Counter Strike 1.6 problem

poruka: 46
|
čitano: 30.005
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Pozdrav :)
E ovako, slicnu temu sam bio otvorio na drugom forumu i nisu mi znali pomoci, mozda ce se medju vama naci netko tko igra 1.6 i zna o cemu se radi.
Uglavnom, meci u igri mi se uopce ne registriraju, barem ne onoliko koliko bi trebali. Ciljam protivniku u glavu, i siguran je headshot, ali igra kaze da nije pa ni ne registrira pogodak..
Pucam, ali bez efekta. Igram igru dosta dugo da znam tehnike kako pucati ako to mislite, nisam noob tako da nije do mene ;)

 

Evo mi configa:

rate 25000

cl_rate 20000

ex_interp 0.01

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

max_fps 101

 

Config je koliko znam u redu, na serverima kojima igram je ping i vise no dobar, fps mi je solidnih 100 uvijek isto, konekcija mi je oko 4 Mbps, komp je solidan...

Neznam, sve je radilo donedavno kako treba.

Takodjer, primjetio sam da mi likovi malo "trzuckaju". Igra sama ne lagga, samo likovi(opet nije do servera, i botovi to rade). Deinstalirao sam igru vise puta u razlicite foldere cak ali bez efekta..

 

Molim vas, ako mi tko zna pomoci ili dati savjet neki kako da poboljsam registraciju metaka bio bi mu i vise nego zahvalan {#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

Odi u Tamo di si spremio CS i odi mapa cstrike i obrisi datotekum config.cfg i uđi opet u cs pa probaj...

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Probao sam, obrisao i bolje je malo, ali likovi i dalje trzaju :/
Znam sto se dogodilo, igra je automatski spremila moj novi config, ali mislim da je po tom pitanju bilo sve oke posto sam promjene napravio u userconfig.cfg bio i u igri kad sam ih na konzoli provjerio bile su ispravne...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

Jesi li probao reinstall cs-a? Ako nisi reinstaliraj ga revom...

 

EDIT:Odi na http://www.speedtest.net/ i zalijepi nam rezultat...

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 19:04 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

Ti si onaj s gamers.ba, neznam u čemu je problem. Vjerojatno u tebi odnosno netu.

 

Koji windows imaš?

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 19:09 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Jesam i to u vise navrata, svaki put u drugi folder(jer mi se znalo dogoditi da neke postavke ostanu iako sam obrisao sve iz foldera bio).

Sad neki dan, mozda cak i jucer, nakon reinstalacije je bilo sve u redu sa trzanjem, ali kada sam slijedeci put upalio igru problem se opet pojavio :/
Config je isti bio tako da nije do toga ne vjerujem bar. A ni do servera/neta jer i botovi laggaju.

Cak sam pokusao skenirati komp Avirom, nije nasao nikakav virus/potencijalnu prijetnju.
  U C: imam jos 9,55 GB slobodnog prostora tako da ni to nije problem...
Nepotrebni programi u mi takodjer obrisani

 

 

EDIT: @Vapor da, jesam, nije u netu i botovi laggaju, u configu je 100% ali neznam sto sve sam stavio kako treba...

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 19:09 (Tegla).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
Tegla kaže...

Jesam i to u vise navrata, svaki put u drugi folder(jer mi se znalo dogoditi da neke postavke ostanu iako sam obrisao sve iz foldera bio).

Sad neki dan, mozda cak i jucer, nakon reinstalacije je bilo sve u redu sa trzanjem, ali kada sam slijedeci put upalio igru problem se opet pojavio :/
Config je isti bio tako da nije do toga ne vjerujem bar. A ni do servera/neta jer i botovi laggaju.

Cak sam pokusao skenirati komp Avirom, nije nasao nikakav virus/potencijalnu prijetnju.
  U C: imam jos 9,55 GB slobodnog prostora tako da ni to nije problem...
Nepotrebni programi u mi takodjer obrisani

Zalijepi sa speedtesta rezultat

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
12 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem

probaj reinstalirati windows ako te bas toliko muci

13 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

ili neka stavi drugi cs

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Ping 20ms

Download speed 3,93 Mbps

Upload speed 0.25 Mbps

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

Koji windows i jeli KGBov CS ili Steam CS.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Windows 7 32 bita

nije ni jedan ni drugi, sa TPB-a (torrent/3825488/Counter_strike_1.6)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem
www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 19:25 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
Tegla kaže...

Windows 7 32 bita

nije ni jedan ni drugi, sa TPB-a (torrent/3825488/Counter_strike_1.6)

Znaci piratski mici ga odma i skidaj jedan od ova 2 :

  1. KGB CS 1.6 P48
  2. PGS CS 1.6 P48
  3. Calrion CS 1.6 P48 (Screenshots)
★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 19:26 (Marko :D).
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

E super hvala vam obojici, skinut cu sve i isprobati, pa javim sutra rezultate (moram kidat sad cura ce me zadavit )

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

Moja preporuka ti je Clarionov ili KGB-ov...Ako i dalje nesto ne valja samo nam javi i riješit cemo problem ;)

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Evo da vam javim, uspio sam rijesiti problem :)
Onemogucio sam aero temu i stavio na basic, te zatim napravio ono sa multimedia class schedulerom (FFFFFFFF).

Deinstalirao sam CS i instalirao KGB-ov, zamijenio rateove i radi :D

 

Gameplay je smooth, metci stvarno idu tamo gdje ih posaljem, igra registrira svaki metak, igraci ne laggaju... ugl sve je kako treba biti

Znaci ipak je najvjerojatnije bilo do CS-a..

Uglavnom, hvala vam obojici puno na brzoj pomoci, na g.ba cekam tjedan dana nitko mi nije znao pomoci, postam ovdje dobijem odgovor u 20 minuta.

:)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

Dobro :D

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
Tegla kaže...

Evo da vam javim, uspio sam rijesiti problem :)
Onemogucio sam aero temu i stavio na basic, te zatim napravio ono sa multimedia class schedulerom (FFFFFFFF).

Deinstalirao sam CS i instalirao KGB-ov, zamijenio rateove i radi :D

 

Gameplay je smooth, metci stvarno idu tamo gdje ih posaljem, igra registrira svaki metak, igraci ne laggaju... ugl sve je kako treba biti

Znaci ipak je najvjerojatnije bilo do CS-a..

Uglavnom, hvala vam obojici puno na brzoj pomoci, na g.ba cekam tjedan dana nitko mi nije znao pomoci, postam ovdje dobijem odgovor u 20 minuta.

:)

 

Čak mislim da možeš vratiti Aero temu. Ja imam Aero temu, i radi normalno. Najčešći problem su (FFFFFFFFF).

 

Što se tiče gamers.ba, to su spammeri koji bi sve napravili za jedan post, a znanje im je nula.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 12:06 (Vapor).
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

A primjetio sam da. Nisam tamo predugo doduse, ali koje god pitanje sam postavio nitko mi nije dao neki konkretan odgovor. Pogotovo me iznenadilo za CS, posto kako vidim 90 % foruma je CS tematike.
Ovdje sam dosad pitao ovo i za pomoc pri kupnji graficke i u oba slucaja dobio sam jasan odgovor i to za manje od pola sata :O
Svaka cast zahvalan sam :)

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
Tegla kaže...

A primjetio sam da. Nisam tamo predugo doduse, ali koje god pitanje sam postavio nitko mi nije dao neki konkretan odgovor. Pogotovo me iznenadilo za CS, posto kako vidim 90 % foruma je CS tematike.
Ovdje sam dosad pitao ovo i za pomoc pri kupnji graficke i u oba slucaja dobio sam jasan odgovor i to za manje od pola sata :O
Svaka cast zahvalan sam :)

 

 

Najbolji hrvatski portal i forum, čak i regionalno. Inače, ovdje udio ekipe koja igra CS je minimalan, ali taj minimalan udio zna više od većine gamers.ba

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem

ozdrav svima. Imam jedan poblem u CS-u,malo jači problem. Naime kada oću igrati cs uđem u igricu i na neki srvr,fps mi je normalno 99-100 i sad igram i ping mi je 300-350. i moram izaci iz igrice i kada opet udem u igricu fps mi je 50.0 udem na neki srvr i fps mi je 1000 i moram izlazit iz igrice. A par dana prije sam rusio windows i instaliro novi,i od tad mi to ne radi,a prije neg sto sam rr windows sve je normalno radilo. P bih molio pomoc,da mi kazete u cemu je problem. 

Imam Windows XP 
graficka ATI readaon HD 2200
znaci sve je bilo dok mi lik koi se s tim bavi vec 20godina i ima 30 god nije rusio windows..mozda je on zaboravio instalirat neki driver,ja u to nisam upucen i nisam bas dobar u tome..pa ako znate molim vas javite mi tu. Hvala 

dario
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Moze preporuka za config file?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Imam problem ! {#} Moj brat je poceo igrati igricu Counter Strike. I ne zna kako izaci iz igrice...Mozete li mi pomoci ? {#}{#}

ALiice
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
ex_interp 0.1 stavi i nece ti trzat


daj mi ip od tog servera di igras
14 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
jasko ja kaže...
ex_interp 0.1 stavi i nece ti trzat


daj mi ip od tog servera di igras

Ne, interp mora biti 0.01.

 

A i covjek nije bio na forumu od prosle godine, tako da nece ni vidjeti to sto si napisao.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

imam problem kad udjem u cs tamo gde mi je play cs find servere piše mi sve unknown kako to resiti probo sam opet instalirati ali opet isto

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

OVAKO:

 

Igro sam dns. cs1.6 ,,, i onda mi izaslo iz svr-a i mislio sam da je do konekcije,neta ...

Ali posle sam probo na neki drugi svr. i radio je :D a ovaj svr. je i dalje bio not responding.

Problem nije u serveru,zato sto sam i to proverio,oso sam na drugi comp.

STVARNO NEZNAM U CEMU JE PROBLEM ... :(

 

help ? ;)

dary555
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
dary555 kaže...

OVAKO:

 

Igro sam dns. cs1.6 ,,, i onda mi izaslo iz svr-a i mislio sam da je do konekcije,neta ...

Ali posle sam probo na neki drugi svr. i radio je :D a ovaj svr. je i dalje bio not responding.

Problem nije u serveru,zato sto sam i to proverio,oso sam na drugi comp.

STVARNO NEZNAM U CEMU JE PROBLEM ... :(

 

help ? ;)

Možda si dobio ban po mac adresi (to mi je jedino logično. Pojma nemam da li igra to podržava).

10 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem
moze pomoc??? upalim cs , krenem igrat hodam hocu pucat pomakne me jos malo u pravcu kretanja u kojem san hodao i tek onda opuca ako neko zna kako rijesit bia bi mu jako zahvalan :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice