Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.124.960
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jesi ručo?

I <3
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel po starome da se DLC može preuzet od 19:00h po našem vremenu

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

i jos odvezo turu za anconu :D

napravio vikend pauzu i ajmo gas dalje hehe

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Presao na tandem

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 22:05 (Strumf123).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

za danas dosta parkiraj scaniu 

a ujutro nastavi sa mercedesom :/

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Na Pro Modsu ima Island,baš je fora voziti tamo 

I <3
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ljudi nastali problemi, kupio sam IBERI-u, skinuo ProMods 2.52 za verziju 1.40i sad nemam IBERI-u i nemam dole onaj dio Tunis i sta je jos bilo nesjecam se.  Nije mi jasno do sada nikad nije bilo BETA verzija, a sad mi stalno stoji PUBLIC_BETA 1.40 prije je pisalo, TEMPORARY xxxxx.

gdje sam pogresijo. Ako ima netko da pomogne.

 

Hvala

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A kako će ti tek izbačena Iberia na Promods? Ništa se ne poklapa. Čekaj update za Promods ako želiš jedno i drugo.

 

Nego, evo prošao granicu

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Da ali ProMods je prije par dana izbacio 2.52 update, i vec nisam imao Tunis, eto bas me zanima, za 2-3 dana dali ce radit kad izbace update  :)

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Uzalud ti je taj update kad mapa ne radi sa novim dlc-om. Sljedeći update je 2.55 tak da ako hoćeš oboje, čekaj. Meni promods trenutno ni ne treba, ima dovoljno za istraživanje po Španjolskoj i Portugalu, do onda će oni updateirati mapu. Ne bi trebalo dugo čekati koliko vidim po discordu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 20:46 (vrinho).
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kakva je Iberia?

Planiram danas posli posla kupit i onda inicirat svađu sa ženom tako da sam miran preko vikenda 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Uzalud ti je taj update kad mapa ne radi sa novim dlc-om. Sljedeći update je 2.55 tak da ako hoćeš oboje, čekaj. Meni promods trenutno ni ne treba, ima dovoljno za istraživanje po Španjolskoj i Portugalu, do onda će oni updateirati mapu. Ne bi trebalo dugo čekati koliko vidim po discordu.

 Sve 5 malo sam sve pomjesao, hvala decki

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi dodatak je izašao... Španija i Portugalija... Da li će sledeća biti Jugoslavija, Albanija i Grčka, ili će zaobići i napraviti Belorusiju i Ukrajinu ? Bilo bi mnogo bolje da urade ostatak Balkana, jer ovako nije ništa povezano... Kako od Italije doći do Turske ? Ono najbolje je uzeti rutu od Sankt Petersburga do Lisabona... (Preko cele Evrope :) )... 12. i 13. aprila vozio sam po Španiji i Portugaliji, da vidim kako su je napravili...

 

Glasajte za sliku koja Vam se najviše dopada:

1 Slika broj 1
0 Slika broj 2
2 Slika broj 3
0 Slika broj 4
0 Slika broj 5
4 Slika broj 6
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
2 1 hvala 2
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sljedeći dlc je Rusija, već je objavljeno a čini se da će do Sjeverne Koreje prije doći nego do Ex yu. Ok mi je Iberia al dominiraju autoceste, to mi je mali minus i tu bi Rusija trebala biti puno bolja ako želimo više lokalnih puteva.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 21:56 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Sljedeći dlc je Rusija, već je objavljeno a čini se da će do Sjeverne Koreje prije doći nego do Ex yu. Ok mi je Iberia al dominiraju autoceste, to mi je mali minus i tu bi Rusija trebala biti puno bolja ako želimo više lokalnih puteva.

 

Hvala Vam "Vrinho" na obavesti...

 

Koja Vam se slika najviše dopada ? Glasajte za najlepšu sliku... :) ((Na svakoj slici piše broj))

0 Slika broj 1
1 Slika broj 2
0 Slika broj 3
0 Slika broj 4
1 Slika broj 5
2 Slika broj 6
0 Slika broj 7
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Promods 2.55 koji je kompatibilan s DLC Iberia je vani.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Možda je glupo pitanje, ali moram ga postaviti.

Ako u promodu kupim garažu (sa kamionima koji tamo rade) u gradu kojeg nema u originalu (npr Zagreb, odnosno neki grad iz Njemačke kojeg u orginalu nema). Što se događa s njima kad učitam original (gubim sve ili mi se bar kamioni prebace negdje)?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
franciskod kaže...

Možda je glupo pitanje, ali moram ga postaviti.

Ako u promodu kupim garažu (sa kamionima koji tamo rade) u gradu kojeg nema u originalu (npr Zagreb, odnosno neki grad iz Njemačke kojeg u orginalu nema). Što se događa s njima kad učitam original (gubim sve ili mi se bar kamioni prebace negdje)?

Hvala

 

uf, stvarno nisam siguran. Vjerojatno ti se samo gube te garaže i kamioni ali moguće je da nastane i pravi nered
Idealno bi bilo kad bi napravio jos jedan profil gdje bi imao samo čistu igru. tako da možeš uvijek nesmetano igrati.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koristim isti profil za stock mapu i promods/rusmap/southern region već godinama a garaže imam samo u gradovima koje su na stock mapi jer se sjećam da sam imao probleme kad sam imao garažu u npr. Moskvi i maknuo mapu, dolazilo je do rušenja kod izbora kamiona i sl.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Koristim isti profil za stock mapu i promods/rusmap/southern region već godinama a garaže imam samo u gradovima koje su na stock mapi jer se sjećam da sam imao probleme kad sam imao garažu u npr. Moskvi i maknuo mapu, dolazilo je do rušenja kod izbora kamiona i sl.

 upravo, tako. kad maknes Promods mapu nestanu garaze koje si imao i kamion, no kad ponovo vratis mapu  vrate ti se i garaze.

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Promods 2.55 koji je kompatibilan s DLC Iberia je vani.

 Iberia je odlicna, malo sam jucer vozio. jedino sta mi se desilo nestalo mi je dole Tunis i te dole neke zemlje koje su bile, neznam zasto. ako netko moze pomoci nek se javi.

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

htio bi ponovo zaigrat online ako ima ekipe, al nemam ni jedan DLC samo main game. jel imam ikakve sanse ili mogu zaboraviti jer mi se ne kupuje za tu i tamo odvoziti. 

 

ako to ne ide koji mod je trenutno najbolji za skinuti mapa po velicini i kvaliteti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Igram s Tobii Eye Trackerom 5, ali bih ga prodao jer bih kupio Oculus Quest 2 za VR.

 

Pa ako ima zaintersiranih za prodati Oculus ili kupiti Tobii može kontakt u inbox. 

 

https://gaming.tobii.com/games/euro-truck-simulator-2/ 

 

Da ne bude OT evo jedna fotka

 

 

Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Laganini :) 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima ko link za Otvoreni da radi u igri?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zna li ko sta se desi ako koristim ProMods bez DLC-eva? Pise tamo da trebaju neki kao Balticki, itd ali iskreno nisam nesto za ulaganje u to, a volio bih vecu mapu i malo Bosne i naseg lijepog Balkana

Kebab
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kenomax kaže...

Zna li ko sta se desi ako koristim ProMods bez DLC-eva? Pise tamo da trebaju neki kao Balticki, itd ali iskreno nisam nesto za ulaganje u to, a volio bih vecu mapu i malo Bosne i naseg lijepog Balkana

 Rušit će ti se kod učitavanja ako nemaš potrebne DLC-e. Regaj se na njihovu stranicu ako nisi i tu si pogledaj compatibility updateove koje možeš staviti kod sebe, ovisi koji ti DLC fali.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
4 godine
offline
Euro Truck Simulator 2

Moram priznati da mi je novi DAF XG fenomenalan, nema više povratka na "zastarjele" kamione... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice