-20 godina nakon nuklearnog rata. Iz tog vaulta su se nadgledali drugi vaultovi. Sad, postavlja se pitanje, dal cemo nakon 15-20 god izac na povrsinu, ili ce se mozda cijeli fallout 76 desit prakticki unutar tog vaulta, jer nekako i 20 god mi se cini premalo nakon nuklearnog kaosa. Vault 76 je bila predviđena za oko 500 ljudi i imala dovoljno namjernica i svega da izdrzi max 25 god. Al sve su to jos uvijek samo spekulacije.

 Na početku trailera (30sec) se vidi datum, 27.10.2102, to je znaci 25 godina nakon rata. To je dosta prije svih fallouta koji su bili u 22xx godini.

13 godina
offline
Re: Fallout 76
Sa weba:

But Fallout 76 is in fact an online survival RPG that’s heavily inspired by games like DayZ and Rust, according to three people familiar with the project
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fallout 76
mcf kaže...
Sa weba:

But Fallout 76 is in fact an online survival RPG that’s heavily inspired by games like DayZ and Rust, according to three people familiar with the project
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Ako je ovo gore istina, onda su usrali u startu...

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

Od ovog zadnjeg Fallouta kada vidim Bethesda i Fallout u istoj recenici dobijem proljev. Nabijem ih na neku stvar i njih i njihov Fallout.

 

 

Bome i ja jer 4ka je čista uvreda za mozak i za svakog hardcore Fallout igrača, možda ovaj bude bolji jer je smješteno 25god nakon apokalipse - ak zaposle onog ko im je NV radio onda možda i ima šanse ..

8 godina
offline
Re: Fallout 76
Ako je ovaj info tocan, ne radujem se previse...

No ipak, koliko god los bio, uzivao sam u svakom falloutu, jednostavno ima nesto u toj igri...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
VooDooZg kaže...
Evil Access kaže...

Od ovog zadnjeg Fallouta kada vidim Bethesda i Fallout u istoj recenici dobijem proljev. Nabijem ih na neku stvar i njih i njihov Fallout.

 

 

Bome i ja jer 4ka je čista uvreda za mozak i za svakog hardcore Fallout igrača, možda ovaj bude bolji jer je smješteno 25god nakon apokalipse - ak zaposle onog ko im je NV radio onda možda i ima šanse ..

 Instalirao igru danas i porbao opet igrati, 2 minute sam izdrzao, jednostavno ta igra je katastrofa. Fallout 3 mi isto nije bas legao, ali ta igra je imala nesto od Fallouta u sebi, cetvorka, katastrofa.

 

Josh Sawyer je nakon Pillarsa odlucio da se ostavi produkcije neko vrijeme i raditi ce za Bethesdu. Inace radi se o covjeku koji je radio Falout 3, koji je trebao da izbaci Black Isle, ali to se sve nekako raspalo i na kraju je Bethesda otkupila prava na Fallout. I kao sto vecina ljudi zna radio je na New Vegas koji je super igra. Mislio sam iz neki hintova da ce raditi na novom Elder Scrollu, jer je pred kraj rada na Pillarsima cesto osvrtao na Skyrim iz nekog razloga i kako je to zapravo logicna evolucija RPGa i kako ga zanima evolucija dalje, da ce se na neki nacin rpg i akciske igre na kraju stopiti u jedno, sto zapravo ima smisla. Ako je on na bilo koji nacin vezan uz ovaj projekt dobiti ce mo covjeka koji zna kako napraviti igre koje imaju "substance", vidjeti ce mo, E3 je blizu.

 

Zelim biti otvorenog uma, ali me ljuti moguca prostitucija Fallout imena jer se stvarno radi o posebnom svijetu, i sve u vezi njega je nekako fora, od toga kako je nastao, jer nisu mogli dobiti prava na Wasteland pa su morali nesto izmisliti i toliko kreativnosti i neke pozitivne energije ima u svemu tome da je jednostavno postao omiljeni fikciski svijet mnogim ljudima.

Eye In The Sky
6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

Od ovog zadnjeg Fallouta kada vidim Bethesda i Fallout u istoj recenici dobijem proljev. Nabijem ih na neku stvar i njih i njihov Fallout.

 Fallout 4 je genričko govno od igre, a Bethesda od Obliviona nije napravila odmak u nekoj igri, sve su plitke na isti način.

7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Paolo Maldini kaže...
Evil Access kaže...

Od ovog zadnjeg Fallouta kada vidim Bethesda i Fallout u istoj recenici dobijem proljev. Nabijem ih na neku stvar i njih i njihov Fallout.

 Fallout 4 je genričko govno od igre, a Bethesda od Obliviona nije napravila odmak u nekoj igri, sve su plitke na isti način.

 Sve je isto u njima, isti engine, sve isto, samo drugi skinovi, kada vidim onu kameru kod dijaloga zlo mi dodje. Stancaju igre kao roboti, ako bude onaj engine za igru, sta reci, ma opcenito smo svi postali debili, ovo je samo odraz toga. Kada pogledas igre poput Diabla 3, Battledield 1, Battlefronta, Andromede, Fallout 4, Skyrima, Call of Duty poslije 4, to su genericke igre pravljene za debile, ljudi to kupuju i igraju, znaci da smo debili i to je to.

 

Uzmes ovu zadnju Zeldu recimo, pa ta igra ima vise duse nego sve ove sto sam ih nabrojao, znaci da se moze, nije da se ne moze, vec kada mogu koristiti 10% mozga i minimalno resursa da stancaju sto ne bi, kad smo debili. 

Eye In The Sky
13 godina
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

Uzmes ovu zadnju Zeldu recimo, ..

 

Breath of wild? predobra igra.. no vjerujem da će opet 90% ljudi radije odigrati skyrim ili fallout 4 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 76
Baš prelazim četvorku po prvi puta, 19 sat igre za sada i igra je fenomenalna. Na žalost ne podržava nativno 21:9 ali uspio sam to srediti. Bez problema se vidim stotinjak sati u ovom naslvu.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76
XXX kaže...
Baš prelazim četvorku po prvi puta, 19 sat igre za sada i igra je fenomenalna. Na žalost ne podržava nativno 21:9 ali uspio sam to srediti. Bez problema se vidim stotinjak sati u ovom naslvu.

 cujemo se sutra nakon par sati još. splasne efekt (ko i svaka bethesda igra) i skuzis da nema više od onog što si vidio već.

11 godina
offline
Re: Fallout 76
Rocinante2112 kaže...
XXX kaže...
Baš prelazim četvorku po prvi puta, 19 sat igre za sada i igra je fenomenalna. Na žalost ne podržava nativno 21:9 ali uspio sam to srediti. Bez problema se vidim stotinjak sati u ovom naslvu.

 cujemo se sutra nakon par sati još. splasne efekt (ko i svaka bethesda igra) i skuzis da nema više od onog što si vidio već.

 prvi fallout koji nisam prešao do kraja i za koji mi ne pada na pamet odigrat ga još jednom :(

tužno

13 godina
offline
Re: Fallout 76
Debili smo od 2000-tih kada su sve igre poglupljene zbog konzola. Zato i je smijeh da sada i te poglupljene hvalimo naspram totalnih gluposti danas. Heh, cak je i grafika stagnirala od tada...
16 godina
offline
Fallout 76

Evo, iskreno, ne razumijem što to točno ne valja u F4. Igrao sam F1 i F2 kad su izašli, igrao sam i F3 i FNV i F4. Razumijem očaj u glavama kada su ljudi shvatili da F3 neće biti onakvo izometrijsko govno nego 3D, pa se kukalo i cvililo i pisale peticije i prijetilo, no na kraju je sama igra ispala sasvim OK. FNV je, IMNSHO, lošiji od F3, no to nije sad ne znam kako lošije - vizualno su slične, misije su jednako interesantne, svijet je jednako razrušen, New Vegas kao grad mi nije nikako legao, i to je u biti to - te misije unutar NV su mi bile dosadne. F4 je donio novi engine i puno stvari za raditi, što sam pozdravio (nadogradnje oružja npr.), naselja kao ideja su mi također cool... a sama igra mi je bila interesantna.

Volim taj dizajn, retrofuturizam pomiješan sa malo steampunka, sviđa mi se sama ideja bauljanja po razrušenom svijetu nakon nuklearnog rata.

 

Ono što ne razumijem jest ZAŠTO je F4 'sranje' i 'smeće'. Ne slažem se sa tom idejom, smatram da je jednako dobar kao i F3.

 

No ako ovaj novi bude online napucavanje, onda je to njesra. To se tražilo kad je F3 trebao izaći, pa ništa... sad je kasno, OSIM ako ne uvedu nešto novo i inovativno.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 9:07 (Father_Dougal).
Moj PC  
4 4 hvala 1
15 godina
offline
Re: Fallout 76
Rocinante2112 kaže...
XXX kaže...
Baš prelazim četvorku po prvi puta, 19 sat igre za sada i igra je fenomenalna. Na žalost ne podržava nativno 21:9 ali uspio sam to srediti. Bez problema se vidim stotinjak sati u ovom naslvu.

 cujemo se sutra nakon par sati još. splasne efekt (ko i svaka bethesda igra) i skuzis da nema više od onog što si vidio već.

 Fallout 4 je trenutno 20-a najigranija igra na Steamu(Steam stats), i to 3 godine nakon izlaska, za jednu SP igru u današnje vrijeme to je poprilično nevjerovatno. Ja imam 200 sati, kolega u uredu 400. Ljudi koji vole taj svijet i koji žele jednostavnu razbibrigu poslije posla/škole neće imati problema potrošiti 100ak sati.

 

Realno igra nema priču, grafika je srednja žalost, akcije igrača nemaju nikakav utjecaj na svijet, borba je OK, RPG elementi su slabiji nego prije ali bar su tu. Više manje sve isto kao Fallout 3, Fallout NV je 3 koplja ispred u svim segmentima. Ljudi to sve znaju, i zašto onda igraju takve igre? Pa vjerovatno zbog imerzije, slobode igranja i lore-a, koliko god da je škrt, to je sve što ta igra ima i za mene je to dovoljan razlog da ju igram, uz činjenicu da sam igrao sve Fallout igre do sada i da ne želim propustit ništa od Fallout svijeta. Ovo zadnje i je razlog zašto Bethesdi i prolaze takva sranja ali neće zauvijek.

 

Koliko god da je Bethesda pokvarena, to je jedna od rijetkih AAA tvrtki koja i dalje usješno izdaje(ili štanca) SP igre. Za razliku od EA npr koji ide u potpuno drugom smjeru i sve mora biti multiplayer, mikrotransakcije itd...

11 godina
offline
Re: Fallout 76
nine kaže...
Evil Access kaže...

Uzmes ovu zadnju Zeldu recimo, ..

 

Breath of wild? predobra igra.. no vjerujem da će opet 90% ljudi radije odigrati skyrim ili fallout 4 

 Jel ima ta Zelda za PC?NOP...Nekakvim emulatorima pokretati je debilana.Ono sta zelim reci je da PCu fali duse sto se tice igara...Evo upravo gledam Detroit Become Human.Pa ta igra podere po atmosferi i prici sve ove igre koje su gore nabrojane.Nema PC vise nista posebno paznje.Svake godine dolaze gluplje i gluplje igre.A da ne pricam o optimizacijama pojedinih igara.Pa brate mili covjek kupi novi setup iz 2018 u tuce 5soma kuna i da nemoze vrtit igre posteno?Ajd u racku i te igre onda a i devovi sa njima.Zalost nevidjena u zadnje vrijeme na PC sceni.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

trica je bolja od cetvorke, prakticki cetvorka je pojednostavljena verzija trice, sa dodatkom onog buildanja settlementa i nekih drugih sitnijih stvari, al uglobalu to je to. Ja sam igrao fallout igre vise zbog price, lorea, nego gameplaya koji je uvijek jedno te isto kasnije kad dodjes do dobrih stvari. Cetvorka ima logicno bolju grafiku, al trojka je generalno bolja. Trebali su pustit raztgovore iz trojke, nemam pojma zasto su ih isli pojednostavljavat. Prica je svojevrsno klisej, iako se upocetku mozda i ne cini tako, al klisej cisti.

Origin ID: ReaLazio
9 godina
offline
Fallout 76

mene je F4, kad podvučem crtu na kraju, totalno razočarao. prvo je igra bila u totalno neoptimiziranom stanju kad je izišla, tak da ju uopće nisam ni htio igrati, nakon par patcheva (i onog unofficial mod patcha) sam počeo igrati kako treba. bilo je lijepih i atmosferičnih trenutaka, npr. bio mi je odličan osjećaj kada mi je prvi put pala ona radioaktivna kišetina pa sam se zavukao negdje da ne kisnem, i odlična je scena kad stiže brotherhood of steel u onom cepelinu i onim letjelicama.

ali vrlo brzo se sve skupa razvodni, suputnici su mi generalno loši i nezanimljivi prvenstveno preston i "another settlement needs your help" glupost. izgradnja tih naselja mi je totalno bezvezna i da se ja moram brinuti o tome svemu jednostvano mi se ne da. a ako mi se nešto ne da u igrici, neću igrati igricu jer mi je to dvostruko gubljenje vremena. super mi je da imam sam neku svoju nastambu sa par kućica i da sam ja tamo sam i da mogu to uređivati, ali da mi prebiva tamo 20 glupana a kad nekog trebam ne mogu ga pronaći nikako. i stalno nabijanje tog osjećaja da moraš održavati više naselja i držati ljude sretnima, pa šta sam ja, vlada, politička stranka pred izbore?? baš sam htio biti lone wanderer bez ovakvih gluparija, dosadile su mi više igre gdje sam "chosen guy" "only person who can save the world" i takve svinjarije (zato sam jako nabrijan na cyberpunk 2077, rekli su da sigurno nećemo spašavati svijet nego se brinuti o sebi).

a svijet mi isto baš nije sjeo, pogotovo boston, teško mi se snaći u prostoru jer mi je nekako sve nelogično. i ne znam šta bi mislio o onom da mi se kako očistim jednu lokaciju od gamadi, ista gamad odmah respawna, to su trebali nekako drugačije riješiti

 

Tako da sve u svemu nisam toliko nahajpan na novi fallout, pogotovo nakon tog trailera, ne vidim kako može to dobro ispasti, al eto živi bili pa vidjeli

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Ono sto je opcenito problem Bethesdinih igara je sindrom poremecaja osobnoasti, tj. cieli svijetovi su im napravljeni kao da si ti kao glavni lik centar svemira, a nazalost to je nekako najizrazenije u Fallout 4. Imas osjecaj da se nista ne dogadja u svijetu bez tebe.

 

Druga stvar sto je meni problem kod Falloutn 4 je design svijeta. Oni su isli u Boston i napravili su svijet po njemu. To je dobra ideja, ali realizacija je bila katastrofalna. Imam osijecaj kao da su zgrade i zemlja jedno, odnosno, kao da su uzeli sliku i radili po njoj sto i jesu, sve je nekako stopljeno, neuvjerljivo. Pravilan nacin rada bi bio napraviti zemlju, povrsinu, pa na njoj graditi zgrade iz temelja, po uzoru na Boston, a ne precrtati doslovno sve.

 

Animacije likova i monstera, tako lose, tako ne uvjerljivo, da zapravo nemas osjecaj da se radi o zivim stvorenjima.

 

Dijalozi u Bethesdinim igrama pate od necega sto ja zovem sindrom kazalista, tj. nacin na koji ljudi pricaju je totalno nuvjerljiv, to je ono kada odes u kazaliste pa glumci govore preglasno dijalog koji bi trebao da bude tih, ali moraju ga govoriti glasno jer ih moramo cuti. Uopce nema osobnosti u dijalogu u Bethesdinim igrama, taj stil mi nekako odgovara donekle u TES igrama, jer sam mislio da su odlucili da im to bude kao Trade Mark, iako je i tamo to lose, ali u Falloutu je to katastrofa.

 

Jos jedan od probema je taj sto je igra tako dizajdnirana da ti ne kaznjava izbore koje doneses. Nekako me podsjeca na ono sto je upropastilo WOW, ideja da svi igraci moraju da vide sav kontent u igri. Znaci sto god uradis na kraju ce sve biti ok.

 

Duh u igri opcenito nije "grim" i nije postapokaliptican, presladunjavo je napravljena igra, to mi je na kraju i najveca zmjerka. Nije to Fallout, Fallout je u srzi, ako ste igrali 1 i 2, jedan brutalan, divlji, izopacen svijet, puno blizi Mad Max ideji, a to sto baca na 50e godine i taj stih, to je samo ukras, a ne sustina tog svijeta, oni su to okrenuli i skroz fulili.

Eye In The Sky
Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Father_Dougal kaže...

 

Ono što ne razumijem jest ZAŠTO je F4 'sranje' i 'smeće'. Ne slažem se sa tom idejom, smatram da je jednako dobar kao i F3.

Sam si sebi odgovorio. Nakon odigranih Obliviona, Skyrima, Fallouta 3 pokušao sam i Fallout 4. Što se promjenio u tih 10 godina, apsolutno ništa, te igre sliče jedna drugoj kao jaje jajetu. Linearan, plitak i nezanimljiv main quest, gadljivi Gamebryo engine, bezlični likovi, loša isprepletenost main i side questova. Kao fan TES serijala (Morrowind mi je možda i najbolja igra koju sam igrao u životu) ja mogu progutati plitkost storylinea Obliviona i Skyrima ali Fallouta ne mogu, jer to je za mene i dalje Oblivion s puškama.

Moje vrijeme je dragocijeno, i kao isključivi SP igrač zanimaju me dublje igre, s kvalitetnom pričom. Dok mi na to-do listi stoje Pillarsi 1 i 2, Tyranny, Kingdom Come: Deliverance, Ash of Gods i slične Fallout 4 neće na moj disk.

E da Fallout New Vegas, igra koju je radio Obsidian je za 2-3 koplja bolja igra od ove dvije Bethesdine, jer je dublja, nelinearna i s boljim questovima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice