Elden Ring

poruka: 1.648
|
čitano: 396.488
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Elden Ring

Sljedeća igra From Softwarea kojom upravlja Hidetaka Miyazaki, a George R.R. Martin, jedan od najpoznatijih pisaca današnjice (Pjesma leda i vatre, odnosno serija Game of Thrones) piše lore, odnosno nekakvu povijest igre.

 

Jedino što smo dosada dobili od igre je ovaj CGI trailer na E3 2019, dakle prije godinu i pol dana.

 

 

 

Znamo da će ovo biti ARPG u stilu dosadašnjih legendarnih igara From Software (Dark i Demon Souls, Bloodborne, Sekiro) i da će biti dark fantasy, osim toga stvarno ne znamo ništa posebno. 

 

Razlog zašto baš danas otvaram ovu temu je taj što su prilično dobre šanse da ćemo vidjeti novi trailer sutra na The Game Awards, koji će se po našem vremenu streamati od 01:00 u noći između četvrtka i petka. Čak i više nego dobre.

 

Igra je potvrđena na PS4, Xbox1 i PC, a možemo biti sigurni da će sigurno biti kompatibilna i sa novom generacijom konzola, i to vjerojatno će izaći nekad baš i verzija za nove konzole.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 8:48 (Cansee).
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Elden Ring

Ja sam valjda jedina osoba koja nemre smislit tog r.r. martina

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
bloodborne kaže...

Ja sam valjda jedina osoba koja nemre smislit tog r.r. martina

 

ja ga ne volim jer mu se ne da završiti Pjesmu leda i vatre i neće nikad napisati te knjige

 

ti si čitao pa ti se ne sviđa ili? jer usprkos svemu on je odličan pisac 

4 godine
protjeran
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam valjda jedina osoba koja nemre smislit tog r.r. martina

 

ja ga ne volim jer mu se ne da završiti Pjesmu leda i vatre i neće nikad napisati te knjige

 

ti si čitao pa ti se ne sviđa ili? jer usprkos svemu on je odličan pisac 

Pogledao sam GoT do 4 sezone je bilo odlicno nakon toga meh.

nisam prije GoT serije ni znao tko je taj lik, i onda sam cuo da radi

na elden ringu, isao bacit oko na par intervjua cisto da dobim uvid u lik i djelo

i frajer mi je tipicna americka seljacina. u njegove stvaralacke i pismene sposobnosti

ne ulazim, ali kao covjek mi nimalo nije sjeo.

7 godina
offline
Re: Elden Ring
bloodborne kaže...
Cansee kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam valjda jedina osoba koja nemre smislit tog r.r. martina

 

ja ga ne volim jer mu se ne da završiti Pjesmu leda i vatre i neće nikad napisati te knjige

 

ti si čitao pa ti se ne sviđa ili? jer usprkos svemu on je odličan pisac 

Pogledao sam GoT do 4 sezone je bilo odlicno nakon toga meh.

nisam prije GoT serije ni znao tko je taj lik, i onda sam cuo da radi

na elden ringu, isao bacit oko na par intervjua cisto da dobim uvid u lik i djelo

i frajer mi je tipicna americka seljacina. u njegove stvaralacke i pismene sposobnosti

ne ulazim, ali kao covjek mi nimalo nije sjeo.

 Nemoj sudit njega po seriji, knjige su nesto skroz drugo. 

 

On topic: Hype is real za danasnji TGA. Iman osjecaj da bi ova igra mogla nadmasit sve FROMSOFT igre zbog suradnje spomenute dvojice (a ljuti san fan BB).

9 godina
offline
Re: Elden Ring
Ma izgleda da ništa danas, onaj konj jeff grubb je rekao nešto u tom stilu. Sranje sranje sranje
9 godina
offline
Elden Ring

Žao mi je što sam otvorio temu jer nije izašao trailer pa nemamo baš o puno toga pričati. Ali ja redovito volim pročitati šta je onaj insider Omnipotent napisao o igri kroz zadnjih godinu i 7-8 mjeseci, čak i prije nego što je objavljen prvi trailer.

 

pa ću staviti ovdje linkove ako nekoga zanima

 

ovo je Omnipotent Insider Information

 

a ovo su službene info o igri skupa sa Omnijevim leakovima u obliku natuknica

 

baš to sve volim redovito pročitati, jer super sve zvuči, pa koga zanima navalite

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Izgleda da je počelo. Nekoliko pouzdanih insidera, među njima i schreier, je unazad par dana počelo pričati o skorašnjem elden ring traileru, i da ga možemo očekivati do kraja ožujka. Danas je Imran rekao da će from software samo izbaciti trailer, bez ikakvog eventa.

I maloprije ovo:
https://twitter.com/Nibellion/status/1366373280861597696?s=19

S obzirom na opasnost od leaka mozda ga odluče i izbaciti što prije.
Uglavnom previše je dima da ne bi bilo vatre! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...

Sljedeća igra From Softwarea kojom upravlja Hidetaka Miyazaki, a George R.R. Martin, jedan od najpoznatijih pisaca današnjice (Pjesma leda i vatre, odnosno serija Game of Thrones) piše lore, odnosno nekakvu povijest igre.

 

Jedino što smo dosada dobili od igre je ovaj CGI trailer na E3 2019, dakle prije godinu i pol dana.

 

 

 

Znamo da će ovo biti ARPG u stilu dosadašnjih legendarnih igara From Software (Dark i Demon Souls, Bloodborne, Sekiro) i da će biti dark fantasy, osim toga stvarno ne znamo ništa posebno. 

 

Razlog zašto baš danas otvaram ovu temu je taj što su prilično dobre šanse da ćemo vidjeti novi trailer sutra na The Game Awards, koji će se po našem vremenu streamati od 01:00 u noći između četvrtka i petka. Čak i više nego dobre.

 

Igra je potvrđena na PS4, Xbox1 i PC, a možemo biti sigurni da će sigurno biti kompatibilna i sa novom generacijom konzola, i to vjerojatno će izaći nekad baš i verzija za nove konzole.

 Treba se stari uhvatit dovršit knjige koje je započeo prije sto godina, a ne pisat lore za neku igru, koja nema veze s njegovim svijetom i knjigama. Za popizdit...

Live long and prosper.
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Filox kaže...
Cansee kaže...

Sljedeća igra From Softwarea kojom upravlja Hidetaka Miyazaki, a George R.R. Martin, jedan od najpoznatijih pisaca današnjice (Pjesma leda i vatre, odnosno serija Game of Thrones) piše lore, odnosno nekakvu povijest igre.

 

Jedino što smo dosada dobili od igre je ovaj CGI trailer na E3 2019, dakle prije godinu i pol dana.

 

 

 

Znamo da će ovo biti ARPG u stilu dosadašnjih legendarnih igara From Software (Dark i Demon Souls, Bloodborne, Sekiro) i da će biti dark fantasy, osim toga stvarno ne znamo ništa posebno. 

 

Razlog zašto baš danas otvaram ovu temu je taj što su prilično dobre šanse da ćemo vidjeti novi trailer sutra na The Game Awards, koji će se po našem vremenu streamati od 01:00 u noći između četvrtka i petka. Čak i više nego dobre.

 

Igra je potvrđena na PS4, Xbox1 i PC, a možemo biti sigurni da će sigurno biti kompatibilna i sa novom generacijom konzola, i to vjerojatno će izaći nekad baš i verzija za nove konzole.

 Treba se stari uhvatit dovršit knjige koje je započeo prije sto godina, a ne pisat lore za neku igru, koja nema veze s njegovim svijetom i knjigama. Za popizdit...

 

2019. kada je objavljen prvi trailer je Martin već napisao lore za elden ring, tako da kašnjenje nema veze s njime. A definitivno se slažem da bi bio red da se fokusira isključivo na WoW, ali sam iskreno odustao od toga, jer se stvarno pomak ne vidi.

4 godine
protjeran
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...
Filox kaže...
Cansee kaže...

Sljedeća igra From Softwarea kojom upravlja Hidetaka Miyazaki, a George R.R. Martin, jedan od najpoznatijih pisaca današnjice (Pjesma leda i vatre, odnosno serija Game of Thrones) piše lore, odnosno nekakvu povijest igre.

 

Jedino što smo dosada dobili od igre je ovaj CGI trailer na E3 2019, dakle prije godinu i pol dana.

 

 

 

Znamo da će ovo biti ARPG u stilu dosadašnjih legendarnih igara From Software (Dark i Demon Souls, Bloodborne, Sekiro) i da će biti dark fantasy, osim toga stvarno ne znamo ništa posebno. 

 

Razlog zašto baš danas otvaram ovu temu je taj što su prilično dobre šanse da ćemo vidjeti novi trailer sutra na The Game Awards, koji će se po našem vremenu streamati od 01:00 u noći između četvrtka i petka. Čak i više nego dobre.

 

Igra je potvrđena na PS4, Xbox1 i PC, a možemo biti sigurni da će sigurno biti kompatibilna i sa novom generacijom konzola, i to vjerojatno će izaći nekad baš i verzija za nove konzole.

 Treba se stari uhvatit dovršit knjige koje je započeo prije sto godina, a ne pisat lore za neku igru, koja nema veze s njegovim svijetom i knjigama. Za popizdit...

 

2019. kada je objavljen prvi trailer je Martin već napisao lore za elden ring, tako da kašnjenje nema veze s njime. A definitivno se slažem da bi bio red da se fokusira isključivo na WoW, ali sam iskreno odustao od toga, jer se stvarno pomak ne vidi.

 Ja se samo nadam da Lore nebu neki game of thrones bullshit.

9 godina
offline
Elden Ring
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 15:26 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
bloodborne kaže...
Cansee kaže...
Filox kaže...
Cansee kaže...

Sljedeća igra From Softwarea kojom upravlja Hidetaka Miyazaki, a George R.R. Martin, jedan od najpoznatijih pisaca današnjice (Pjesma leda i vatre, odnosno serija Game of Thrones) piše lore, odnosno nekakvu povijest igre.

 

Jedino što smo dosada dobili od igre je ovaj CGI trailer na E3 2019, dakle prije godinu i pol dana.

 

 

 

Znamo da će ovo biti ARPG u stilu dosadašnjih legendarnih igara From Software (Dark i Demon Souls, Bloodborne, Sekiro) i da će biti dark fantasy, osim toga stvarno ne znamo ništa posebno. 

 

Razlog zašto baš danas otvaram ovu temu je taj što su prilično dobre šanse da ćemo vidjeti novi trailer sutra na The Game Awards, koji će se po našem vremenu streamati od 01:00 u noći između četvrtka i petka. Čak i više nego dobre.

 

Igra je potvrđena na PS4, Xbox1 i PC, a možemo biti sigurni da će sigurno biti kompatibilna i sa novom generacijom konzola, i to vjerojatno će izaći nekad baš i verzija za nove konzole.

 Treba se stari uhvatit dovršit knjige koje je započeo prije sto godina, a ne pisat lore za neku igru, koja nema veze s njegovim svijetom i knjigama. Za popizdit...

 

2019. kada je objavljen prvi trailer je Martin već napisao lore za elden ring, tako da kašnjenje nema veze s njime. A definitivno se slažem da bi bio red da se fokusira isključivo na WoW, ali sam iskreno odustao od toga, jer se stvarno pomak ne vidi.

 Ja se samo nadam da Lore nebu neki game of thrones bullshit.

 

mislim da neće. Martin svašta piše i ima strahovito puno iskustva sa svim mogućim fikcijama, uključujući i SF i horor i alternativnu povijest. Mislim da ovo neće biti ni blizu slično GoT-u barem što se tiče same radnje

9 godina
offline
Re: Elden Ring
Ono sto sam vidio u leaku, igra je neki mix sekira, darksoulsa i Ghost of Tsushima 😄
Ima zmajeva, spelova i mozemo jahati konja
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 16:13 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Ono sto sam vidio u leaku, igra je neki mix sekira, darksoulsa i Ghost of Tsushima 😄
Ima zmajeva, spelova i mozemo jahati konja

 Spoilers 😪

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
9 godina
offline
Elden Ring

66 sekundi trailera, naravno nije još ništa službeno izašlo, ovo je leak i loša je snimka

 

https://twitter.com/ERCountUp/status/1366458584402378755?s=20https://twitter.com/ERCountUp/status/1366458584402378755?s=20

 

s tim da se priča da je to staro više od godinu dana i da uopće nije trebalo biti prikazano u javnosti, nego samo interno za partnere, bandai namco i sony i MS

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...

66 sekundi trailera, naravno nije još ništa službeno izašlo, ovo je leak i loša je snimka

 

https://twitter.com/ERCountUp/status/1366458584402378755?s=20https://twitter.com/ERCountUp/status/1366458584402378755?s=20

 

s tim da se priča da je to staro više od godinu dana i da uopće nije trebalo biti prikazano u javnosti, nego samo interno za partnere, bandai namco i sony i MS

 svejedno izgleda jako dobro

sad vjerujem da ce i sluzbeno nesto prikazat

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Elden Ring

svi pricaju da izgleda jebeno ja ne zelim pogledat da si ne spoilam.
moram obrisat fejs imam 10+ razlicitih souls grupi. :O

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Elden Ring
bloodborne kaže...

svi pricaju da izgleda jebeno ja ne zelim pogledat da si ne spoilam.
moram obrisat fejs imam 10+ razlicitih souls grupi. :O

 Ma takvu igru je nemoguce spoilat :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Re: Elden Ring

ja se nadam da ce nas se skupiti dosta ovdje da rokamo to online. :D
mislim ja ovo preorder-am bilo kako bilo. :D

8 godina
offline
Re: Elden Ring
bloodborne kaže...

ja se nadam da ce nas se skupiti dosta ovdje da rokamo to online. :D
mislim ja ovo preorder-am bilo kako bilo. :D

 Na cem mislis igrat ?
Ja vjerujem da cu na PC-u

 

Osim ak do izlaska nebum imo PS5 pa sad ne znam dal ce prije ova igra izac il ce PS5 bit dostupan normalno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Re: Elden Ring
Santana kaže...
bloodborne kaže...

ja se nadam da ce nas se skupiti dosta ovdje da rokamo to online. :D
mislim ja ovo preorder-am bilo kako bilo. :D

 Na cem mislis igrat ?
Ja vjerujem da cu na PC-u

 

Osim ak do izlaska nebum imo PS5 pa sad ne znam dal ce prije ova igra izac il ce PS5 bit dostupan normalno

 PS5 do izlaska elden ringa ce mi stic. 😄

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Santana kaže...
Cansee kaže...

66 sekundi trailera, naravno nije još ništa službeno izašlo, ovo je leak i loša je snimka

 

https://twitter.com/ERCountUp/status/1366458584402378755?s=20https://twitter.com/ERCountUp/status/1366458584402378755?s=20

 

s tim da se priča da je to staro više od godinu dana i da uopće nije trebalo biti prikazano u javnosti, nego samo interno za partnere, bandai namco i sony i MS

 svejedno izgleda jako dobro

sad vjerujem da ce i sluzbeno nesto prikazat

 

navodno da hoće, i to još ovaj mjesec. Ne da mi se vaditi i sad ponovno tražiti sve linkove, ali bio sam po twitteru i reseteri i discordu, priča je sljedeća. Ovo što smo vidjeli na ovom leakonm traileru je barem staro godinu dana, a možda je i čak s kraja 2019. To je bio trailer za unutarnji krug ljudi, a Miyazaki ga nije htio prikazati javnosti jer smatra da previše sliči na dark soulse, htio je izbaciti novi trailer u kojem će se jasno vidjeti da je ovo komplet nova igra. Nekoliko pouzdanih insidera su prije nekoliko dana potvrdili da ćemo vrlo uskoro vidjeti trailer za Elden Ring (Jason Schreier, Jeff Grubb, Nibellion), ali komplet drugi trailer od ovoga koji je leakan. Puka je slučajnost što je ovaj trailer baš sada leakan. Bandai Namco će ovaj mjesec navodno imat neki svoj event na kojem bi trebao biti i novi trailer za elden ring i vrlo vjerojatno i datum izlaska. Ili će From SOftware samo objaviti trailer na svojoj stranici bez ikakvog eventa. 

 

Sve što sam napisao su rekli pouzdani insideri, ovi koje sam već naveo i Omni, tako da vjerujem tome svemu 100%, a hype je vrlo visoko 

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...
Santana kaže...
Cansee kaže...

66 sekundi trailera, naravno nije još ništa službeno izašlo, ovo je leak i loša je snimka

 

https://twitter.com/ERCountUp/status/1366458584402378755?s=20https://twitter.com/ERCountUp/status/1366458584402378755?s=20

 

s tim da se priča da je to staro više od godinu dana i da uopće nije trebalo biti prikazano u javnosti, nego samo interno za partnere, bandai namco i sony i MS

 svejedno izgleda jako dobro

sad vjerujem da ce i sluzbeno nesto prikazat

 

navodno da hoće, i to još ovaj mjesec. Ne da mi se vaditi i sad ponovno tražiti sve linkove, ali bio sam po twitteru i reseteri i discordu, priča je sljedeća. Ovo što smo vidjeli na ovom leakonm traileru je barem staro godinu dana, a možda je i čak s kraja 2019. To je bio trailer za unutarnji krug ljudi, a Miyazaki ga nije htio prikazati javnosti jer smatra da previše sliči na dark soulse, htio je izbaciti novi trailer u kojem će se jasno vidjeti da je ovo komplet nova igra. Nekoliko pouzdanih insidera su prije nekoliko dana potvrdili da ćemo vrlo uskoro vidjeti trailer za Elden Ring (Jason Schreier, Jeff Grubb, Nibellion), ali komplet drugi trailer od ovoga koji je leakan. Puka je slučajnost što je ovaj trailer baš sada leakan. Bandai Namco će ovaj mjesec navodno imat neki svoj event na kojem bi trebao biti i novi trailer za elden ring i vrlo vjerojatno i datum izlaska. Ili će From SOftware samo objaviti trailer na svojoj stranici bez ikakvog eventa. 

 

Sve što sam napisao su rekli pouzdani insideri, ovi koje sam već naveo i Omni, tako da vjerujem tome svemu 100%, a hype je vrlo visoko 

 

 

 samo neka pokazu gameplay trailer. od danasnjih cinematic trailera mi se povraca.
 kad se sjetim keanu reevsa u cyberpunku pa kad sam vidio grafiku u igrici

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
9 godina
offline
Re: Elden Ring

pa pogledaj kako su sekira prikazali, znači bez ikakvih uljepšavanja, traileri su im točno bili ono što je igra

 

a evo i skoro kompletnog trailera koji je leakan, ovaj traje 1:52 min

 

4 godine
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring

 

ufff, 4chan leak, to je kao da hdz kaže da će riješiti korupciju u idućem mandatu

4 godine
protjeran
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...

 

ufff, 4chan leak, to je kao da hdz kaže da će riješiti korupciju u idućem mandatu

 Ne pratim spomenutu stranicu. Ali znas i sam da sve bitne vijesti

 i izlasci FS-a se odvijaju u ozujku/travnju tak da 😝

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
9 godina
offline
Re: Elden Ring
bloodborne kaže...
Cansee kaže...

 

ufff, 4chan leak, to je kao da hdz kaže da će riješiti korupciju u idućem mandatu

 Ne pratim spomenutu stranicu. Ali znas i sam da sve bitne vijesti

 i izlasci FS-a se odvijaju u ozujku/travnju tak da 😝

 

4chan je inače stekao kultni status zbog svoje nepouzdanosti, svakakve budalaštine se tamo mogu pročitati. Za Elden Ring izviru teorije barem na tjednoj bazi, ako ne i češće.

 

Posve je moguće da će uskoro biti neki elden ring trailer, vjerojatno i datum izlaska, jer su neki ozbiljniji ljudi pričali o tome i kao što si rekao proljeće je uvijek doba from softwarea, ali nikako ne bi ništa sa 4chana uzeo za ozbiljno. Lako moguće da se netko pokušava okoristiti situacijom, i ako bude pogodio približan datum izlaska trailera poslije će se hvaliti kako je insider od from softwarea

9 godina
offline
Re: Elden Ring
izgleda da sutra na sgfu konačno dobivamo nešto
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice