Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.204.017
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Sutra je CityWire - dakle vjerovatno ce se cuti sto "novinari", streameri i slicni misle o igri.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Cyberpunk 2077
Nikad me nije zanimalo sto povlastena gospoda ima za reci o nekoj igri. Sad nakon TLoU2 pogotovo.
PeTak
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

A gle, mozda proviri koji screenshot/video klip, nikad se ne zna.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

A gle, mozda proviri koji screenshot/video klip, nikad se ne zna.

 potvrđen je novi trailer, novi gameplay i objašnjnje braindancea

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Gog dijeli 4GB free goodie-se za Cyberpunk 2077.

 

Banner na vrhu ekrana, klik na to i onda će vam se na accountu pojaviti link za skidanje.

 

https://www.gog.com/

Moj PC  
0 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Super, dobili smo nove Discount kodove, cijeli CDPR Store je sad promjenjen i dobio je prefix "Gear",

al nema veze, najgore od svega - ne vide mi se narudzbe od prije, i taman sam napravio finu narudzbu od 270€, i mogao sam ustedjeti fino sa ovim kodom.

 

Al bar su dodali vise opcija za Shipping, jer UPS je kino, makar je i DHL kino na kvadrat, sad bar ima dvije opcije.

(i jos je skuplje nego prije)

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 18:05 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Bok, o kakvim discount kodovima se radi? Baš si gledam neke majice..

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ako imas pre-orderan Cyberpunk, onda dobijes gore navedene kodove:

https://www.gog.com/game/ultimate_red_collection

https://www.gog.com/game/cyberpunk_2077

 

 

Odes na CP77 na GoG-u, odaberes "Keys" i dobijes kodove i linkove za popuste u:

CDPR Gear trgovini (nekadasnji CDPR Store)

https://gear.cdprojektred.com

 

Dark Horse / Things from Another World trgovina:

https://www.tfaw.com/cyberpunk2077.html

 

J!NX trgovina

https://www.jinx.com/pages/cyberpunk

 

E sad - sa J!NX-a sam imao tri narudzbe, dok su imali onaj deal - za vise od 200$  free shipping,

a otkad su to makli ne narucujem nista - jer ako poklikam tri majice, kapu i novcanik, shipping me ispade od 35-60$ (ovisno kako to oni sracunaju),

tako da mi se ne isplati.

 

Sa Dark Horsea nisam nikad direktno narucivao, nego sa britanskog Amazona (jer DE Amazon dila samo stripove na DE).

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 10:50 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Za 55min live stream - pratite pa stavite Youtube linkove, jer necu biti dostupan od 18:00 do 20:00:

https://www.twitch.tv/cdprojektred

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

JEBOTE KOJI TRAILER!!!!!

 

Moj PC  
8 0 hvala 3
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Moš birat i zube... 

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

JEBOTE KOJI TRAILER!!!!!

 

 Koliko je ovo moćno!

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mislim da je najbolje preskociti ps4 verziju ove igre. Mocan Pc i ps5 verzije za najbolji dozivljaj, mislim da ce se raditi o dosta velikom downgradeu na trenutnim konzolama. Svi koji su igrali igru igrali su na pcu s jakim harwareom. Ja cu bolje cekati ps5 verziju ili uzeti za ps4 pa cekati nadogradnju. I sam cd projekt red je rekao da je velika razlika na ps5.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Mislim da je najbolje preskociti ps4 verziju ove igre. Mocan Pc i ps5 verzije za najbolji dozivljaj, mislim da ce se raditi o dosta velikom downgradeu na trenutnim konzolama. Svi koji su igrali igru igrali su na pcu s jakim harwareom. Ja cu bolje cekati ps5 verziju ili uzeti za ps4 pa cekati nadogradnju. I sam cd projekt red je rekao da je velika razlika na ps5.

 Ma fuj na gamepadu igrati iz prvog lica i jos aimati tako, igra ima 70+ sati sadrzaja smorio bi se. Mislim da moja 1080TI i dalje rastura sa snagom i da cu bez problema ultra 1440p pokretati. Ova igra je stvorena za PC!

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 20:27 (BeLLicus).
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

sta misliti jel bi mogla rtx 2060 super vrtit ovo maxed out na 1080p sa rtx, u nekakvim 60+ fpsovima?

Ficolinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ako nekog zanima preorder evo sto se dobije

The game comes with the following physical items:

Case with game discs
World Compendium detailing the game’s setting and lore
Postcards from Night City
Map of Night City
Stickers

Digital goodies included:

Game soundtrack
Art booklet featuring a selection of art from the game
Cyberpunk 2020 sourcebook
Wallpapers for desktop and mobile
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Da, to se vec zna od prosle godine, kad je krenuo preorder.

Imam kupljeno digitalno na GoG-u i preorderan CE za PC.

 

Ako kog zanima novi gameplay, bez komentara youtubera, ovo je savrsen video,

jer se cuju detaljnije zvukovi unutar igre:

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zbilja odlicno izgleda... Ali vidim da od 5h gameplaya koliko su im dali svi prikazuju istih 15min ...

Nadam se da ce uskoro prikazati i ostatak. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ma ja se nadam da ce prikazati što manje. Realno vidjeli smo dovoljno, eventualno još 5 min gameplaya i ok.
Jedino što mi se nije svidjelo u eventu je što su najavili da će za nekoliko tjedana biti ponovno, i koliko sam shvatio da će to biti epizodičnk dok igra ne izađe. Kužim ja da je to marketing ali mislim da će nam na kraju pokazati previše. Znam da ne moram gledati, ali ne mogu ignorirati
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Malo slika. Odličan environment, atmosfera i posvećenost detaljima.

https://twitter.com/Marcin360/status/1276233594831331328

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 22:04 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Mislim da je najbolje preskociti ps4 verziju ove igre. Mocan Pc i ps5 verzije za najbolji dozivljaj, mislim da ce se raditi o dosta velikom downgradeu na trenutnim konzolama. Svi koji su igrali igru igrali su na pcu s jakim harwareom. Ja cu bolje cekati ps5 verziju ili uzeti za ps4 pa cekati nadogradnju. I sam cd projekt red je rekao da je velika razlika na ps5.

 Slažem se. Da igra nije odgođena uzeo bi je odmah, ovako mi nema smisla uzimati prvo za PS4 kada planiram uzeti PS5 odmah čim izađe. 

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

nece se moći igrati iz treceg lica?

ako je tako steta jer bi igru igrao na ps5 gdje ce sigurno bolje izgledati nego na mom pcu

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...

nece se moći igrati iz treceg lica?

ako je tako steta jer bi igru igrao na ps5 gdje ce sigurno bolje izgledati nego na mom pcu

neće, to je potvrđeno prije dvije godine i tako je i ostalo.

 

Poštujem njihovu odluku, ali osobno bi puno radije da ima i treće lice. Evo ljudi koji su igrali nekoliko sati kažu da je borba šakama i hladnim oružjem dosta nespretna i to je potpuno očekivano, nikad dosad nisam igrao igru iz prvog lica gdje je to bilo dobro. Dying light je bio ok, ali i to je bilo polusmotano

6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovi novi clipovi što su pušteni me iz nekog razloga nisu impresionirali. Mislim da tu nije do igre, nego do mene. Ja se moram odlučiti što točno očekujem od igre. 

 

S druge strane, bilo mi je puno draže čitati dojmove novinara koji su igrali igru. I koliko vidim, 1st person perspektiva možda nije najbolji odabir za ovakvu igru; stealth, borba i hakiranje su dosta nezgrapni iz prvog lica, no možda je i stvar navike. Ja isto mislim da je bolje da su ponudili mogućnost odabira iz kojeg lica će se igrati. No to bi vjerojatno značilo da bi igra doista izašla 2077. godine. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Ovi novi clipovi što su pušteni me iz nekog razloga nisu impresionirali. Mislim da tu nije do igre, nego do mene. Ja se moram odlučiti što točno očekujem od igre. 

 

S druge strane, bilo mi je puno draže čitati dojmove novinara koji su igrali igru. I koliko vidim, 1st person perspektiva možda nije najbolji odabir za ovakvu igru; stealth, borba i hakiranje su dosta nezgrapni iz prvog lica, no možda je i stvar navike. Ja isto mislim da je bolje da su ponudili mogućnost odabira iz kojeg lica će se igrati. No to bi vjerojatno značilo da bi igra doista izašla 2077. godine. 

 

Mene klipovi jesu impresionirali, generalno sam baš zadovoljan kako igra izgleda, i svijet mi je predobar i likovi mi super izgledaju i djeluju stvarno živo. Ona cura sa zelenom kosom je prelijepa. 

Vjerujem da će svijet i likovi biti fantastični, možda i nešto najbolje što ćemo iskusiti dosad. Također mogućnost izbora, narativ, za to sam uvjeren da će biti fenomenalno i to su se složili svi koji su igrali.

 

ALI, ima očitih problema. Prvo braindance, na prvu mi se nije svidjelo, nisam fan toga da gledamo neke snimke u igri, hoću ja igrati. I onda je Skill Up rekao da mu je to bio jedini dio igre gdje se dosađivao, rekao je da je braindance bio smotan i spor, da nije bio siguran što raditi. Nadam se da će toga biti što manje i da će stići ispraviti do izlaska. Ne da mi se baš u svakoj misiji gledati snimke šta je tko radio.

 

Dalje, više ih je reklo da je hacking bezveze (mini igra hackinga, ne hacking općenito), da je stealth ok (ništa posebno), da su melee borbe dosta smotane. 

 

Za vozila su neki rekli da je odlično, a neki da im je pretvrdo, sad to je možda stvar osobnog ukusa, ja volim da vozilo ipak ima težine.

Za pucanje su svi koje sam čitao rekli da je odlično, osjećaj, izgleda, raznovrsnost, zvuk - sve super.

 

Sad mi je drago da su još malo odgodili igru, neka odgode još ako treba, samo da isprave te neke stvari. Jer može i priča i svijet biti super, ali ako su gameplay mehanike smotane neće se ljudima dati igrati i brzo će dosaditi. Vjerujem da se sve navedeno može popraviti i ispeglati u u 5 mjeseci.

 

Ono što je također rekao svaki preview koji sam čitao je da je hype stvaran, da su još više uzbuđeni zbog igre i da čak očekuju da će igra potpuno opravdati sva očekivanja. Preostaje nam da vidimo, ali mi je drago što su to rekli. 

Skill Upov preview poštujem najviše jer ga pratim već dugo i mislim da je tip vrlo iskren

 

edit: Samo da razjasnim nešto, neki su rekli za neke stvari u igri da su smotane odnosno "clunky", ali to se ne odnosi na kretanje lika. Lik se kreće kvalitetno i fluidno, puno bolje nego u Witcheru 3. Čisto da ne bi bilo zabune

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 9:13 (Cansee).
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dat ću sebi i igri još jednu priliku pa ću pogledati video od Skill Up-a. Nije da trenutno radim nešto pametnije. 

 

E sad, nisam siguran koliko će moći ispeglati stvari koje očito nisu na razini. Ako sam dobro shvatio, igra je odgođena radi peglanja bugova; nisam siguran da će moći drastično promjeniti neke stvari koje se tiču gameplaya kao što je npr. stealth ili borba. 

 

Što se tiče vožnje, najgoru vožnju sam iskusio u Watch Dogs 2 i neka ne bude takva - ja sam zadovoljna. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam se koncetrirao na mimike lica, glasove, zvukove i glazbu, i mogu reci da mi se taj dio veoma svidja.

 

Graficki igra izgleda dovrseno - mislim da je samo u jednom trenutku bio vidljiv bug, gdje lokva ima cudan odsjaj,

no to je trajalo max pol sekunde - nista sto se nece rijesiti, nije "game braking".

 

Ono sto je malo cudno, je odbacivanje "wardrobe" odnosno garderobe - sama prostorija sa odjecom i opremom

je sad samo staticna soba - a sve drugo imamo u invertoriju (kao i u W3).

 

U jednu ruku dobro - jer se moze ponesti vise odjece i orudja sa sobom, a u drugu lose - jer se gubi dio realnosti (ako se u ovakvoj igri moze pricati o realnosti).

 

Primjetio sam i da NPC-i reagiraju na tvoje prisutstvo, makar s njima nemas nista - pogledaju prema tebi, pa nastave sa svojim poslom. Sto je prilican napredak

naspram W3, gdje NPC-i uglavnom ne gledaju prema tebi, osim ako ih ne zapnes ramenom ili slicno, ili ako su "quest" NPC-i, pa cim im pridjes krene razgovor.

 

Ne znam zasto je CDPR za ovaj 5h demo zabranio koristenje misa i tipkovnice, nego iskljucivo naredio da se mora koristiti Xbox kontroler.

Moguce da sprijece nezeljene situacije, jer sa misom i tipkovnicom si dosta slobodniji u kretanju, pa mozes vise "breakati" igru.

Vjerujem da je combat, osobito mele, puno bolji sa misom i tipkovnicom.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Dat ću sebi i igri još jednu priliku pa ću pogledati video od Skill Up-a. Nije da trenutno radim nešto pametnije. 

 

E sad, nisam siguran koliko će moći ispeglati stvari koje očito nisu na razini. Ako sam dobro shvatio, igra je odgođena radi peglanja bugova; nisam siguran da će moći drastično promjeniti neke stvari koje se tiču gameplaya kao što je npr. stealth ili borba. 

 

Što se tiče vožnje, najgoru vožnju sam iskusio u Watch Dogs 2 i neka ne bude takva - ja sam zadovoljna. 

 

ja bi bio zadovoljan da srede braindance i hacking. To mislim da mogu, i ubrzati i izbaciti dosadne stavke itd.

 

Za stealth kažu da je ok, to mi je i dovoljno. Borba je super kad je u pitanju pucanje, melee je problematičan. Vidjet ćemo, ne znam, možda opet bude dovoljno dobro. Za vožnju se ne bojim jer je većina rekla da valja

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gledao sam i ja Skill up preview. Najviše mi je upalo u oko dio vezan uz narativni pacing. Igra u tih malo sati stavi pred tebe hrpu naoko bitnih likova, svaki sa nekim svojim storyem i nije baš jednostavno sve to pratiti. Više nije uvijek bolje. Možda igra malo "uspori" nakon prologa.

Sve ostalo mi ne zvuči kao veliki problem. Drago mi je da je shooting dobar i sigurno će biti bolje na pc-u, ali vjerojatno ću igrati na konzoli nove generacije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice