Cuisine Royale

poruka: 11
|
čitano: 5.221
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Cuisine Royale

 

 

 

https://store.steampowered.com/app/884660/Cuisine_Royale/

 

Nova battle royale igra od tvoraca War Thunder serijala.

 

Update 02.07.2018:

 

Igra ostaje besplatna u ovom stadiju razvoja.

 

"The game will stay free ( at least for the entire early access duration)," -- Official announcement!

 

 

 

Krenula kao "april fool's joke". 

 

WW2 susreće PUBG

 

Trenutno je moguće igrati samo SOLO. 30 igrača po matchu.

Od 29.06.2018 moguće je igrati u DUO / SQUAD modu.

"Auto duo/squads have been released. This means that in the Duo and Squad modes, the game will now automatically find other smart and brave teammates for you to play with. " -- Official announcement!

 

Grafika i optimizacija su vrlo dobre.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 10:09 (Teknokyo).
Moj PC  
0 0 hvala 2
7 godina
offline
Cuisine Royale

Upravo sam probao igru i odigrao dva gamea. Mogu reći da izgleda poprilično lijepo, možda i ljepše od PUBGa, a i optimizacija je dosta dobra. Zabavna je i zanimljiva iako sumnjam da ću se zadržati više od 10ak sati na njoj. Što je najbolje od svega "free to play" je (barem do 25.6.)

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Cuisine Royale

Moze biti najbolja igra, ali je preskacem jer gledajuci cijeli dio oko prodavanja paketa u warthunderu, premium ovo/ono muka mi dode. Cak je i hirez izbacio svoju igru, ali mi se cini previse djetinjasta. Fortnite je stvarno uradio odlican potez, uzmes za 10$ 1000 vbucksa i sa 950 kupis battlepass, prodes cijeli battlepass dobijes preko 1700 vbucksa koji mozes iskoristiti opet za kupovanje iduceg battlepassa, a u ovoj igri ce ti kao i u svim njihovim igrama davati neke premiume za 50$+ i nemas sanse da uradis refund, odnosno ima, ako ides na silu..

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cuisine Royale

Kako igra izgleda i radi to je čudo, pubg bi mogao malo naučiti neke stvari od nje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cuisine Royale

To je diskutabilno s obzirom da imaju 30 igrača (za sad) po serveru naspram 100 u PUBG, ali ja sam zadovoljan s optimizacijom. Trenutno 10h in game.  Najviše sam iznenađen sa zvukom u igri. Naspram PUBG-a u ovoj igri je detekcija protivnika putem zvuka odlična (kakva bi trebala biti). Ovisno o količini armora koji nosite, tolko zvuka i proizvedete.  Jedino me smeta zvuk koji proizvodi zona.

13 godina
neaktivan
offline
Cuisine Royale

Treca igra ovaj mjesec koja nema invert mouse opciju :/..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cuisine Royale
Sale_ds kaže...

Treca igra ovaj mjesec koja nema invert mouse opciju :/..

 To mi nikad nije bilo jasno izuzev u flight simulatorima. Kako!? Zašto pobogu?!

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Cuisine Royale
JozoBozo121 kaže...
Sale_ds kaže...

Treca igra ovaj mjesec koja nema invert mouse opciju :/..

 To mi nikad nije bilo jasno izuzev u flight simulatorima. Kako!? Zašto pobogu?!

 stvar navike i mos se slikat 

 

sh*t jos jedna 

 

EDIT: pa ima cuisine invert mouse, u settingsima :D

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 19:51 (simeparanoja).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cuisine Royale
Bum pogledal kad dodem doma. Vjerojatno su ubacili. Kad sam skinul prije par dana, nije bilo.

Al da, mos ga jebat kad igram tak cijeli zivot. Igral sam i na strelice pa sam se odlucil prebacit na wasd i bez inverta. Wasd prilagodba je prosla al inver mouse nikako, nije mi jednostavno prirodno..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cuisine Royale

Ček, želiš reći da igraš ovakvu igru s inverted mouse opcijom? Zašto pobogu? Pa mozak bi mi izgorio...

13 godina
neaktivan
offline
Cuisine Royale

Update:

 

Igra ostaje besplatna u ovom stadiju razvoja.

 

"The game will stay free ( at least for the entire early access duration)," -- Official announcement!

 

 

Dodali DUO / SQUAD mode

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice