Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.715.767
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Dota 2

http://www.gamersbook.com/scene/news/dota-allstars-678-and-678b-coming-in-june-or-july/

 

"Heroes such as Magnus, Morphling, Phantom Lancer and Nerubian Assassin might receive a remake"

Sta mislite da li je moguce? Ja mislim da bi super to bilo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Hrca24 kaže...

http://www.gamersbook.com/scene/news/dota-allstars-678-and-678b-coming-in-june-or-july/

 

"Heroes such as Magnus, Morphling, Phantom Lancer and Nerubian Assassin might receive a remake"

Sta mislite da li je moguce? Ja mislim da bi super to bilo.

fake, 

 

PL je vec nerfan...

 

 a i baš će dodati 6 heroja....

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 0:10 (ToMisLaW).
13 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Hrca24 kaže...

http://www.gamersbook.com/scene/news/dota-allstars-678-and-678b-coming-in-june-or-july/

 

"Heroes such as Magnus, Morphling, Phantom Lancer and Nerubian Assassin might receive a remake"

Sta mislite da li je moguce? Ja mislim da bi super to bilo.

fake, 

 

PL je vec nerfan...

 

 a i baš će dodati 6 heroja....

Hheh treba on jos nerfa.

 

OK,let me explain.
All the heroes are NOT suggestion.They are REAL work in progress heroes from Warcraft III 6.77 Dota map.
You can read more about and test them here

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Hrca24 kaže...

http://www.gamersbook.com/scene/news/dota-allstars-678-and-678b-coming-in-june-or-july/

 

"Heroes such as Magnus, Morphling, Phantom Lancer and Nerubian Assassin might receive a remake"

Sta mislite da li je moguce? Ja mislim da bi super to bilo.

Tekst je loše i napisan.

 

BTW. Nyx je broken koliko i shadow blade, Magnus kažnjava lošu poziciju, PL je kao i svaki drugi carry...

 

Uzmite wardove i pushajte.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Nisam se dobro izrazio. Ne da su me protivnici vidjeli sa navedenim, nego nisam išao u nevidljivo stanje uopće, na fontani, nakon respawna. Nekih 30 sec - 1 min je trebalo da budem nevidljiv. Tako je bilo i nakon respawna i random kad sam pogledao pobliže jesam li nevidljiv. To su primjetili i moji suigrači, ali smo bili toliko loši da se nismo previše uzrujali radi toga.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
Hrca24 kaže...

http://www.gamersbook.com/scene/news/dota-allstars-678-and-678b-coming-in-june-or-july/

 

"Heroes such as Magnus, Morphling, Phantom Lancer and Nerubian Assassin might receive a remake"

Sta mislite da li je moguce? Ja mislim da bi super to bilo.

Tekst je loše i napisan.

 

BTW. Nyx je broken koliko i shadow blade, Magnus kažnjava lošu poziciju, PL je kao i svaki drugi carry...

 

Uzmite wardove i pushajte.

Ma svi ti heroji pružaju previše u udređenim fazama da ih se ne bi uvijek pickalo. Meni je čisto smiješno uvijek bilo koliko mana cost ima magnusov prvi spell. Ulti mu je najbolji u igri, black hole sa više damagea, bez channela i veći range.  PL nije TOLIKO jak heroj ali kad dodaš heroja kao šta je KOTL onda to postane smiješno. VIše sam volio wisp ck kombinaciju, bar nešto zapravo i moraš odigrat da dobiješ game. Nyx se ne smatra predobrim zbog ultija, nego zato jer ima sve, i stun i mana burn, i escape i initiate. Još će mi netko reć da Batrider nije problem, samo se treba prestati okretat.

13 godina
offline
Re: Dota 2
ManuKane kaže...

Ma svi ti heroji pružaju previše u udređenim fazama da ih se ne bi uvijek pickalo. Meni je čisto smiješno uvijek bilo koliko mana cost ima magnusov prvi spell. Ulti mu je najbolji u igri, black hole sa više damagea, bez channela i veći range.  PL nije TOLIKO jak heroj ali kad dodaš heroja kao šta je KOTL onda to postane smiješno. VIše sam volio wisp ck kombinaciju, bar nešto zapravo i moraš odigrat da dobiješ game. Nyx se ne smatra predobrim zbog ultija, nego zato jer ima sve, i stun i mana burn, i escape i initiate. Još će mi netko reć da Batrider nije problem, samo se treba prestati okretat.

 

Absolutno , Batrider je toliko broken da je to zalosno i jos uvijek ne vjerujem da ga do sad nisu nerfali/balansirali/fixali kako god tko zeli...

 

PL je kuga i da se mene pita takve retardirane heroje bi iz igre opce maknul ili bi ih konacno fixal i jos uvijek ne vjerujem da ga nisu nerfali i

jos dok se doda druga kuga a to je KOTL igra postaje ne igriva / ne gledljiva i gadi mi se taj combo..

 

Nyx-a su nerfali nedavno ako se ne varam i to carpace ali nedovoljno a Magnus je isto komedija , shockwave doslovno

ne kosta nista mane a na RP ne moramo opce rijeci trositi i fakat mi je muka vise da nema niti jedan game u kojem se Magnus ne pick-a...

twice the pride double the fall
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Forbidaju me kad prave gejmove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

http://www.moredota.com/Thread-DotA-Allstars-6-78-and-6-78b-coming-in-June-or-July.html

 

Posebno mi zanimljivo (moguc) remake 2 meni vrlo omrazena heroja.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nyx je za pubove ubica samo takav. Inače žarko iščekujem vidjet pickove/banove na TI3, jer će vjerojatno dosta heroja nakon toga bit nerfani/buffani. Ako tko prati pro scenu, što kažete na TI3 qualifiere? Meni je samo žao što Kaipi nije odabran, mislim da Envy i ekipa imaju što pokazati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Jel znate nesto o bugu kada rubick ukrade elderovu ultu? Prico mi frend da je njemu sve u game-u crashalo

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Lopoc kaže...

Nyx je za pubove ubica samo takav. Inače žarko iščekujem vidjet pickove/banove na TI3, jer će vjerojatno dosta heroja nakon toga bit nerfani/buffani. Ako tko prati pro scenu, što kažete na TI3 qualifiere? Meni je samo žao što Kaipi nije odabran, mislim da Envy i ekipa imaju što pokazati.

Empire ide dalje, dok ce EG uzeti wildcard.Mislim tako zbog toga sto oba tima imaju dva individualno najjaca igraca u doti po meni (LightOfHeaven i Fear), EG se nije pokazao, no kao i uvijek ce nekako naci nacin za prolaz, dok god imaju famoznog maelka barem kao trenera. (Sad barem nece biti ekscesivnog feedanja). Ako EG ne prodje, onda sam uvjeren da ce to biti Rox.Kis. Na istoku moj glas ide ka Tong.fu ekipi.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Arxi kaže...
Lopoc kaže...

Nyx je za pubove ubica samo takav. Inače žarko iščekujem vidjet pickove/banove na TI3, jer će vjerojatno dosta heroja nakon toga bit nerfani/buffani. Ako tko prati pro scenu, što kažete na TI3 qualifiere? Meni je samo žao što Kaipi nije odabran, mislim da Envy i ekipa imaju što pokazati.

Empire ide dalje, dok ce EG uzeti wildcard.Mislim tako zbog toga sto oba tima imaju dva individualno najjaca igraca u doti po meni (LightOfHeaven i Fear), EG se nije pokazao, no kao i uvijek ce nekako naci nacin za prolaz, dok god imaju famoznog maelka barem kao trenera. (Sad barem nece biti ekscesivnog feedanja). Ako EG ne prodje, onda sam uvjeren da ce to biti Rox.Kis. Na istoku moj glas ide ka Tong.fu ekipi.

a mousesport nista a?

 

EG nece proci dalje 100%

 

Ima prejakih timova...

 

 

Ja navijam da prode MOUZ ili Empire :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 19:48 (ToMisLaW).
12 godina
protjeran
offline
Dota 2

No one hears you. Your account has been flagged as disruptive and your communication privileges temporarily revoked. Time remaining: 165 hours

 

pa jeli moguce

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

a mousesport nista a?

 

EG nece proci dalje 100%

 

Ima prejakih timova...

 

 

Ja navijam da prode MOUZ ili Empire :)

Synderen kao kapetan mouz-a... ne znam bas. Covjek ima srce ali mu je skill po mom misljenju osrednji u najboljem slucaju.

15 godina
offline
Dota 2

MOUZ lol, pa ti su prolazili isključivo zbog sreće ili ako se protivničkom timu "nije dalo" igrati. Imam osjećaj kao da im nekad puštaju, čisto eto, da budu dio DotA2 competitive scene.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 20:26 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Lopoc kaže...

Nyx je za pubove ubica samo takav. Inače žarko iščekujem vidjet pickove/banove na TI3, jer će vjerojatno dosta heroja nakon toga bit nerfani/buffani. Ako tko prati pro scenu, što kažete na TI3 qualifiere? Meni je samo žao što Kaipi nije odabran, mislim da Envy i ekipa imaju što pokazati.

Kaipi nije imao stabilan roster. I sam kažeš to za Envyja.

 

Btw. Envy mi je jedan od nadražih igrača, šteta što neće biti na TI.

Perceto kaže...

No one hears you. Your account has been flagged as disruptive and your communication privileges temporarily revoked. Time remaining: 165 hours

 

pa jeli moguce

Ako si mlatio na chatu kao što znaš ovdje (a vjerovatno jesi i gore) onda si vjerovatno i zaslužio.

 

BTW:

 

Dendi upravo streama, Merlini streama i Trixi streama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2013 0:26 (Onjegin).
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

A ni DD dota nije imala stabilan roster, samo su eto tamo poznatiji igrači pa su dobili poziv (bar ja tako gledam). Nije mi jasno zašto većina communitija hejta Envya? Gledao sam ga na počecima NTH-a i stvarno je izgledao kao odličan kapetan i support. 

 

Što se tiče qualifiera navijam za QPAD i eventualno rox.KIS/Empire

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Valve ne podržava izostajanje iz škole. Koliko EE ima godina?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Mislim da je 2. godina studija, tako nešto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Znam da netko iz njihovog tima ima 16 godina, ili sam krivo pročitao.
Čini mi se da je to glavni razlog. 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

Imal neki live stream turnira upravo sad?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Imal neki live stream turnira upravo sad?

Curse sponsored by Alienware.

 

Ayesee and Merlini.

 

EG vs Dignitas comming right up.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Slash 666 kaže...

Znam da netko iz njihovog tima ima 16 godina, ili sam krivo pročitao.
Čini mi se da je to glavni razlog. 

 

Sumnjam  da je to, jer i još par azijskih timova u qualifierima ima momke od 16-17 god.

14 godina
offline
Dota 2

dobijes dva rusa u timu, popusis kitu i gejm, jebiga...

fali ovoj igri nekakav kick sistem. od 10 gejmova, 6 mi unište rusi/rageri

lol
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Fox Mulder kaže...

dobijes dva rusa u timu, popusis kitu i gejm, jebiga...

fali ovoj igri nekakav kick sistem. od 10 gejmova, 6 mi unište rusi/rageri

Kako budeš igrao tako ćeš nalaziti prijatelje.

 

Ja imam 2 ekipe s kojim igram i uvijek jedna ima mjesta za mene. Ako je 5 ujutro ili nema nikog, tu je IXDL.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 0:53 (Onjegin).
16 godina
offline
Dota 2

Moze li mi neko objasniti kako je moguce da me match making stavi u tim sa dvije osobe koje imaju 2 i 0  pobjeda, dok u protivnickom timu su svi sa 200-400 pobjeda?

Ja imam preko 400 pobjeda....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
zoka kaže...

Moze li mi neko objasniti kako je moguce da me match making stavi u tim sa dvije osobe koje imaju 2 i 0  pobjeda, dok u protivnickom timu su svi sa 200-400 pobjeda?

Ja imam preko 400 pobjeda....

MMR je u k*rcu totalnom prije par mjeseci je bilo milina igrati svaki game koda igram 5stack neki ili sa frendovima dok sam se queal solo a sad je nemoguce solo igrati

uvijek dobis 3-4 ruska debila koji spamaju cirilicu i ne radi nista ili fidaju i tako gotovo svaki game

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Dota 2
dad0r kaže...
zoka kaže...

Moze li mi neko objasniti kako je moguce da me match making stavi u tim sa dvije osobe koje imaju 2 i 0  pobjeda, dok u protivnickom timu su svi sa 200-400 pobjeda?

Ja imam preko 400 pobjeda....

MMR je u k*rcu totalnom prije par mjeseci je bilo milina igrati svaki game koda igram 5stack neki ili sa frendovima dok sam se queal solo a sad je nemoguce solo igrati

uvijek dobis 3-4 ruska debila koji spamaju cirilicu i ne radi nista ili fidaju i tako gotovo svaki game

prelako ih je skontat - muče i feedaju, a kad in opsuješ majke i sve sveto onda spamaju kukastin krizevima na allchat. MARŠ!

lol
13 godina
offline
Re: Dota 2

http://i.imgur.com/96gVG.png

Pa nemoj igrati na ruskim serverima :D.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice