Crysis 2

poruka: 5.925
|
čitano: 887.950
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Hyperion kaže...

otprilike preporučeni zahtjevi :

 

HD4870/gtx260

Q6600/x4 9750

3GB ram-a

Vista SP2

 

 

 Ako to budu preporuceni zahtjevi onda to meni bude radilo bar na medium, uskoro dobivam neki quad proc i gtx275.
Jedva cekam igru... Crysis sam presao 3 puta i sad ga opet igram, a warhead sam presao 2 put... Moje mišljenje je da bude više aliena, ali da i dulje traje.
I wish I could see her naked, I wish I could see her naked, I wish I could see her naked, and down on all fours!-Barney Stinson
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 20:51 (kaiserus).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
epic kaže...

kako mrzim kad neka igra bude pc exclusive i onda prave i za konzole, seljaci, tako je bilo i s battlefieldom, pa odjedanput izaso samo za konzole, koji retardi

omg pogedajte, grafika nevidena

 lol, neviđena da....  ali za konzole!
F.SCOPE's HARDSESSION ...........VIPER XXL live ...........subota 6.6.2009. @Boogaloo/OTV http://www.facebook.com/home.php#/event.php?eid=77793508788
16 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Ajmo nagađat priču tj. šta će se dalje dogodit!

 

Crysis završava uništenjem američke flote pokraj otoka, te onog velikog alien warshipa. Nomad, Psycho i Helena idu u VTOL-u prema otoku kada čuju da je PROPHET živ i da rastura. (užasna slika na kraju kada VTOL ide prema otoku, grafika tada na čak very high izgleda kao dx7, ali zato spektakularno uništenje warshipa)

 

1.Očekujem primitivan nastavak kao dođu na otok, kolju aliene , otkriju neke stvari o alienima, netko od ekipe crkne i otprilike otkriju kako uništit aliene. U 3. djelu slijedi put u "CORE" da bi uništili aliene.

 

2. Radnja počinje kao recimo u 28 days later, znači budimo se izlazimo iz zgrade/kuće na ulicu, a vani nema nikog ili je sve u plamenu. Nalazimo rebbele i fightamo se protiv aliena

(radnja terminatora 4). U trećem dijelu dovršimo aliene ili dolazi neka druga alienska rasa iz svemira i prikolje ove plave aliene. I kraj je kako onaj pokoreni alienski mothership (na otoku) pali motore i otrgne se iz otoka i penje prema svemiru.

 

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

To je Crysis Warhead ja mislim? Kada ides po Propetha.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Living.Dead kaže...

To je Crysis Warhead ja mislim? Kada ides po Propetha.

 U warheadu vodiš Pscyho-a na drugoj strani otoka u usporednom vremenu sa događajima iz jedinice.
I wish I could see her naked, I wish I could see her naked, I wish I could see her naked, and down on all fours!-Barney Stinson
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Aha, ja nisam presao Warhead pa ne znam.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Samo se nadam da zbog ograničenosti konzola neće pc verzija patiti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Crysis 2 potvrđen!

Crysis:kanta od igre.Samo grafika izvlaci igru nista vise

cak i super mario ima bolju pricuSmijeh

born to be gamer
Moj PC  
3 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Spank Master kaže...

Samo se nadam da zbog ograničenosti konzola neće pc verzija patiti.

 Bilo je priča da crysis(org i warhead) nisu izašli za konzole zbog preslabog hardwera, a da je cry engine 3 samo ušminkana 2., sada se nadam da nisu verziju i za PC okriještili nego ojačali i optimizirati.
Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Bit ce to nesto ogromno, nadam se da nece biti bugova i mogli bi dodat novih oruzja. Ipak je to buducnost.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Ja mislim da će grafika biti slabija baš zbog toga što se Crysis seli na Konzole, jer su one slabije od PC-a.

 

EDIT: Oops sad vidim da je Ivan nešto napisao u tom stilu iznad ^^

GameReport: http://max.tportal.hr/channel.aspx?channelId=23
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2009 19:34 (F!cho*).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
F!cho* kaže...

Ja mislim da će grafika biti slabija baš zbog toga što se Crysis seli na Konzole, jer su one slabije od PC-a.

 Več Warhed ima nešto slabiju grafiku od prvog.Zamagljene teksture u daljini.Samo se nadam da neče biti drastično lošija.
M.C
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Hyperion kaže...

Ajmo nagađat priču tj. šta će se dalje dogodit!

 

Crysis završava uništenjem američke flote pokraj otoka, te onog velikog alien warshipa. Nomad, Psycho i Helena idu u VTOL-u prema otoku kada čuju da je PROPHET živ i da rastura. (užasna slika na kraju kada VTOL ide prema otoku, grafika tada na čak very high izgleda kao dx7, ali zato spektakularno uništenje warshipa)

 

1.Očekujem primitivan nastavak kao dođu na otok, kolju aliene , otkriju neke stvari o alienima, netko od ekipe crkne i otprilike otkriju kako uništit aliene. U 3. djelu slijedi put u "CORE" da bi uništili aliene.

 

2. Radnja počinje kao recimo u 28 days later, znači budimo se izlazimo iz zgrade/kuće na ulicu, a vani nema nikog ili je sve u plamenu. Nalazimo rebbele i fightamo se protiv aliena

(radnja terminatora 4). U trećem dijelu dovršimo aliene ili dolazi neka druga alienska rasa iz svemira i prikolje ove plave aliene. I kraj je kako onaj pokoreni alienski mothership (na otoku) pali motore i otrgne se iz otoka i penje prema svemiru.

 

 

 

 

  Odlične priče.
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2009 18:03 (Intel Skultrail).
15 godina
protjeran
offline
Crysis 2 potvrđen!

Igra se temelji na Cryengine 3, dakle potpuno isto što i stari Cryengine 2, ali sa punom podrškom za quad-core, te boljom fizikom.

I vjerovatno neće biti DX9, već će se potpuno koncetrirati na DX10 i DX11.

alo modovi, može meni pola zvjezdice?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
neki_lik kaže...

Igra se temelji na Cryengine 3, dakle potpuno isto što i stari Cryengine 2, ali sa punom podrškom za quad-core, te boljom fizikom.

I vjerovatno neće biti DX9, već će se potpuno koncetrirati na DX10 i DX11.

 Krivo.U predzadnjem BUGU su naveli da engine radi samo sa DX9 i DX10.Nema nikakvog DX11 nažalost.
M.C
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2009 20:26 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Gledao sam kratki filmić o Cryengine 3 i grafika je vauuu,nevjerovatna, samo koji hardver će samo trebati to upogoniti.

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!

Ajde mi molim te citiraj šta su ti iz buga rekli, neman para da kupim novi broj

Please

alo modovi, može meni pola zvjezdice?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
neki_lik kaže...

Ajde mi molim te citiraj šta su ti iz buga rekli, neman para da kupim novi broj

Please

 Citiram:Momci u Cryteku najavili su CryENGINE 3 koji če službeno pokazati svijetu na nadolazečem GDC-u.Vele,radi se o razvojnom okružju za Xbox 360,PS3,MMO i DX9/DX10 za PC.
(BUG br.197.strana 148).
M.C
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Hyperion kaže...

Ajmo nagađat priču tj. šta će se dalje dogodit!

 

Crysis završava uništenjem američke flote pokraj otoka, te onog velikog alien warshipa. Nomad, Psycho i Helena idu u VTOL-u prema otoku kada čuju da je PROPHET živ i da rastura. (užasna slika na kraju kada VTOL ide prema otoku, grafika tada na čak very high izgleda kao dx7, ali zato spektakularno uništenje warshipa)

 

1.Očekujem primitivan nastavak kao dođu na otok, kolju aliene , otkriju neke stvari o alienima, netko od ekipe crkne i otprilike otkriju kako uništit aliene. U 3. djelu slijedi put u "CORE" da bi uništili aliene.

 

2. Radnja počinje kao recimo u 28 days later, znači budimo se izlazimo iz zgrade/kuće na ulicu, a vani nema nikog ili je sve u plamenu. Nalazimo rebbele i fightamo se protiv aliena

(radnja terminatora 4). U trećem dijelu dovršimo aliene ili dolazi neka druga alienska rasa iz svemira i prikolje ove plave aliene. I kraj je kako onaj pokoreni alienski mothership (na otoku) pali motore i otrgne se iz otoka i penje prema svemiru.

 

 

 Bilo bi više fora da:
3)Usa i KPA počinju zajedničkim snagama sa totalnim napadom na Aliene,pridružuju im se i ostale države i onda se fighta u stilu call of duty-a(ali ne linearno) kao neki ogroman rat aliena protiv ljudi,a ne nekakvo istrebljenje ljudi od strane aliena.
još bi volio kada bi napravili nastavak poput warheada u kojem bismo prolazili isponova ali kao psycho,od tamo gdi je otet.
http://vfrhr.forumotion.com/forum.htm Forum je nov pa nema baš puno matereijala niti članova...Tražim moderatore.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
btoneh kaže...

 

 Bilo bi više fora da:
3)Usa i KPA počinju zajedničkim snagama sa totalnim napadom na Aliene,pridružuju im se i ostale države i onda se fighta u stilu call of duty-a(ali ne linearno) kao neki ogroman rat aliena protiv ljudi,a ne nekakvo istrebljenje ljudi od strane aliena.
još bi volio kada bi napravili nastavak poput warheada u kojem bismo prolazili isponova ali kao psycho,od tamo gdi je otet.
 Misliš Prophet.
M.C
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Ma bilo sta bilo 100% sam siguran da ce opet biti us*anih vanzemaljskih liganja, nedostaju mi korejci. :)

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
epic kaže...

kako mrzim kad neka igra bude pc exclusive i onda prave i za konzole, seljaci, tako je bilo i s battlefieldom, pa odjedanput izaso samo za konzole, koji retardi

omg pogedajte, grafika nevidena

 inace kada neka super igra koja je bila excluziva izade na ostale platforme vecinom bude unistena, ali nadam se tako nece biti i da ce se opet odvijati radnja u prasumama u cim gustijim da dode grafika do izrazaja, i jos nesto za ove likove koji pricaju da li ce ova grafika kako ce raditi koja konfiguracija je proprucljva to se ne moze znati iz jednog razloga sto je taj crysis 2 radena na novom enginu pa ne treba znaci da ce biti ne optimizirana ko njegova starija braca, 
Novi counter strike source server 84.16.243.71:27015
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
intel freak kaže...
epic kaže...

kako mrzim kad neka igra bude pc exclusive i onda prave i za konzole, seljaci, tako je bilo i s battlefieldom, pa odjedanput izaso samo za konzole, koji retardi

omg pogedajte, grafika nevidena

 inace kada neka super igra koja je bila excluziva izade na ostale platforme vecinom bude unistena, ali nadam se tako nece biti i da ce se opet odvijati radnja u prasumama u cim gustijim da dode grafika do izrazaja, i jos nesto za ove likove koji pricaju da li ce ova grafika kako ce raditi koja konfiguracija je proprucljva to se ne moze znati iz jednog razloga sto je taj crysis 2 radena na novom enginu pa ne treba znaci da ce biti ne optimizirana ko njegova starija braca, 
 Ovak što se grafike tiče:Činjenica je da je njima u interesu da novi Crysis prodaju u što večem broju.A to sigurno neče ako če za minimalne zahtijeve biti HD4870.
Isto tako vidljivo je več u Warhedu koji koristi Cryengine2(Znači različiti Engine od prvog Crysisa) da ima slabiju grafiku.A do izražaja dolaze mutne teksture koje su udaljene od nas te lošije zaglađivane rubova(AA filtri).
M.C
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!

Ja se nadam da cu moci pokrenuti na medium =)!

15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Nek samo pobojšaju multiplayer i igra će biti savršena Smijeh,ne kužim što se svi brinete kakav će komp trebat za igru...ona izlazi negdje u 2010-te (vjerojatno na jesen)znači skoro godinu i pol dana,dotad ćemo imat informacija o tome oće li bit dx11 i što sve ne,a vjerojatno će i engine do tada ispolirat da vrti kako treba.Što se tiče cryengine trice on je ista stvar što i duja samo ima podršku za konzole.PC će imat istu grafiku ko i dosad(plus minus sitne promijene)dok će konzole uživat u lijepoj grafici koju dosad nisu imale.I da nek priču naprave malu dužu i težu,nije fora preč na delta brzo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!

Da, tko zna kakvi se sve driveri nnaprave do tada.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
protjeran
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
microman kaže...
intel freak kaže...
epic kaže...

kako mrzim kad neka igra bude pc exclusive i onda prave i za konzole, seljaci, tako je bilo i s battlefieldom, pa odjedanput izaso samo za konzole, koji retardi

omg pogedajte, grafika nevidena

  inace kada neka super igra koja je bila excluziva izade na ostale platforme vecinom bude unistena, ali nadam se tako nece biti i da ce se opet odvijati radnja u prasumama u cim gustijim da dode grafika do izrazaja, i jos nesto za ove likove koji pricaju da li ce ova grafika kako ce raditi koja konfiguracija je proprucljva to se ne moze znati iz jednog razloga sto je taj crysis 2 radena na novom enginu pa ne treba znaci da ce biti ne optimizirana ko njegova starija braca, 
  Ovak što se grafike tiče:Činjenica je da je njima u interesu da novi Crysis prodaju u što večem broju.A to sigurno neče ako če za minimalne zahtijeve biti HD4870.
Isto tako vidljivo je več u Warhedu koji koristi Cryengine2(Znači različiti Engine od prvog Crysisa) da ima slabiju grafiku.A do izražaja dolaze mutne teksture koje su udaljene od nas te lošije zaglađivane rubova(AA filtri).
  Crysis Warhead koristi isti engine kao i Crysis, samo malo dorađen i optimiziran (iako stvarno malo).
alo modovi, može meni pola zvjezdice?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Living.Dead kaže...

To je Crysis Warhead ja mislim? Kada ides po Propetha.

 mozel ko rec kolko zahtjevi taj crysis 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!

Nema jos informacija o tome.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Evo i potvrde mojih tvrdnji u vezi cry engine 3 :

 

Crysis 2 is being built on the company's new CryEngine 3 technology, which it showcased at the Game Developers Conference in San Francisco earlier this year. Yerli explained that the CryEngine 3 was a significant breakthrough for the company. He said that it's capable of scaling performance considerably, so he maintains that the PC version of Crysis 2 will look far better than the Xbox 360 and PlayStation 3 versions. At the same time, the console games will be as state-of-the-art as possible for those platforms.

"We don't need to dumb down the game; the technology provides all the horsepower we need to make a kick-ass 360 game, a kick-ass PS3 game, a
nd push the PC gaming forward still," Yerli said.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice