Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.130.035
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Diablo 3

Hmm, neka streamerica (Annacake) je razgovarala sa developerima Blizzarda, i njen video govori dosta toga.

 

 

Ali najvažniji dio o Diablu 3 je na 8:56 i kaže da ćemo dobiti novu sezonsku temu i u sezoni 29, a od sezone 30 će početi reciklirati stare sezonske teme.

 

"No, they said with season 30 onwards they are going to repeat older seasons.

  "

Ostaje nam da vidimo. Ali, ako i bude tako, nije strašno 

Bolje ikakava sezona različita od ne-sezone nego nikakva 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Taman malo igrao, vidio da će restartati servere. DH LB su očišćeni, valjda više neće biti tog glitch-a. Ništa ne piše da su ljudi popili bananu doduše.

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/season-25-hotfix-328-incoming-update/59457

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Maloprije mi pala 4 Primala odjedared 

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Bio sam ga gledao live dok je dobio ovaj rift. Mislim da mu se ništa nije moglo bolje posložiti. To je HC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Tom, jel' moguće završiti 150 na nesezoni sa cca. 2500 paragona? Ili bar biti blizu?

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Tom, jel' moguće završiti 150 na nesezoni sa cca. 2500 paragona? Ili bar biti blizu?

 Star Pact Tal Meteor u jako dobrom riftu (možda čak i Cold Meteor - s obzirom da je ekipa u sezoni uspjela na HC sa limitom na 1000 paragona riješiti GR150 i sa Cold Meteorom - no cold će puni više "štekati" jer mobovi sporije ginu), te Trag Oul Necro sa malo fishinga definitivno mogu. Vjerojatno čak i Raekor Barb.

 

Naravno, podrazumijeva 90%+ opreme ancient i minimalno 125 augmente.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 13:38 (TomoR).
15 godina
online
Diablo 3

Ovotjedni Challenge rift, ako koga zanima:

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

ne igram dugo D3, mozda godinu dana.

 

igrao sam mozda 3-4 sezone, najdalje dogurao do GR140.

 

Evo ove sezone pošto je ajmo reć posljednja prije izlaska d4 sam izgurao na kraju GR150 sa wizardom.

 

Uspio sam dobiti primal karini kod kadale i imao ogrooomne sreće da mi je pao grand vizier primal i to jako jako dobar te je stopedesetka pala na 11min i 57 sec. 

 

Sad mogu miran na četvorku 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Ovotjedni challenge rift 308, ako koga zanima:

 

Imam i America/Asia na YT kanalu.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
GrimReaperKC kaže...

ne igram dugo D3, mozda godinu dana.

 

igrao sam mozda 3-4 sezone, najdalje dogurao do GR140.

 

Evo ove sezone pošto je ajmo reć posljednja prije izlaska d4 sam izgurao na kraju GR150 sa wizardom.

 

Uspio sam dobiti primal karini kod kadale i imao ogrooomne sreće da mi je pao grand vizier primal i to jako jako dobar te je stopedesetka pala na 11min i 57 sec. 

 

Sad mogu miran na četvorku 

 Koji paragon level?  

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Kant kaže...
GrimReaperKC kaže...

ne igram dugo D3, mozda godinu dana.

 

igrao sam mozda 3-4 sezone, najdalje dogurao do GR140.

 

Evo ove sezone pošto je ajmo reć posljednja prije izlaska d4 sam izgurao na kraju GR150 sa wizardom.

 

Uspio sam dobiti primal karini kod kadale i imao ogrooomne sreće da mi je pao grand vizier primal i to jako jako dobar te je stopedesetka pala na 11min i 57 sec. 

 

Sad mogu miran na četvorku 

 Koji paragon level?  

2k

 

16 godina
offline
Diablo 3

Konačno se dogodili čudo, i Blizz je ubio ros-bot i turbohud 

 

Iako, ne bi to vjerovatno  napravili da se ros-botovci nisu odvažili napraviti TurboHud4.

Ali nema veze, napravili su to konačno.

Sad će sezona 29 biti još praznija, jer, osim što je većina ekipe otišla na D4, sad neće biti ni botera 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
striko kaže...

Konačno se dogodili čudo, i Blizz je ubio ros-bot i turbohud 

 

Iako, ne bi to vjerovatno  napravili da se ros-botovci nisu odvažili napraviti TurboHud4.

Ali nema veze, napravili su to konačno.

Sad će sezona 29 biti još praznija, jer, osim što je većina ekipe otišla na D4, sad neće biti ni botera 

 Ima neka službena vijest ili nečije "osobno iskustvo"?

16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ne može se više ući na ros-bot.com - glavnu i odgovornu bot stranicu.

 

A ovde su i neka iskustva:

 

https://www.ownedcore.com/forums/dia...shut-down.html (Turbohud4 and Ros-bot shut down?)

https://www.reddit.com/r/diablo3/com...he_biggest_d3/

https://www.reddit.com/r/diablo3/com...re_botters_on/

16 godina
offline
Diablo 3

Stiže novi (možda i zadnji) PTR - 15.8.

 

https://us.diablo3.blizzard.com/en-us/blog/23987087

 

Najvažnije novosti - SSF (Solo Self Found) mod.

Možemo kreirati lika koji ne može ući u grupu ni sa kime, igrati samo solo i  hvatati rezultat za leaderboard protiv drugih solo igrača.

Paragoni će biti zaključani kad se dođe do 800, znači, svi koji se žele natjecati sa drugima, imat će iste mogućnosti - nećete se boriti za poziciju na ladderu sa likom koji ima 8000 paragona više...

 

Zasad će ta SSF liga biti samo sezonska...

Altair of rites - trenutna sezonska tema će biti zaklučana u sezoni 19, ali se vraća u sezoni 30, i onima iza toga. Da li kompletna ili djelomično, to još nitko ne zna.

Uglavnom, ova sezonska tema zvuči zanimljivo. 

Moj PC  
2 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Stiže novi (možda i zadnji) PTR - 15.8.

 

https://us.diablo3.blizzard.com/en-us/blog/23987087

 

Najvažnije novosti - SSF (Solo Self Found) mod.

Možemo kreirati lika koji ne može ući u grupu ni sa kime, igrati samo solo i  hvatati rezultat za leaderboard protiv drugih solo igrača.

Paragoni će biti zaključani kad se dođe do 800, znači, svi koji se žele natjecati sa drugima, imat će iste mogućnosti - nećete se boriti za poziciju na ladderu sa likom koji ima 8000 paragona više...

 

Zasad će ta SSF liga biti samo sezonska...

Altair of rites - trenutna sezonska tema će biti zaklučana u sezoni 19, ali se vraća u sezoni 30, i onima iza toga. Da li kompletna ili djelomično, to još nitko ne zna.

Uglavnom, ova sezonska tema zvuči zanimljivo. 

 

Ahahaha. Napravili bolju sezonu od cetvorke .

Sto bas i nije bilo tesko, jer je cetvorka nezavrseni poluproizvod kojemu su zbrda-zdola dodali jos gluplju sezonu. Mada, nevjerojatno da im je toliko trebalo za SSF. Mufljozi kojima su jedino pare bitne.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2023 22:21 (SamoPitam3).
15 godina
online
Diablo 3

Tvrde da će Altar of Rites (tema trenutne sezone) biti permanentna stvar od S30. Pretpostavljam da ipak malo oslabljena verzija. U S29 ne bi trebalo biti Altara.

 

https://twitter.com/PezRadar/status/1690055379869454336?t=NNBMc5m9ZPrqSXc-kJizHg&s=19

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Ighrat ce se

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Da se malo pohvalim 

Otišao sam igrati HC na američkom serveru. 

I TRENUTNO sam ukupno 16 sa Demon hunterom, i prvi na Unhalloved Essence listi 

Možda se  uskoro prebacim  (opet) i na D4, ali zasad mi je ovo još uvijek zanimljivije.

Total Total
UE UE
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Diablo 3

Možda i dogodi se čudo

I Diablo 4 uspiju popraviti

Pa da bude igriv (iako sumnjam)

 

Trojku sa demon hunterom nisam igrao godinama, sad me ovaj gore izaziva...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Meni je prošla 28. sezona bila baš dobra samo najviše zbog Auto pick up/salvage opcije u Altar of Rites.

Sramota što nisu ostavili... Igra ima toliko mjesta za QoL prepravke da je grozno što tako jednostavne stvari ne ubace u igru.

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Meni je prošla 28. sezona bila baš dobra samo najviše zbog Auto pick up/salvage opcije u Altar of Rites.

Sramota što nisu ostavili... Igra ima toliko mjesta za QoL prepravke da je grozno što tako jednostavne stvari ne ubace u igru.

 

 

 Od iduće sezone (vjerojatno malo oslabljeni) Altar of Rites postaje permanentni dio igre. QoL svakako očekujemo...

15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 

 Od iduće sezone (vjerojatno malo oslabljeni) Altar of Rites postaje permanentni dio igre. QoL svakako očekujemo...

 Altar of Rites je možda bio OP,  ali da nakon 10+ godina nisu ubacili auto pick up/salvage opciju, promjenjivi FoV (a ima zoom od samog početka) je van svake pameti. 

 

Pa nedavno su tek ubacili da se pokazuje postotak napretka, prije se morao nanijeti miš na progress bar da se vidi postotak napretka.

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
online
Diablo 3

Novi PTR za Patch 2.7.7, od 5-12.12. je planiran:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo3/24031819/diablo-iii-ptr-2-7-7-preview

 

Visions of Emnity ostaju u igri, kao sastavni dio glavne igre nakon trenutne sezone. I Altar of Rites, doduše dosta oslabljen, će biti sastavni dio igre.

 

Za sad ne piše ništa o tome koja će biti tema u Sezoni 30 (navodno ni jedna...).

 

Hrpa setova ima promijenjene "množitelje".

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2023 17:21 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Ova dva identična shield pylona su mi se spawnala jedan pored drugog na istom nivou, pa sam u čudu da su prčkali po "pravilima" same igre.

Prethodno je bilo da se u riftu može spawnati samo jedan pylon shield, lightning, power, etc.. nikada u jednom riftu dva identična i to jedan pored drugog.

Mislim ovo je rijetkost ali očigledno su prethodno nešto čačkali i oko toga.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Ova dva identična shield pylona su mi se spawnala jedan pored drugog na istom nivou, pa sam u čudu da su prčkali po "pravilima" same igre.

Prethodno je bilo da se u riftu može spawnati samo jedan pylon shield, lightning, power, etc.. nikada u jednom riftu dva identična i to jedan pored drugog.

Mislim ovo je rijetkost ali očigledno su prethodno nešto čačkali i oko toga.

 U Nephalem riftovima se može bilo koji Pylon spawnati za redom i blizu jedan drugom. Imao ja i duple Power-e i Conduit-e tako.

 

U Greater Riftu ne mogu dva ista u jednom riftu.

15 godina
online
Diablo 3

Evo, probao PTR, za sad u ne-sezoni nema Altara!

 

No, dropao mi shard, znači moguće da ćemo imati novu shard sezonu (to je bila jedna od jačih). 

 

Pokrenuo sam SSF sezonskog lika, izgleda da je Paragon, "po starom" ne vidim limitirani broj poena za koristiti, kao ni mogućnost 200 bodova u jedan tab, kao što imamo u live sezoni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Everything Diablo III:

 

Preskočite "integriranu" reklamu...

Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice