COD 4 mp problem zaključana tema

poruka: 22
|
čitano: 3.102
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
COD 4 mp problem

ee ovako..uvijek ulazim u cod prek i xf-a i nikam ni bilo problema al sad mi jednostavno nece uc, stalno mi prijavljuje neku gresku i izbaci mi iz programa(cod-a)--slika dolje..

 

i probo sam ga reinstalirat al opet isto, i frend mi je poslo crack drugi al opet mi isto prijavljuje..sta da radim??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
COD 4 mp problem

Imas li original ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD 4 mp problem

Ma nije u tome problem :P

oDI U CONTROL PANEL/SOUNDS/DRUGI TAB/NI KLIK SHOW DISABLED DEVICESund mixer/ENABLE

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD 4 mp problem

nemam orginal..

 

al nez ne kuzim te sta u c panelu??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 4 mp problem
gunner852 kaže...

ee ovako..uvijek ulazim u cod prek i xf-a i nikam ni bilo problema al sad mi jednostavno nece uc, stalno mi prijavljuje neku gresku i izbaci mi iz programa(cod-a)--slika dolje..

 

i probo sam ga reinstalirat al opet isto, i frend mi je poslo crack drugi al opet mi isto prijavljuje..sta da radim??

ja imam isti problem molim brzu pomoć!Nevinašce

chelseafc
14 godina
offline
COD 4 mp problem
My xf.mirkeckiller
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 4 mp problem
Marsel007 kaže...

ali meni je umijesto tog stereo mix pise line-in!! tako da nemam stereo mix!Iznenađen

chelseafc
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD 4 mp problem
chelseafc kaže...

ali meni je umijesto tog stereo mix pise line-in!! tako da nemam stereo mix!Iznenađen

Mora biti i stereo mix tamo. Jesi kliknuo na prazan prostor i "Show disabled devices"?

 

Stereo mix je tu Stereo mix je tu
A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 4 mp problem

jesam

chelseafc
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD 4 mp problem

Disableaj ovaj drugi Microphone. Ako neće, disable sva 3 uređaja - obadva Mica i Line in. Kod frenda je to upalilo (doduše, to je bila Vista x64 Home Premium).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
COD 4 mp problem

0 bodova..i kod mene nece uopce pokazta taj stereo mix..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 4 mp problem
Sum_of_all_fears kaže...

Disableaj ovaj drugi Microphone. Ako neće, disable sva 3 uređaja - obadva Mica i Line in. Kod frenda je to upalilo (doduše, to je bila Vista x64 Home Premium).

sve sam disablo i opet nece, nije ovo vista ovo je sedmica!!

chelseafc
14 godina
protjeran
offline
COD 4 mp problem

Control Panel> Sound> Recording> Desni klik i OZNACITE OBA DVOJE!

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre.
 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD 4 mp problem
chelseafc kaže...

jesam

I Am Alive kaže...

Control Panel> Sound> Recording> Desni klik i OZNACITE OBA DVOJE!

Grrr. Pogle što čovjek iznad tebe kaže! Označio je obadvije opcije i opet nema Stereo mix.

 

Čudan problem. Frend ima Win7 i sve radi ok (a isto nema ničeg pod Recording - sad smo preko MSNa to raspravljali).

 

A da napravite update drivera od MB (pošto to izgleda ima veze sa zvukom)?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 4 mp problem

dosta m ije ljudi reklo za taj stereo mix al ja nemam taj stereo mix! iak ja ne kuzim kakve bi veze cod imao sa zvukom al ajd dobro!

chelseafc
14 godina
neaktivan
offline
COD 4 mp problem

ah...kao sto je i rjesenje za cod2 na win7 ubost mic u komp...ako nema mic-a rusi se igra, tko ce ga znatIzlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: COD 4 mp problem
chelseafc kaže...

dosta m ije ljudi reklo za taj stereo mix al ja nemam taj stereo mix! iak ja ne kuzim kakve bi veze cod imao sa zvukom al ajd dobro!

ma sta nemas al nema boga da ga nemas...

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre.
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 4 mp problem
I Am Alive kaže...
chelseafc kaže...

dosta m ije ljudi reklo za taj stereo mix al ja nemam taj stereo mix! iak ja ne kuzim kakve bi veze cod imao sa zvukom al ajd dobro!

ma sta nemas al nema boga da ga nemas...

aj daj prije neg sto pocnes pametovat ko sta ima a ko nema odi gore ako si u stanju i pogledaj koju sam sliku stavio!! pa ces vidjet da nemam -.-

chelseafc
14 godina
protjeran
offline
COD 4 mp problem

aj ubodi microphone i sluske ak imas...

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre.
 
2 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
COD 4 mp problem

nisam ni ja imao stereo mix kad sam instaliro win7 on mi skino neke svoje drivere za zvuk pa sam ja sa cd-a i eto stereo mix-a bar je meni tako proradilo.

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 4 mp problem
I Am Alive kaže...

aj ubodi microphone i sluske ak imas...

jesam radi sad hvala!! :)

chelseafc
15 godina
offline
RE: COD 4 mp problem

ako moze " tutorial " na xp-u :D btw. nema tog stereo mixa i sve je " ubodeno "

jebote kolko nas ima :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice