Diablo 4

poruka: 1.933
|
čitano: 500.748
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Na prvu sam odmah primjetio konzolaski user interface totalka , znaci 100 posto konzolitis.

 Ja to nisam primjetio 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
13 godina
offline
Diablo 4

Probao igru 30min, ide lagani uninstall  Za mene ok, ali niš više od toga (meni osobno dosta baca na POE artstyleom). Možda sam ostario pa zato   Kupiti ću ga kad bude na 50-70% popusta, znači to je za 2-3 godine  Po meni ne vrijedi ni blizu tih para, makar ovo što sam vidio + ovo što je ekipa rekla, više nekako konzolaški UI mi se čini nego da je baš rađena igra za PC, ne znam.

 

P.S. Jedino što je dobra stvar je da su ovaj put čini se sredili servere kako treba, tako da nema čekanja u redu (čitaj queue) i igra mi je dobro radila. To nemam zamjerka velikih.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2023 23:36 (Baldurion).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Sva sreća pa sam se suzdržao od preordera. Prošlu betu mi je bilo baš zabavno s necro, u ovoj je užas za igranje. Blizz baš ne zna balansirati stvari, ubili su nerfovima zadovoljstvo igranja sorcera ili necromancera, naravno barbara i druida i nisu nešto buffali.

Prvotno mi je bio plan igrati druida, ali ta klasa je ubitačno dosadna pa sam planirao onda necromancera jer je bar on bio zabavan za igrati. Ništa, budu pare stajale sa strane pa vidimo u budućnosti šta će biti.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Odličan Diablo!

 

 

 

 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Probao i ja malo danas. Moja 1070 to čist solidno vrti. Uzeo sam Druida čisto jer ga nije bilo u D3, ali teško da ću stići i isprobati neku drugu klasu. Teško mi je suditi o samom gameplayu jer sam tek lvl 5 pa ni nemam zabavnijih skillova. Za dodge nisam baš skužio u kojim situacijama bi mi trebao, možda na većim težinama. Art style i glazba su odlični, voiceacting koliko sam čuo također. Svakako ću pričekati negdje do jeseni s nabavkom, ali teško da neću kupiti. Ipak je to Diablo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Moji prvi dojmovi su da je ovaj Diablo 4 fantastičan! Svijet je mračan i pun očaja baš onako kako treba biti. Mračniji je od Diabla 1 i to mi se sviđa. Čak dobivam određenu vibru mračnosti kakvu daje novi Dead Space. Svijet mi djeluje ogromno i sviđa mi se da ima elemente MMO. Kao da su uzeli Diabla i proširili ga sa WOW elemenatima. Na žalost bojim se da neću stići otključati ove nagrade do lvl 20. Sve u svemu vidim da ću ovo dugo igrati.
Moj PC  
7 0 hvala 1
6 godina
offline
Diablo 4

opet sinoc malo zaigrao D4, super je igra i definitivno cu igrati s Rogue. ali mi se nije dalo opet levelovati, cekat cu da izadje full verzija, preordero sam Ultimate tako da ce biti nesto ranije. 

 

 

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Do sada sam gledao samo vide-e pa ajde da pogledam da li će dobiti 70eur. Isključivo moji dojmovi/viđenje.

+ odlični 'cinematicsi'; baš ono, od introa nelagoda koliko je mračno i detaljno
+ glasovna gluma
+ mračniji ton nego u trojke, nije baš deprasto kao kod D2
+ levelanje više nije 100% automatizirano
+ atmosferično
+ tehnički dobro pobrušeno, barem u mom slučaju

+/- ideja gradova/frakcija sviđa mi se od Grim Dawna, s druge strane ovdje su gradovi očita 'MMO baza' i usporavaju protok gameplaya

- UI/fali overlay mapa
- levelanje mi se i dalje čini previše jednostavno, pogotovo kad usporedim s Grim Dawn, Last Epoch, Path of Exile i sl., a skillovi 'isti khm, drugo pakovanje'

- itemi - uglavnom dosadnih statsa i common ih ima HRPA, zbilja, punio sam inventory ko Metallica dvorane; s druge strane sve skupljaš radi resursa kad ih preradiš

- previše prekida akcije za žanr
- probao Necromancera i Sorc., ne znam, meni dosadnjikavo i u D3 (koji mi nije oličenje žanra) sam se s istima više zabavio

- generalno sam dojma da igram F2P igru s elementima mobile UI-a koja je tokom razvoja prebačena u 'standardnu'

Uglavnom, uvod i prvih pola sata, woooow, odlično. 3 sata kasnije - ni sam ne znam što misliti, definitivno sam se dosađivao. 6.9/10 dojam open bete, uzet će se za trošenje vremena kad bude barem 20eur off. Pratio budem kako će biti po izlasku i čisto me zanima što će se točno plaćati (poglavito kad se jednom stigne u endgame) budući da je relativno skupa igra.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2023 1:38 (Lovac).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 4

open world i non linear gameplay nikako da mi sjednu.. ne znam zašto vjerovatno sam ostario kao i Diablo 2 

Intel 80286
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Lovac kaže...

 čisto me zanima što će se točno plaćati (poglavito kad se jednom stigne u endgame) budući da je relativno skupa igra.

 Zna se vec. Battle pass svake sezone, 10 EUR premium track, 25 EUR super premium = 20 tier skipova i dodatni cosmetic. I uz to naravno rotating shop sa cosmeticima. Uzas, al bar su jasno i glasno rekli i potvrdili vise puta da se nikad nikakav power u igri nece moc kupiti, odnosno zbilja se radi samo o skinovima, horse armorima i sl. I jos meni osobno dosad prikazani armori iz storea izgledaju losije nego besplatni iz igre.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Diablo 4

probao, obriso.
konzolasko smece prokleto. to s diablom veze nema

 

15 godina
offline
Diablo 4

Evo, ovaj vikend sam igrao ultra casual, tek danas došao do lvl 20, s praktički jednim leg itemom, te rare-ovima od lvl 13-17 uspio naletjeti na ekipu s kojom smo ubili Ashavu:

 

Bit će dildo za konja!

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...

probao, obriso.
konzolasko smece prokleto. to s diablom veze nema

 

nas 6 rokalo pola dana jučer, gušt laganini i solidno overall.

drž se ti Fife, nije diablo za tebe, pa čak i ova "konzolaška" verzija.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
5 godina
offline
Diablo 4

Evo, 4-5 sati danas, stigo do lvl 13, dalje više nemam vremena... Čini se interesantno, definitivno ću zgrabit nekom prilikom. Sigurno ne odmah po izlasku, ne treba mi još i to uz kraj studija.

Morat ću upgradeat, sa setupom iz profila cca 45-60 FPSa avrg, 45-50 99%, 1440p 100% scalling i mix Mid to High postavki 70:30, al bi ipak htio držat to što više.

 

Blizu starta u prvom dungeonu nešt je triggeralo memory leak, palo sve na 4 FPSa, gasim igru no memorija grafe se ne prazni, i dalje na 96,7%. Vidim po forumima da je isti problem bio i kod zadnjeg Closed bete. Restart i ponovno pokrečem nakon ručka, u cca 3 sata vrti se bez ikakvih problema osim onih uzrokovanih mojim hardwareom.  Normalno je memorija bila na cca 97% al ispravno se punilo i praznilo, stabilno.

 

Nezz zašto volim D3 demon huntera (žensku, naravno; VA Laura Bailey )  pa roguea skillovima igrao ko i DH. Fluidno, odmah se prviknuo na sve. Usporedbe s drugim klasama nemrem dati, očito.

 

Neke mape možda malo prazne u odnosu na svoju veličinu. Ima smisla da su tak velike, al nek su bar popunili još malo sa sadržajem. Pretpostavljam da su dosta placeholderi za budući sadržaj, dal zajedno s pravim izlaskom ili kroz sezone, ostaje za vidjeti. 

 

Volio bi još mrvicu više da možemo odzumirati, gađala me stvorenja koja još nisam nit vidio.

 

Neki hintovi i opisi mehanika kada se pokupe određeni playeru novi objekti su prekratko na ekranu, a uvijek mi banuli baš usred combata...

 

Nekih većih zamjerki nemam, bar iz ovog što sam do sada vidio. Defintivno igram full release, kad se nađe lepog vremena.

Apoc
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Uspio sam dići Necro na 20 i ubili Ashavu! 😁 Jel treba nekako claim te Slam test revarde ili ih dobijem po defaultu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Po defaultu

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 4

Digao Druida na lvl 20, Barbara na lvl 20, Wizarda na lvl 20...

 

Igra je prva liga. Najteze naravno mi je bilo s Druidom no ono što nisam vidio u prošloj beti je da druid ima pristup dodatnim skillovima od levela 22 dakle moci ce se po onome sto sam vidio Companioni dodatno buffati.

Ashavu sam roknuo tek s Wizardom i to doslovno last sec...

 

Legendary Item drop je nizak i to je za ocekivati...Razumijem neke koji nisu nikad igrali Diablo duže od par sati da su napravili unistall, nije ovo igra za svakoga...

 

So far dosta bolje od d3

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 19:49 (toxic).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
toxic kaže...

Digao Druida na lvl 20, Barbara na lvl 20, Wizarda na lvl 20...

 

Igra je prva liga. Najteze naravno mi je bilo s Druidom no ono što nisam vidio u prošloj beti je da druid ima pristup dodatnim skillovima od levela 22 dakle moci ce se po onome sto sam vidio Companioni dodatno buffati.

Ashavu sam roknuo tek s Wizardom i to doslovno last sec...

 

Legendary Item drop je nizak i to je za ocekivati...Razumijem neke koji nisu nikad igrali Diablo duže od par sati da su napravili unistall, nije ovo igra za svakoga...

 

So far dosta bolje od d3

 

 

 Ashavu si solo roknuo, ili?

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
3 godine
offline
Diablo 4

Evo probao d4, sve vise manje ok no brate mili pa nisam čorav da su morali toliko zumirati, prestrasno i totalno odbojno!

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Također. Zoom mi je zasad najveći minus, ne znam ima li šanse da će se to mijenjati. Možda na konzoli i TV-u je dojam bolji. Pogotovo sa Druidom je čudno čiji je character model ogroman. Ne treba biti daleko ko kad sudjeluješ u world boss fightu, ali nešto između toga i ovog trenutnog je po meni potrebno.

Generalno sam zadovoljan betom osim navedenog. Rogue mi je izgledao najzabavnije, Necro najjače, Barb sa četiri oružja iznenađenje. Druid mi je ostavio najlošiji dojam, jer je trom i slab ali sviđa mi se što stalno shifta iz human u animal form. Naravno, to je samo dio igre. Vidim da ima raznih načina pojačati se osim skillova. Svaka klasa ima nešto svoje.

Koliko je igra duboka i dugoročno zabavna ostaje za vidjeti, ali čisto ovaj narativni dio mi je bio dovoljno dobar da barem odigram main kampanju kad izađe.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 22:04 (Hexfire).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Pa kad je konzolitis onda je to tako
Intel 80286
3 godine
offline
Diablo 4

Pa nevidiš ništa nevjerovatno, od d3 kad bi se kamera odmakla u nekim fajtovima mi je bilo fantasticno i htio sam da diablo tak izgleda tj da ima puno dalju perspektivu a ne bliže
Vjerovatno su to tak stavili da mozes igrati na debilnom Tv, lakse je tim peasant konzolistimajebeni uzas nemogu doci sebi

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 22:28 (Boris grozni).
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Da je diablo 4 PC ekskluziva onda bi to bilo to! Cim se to radi za vise platformi onda se prave ustupci i vise to nije to niti ne moze biti
Intel 80286
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

@Apocalypso722 Ako je tvoj PC pod "MOJ PC" točno naveden, kažu da igra neće raditi sa Ultra teksturama ako se nema 32GB RAM-a i 12+ GB RAM na grafičkoj.

 

U prvoj beti i meni se igra rušila s Memory Leakom (igrao sam sa Ultra teksturama) - i ja imam samo 16GB RAM-a, te ipak jaču grafu, ali nedovoljno RAM-a na istoj za D4 na Ultra.

 

U zadnjoj Beti i sad Server Slam-u nije bilo rušenja igre, samo smanjivanjem tekstura na Medium/High. Bar kod mene.

 

 

Osobno, ugodno sam iznenađen da su od bete do Server Slama uveli puno promjena, pogotovo što se balansa tiče. Nadam se da će End-Game balans među klasama biti dobro posložen. Živi bili pa vidjeli, tj. igrali.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 22:33 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...

probao, obriso.
konzolasko smece prokleto. to s diablom veze nema

 

nas 6 rokalo pola dana jučer, gušt laganini i solidno overall.

drž se ti Fife, nije diablo za tebe, pa čak i ova "konzolaška" verzija.

 Njega jebu konzole i kad stvari nemaju veze sa konzolama. Ne znam po cemu tocno je ovo konzolasko smece. Ako ista steti danasnjem gamingu je mobile gaming. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

@Apocalypso722 Ako je tvoj PC pod "MOJ PC" točno naveden, kažu da igra neće raditi sa Ultra teksturama ako se nema 32GB RAM-a i 12+ GB RAM na grafičkoj.

 

 BS. S konfiguracijom pod Moj PC - dakle 16 GB RAM i 10 GB VRAM, 1440p, sve na ultra, uredno vrlo blizu capu cijelo vrijeme (164 fps)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...

Evo probao d4, sve vise manje ok no brate mili pa nisam čorav da su morali toliko zumirati, prestrasno i totalno odbojno!

 Meni je zoom level odlican, kome nije lagano se da rijesiti third party programima.

Jel si igrao POE . To je zoom na kvadrat te ako jos dobijes unique belt Headhunter ,na ekranu vidis samo svoju guzicu  .

Svida mi se da su ostavili dosta mjesta za napredak a ne kao POE , nabacali tonu sadrzaja da se i devsi sami pogube.

Nikome se ne svida konzolaski dio , ali sam se pomirio s tim jer u drugu ruku igra doslovno klizi preko gamepada.

Nakon sto su balansirali klase i normalizirali drop rate igra je dobila na dubini.

Sta reci , osim : "Keep the good job Blizz!"

Eire
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Meni su jedini minus klase, ali to je full subjektivno. Doslovno mi niti jedna nije sjela… Druid mi se sviđa jako, ali s obzirom da sam se dosta namučio sa njim i užasno je spor i nisam probao u ovoj beti sa buffovima nekak se još dvoumim.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

U Diablu se klase nerfaju u buffaju na mjesečnoj bazi... tak da ono...

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Minneyar kaže...
TomoR kaže...

@Apocalypso722 Ako je tvoj PC pod "MOJ PC" točno naveden, kažu da igra neće raditi sa Ultra teksturama ako se nema 32GB RAM-a i 12+ GB RAM na grafičkoj.

 

 BS. S konfiguracijom pod Moj PC - dakle 16 GB RAM i 10 GB VRAM, 1440p, sve na ultra, uredno vrlo blizu capu cijelo vrijeme (164 fps)

 Ko što rekoh, igrao sam i ja na Ultra, ali neminovno dođe do Memory Leaka - meni je bio nakon što je igra bila upaljena 8+ sati u komadu. U kraćim sesijama se to očito ne primijeti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice