Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.128.924
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

pa mogu si to dozvolit, nemaju konkurencije u svom žanru osim Torchlighta, ali to ce ionako bit ništa posebno po onome što sam vidio, malo dorađeniji prvi nastavak, a prvi nastavak je bio DOSADAN !!!

 

strpljen spašen... ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Suhilist kaže...

pa mogu si to dozvolit, nemaju konkurencije u svom žanru osim Torchlighta, ali to ce ionako bit ništa posebno po onome što sam vidio, malo dorađeniji prvi nastavak, a prvi nastavak je bio DOSADAN !!!

 

strpljen spašen... ^^

A što je Titan Quest/Grim dawn? {#}

Osobno više nade polažem u Grim Dawn u kojem ću moći bar pauzirati igru za razliku od kvazi-MMO Diabla.

Bilo kako bilo, i Diablo će se naravno igrati...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
p0temk1n kaže...
Suhilist kaže...

pa mogu si to dozvolit, nemaju konkurencije u svom žanru osim Torchlighta, ali to ce ionako bit ništa posebno po onome što sam vidio, malo dorađeniji prvi nastavak, a prvi nastavak je bio DOSADAN !!!

 

strpljen spašen... ^^

A što je Titan Quest/Grim dawn? {#}

Osobno više nade polažem u Grim Dawn u kojem ću moći bar pauzirati igru za razliku od kvazi-MMO Diabla.

Bilo kako bilo, i Diablo će se naravno igrati...

da, zaboravih TQ, ali TQ je bio onak jedno mjesečno iskustvo dok nisi shvatio kolko bugova i neizbalansiranosti ima, setting je super, grčka mitologija, ali sami gameplay je jako odbojan, šteta što je izvorna kuča propala, jel da su ostali do dan danas bio bi dostojna zamjena za čekanje diabla, ovako nula bodova, možda je i to razlog zašto s etoga nisam sjetio ^^

16 godina
offline
Re: Diablo 3
Suhilist kaže...
da, zaboravih TQ, ali TQ je bio onak jedno mjesečno iskustvo dok nisi shvatio kolko bugova i neizbalansiranosti ima, setting je super, grčka mitologija, ali sami gameplay je jako odbojan, šteta što je izvorna kuča propala, jel da su ostali do dan danas bio bi dostojna zamjena za čekanje diabla, ovako nula bodova, možda je i to razlog zašto s etoga nisam sjetio ^^

Titan Quest je popravljeni kolko je moguće ga popraviti sa fanpatchevima, a setting igre nije samo grčka (iako je najdojmljivije odrađen), nego i drevni egipat, kina i hades.

Gameplay mehanike su mi odlične, ali je combat manje fluidan nego u D2 (bar dok se ne naberu itemi sa speed bostom). Diablo dvica je već jednostavno prestara igra i vrijeme je za nešto novo, već sam sit andariel/diablo/baal runova unedogled sa valjda stotim likom, a i igra se raspada na novim PCima... {#}

Torchlight pa je priča za sebe, drugi dio je igra koja se prođe par puta i to je to. Da ima bilo kakvi multiplayer bi se joj znatno povećao replay value, ovako je samo fund raiser za Torchlight 2...

Iron Lore jest propao, ali se ekipa skupila u Crate entertainment te rade na Grim Dawnu koji mi se osobno trenutno više dopada nego Diablo 3 zbog više razloga:

  1. Steampunk setting sa spojom magije i tehnologije; Arcanum štih
  2. Non-cloud igra: nisam ovisan da li ću moći igrati igru dok su Blizzovi serveri down, a mogu i normalno pauzirati igru bez straha da će me nekvi monsteri zgankati dok sam away ili forced disconnect od strane blizza
  3. Gameplay mehanike dosta slične TQ-u, za razliku od Diabla 3, čije mehanike mijenjanju u korijenu kako vjetar puhne u kini, na kraju će ispasti bezlični bućkuriš svega i svačega
  4. Početna retail cijena Grim dawna od 20$, za razliku od diablovih 60$, razlika cijenovna od (minimalno) nemalih 3x
  5. Implementacija Item shopa u D3, a izgledno i official paid micro-DLCova, zašto se ne bi još koja pinka kasirala?
    S druge strane, Grim Dawn će imati samo DLCove u vidu kompletnih ekspanzija, gdje neće biti prednosti onih koji keširaju ekstra lovu za iteme.
  6. Diablo 3 izlazi i za konzole; kako će se to odraziti na PC verziju?
12 godina
offline
Diablo 3

Dobio beta key i moram reći da je igra izvrsna. Sačuvan je old school duh, to je još uvijek dobri stari Diablo.

 

Jedina stvar koja me muči je micro stuttering (doduše kad igra zablokira na par sekundi više je makro stuttering). Jako puno igrača se žali na taj problem:

 

 

Izgleda da je problem sa zvukom pošto je dosta ljudi prijavilo da kad disable-aju zvuk igra ide normalno (ili se štekanje uvelike smanji).

 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
p0temk1n kaže...
Suhilist kaže...
da, zaboravih TQ, ali TQ je bio onak jedno mjesečno iskustvo dok nisi shvatio kolko bugova i neizbalansiranosti ima, setting je super, grčka mitologija, ali sami gameplay je jako odbojan, šteta što je izvorna kuča propala, jel da su ostali do dan danas bio bi dostojna zamjena za čekanje diabla, ovako nula bodova, možda je i to razlog zašto s etoga nisam sjetio ^^

Titan Quest je popravljeni kolko je moguće ga popraviti sa fanpatchevima, a setting igre nije samo grčka (iako je najdojmljivije odrađen), nego i drevni egipat, kina i hades.

Gameplay mehanike su mi odlične, ali je combat manje fluidan nego u D2 (bar dok se ne naberu itemi sa speed bostom). Diablo dvica je već jednostavno prestara igra i vrijeme je za nešto novo, već sam sit andariel/diablo/baal runova unedogled sa valjda stotim likom, a i igra se raspada na novim PCima... {#}

Torchlight pa je priča za sebe, drugi dio je igra koja se prođe par puta i to je to. Da ima bilo kakvi multiplayer bi se joj znatno povećao replay value, ovako je samo fund raiser za Torchlight 2...

Iron Lore jest propao, ali se ekipa skupila u Crate entertainment te rade na Grim Dawnu koji mi se osobno trenutno više dopada nego Diablo 3 zbog više razloga:

  1. Steampunk setting sa spojom magije i tehnologije; Arcanum štih
  2. Non-cloud igra: nisam ovisan da li ću moći igrati igru dok su Blizzovi serveri down, a mogu i normalno pauzirati igru bez straha da će me nekvi monsteri zgankati dok sam away ili forced disconnect od strane blizza
  3. Gameplay mehanike dosta slične TQ-u, za razliku od Diabla 3, čije mehanike mijenjanju u korijenu kako vjetar puhne u kini, na kraju će ispasti bezlični bućkuriš svega i svačega
  4. Početna retail cijena Grim dawna od 20$, za razliku od diablovih 60$, razlika cijenovna od (minimalno) nemalih 3x
  5. Implementacija Item shopa u D3, a izgledno i official paid micro-DLCova, zašto se ne bi još koja pinka kasirala?
    S druge strane, Grim Dawn će imati samo DLCove u vidu kompletnih ekspanzija, gdje neće biti prednosti onih koji keširaju ekstra lovu za iteme.
  6. Diablo 3 izlazi i za konzole; kako će se to odraziti na PC verziju?

Kako ti se da toliko pisati, prestao sam čitati nakon prvog reda nakon što sam vidio koliko ima

Dinamo živi vječno
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Za kolegu iznad mene, čovjek je izvrsno sročio post, ako je tebi osobno tl;dr, ne spamaj temu

konstatirajući to, we don't care.


Pitanje:

po slobodnoj procjeni i po usporedbi dosadašnjih naslova (SC2 recimo),

što mislite koliko bi odokativno mogli očekivati cijenu ove igre?

 

cca 300 krznenih i naviše recimo?

 

 

 

 

No matter where you go, there you are.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
forzzuk kaže...

Za kolegu iznad mene, čovjek je izvrsno sročio post, ako je tebi osobno tl;dr, ne spamaj temu

konstatirajući to, we don't care.


Pitanje:

po slobodnoj procjeni i po usporedbi dosadašnjih naslova (SC2 recimo),

što mislite koliko bi odokativno mogli očekivati cijenu ove igre?

 

cca 300 krznenih i naviše recimo?

 

 

 

 

60 USD ili 350kn...

 

http://www.amazon.com/Diablo-III-Pc/dp/B00178630A

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 19:21 (Creative).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
greysaint0 kaže...

Dobio beta key i moram reći da je igra izvrsna. Sačuvan je old school duh, to je još uvijek dobri stari Diablo.

 

Jedina stvar koja me muči je micro stuttering (doduše kad igra zablokira na par sekundi više je makro stuttering). Jako puno igrača se žali na taj problem:

 

 

Izgleda da je problem sa zvukom pošto je dosta ljudi prijavilo da kad disable-aju zvuk igra ide normalno (ili se štekanje uvelike smanji).

Evo i ja sam dobio betu i imam isti problem kazu ljudi da stavis soudn na medium unlockas sve pizd-arije tipa MAX FPSa i Vsynca...

 

Meni je to malo pomoglo ne previse..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
p0temk1n kaže...
Suhilist kaže...
da, zaboravih TQ, ali TQ je bio onak jedno mjesečno iskustvo dok nisi shvatio kolko bugova i neizbalansiranosti ima, setting je super, grčka mitologija, ali sami gameplay je jako odbojan, šteta što je izvorna kuča propala, jel da su ostali do dan danas bio bi dostojna zamjena za čekanje diabla, ovako nula bodova, možda je i to razlog zašto s etoga nisam sjetio ^^

Titan Quest je popravljeni kolko je moguće ga popraviti sa fanpatchevima, a setting igre nije samo grčka (iako je najdojmljivije odrađen), nego i drevni egipat, kina i hades.

Gameplay mehanike su mi odlične, ali je combat manje fluidan nego u D2 (bar dok se ne naberu itemi sa speed bostom). Diablo dvica je već jednostavno prestara igra i vrijeme je za nešto novo, već sam sit andariel/diablo/baal runova unedogled sa valjda stotim likom, a i igra se raspada na novim PCima... {#}

Torchlight pa je priča za sebe, drugi dio je igra koja se prođe par puta i to je to. Da ima bilo kakvi multiplayer bi se joj znatno povećao replay value, ovako je samo fund raiser za Torchlight 2...

Iron Lore jest propao, ali se ekipa skupila u Crate entertainment te rade na Grim Dawnu koji mi se osobno trenutno više dopada nego Diablo 3 zbog više razloga:

  1. Steampunk setting sa spojom magije i tehnologije; Arcanum štih
  2. Non-cloud igra: nisam ovisan da li ću moći igrati igru dok su Blizzovi serveri down, a mogu i normalno pauzirati igru bez straha da će me nekvi monsteri zgankati dok sam away ili forced disconnect od strane blizza
  3. Gameplay mehanike dosta slične TQ-u, za razliku od Diabla 3, čije mehanike mijenjanju u korijenu kako vjetar puhne u kini, na kraju će ispasti bezlični bućkuriš svega i svačega
  4. Početna retail cijena Grim dawna od 20$, za razliku od diablovih 60$, razlika cijenovna od (minimalno) nemalih 3x
  5. Implementacija Item shopa u D3, a izgledno i official paid micro-DLCova, zašto se ne bi još koja pinka kasirala?
    S druge strane, Grim Dawn će imati samo DLCove u vidu kompletnih ekspanzija, gdje neće biti prednosti onih koji keširaju ekstra lovu za iteme.
  6. Diablo 3 izlazi i za konzole; kako će se to odraziti na PC verziju?

2. ok, tu se slažem, to što su uveli must be online je malo tupavo, ali opet i to ima svoje prednosti

3. mehanika se mjenja iz razloga što ne pokušavaju napravit Diablo 2.5 nego Diablo 3, to je Jay ponovio više puta, ne žele da igra bude copy/paste samo malo nadorađenom grafikom i ajmo dalje....

4. kakve veze kaj je igra skuplja ? cijena iovako ne određuje kvalitetu igre, to smo se bar mogli uvijerit na CoD serijalima :D :P  vjeruj mi nije mi žao 100 kuna dat više za igru ako znam da nudi raznolik sadržaj i support koji fala Bogu Blizzard ima, uvijerio sam se igrajući WoW itd itd

5.kakvi dlcovi ? kakva impletacija shopova ? ako misliš na dlcove kao dodatni sadržaj contenta to ko Blizzarda ne postoji, svaki patch koji je recimo bio za WoW (Fall of the LK, Firelands...) se nije plačao, bio je kao masivni patch, nikakav tzv. DLC, ovo drugo RMAH (real money auction house) ocito nisi upuce, to  je bilizzard stavio u igru iz jednostavnog razloga, pošto je to isto postojalo za D2 ali kao third party stranica, Blizz je odlucio isto to napravit ali sigurnije, bez ikakvih scamova i ostalih prevara koje su se dešavale na D2, i ono najbitnije, RMAH NIJE OBAVEZAN, dakle ako ces ga koristit koristi ako neces niko te ne tjera :D

6.ne izlazi za konzole, to je tek pretpostavka, ništa nije potvrđeno(mada u današnje vrijeme ko ce ga znat), Blizz je najavio mogućnost konzola, tek su u stadiju nalaženja ekipe, kako ce se odrazit na PC ? pa nikako, da igra i izađe na konzole PC verzija e bit odvojena, mi cemo imat svoju verziju, konzole svoju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 21:07 (Suhilist).
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Suhilist kaže...

2. ok, tu se slažem, to što su uveli must be online je malo tupavo, ali opet i to ima svoje prednosti

3. mehanika se mjenja iz razloga što ne pokušavaju napravit Diablo 2.5 nego Diablo 3, to je Jay ponovio više puta, ne žele da igra bude copy/paste samo malo nadorađenom grafikom i ajmo dalje....

4. kakve veze kaj je igra skuplja ? cijena iovako ne određuje kvalitetu igre, to smo se bar mogli uvijerit na CoD serijalima :D :P  vjeruj mi nije mi žao 100 kuna dat više za igru ako znam da nudi raznolik sadržaj i support koji fala Bogu Blizzard ima, uvijerio sam se igrajući WoW itd itd

5.kakvi dlcovi ? kakva impletacija shopova ? ako misliš na dlcove kao dodatni sadržaj contenta to ko Blizzarda ne postoji, svaki patch koji je recimo bio za WoW (Fall of the LK, Firelands...) se nije plačao, bio je kao masivni patch, nikakav tzv. DLC, ovo drugo RMAH (real money auction house) ocito nisi upuce, to  je bilizzard stavio u igru iz jednostavnog razloga, pošto je to isto postojalo za D2 ali kao third party stranica, Blizz je odlucio isto to napravit ali sigurnije, bez ikakvih scamova i ostalih prevara koje su se dešavale na D2, i ono najbitnije, RMAH NIJE OBAVEZAN, dakle ako ces ga koristit koristi ako neces niko te ne tjera :D

6.ne izlazi za konzole, to je tek pretpostavka, ništa nije potvrđeno(mada u današnje vrijeme ko ce ga znat), Blizz je najavio mogućnost konzola, tek su u stadiju nalaženja ekipe, kako ce se odrazit na PC ? pa nikako, da igra i izađe na konzole PC verzija e bit odvojena, mi cemo imat svoju verziju, konzole svoju.

 

2. Koje prednosti?

Smisao singleplayera je mogućnost samostalnog igranja bilo gdje i bilo kada sa ili bez prisutnosti interneta.

Da je u pitanju DRM koji se spaja radi provjera na blizzove servere još nebi bilo tolko loše, ali se doslovno sve odvija na blizzardovim serverima (Dropovi, spawnovi, AI...).

Bez prisutnosti interneta možeš zaboraviti bilo kakvo igranje Diabla (link).

Također je onemogućeno pauziranje igre u toku, što je veliki minus za bilo koji hack'n'slash RPG, a kamoli za Diablo.

Nije prekrasno niti ljudima sa nestabilnim vezama (bacanje iz igre za svaki disconnect usrijed žešćeg boss fajta) ili laggy vezama gdje ga više korisnika ADSL-a (par surfera koji u pozadini vrte torrente ili youtube) u SINGLEPLAYERU.

Ne hvala, ne želim kupiti MMO - takvim načinom rada Diablo 3 to nesumnjivo jest.

3. Shvatio sam da se ne isplati uopće sekirati oko mehanika jer će još dosta toga promijeniti prije izlaska igre, vidjet ćemo što će iskemijati, ja se nadam da će dobro ispasti. {#}

4. Imaš pravo, cijena uopće nije mjerilo kvalitete, al opet nije mi svejedno dati minimum 350 KN za igru koja je MMO (gledaj točku 2.) i koju mogu baciti dok Blizzard propadne, odluči ukinuti support ili servere (a polagano hoće dok će im predstavljati veliki trošak).

Definitivno ne mislim uzeti igru prije detaljnog isprobavanja demoa, nasreću Blizzard ih izdaje za svaku svoju igru tako da ne kupuješ mačka u vreći naslijepo.

5. Ne možeš ravnomjerno uspoređivati paid DLC-ove sa pretplatom za neku igru (npr. WoW).

Kod WoW-a normalno da je sav content morao biti omogućen besplatno kad svi plaćaju već mjesečnu pretplatu za uopće igranje te igre. I još uz to blizzard prodaje premium petove i ine karakonđule za zaraditi dodatnu pinku sa strane.

Osobno nisam protiv RMAH-a, ali samo ako će biti u pitanju kozmetički itemi koji nikom neće donijeti korist, što (stavljam ruku u vatru) se sigurno neće desiti.

Ne samo da će se preprodavati sve i svašta (uz standardne scammere), nego će i Blizzard garantirano imati svoje generic "featured" iteme kojima će do neke mjere umjetno regulirati cijene marketa, a i brati čistu zaradu od njihove prodaje. Naravno da će sve prolaziti od itema za prodaju kad od svake transakcije beru postotak kao proviziju...

6. Slično kao i 3., vidjet ćemo što bude iz toga dok završe, samo se nadam da ne odugovlače sa izdavanjem samo da izdaju igru istovremeno za sve platforme (PC i konzole) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 22:54 (p0temk1n).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
p0temk1n kaže...
Suhilist kaže...

2. ok, tu se slažem, to što su uveli must be online je malo tupavo, ali opet i to ima svoje prednosti

3. mehanika se mjenja iz razloga što ne pokušavaju napravit Diablo 2.5 nego Diablo 3, to je Jay ponovio više puta, ne žele da igra bude copy/paste samo malo nadorađenom grafikom i ajmo dalje....

4. kakve veze kaj je igra skuplja ? cijena iovako ne određuje kvalitetu igre, to smo se bar mogli uvijerit na CoD serijalima :D :P  vjeruj mi nije mi žao 100 kuna dat više za igru ako znam da nudi raznolik sadržaj i support koji fala Bogu Blizzard ima, uvijerio sam se igrajući WoW itd itd

5.kakvi dlcovi ? kakva impletacija shopova ? ako misliš na dlcove kao dodatni sadržaj contenta to ko Blizzarda ne postoji, svaki patch koji je recimo bio za WoW (Fall of the LK, Firelands...) se nije plačao, bio je kao masivni patch, nikakav tzv. DLC, ovo drugo RMAH (real money auction house) ocito nisi upuce, to  je bilizzard stavio u igru iz jednostavnog razloga, pošto je to isto postojalo za D2 ali kao third party stranica, Blizz je odlucio isto to napravit ali sigurnije, bez ikakvih scamova i ostalih prevara koje su se dešavale na D2, i ono najbitnije, RMAH NIJE OBAVEZAN, dakle ako ces ga koristit koristi ako neces niko te ne tjera :D

6.ne izlazi za konzole, to je tek pretpostavka, ništa nije potvrđeno(mada u današnje vrijeme ko ce ga znat), Blizz je najavio mogućnost konzola, tek su u stadiju nalaženja ekipe, kako ce se odrazit na PC ? pa nikako, da igra i izađe na konzole PC verzija e bit odvojena, mi cemo imat svoju verziju, konzole svoju.

 

2. Koje prednosti?

Smisao singleplayera je mogućnost samostalnog igranja bilo gdje i bilo kada sa ili bez prisutnosti interneta.

Da je u pitanju DRM koji se spaja radi provjera na blizzove servere još nebi bilo tolko loše, ali se doslovno sve odvija na blizzardovim serverima (Dropovi, spawnovi, AI...).

Bez prisutnosti interneta možeš zaboraviti bilo kakvo igranje Diabla (link).

Također je onemogućeno pauziranje igre u toku, što je veliki minus za bilo koji hack'n'slash RPG, a kamoli za Diablo.

Nije prekrasno niti ljudima sa nestabilnim vezama (bacanje iz igre za svaki disconnect usrijed žešćeg boss fajta) ili laggy vezama gdje ga više korisnika ADSL-a (par surfera koji u pozadini vrte torrente ili youtube).

Ne hvala, ne želim kupiti MMO - takvim načinom rada Diablo 3 to nesumnjivo jest.

3. Shvatio sam da se ne isplati uopće sekirati oko mehanika jer će još dosta toga promijeniti prije izlaska igre, vidjet ćemo što će iskemijati, ja se nadam da će dobro ispasti. {#}

4. Imaš pravo, cijena uopće nije mjerilo kvalitete, al opet nije mi svejedno dati minimum 350 KN za igru koja je MMO (gledaj točku 2.) i koju mogu baciti dok Blizzard propadne, odluči ukinuti support ili servere (a polagano hoće dok će im predstavljati veliki trošak).

Definitivno ne mislim uzeti igru prije detaljnog isprobavanja demoa, nasreću Blizzard ih izdaje za svaku svoju igru tako da ne kupuješ mačka u vreći naslijepo.

5. Ne možeš ravnomjerno uspoređivati paid DLC-ove sa pretplatom za neku igru (npr. WoW).

Kod WoW-a normalno da je sav content morao biti omogućen besplatno kad svi plaćaju već mjesečnu pretplatu za uopće igranje te igre. I još uz to blizzard prodaje premium petove i ine karakonđule za zaraditi dodatnu pinku sa strane.

Osobno nisam protiv RMAH-a, ali samo ako će biti u pitanju kozmetički itemi koji nikom neće donijeti korist, što (stavljam ruku u vatru) se sigurno neće desiti.

Ne samo da će se preprodavati sve i svašta (uz standardne scammere), nego će i Blizzard garantirano imati svoje generic "featured" iteme kojima će do neke mjere umjetno regulirati cijene marketa, a i brati čistu zaradu od njihove prodaje. Naravno da će sve prolaziti od itema za prodaju kad od svake transakcije beru postotak kao proviziju...

6. Slično kao i 3., vidjet ćemo što bude iz toga dok završe, samo se nadam da ne odugovlače sa izdavanjem samo da izdaju igru istovremeno za sve platforme (PC i konzole) 

 

 

2. pa od prednosti koje mi padaju na pamet, nemoguće varanje, pošto ljudi danas jednostvno nemogu a da ne varaju i u najlakšim igrama :P characteri uvijek spremljeni na server, random mapa je više, naravno nisam za taj online must have ali akd vec pitaš :P nadam se da ce u skoroj budućnosti shvatit da nema od toga ništa i da ce ubacit kakav patch za offline mod hehe ili ce se ekipa morat naviknut a Blizz jako dobro opremit svoje servere da i najmanji lag bude uklonjen, ovo za pauziranje nije ni bitno, imam town portal, ako baš moram pauzirat teleportiram se u grad i miran, ko mi tamo kaj može :P onaj koji vrti yuoutube ili torrente za virjeme igranja FPSa ili MMOa je nub :P btw Diablo je daleko od MMO žanra, pošto nudi da cijelu giru možeš preć SAM bez icije pomoći, dok kod klasičnih MMOa grupa je must have ^^ DIABLO e više ARPG

 

3. ono što sam vidio u beti jako je zanimljivo i zabavno prije svega nasprem D2, borba je puno fluidnija i mogućnost kombiniranja svih tih skillova i runa je doslovce bolesna, svaka klasa po 30-tak skillova plus 5 runa za svaki skill, you do the math, naravno dok cijela igra ne izađe nemožemo konačno suditi, nadam se da nece iznevjeriti

 

4.hehe teško da ce WoW propast hehe :D ali naravno uvijek prije dobro istražit nego se zaletit, posebice ako ne pratiš igru u razvoju itd ;)

 

5. pa i bez obzira DLCovi kod Blizzarda ne postoje ni u kojem obliku, bar kolko ja znam, do sada nisam vidio da je blizz naplatio neki content bilo uz WoW ili SC ili Diablo da si platio ??? što se petova i mountova tice, a bože moj, pogledaj si EA, prodaju Mass Effect 3, 50% igre ce izać sljedeći tjedan, a ostalo ce prodat u DLC varijanti, ovo što Blizz radi sa petovima to nikako ne utječe na igru, to je osobni izbor, oš kupit ili ne, iovako te petove kaj su prodavali 5 eura je išlo u dobrotvorne svrhe kolko sam upućen, tako da je Blizz melem za ostale koji muzu pare ( čitaj EA bagra )

 

RMAH je takav sistem da nagrindaš itemove i prodaš ih za pare, na aukciji ces moc kupit sve što ima u igri, od opreme do onih dye boja,zlata, materijala za craftanje itd, scammera nece biti bar su tako najavili, što se genericki itemova tice, da to su bila nagađanja, ali opet velim Blizz je rekao da također toga nece biti, naravno na nama je dal cemo ili ne vjerovat na rijeć hehe :D provizija neka mora bit, isto kad dižeš pare na banci, banka mora nešto uzet, to je normalno, onaj koji daje uslugu morat od neceg živit da bi ta usluga živila, opet napominjem da je RMAH NEOBAVEZAN, ako ti ne paše RMAH koristi Gold auction house, sve isto samo koristi in game zlato...

 

6. PC verzija je najavljena ove godine u drugom kvartalu godine, siguran sam 10000% da nece verzija za konzole, to cete se vi konzolaši strpit bar još 2 godine, jedino ako ne odluće portat igru i izbacit je van na godinu, ali poznavajući Blizz oni nece dat igru dok god ne bude onako kako su oni zamislili :D

16 godina
offline
Diablo 3

2. Varanje je uvijek moguće, i dan danas ima cheatova u svakoj igri, jedino otežava prvotno crackanje i hackanje igre.

Tvoja ideja sa town portalom ti ne stoji jer te blizz opet izbaci iz igre nakon par minuta idlea.

Diablo 3 JEST MMO kad se sve izvršava na Blizzardovoj stvari, samo je to malo teže uvidjeti jer će se igra prodavati sa "singleplayer" elementom...

5. DLCovi postoje kod Blizzarda, samo se tako ne zovu.

StarCraft 2 će dobiti svoj marketplace preko kojeg će prodavati DLC mape i modove

, a WoW DLCovi su ništa drugo neko premium petovi.

A što bi bili drugo DLCovi nego dodatan sadržaj u igri koji se otključava nakon što kupac iskešira lovu za isti?

6. Baš me briga verzija za konzole, jedino da ne kompromitiraju radi njih kvalitetu PC verzije. Nemoj me trpati u isti koš sa "njima" {#}

 

Ajde, dosta smo već konstruktivno zaspammali ovaj topic za danas {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

zakaj bi spamali, pa konstruktivno se raspravljamo kaj sad :D jel ovo Diablo topic ili nije :D

 

bilo kako bilo evo jedne vijesti zanimljive

 

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-release-date-announcement-coming-next-week

 

dakle 5.3.2012. dobivamo release date ??? da ili ne ??

 

osobno mislim da NE, zašto ? jer svaki taj radnom even koji je bio, E3 GT gaming awards, pa je bilo ono neš u njemačkoj nemrem se sjetit sad, nikad nismo dobili ništa vezano uz release date...ali kako kažu nada umire zanja :D

 

fingers xed

16 godina
offline
Diablo 3

samo da citiram jednu recenicu iz poduzeg teksta od Mike Morhaima: "We'll have exciting news to share in the coming weeks regarding Diablo III's release date"

objavljeno danas na diablofans.com

 

 

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Provjerite mailove, upravo stiglo :D

 

beta beta
 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Arkulin kaže...

Provjerite mailove, upravo stiglo :D 

{#} Još uvijek ništa kod mene, ni na battle.net-u...

 

Ja imam postavljenu državu Hrvatsku, a vi ostali koji ste dobili beta ključ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Arkulin kaže...

Provjerite mailove, upravo stiglo :D 

{#} Još uvijek ništa kod mene, ni na battle.net-u...

 

Ja imam postavljenu državu Hrvatsku, a vi ostali koji ste dobili beta ključ?

Hrvatska takodjer

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
RonoN kaže...

samo da citiram jednu recenicu iz poduzeg teksta od Mike Morhaima: "We'll have exciting news to share in the coming weeks regarding Diablo III's release date"

objavljeno danas na diablofans.com

 

 

 

a gle ta prepucavanja sa "coming weeks", "soon", "near future", "soonish" je vec lagano djetinjasto kaj ne ? :D jer vec su izgubili tu svoju čar, bilo je fora u početku al sad kad ekipa više nema strpljenja vec lagano ignorira, iskreno vjerujem da ce igra bit ovaj mjesec najavljena, čvrsko vjerujem u to :D

 

što se mailova tice i države, to nema veze, ako imate sreće dobit cete inv ako nemate a bože moj, strpljen spašen hehe, bezobzira dali imali postavljeno na Hvatska ili neznam Amerika, šanse su vam jednake svima :)

15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

danas stigao invajt

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Arkulin kaže...

Provjerite mailove, upravo stiglo :D

 

 

 

1_six kaže...

danas stigao invajt

Tako tako, trljajte sol u ranu {#}

15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

nista kod mene.. :(

Origin: F4stReload ---- | ----- Nema na čemu! ------ | ------ Google is your friend ----- | -----
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Dobio invite za betu ^^

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ej da se dobije inv. za betu je treba imati aktivnu pretpl. za wow ili imat kupljen sc2. Jer san cua još prije da nece dati inv ako nemaš bar jedno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Squall Dvopek kaže...

ej da se dobije inv. za betu je treba imati aktivnu pretpl. za wow ili imat kupljen sc2. Jer san cua još prije da nece dati inv ako nemaš bar jedno.

Imam SC2, i Diablo 2 na istom accountu... Pa ništa...

 

A to što si ti čuo je možda vijest da ako kupiš godinu dana pretplatu na WoW da automatski ulaziš u betu D3 i kasnije čak igru dobiješ for free.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 12:12 (TomoR).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Squall Dvopek kaže...

ej da se dobije inv. za betu je treba imati aktivnu pretpl. za wow ili imat kupljen sc2. Jer san cua još prije da nece dati inv ako nemaš bar jedno.

 

Imam samo WoW akaunt koji nije aktivan preko godinu dana ali sam invite dobio...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 12:30 (Arkulin).
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ukoliko se neko od vas kolega u potpunosti izigra i zadovolji (ovo zvuci weird) sa betom,

sjetite se da nas ima još koji bi rado probali pa spread the love ako je moguće

{#}

No matter where you go, there you are.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 

A to što si ti čuo je možda vijest da ako kupiš godinu dana pretplatu na WoW da automatski ulaziš u betu D3 i kasnije čak igru dobiješ for free.

Ne, Annual Pass daje besplatno D3, Beta access za Mists of Pandaria i mount.

Ja imam aktivan Annual a nisam dobio beta invite. Da bi dobio invite moras imati BATTLE.NET acc s ispunjenim beta profile settingom. Vjerovatno ce se moc ubost kljuceva preko MMO champa ili WiW Insidera i slicno al treba imat srece. . .

 

U ostalom ko sisa betu kad igre treba da izadje ovaj ili najkasnije sljedeci mjesec, vejrujem da ste svi vec pogledali 10tak vdiea do Skeleton Kinga {#} ja nemogu docekat svoj besplatni primjerak, nadam se da ce nam dat par dana ranije da van bacim koji screen . . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 14:08 (D3ViL).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
D3ViL kaže...
TomoR kaže...

 

A to što si ti čuo je možda vijest da ako kupiš godinu dana pretplatu na WoW da automatski ulaziš u betu D3 i kasnije čak igru dobiješ for free.

Ne, Annual Pass daje besplatno D3, Beta access za Mists of Pandaria i mount.

Ja imam aktivan Annual a nisam dobio beta invite. Da bi dobio invite moras imati BATTLE.NET acc s ispunjenim beta profile settingom. Vjerovatno ce se moc ubost kljuceva preko MMO champa ili WiW Insidera i slicno al treba imat srece. . .

 

U ostalom ko sisa betu kad igre treba da izadje ovaj ili najkasnije sljedeci mjesec, vejrujem da ste svi vec pogledali 10tak vdiea do Skeleton Kinga {#} ja nemogu docekat svoj besplatni primjerak, nadam se da ce nam dat par dana ranije da van bacim koji screen . . .

 

hehe samo se nadaj da ce dobit prije :D mozda ga dobiješ par dana prije na acc ali ce ti pisat "Dostupno DD.MM.GGGG. u 00:00" :P tako da ništa od te povalsi da ces prije za igrat hehe

 

što se beta inv tice, bez obzira dali imali na accu sve igre i WoW aktivan, ne zanći dacete dobit inv, evo recimo na accu kojem ja igram( od frenda) lik ima samo SC antology, to je onaj stari SC, tako da toliko o tome "moraš imat WoW aktivan i sve igre spike"

 

drago mi je da je dosta ljudi dobilo inv tu na ovom forumu i na PC Play forumu, imat ce se ekipe za igrat kad igra izađe :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Jeli neko voljan dat bnet acc sa betom na 2/3 sata kad je korisnik offline? Kao jamstvo mogu dat neki svoj game da trader proba =)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice