Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.204.833
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Imas predator hunting grounds koji se prodaje za 40e a ne vrijedi realno vise od 15e.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ima resident evil 3 remake za 60€, igra koja ima achivement da ju pređeš u 2 sata.

Dakle štogod CDPR napravio, 15€ je pošteno za igru, kupon ili ne.

Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
macgyver kaže...
Kak ne kužiš, nije meni ni većini ljudi koji se zale 15 eura puno.
Moj problem je da jednostavno nije lijepo od njih da ne dopustaju epicu da nas pocasti s 10 eura, samo u svrhu nekakve promocije goga ili sto vec

 

Meni nije jasno kako ti i ostatak ekipe ne kuzite da vas jebeni epic ne casti s kuponima od 10€ i besplatnim igrama svako malo jer su Sweeny i Tencent ogromne dobricine.

Pa eto zele se u ime svih pokvarenih developera i izadavaca oduziti gaming publici izbacivanjem odlicne platforme s puno akcija i besplatnih igara pa da se svi drze za rukice i zive happily ever after.

 

Epic je epično govno od platforme i firme kojem je svrha nasilno preuzimanje ogromnog dijela trzista igara.

 

Timed eksluzive ne postoje za dobrobit gamera!

Day one DLC-evi ne postoje za dobrobit gamera!

Loot boxevi ne postoje za dobrobit gamera!

Mikrotransakcije ne postoje za dobrobit gamera!

P2W u igrama ne postoji za dobrobit gamera!

 

Ovo sve nabrojano su uzasne taktike sisanja ovaca i izvlacenja para iz naivnih ljudi, i imaju potencijal da se ko rak prosire kroz citavu industriju i uniste gaming kakav poznajemo.

Epic/Tencent su ko Las Vegas mafija, vizija zarade im je putem cistih kockarsko kladionicarskih sistema implementiranih u igre,

A gaming studije ne pridobivaju s oruzijem na glavi i razbijanjem koljena nego im trpaju masivne kolicine para niz grlo u cistom "offer they can't refuse" stillu.

 

Srz gaminga bi tribalo biti igranje igara, i zabava koja proizlazi iz igranja, a ne da se ekipa puca endorfinima koji koreliraju kolicini potrosenih para na skinove, boxeve, p2w sranja i sl.

Potpis:
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Necto kaže...
macgyver kaže...
Kak ne kužiš, nije meni ni većini ljudi koji se zale 15 eura puno.
Moj problem je da jednostavno nije lijepo od njih da ne dopustaju epicu da nas pocasti s 10 eura, samo u svrhu nekakve promocije goga ili sto vec

 

Meni nije jasno kako ti i ostatak ekipe ne kuzite da vas jebeni epic ne casti s kuponima od 10€ i besplatnim igrama svako malo jer su Sweeny i Tencent ogromne dobricine.

Pa eto zele se u ime svih pokvarenih developera i izadavaca oduziti gaming publici izbacivanjem odlicne platforme s puno akcija i besplatnih igara pa da se svi drze za rukice i zive happily ever after.

 

Epic je epično govno od platforme i firme kojem je svrha nasilno preuzimanje ogromnog dijela trzista igara.

 

Timed eksluzive ne postoje za dobrobit gamera!

Day one DLC-evi ne postoje za dobrobit gamera!

Loot boxevi ne postoje za dobrobit gamera!

Mikrotransakcije ne postoje za dobrobit gamera!

P2W u igrama ne postoji za dobrobit gamera!

 

Ovo sve nabrojano su uzasne taktike sisanja ovaca i izvlacenja para iz naivnih ljudi, i imaju potencijal da se ko rak prosire kroz citavu industriju i uniste gaming kakav poznajemo.

Epic/Tencent su ko Las Vegas mafija, vizija zarade im je putem cistih kockarsko kladionicarskih sistema implementiranih u igre,

A gaming studije ne pridobivaju s oruzijem na glavi i razbijanjem koljena nego im trpaju masivne kolicine para niz grlo u cistom "offer they can't refuse" stillu.

 

Srz gaminga bi tribalo biti igranje igara, i zabava koja proizlazi iz igranja, a ne da se ekipa puca endorfinima koji koreliraju kolicini potrosenih para na skinove, boxeve, p2w sranja i sl.

 Uz sve to što si nabrojao muka mi je i od deluxe,gold,ultimate izdanja za singleplayer igre. Nakrcaju neke day one dlcove sa gold editionima platis sp igru 100 eura da bi obuko neki special krzneni kaput i neki special mač. Pogledajte samo Cyberpunk nema 18 verzina igre za kupit nego jedna i to je to...

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Zato sam odustao od pre-ordera Bloodlines 2, jer su u startu ponudili 3 verzije igre, samo moguce u pre-orderu.

Igraju na nostalgiju Bloodlinesa 1, da bi zaradili vise.

A kad je EPIC davao 30% popusta na sve igre, a Bloodlines 2 je tad maknut sa EPIC storea, nitko se njje zalio i srao kako su pederaka kompanija.

Uostalom, vec sam naglasio.
Kupon je 10€. EPIC nema kosaricu.
Da ima, uzeo bi kupon i dvije igre koje su 15+€ i to je to. EPIC Shit
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Necto kaže...
macgyver kaže...
Kak ne kužiš, nije meni ni većini ljudi koji se zale 15 eura puno.
Moj problem je da jednostavno nije lijepo od njih da ne dopustaju epicu da nas pocasti s 10 eura, samo u svrhu nekakve promocije goga ili sto vec

 

Meni nije jasno kako ti i ostatak ekipe ne kuzite da vas jebeni epic ne casti s kuponima od 10€ i besplatnim igrama svako malo jer su Sweeny i Tencent ogromne dobricine.

Pa eto zele se u ime svih pokvarenih developera i izadavaca oduziti gaming publici izbacivanjem odlicne platforme s puno akcija i besplatnih igara pa da se svi drze za rukice i zive happily ever after.

 

Epic je epično govno od platforme i firme kojem je svrha nasilno preuzimanje ogromnog dijela trzista igara.

 

Timed eksluzive ne postoje za dobrobit gamera!

Day one DLC-evi ne postoje za dobrobit gamera!

Loot boxevi ne postoje za dobrobit gamera!

Mikrotransakcije ne postoje za dobrobit gamera!

P2W u igrama ne postoji za dobrobit gamera!

 

Ovo sve nabrojano su uzasne taktike sisanja ovaca i izvlacenja para iz naivnih ljudi, i imaju potencijal da se ko rak prosire kroz citavu industriju i uniste gaming kakav poznajemo.

Epic/Tencent su ko Las Vegas mafija, vizija zarade im je putem cistih kockarsko kladionicarskih sistema implementiranih u igre,

A gaming studije ne pridobivaju s oruzijem na glavi i razbijanjem koljena nego im trpaju masivne kolicine para niz grlo u cistom "offer they can't refuse" stillu.

 

Srz gaminga bi tribalo biti igranje igara, i zabava koja proizlazi iz igranja, a ne da se ekipa puca endorfinima koji koreliraju kolicini potrosenih para na skinove, boxeve, p2w sranja i sl.

 

Naravno da kuzim da me ne caste jer su dobricine, znam da je njima cilj zarada i da su sve besplatne igre koje nam daju i svi kuponi zbog toga da oni na kraju nekako zarade.

I slazem se da sve ovo sto si nabrojao ne ide na dobrobit gamera.

 

Znaci s jedne strane imas besplatne igre i kupone, s druge strane loot boxove, mikrotransakcije itd. I sta ja radim s tim? Uzmem besplatne igre, a ne placam lootboxove, mikrotransakcije i sve to. U zivotu do sad nisam dao ni lipe na nekakav content unutar igre, kupim igru, DLC i to je to. Ne kupujem nikakve pay to win gluposti, XP boostere ili sta vec.

 

Ok, ja mozda nisam pravi primjer jer igram samo single playere, a vecina ovoga sto si nabrojao je problem u MP. Ali svejedno, poanta je da imas izbora, nitko te ne sili da trosis novce na sve to. A masa klinaca koji igraju Fortnite i trose hrpu para na to, njihov problem. Samo nek nastave, zahvaljujuci njima ja dobivam besplatne igre na Epicu.

 

Al uglavnom, nije mi cilj braniti Epic, iako nemam nista protiv njih. Meni su napravili vise dobrih stvari nego losih (ustvari nisu mi nista lose napravili), a to sta im netko drugi placa za gluposti, sta sad. Sami ste rekli i za CDPR i za sve ostale, svi su oni korporacije i cilj im je zarada

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Jednostavno CDPR nece dozvoliti da se s njihovim igrama kurva i to je to.

Zasto? Imaju GoG, i cjene njihovih igara nikad nigdje drugdje nece biti povoljnije nego

u kucnom storeu.

 

To je kao BUG pretplata na casopis, i kosta 449kn za 2 godine,

i odjednom se stvori Vecernji List/Jutarnji List/24 Sata, i nude BUG pretplatu za 299kn 2 godine.

 

Naravno da bi BUG to u startu blokirao. Isto tako ce i CDPR blokirati snizavanje vrijednosti svog proizvoda.

Druga stvar da je 10€ popusta na sve u storeu, i da imas kosaricu, pa eto stavio si 3 produkta za 30-40€, i na to

mozes staviti 10€ bon - zasto ne? Al EPIC ne igra tako, nema kosaricu, nego morate dumpati cijene proizvoda.

 

I gluposti tipa "CDPR zaradi jednako bla bla bla", da, zaradi jednako, sad zaradi jednako i na Steamu, jer su presli odredjenu

svotu i ostaje im vise novaca, ali sto se kupi na GoG-u, zarade vise - platis 15€, dobiju 15€. Imaju svoj kucni store, servis

i distribuciju, ljudi, oprema, mreza, storage, developeri, tehnicari, elektricari, poslovni objekti, zakup brzine, sve to kosta.

 

Uostalom, na GoG-u je "yours to keep", dok na EPIC-u i Steamu - nije - jednom kad Steam i EPIC ugase store (tesko da ce se desiti,

ali se MOZE desiti), do igara vise ne mozes, jer nemas lokalni backup, dok sa GoG-a dobijes svoje lokalne instalacije, mozes ih backupirati

i tvoje su - mozes ih instalirati na sva svoja racunala i ograti odjednom, bez Steam/EPIC DRM zastite.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 11:06 (Čitatelj).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

to što možeš igrati bez da si spojen na net je fantastično. znam da rijetko tko danas igra tako, ali meni je nekad to puno značilo, također tu skidam kapu i Sonyu jer su dali PS4 da se igraju singleplayer igre bez spajanja na internet, to mi je značilo pun kufer neko vrijeme

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Mozes i Steam igre igrati bez interneta, kod pokretanja Steama ti iskoci prozorcic i potvrdis da nema neta,

i to je to - ali igre ne mozes instalirati bez interneta, niti updateati, nista - Steam serveri moraju raditi,

jer nema mogucnosti lokalnog backupa setupa. Eventualno mozes sam kopirati cijeli Steam folder,

i nadat se da ce raditi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Najbolje bi bilo da ti daju i cyberpunk i witchera besplatno, jel tako?
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mojojo kaže...
Najbolje bi bilo da ti daju i cyberpunk i witchera besplatno, jel tako?

 
Witcher 3 je igra stara 5 godina, ne vidim sto bi bilo cudno da ga daju besplatno. A da ne pricamo o jedinici i dvojki

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
macgyver kaže...
Mojojo kaže...
Najbolje bi bilo da ti daju i cyberpunk i witchera besplatno, jel tako?

 
Witcher 3 je igra stara 5 godina, ne vidim sto bi bilo cudno da ga daju besplatno. A da ne pricamo o jedinici i dvojki

 

Ne vjerujem da će ga davati besplatno, možda planiraju neku akciju pred izlazak CP2077, Witcher 3 GOTY za 5 ili 10 eura svuda. Možda planiraju sad neku akciju u lipnju kad budu prikazivali CP2077. Tko to može znati, u svakom slučaju siguran sam da ima kvalitetan razlog zašto im sada ne odgovara da krajni potrošač plaća 5 eura za W3. 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Nema dzabe ni kod babe. Ni GTA5 nije besplatan - EPIC store je iskesirao lijepu sumu RockStaru i podijelio hrpu licenci,

i to je sve.

 

A to je CDPR-ov Flagship, i nece ga pomnoziti s nulom - jer jednom kad proizvod vrijedi 0, zauvjek vrijedi 0.

 

Zbog tog razloga i dalje prodaju W1 za 1.50€ na akciji, a tko instalira Gwent (i odigra par partija), i dalje vrijedi akcija - dobijes W1 besplatno.

 

Kad ce W3 pasti ispod 15€? Isto kad su W1 i W2 pali ispod 15€ - kad je izasao nastavak - dakle do W4 ce se morati strpiti s tim.

 

Isto je i kod RockStara - GTA3/VC/SA, MP1/2, nista ispod 10€. Te igre toliko vrijede i danas, i jos su zabavne i dobre.

Jedino je cudno sto nema GTA4 za kupiti na njihovom storeu, nego samo na Steamu, i to za 20€ (halo, ne 15€ nego 20€),

a igra je 12 godina stara, a ne 5 godina!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 15:30 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne ocekujem da ce ga dati besplatno, a i ne mislim da bi trebali realno, ali kakvo pitanje takav odgovor.

Ali da bi jedinicu ili dvojku mogli dati besplatno, mogli bi. Ne za mene jer sam kupio i jednu i drugu na Steamu, jedinicu sam refundao jer mi se nije svidjela, dvojku planiram odigrati u iducih par mjeseci

 
0 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Premlad si da bi ti se svidjela. Ako ti se nisu svidjele igre kao sto su NWN, nece ni W1.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
macgyver kaže...
Mojojo kaže...
Najbolje bi bilo da ti daju i cyberpunk i witchera besplatno, jel tako?

 
Witcher 3 je igra stara 5 godina, ne vidim sto bi bilo cudno da ga daju besplatno. A da ne pricamo o jedinici i dvojki

Iz kojeg razloga danas moramo plačati albume Beatlesa i drugih izvođača jednako kao onog dana kad su napravljeni?

Zašto su tantijemi "zauvijek" pa obitelji nasljeđuju i mogu se kupovat i prodavat izvođačka prava?

 

Witcher 3 je igra toliko ispred vremena u kojem živimo da je maltene "van njega" u smislu da baš i nema usporednih igara koji bi se mogli uspoređivati. Nema generičkih questova, svaki, iako sličan, ima svoj neki twist i toliko opcionalnih questova ima koji su zanimljivi da glava boli.

 

Grafički i engineom nije iza konkurencije koja trenutno izlazi, mislim Bethesda sa generičkim questovima i 20 godina starim engineom još uvijek prodaje svoje, Qithcer 3 je space shuttle naspram njihovih igara.

 

ne razumijem zašto ne bi i dalje prodavali igru koja je među najkvalitetnijim action RPG igrama ikad napravljenim? 15€ za maltene 3 pune igre konkurenata koji bi svaku te veličine prodali za 60€ je ogroman value. Jefini razlog zašto je 15€ je što je hrpetina ljudi već odigrala, i ovo je zanimljivo "novim" igračima koji ju nisu probali, sad su izrasli u ljude kojima je napokon privlačna, ili su zbog vremena prije bili ograničeni što mogu igrat i tek sad je "došla na red".

 

CDPR ima genijalne igre. Da nisu W1 i W2 toliko "zastarjeli" grafički i engineom, bili bi genijalni. Priča im je genijalna! Na žalost nema puno utjecaja, tj. nikakvog naspram W3, osim likova koji se prenose i 2 side questa koja su ovako ili onako povezana, ali svaka igra za sebe je izvrsna.

 

Da naprave remake tih igara ja bih ponovo tvrdio da vrijede 60€, naspram dostunih konkurentnih svakako!

 

CyberPunk ima ovakvu pozornost upravo radi kvalitete i poštenja CDPR-ovog rada na Witcher serijalu - to im je dalo takav bonus i povjerenje kakav su možda blizzard i još rijetko koja firma, do nedavno uživali.  Iskreno - ako ti ova igra ne vrijedi 15€, ni ne moraš ju igrat.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Lik je očiti trol, valjda je osta bez posla radi korone, pa eto piše pizdarije po forumu. Zašto se uopće trudiš.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mojojo me jedini prokuzio. I jos nisam stigao uzet za 5 eura pa sam sad ljubomoran na sve koji jesu. Ima netko 14.98 za posudit?
 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mojojo kaže...

Lik je očiti trol, valjda je osta bez posla radi korone, pa eto piše pizdarije po forumu. Zašto se uopće trudiš.

nije on trol, on je ozbiljan. to je gore nego biti trol. nemoj vrijedat trolove.

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kupim ti ja W2 i W3 kao gift na GoG-u... kad predjes W1.

Postavim ti 3 jednostavna pitanja iz igre, koje neces znati odgovoriti dok ne predjes W1.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
macgyver kaže...
Mojojo kaže...
Najbolje bi bilo da ti daju i cyberpunk i witchera besplatno, jel tako?

 
Witcher 3 je igra stara 5 godina, ne vidim sto bi bilo cudno da ga daju besplatno. A da ne pricamo o jedinici i dvojki

 Zato jer ju i dalje ekipa kupuje kao luda.

 

Bolje imati karikiram 200k prodaja po 10 EUR, nego dati free, zar ne?

- d(-_-)b -
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kako god da bilo prešišali su ubisoft, koji štanca igre ko lud, kao navrijedniju europsku gejming kompaniju sa svega 4 igre i jednom besplatnom tako da neki kurac znaju o poslovanju...

 

https://gameplaymechanix.com/2020/05/19/cd-projekt-has-surpassed-ubisoft-to-become-europes-most-valuable-video-game-company/

 

edit: imaju više igara pod sobom ali mislim da druge "nisu samo njihove"

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 13:43 (Srce Isusovo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Kako god da bilo prešišali su ubisoft, koji štanca igre ko lud, kao navrijedniju europsku gejming kompaniju sa svega 4 igre i jednom besplatnom tako da neki kurac znaju o poslovanju...

 

https://gameplaymechanix.com/2020/05/19/cd-projekt-has-surpassed-ubisoft-to-become-europes-most-valuable-video-game-company/

 

edit: imaju više igara pod sobom ali mislim da druge "nisu samo njihove"

 

bravo, to si dobro primjetio. A tek kad se krene rolati CP2077, para će biti ko salate. I neka, tako i treba biti, pravi devovi zaslužuju 

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ljudi kakve imamo prognoze za 11.06.? Šta bi nam mogli prikazati? Vjerojatno će prikazivati novi gameplay, iako nisam sretan zbog toga jer mislim da je dovoljno prikazano i sve dalje će samo kvariti doživljaj igranja. A opet znam da se neću moći suzdržati od gledanja. 

Više bi bio zainteresiran da objave ekspanzije, iako su za Witchera 3 objavili ekspanzije mjesec dana prije izlaska, dakle sad je možda prerano. Možda prikažu kako će izgledati online dio, ali i za to je vjerojatno prerano. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

 

Tako je. Samo što ga dobiješ zapakiranog u kutiju, tako da nećeš moći preloadat igru, nego ćeš ju tek moći početi skidati kad otvoriš kutiju. Vjerojatno ti to i nije toliko bitno, ali čisto da znaš

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja sam rezervirao preko Zelda.Hr, nesto je povoljnije.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

takodjer prednarucio preko World of Games.

 

250.- CHF me izaslo, nesto malo manje nego kod vas u HR. 

 

nekih 17xx HRK, nego kod vas vidim da je oko 2K HRK. 

 

can't wait.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

Ljudi kakve imamo prognoze za 11.06.? Šta bi nam mogli prikazati? Vjerojatno će prikazivati novi gameplay, iako nisam sretan zbog toga jer mislim da je dovoljno prikazano i sve dalje će samo kvariti doživljaj igranja. A opet znam da se neću moći suzdržati od gledanja. 

Više bi bio zainteresiran da objave ekspanzije, iako su za Witchera 3 objavili ekspanzije mjesec dana prije izlaska, dakle sad je možda prerano. Možda prikažu kako će izgledati online dio, ali i za to je vjerojatno prerano. 

sta god pokazu, dobro je. nije mi stvarno bitno sta ce bit.

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

U Zelda.Hr je i dalje 1799kn, povoljnije nego sto je bilo na DE Amazonu:

https://www.zelda.hr/hr/Bandai-Namco-Games/Cyberpunk-2077-Collector-s-Edition-PC-Prednarudzba-p5593.html

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice