Call of Duty: Warzone

poruka: 479
|
čitano: 163.969
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Nekad da, nekad ne.
PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Ja vise od hakera mrzim RPG boyse. Ajd da sam u autu ili nas je 4, ali kad ides koristiti RPG 1 na 1 onda si stvarno papak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Nije istina.To samo moguće preko čiterske bagre na PC-u.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Ne pričaj gluposti.CS:GO je izašao i za Xbox 360 i za PS3, i to 2012 god. kad i za PC.
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Gogy7 kaže...
Ja vise od hakera mrzim RPG boyse. Ajd da sam u autu ili nas je 4, ali kad ides koristiti RPG 1 na 1 onda si stvarno papak.

 Hehe, rpg boysi su mi OK. Jest trolanje, ali me ne smeta.

Najgori su mi sniper kamperi na plunderu. 

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Dann3R kaže...
Ne pričaj gluposti.CS:GO je izašao i za Xbox 360 i za PS3, i to 2012 god. kad i za PC.

 siguran sam da je ostvario sjajnu competitive scenu kraj coda na konzolama.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
DeniZg kaže...

Ozbiljno pitanje, kako skužite tko je cheater, tko nije?

 

 Tako ako te sroka kroz smoke granatu koju si netom roknuo,i tak svaki put,vidis sve na replayu.Ako trckara,baca se okolo ko nindza kornjaca i ima sto puta vise kileva neg sto je krepo.

 

Kad sam igrao pucacine na konzoli nikako se nisam mogao naviknut.Jednom kad sam poceo sa PC ostao sam uglavnom na PCu.I da,bitna stvar uvijek bi iskljucio taj autoaim da se bolje prilagodim,medjutim prosla bi me volja i igrao opet na PCu 

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

RPG je najkorisnije oruzje za ciscenje kuca/zgrada, jer 90% ekipa kampa, njih 3-4 u jednoj sobi, jedan 2 rpga i team wiped

10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Warzone

... za ciscenje je bolji Jokr, pogotovo za snajpere po krovovima...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Koja su vam najdraza oruzja? Long, medium and short range. Ja sam nekako sa sniper i AR presao na AR i SMG. M4 i AUG. Htio bih malo probati i Shotgun ali neznam koji. Lmg mi je previse trom. Pistolje jos nisam probao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Gogy7 kaže...
Koja su vam najdraza oruzja? Long, medium and short range. Ja sam nekako sa sniper i AR presao na AR i SMG. M4 i AUG. Htio bih malo probati i Shotgun ali neznam koji. Lmg mi je previse trom. Pistolje jos nisam probao.

 Grau AR rastura

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Gogy7 kaže...
Koja su vam najdraza oruzja? Long, medium and short range. Ja sam nekako sa sniper i AR presao na AR i SMG. M4 i AUG. Htio bih malo probati i Shotgun ali neznam koji. Lmg mi je previse trom. Pistolje jos nisam probao.

 Uzivam na pocetku sa PKM ili M91 kada cijeli squad trckara negdje, pa ih se skine vrlo lako, ali to je uglavnom u prve dvije minute maks.

 

 

A za supply drop, M4 i JOKR.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 22:04 (ivanoile).
15 godina
online
Call of Duty: Warzone

ja koristim m91, prvo sam koristio m4 stalno al sam preso na lmg. kao secondary ili sniper ili neki smg ili jokr. smg mp7 volim najvise, aug sam koristio kad sam tek poceo igrat i kasnije vise ne. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Pozdrav svima,novi sa na forumu,igram warzone... dosao sam iz razloga sto ke jucer dosao mali update i od tad nema lobi-a da je pun...uvijek 60-80 igrača...vraga igrača samo eto...ugl...sve su cheateri...znaci igra se ne moze vise igrati...ne znam sta se desilo ali ja i moja 3 frenda smo odigrali danas mozda desetak partija i sve sami hakeri...znaci ubijaju kroz zidove ,ubijaju dok si na padobranu...i spectacamo ih...ma cheateri 300%...nišane kroz kamenja,kroz zidove...nije mi jasno to nikako...igra je predobra da bi se to radilo...
Ima li neko riješenje osim prijavljivanja tih igraca,jer i tako i tako ce napraviti novi acount i ponovno isto...i svi imaju neke kineske znakove u imenima...ima li ikakva pomoc ,bilo sta?
Hvala unaprijed ako netko odgovori i i ugodan dan bez idiota(cheatera)...pozdrav
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ako igras na pc ne mozes nista ,ako imas ps4 iskljuci crossplay i nece te spajat sa pc igracima. Ja evo warzone nisam upalio vec 2 tjedna niti planiram ( jer sam svaki drugi game umirao od noob-a koji ima rocket launcher) a koliko vidim od proslog tjedna je ludnica i sa cheaterima.Tko visoko leti nisko pada izgleda da ce to biti scenarij s ovom igrom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2020 13:06 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Kiki_brcic kaže...

Ima li neko riješenje osim prijavljivanja tih igraca,jer i tako i tako ce napraviti novi acount i ponovno isto...i svi imaju neke kineske znakove u imenima...ima li ikakva pomoc ,bilo sta?
Hvala unaprijed ako netko odgovori i i ugodan dan bez idiota(cheatera)...pozdrav

Možeš igati na konzoli i isključiti crossplay ili igrati na PC-u sa kontrolerom (uglavnom je matchmaking sa konzolašima). 

 

MGloc kaže...

( jer sam svaki drugi game umirao od noob-a koji ima rocket launcher) 

 Ne znam zašto vas muči taj RPG, koji je najnormalnije oružje koje postoji u svakom shooteru.

Ima hrpa drugih mehanika koje se zloupotebljavaju i koje su barem jednako iritantne.

 

Npr. Snajpanje na plunderu iz tornjića ili sa stadiona, bez želje da se igra na objective.

Kampiranje u zgradama oko svakog helipada.

BR solo je na kraju uvijek truck fest.

Truck ima hitbox kao kuća i pogazi me na 3 metra udaljenosti.

Ubijem lika u plunderu, ovaj mi pola minute kasnije parachuta na glavu i ubije me itd.

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
da, to je i meni postalo problem, solo mi je dosadan, za trio nemam ekipu, a u plunderu ubijem jednog kad odjednom njih 10 na mene plus kamperi po zgradama i u sobama. Volim plunder ali sad kad je duo, ubijes jednog, drugi pobjegne i onda dode onaj sto si ga ubio i ubije tebe.
15 godina
online
Call of Duty: Warzone

to je vrlo jednostavno za rjesit u plunderu, umjesto da respawn ide blizu mjesta gdje te neko ubio, trebaju namjestit da ide najdalje moguce od tog mjesta, tako da nema mogucnosti respawna pa da iz zraka fino sve vidis di je sta i onda ubijes onog ko je ubio tebe, glupost teska. 

 

sto se cheatera tice, stvarno sam ih poceo sve cesce susretat. tolko mi dignu tlak.

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Call of Duty: Warzone

mene zivcira sta svaku bozju vecer lagaju serveru na pc-u...

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Ja sam igrao mozda tjedan dana i cim sam poceo igrati kupio sam batlepass (19:99 €)...
I prije dan dva ping je stalno 200ms i lobby nikad nije pun...max 80-90 igraca...i kad krenemo sve sami cheateri...sad ne znam dali mi je netko zveknuo report da sam i ja cheater jer cijeli lobby su sve sami hakeri sa kineskim ili japanskim znakovima...
Pokraj sve za*ebancije napravio sam novi acount i sve je normalno,igra,lobby,ping, igrači itd...ne znam kako riješiti,ne želim ponovno nabijati rang,izgubiti puške,skinove,perkove i naravno batlle pass...je li itko imao nesto slicno...ner da me je netko reportovao kao cheatera najvjerovatnije bi dobio ban...
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Jedna odlična partija i "FotoFiniš" gdje su svi kilovi u zadnji par minutica :)

 

 


Ako je netko zainteresiran za igranje neka se javi uvijek fali jedan :) 

 

UŽIVAJTE U kratkoj snimci :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Warzone
Ja se nadam da će u budućim updateima maknuti onaj nepotrebni video i animacije prije početka partije i da će pre-lobby trajati kraće. Zbog čega smo prisiljeni gledati jedan te isti video i animaciju prije svake partije? Čisto gubljenje vremena u jednoj battle royale igri. Kad pogineš u Fortnite-u ili Apexu, u sljedećoj partiji si za manje od jedne minute i već igraš. Ovdje prvo čekaš da ti pronađe partiju, pa onda pre-lobby traje minutu i onda videa i animacije iz aviona. Potpuno nepotrebno.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
antimadridista kaže...
Ja se nadam da će u budućim updateima maknuti onaj nepotrebni video i animacije prije početka partije i da će pre-lobby trajati kraće. Zbog čega smo prisiljeni gledati jedan te isti video i animaciju prije svake partije? Čisto gubljenje vremena u jednoj battle royale igri. Kad pogineš u Fortnite-u ili Apexu, u sljedećoj partiji si za manje od jedne minute i već igraš. Ovdje prvo čekaš da ti pronađe partiju, pa onda pre-lobby traje minutu i onda videa i animacije iz aviona. Potpuno nepotrebno.

 Animacije u avionu su učitavanje mape. Koje u biti traje dosta kratko.

Onaj lobby za napucavanje je dobar za zagrijavanje i dizanje levela na oružju.

PSN - DeniZg80
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Warzone

... fascinantna je kolicina mogucih "problema i problemcica" koje pojedinci mogu izdvojit iz pojedinog sadrzaja... pa se pitam pod kakvim to staklenim zvonom zive i u kakvim savrsenim uvjetima da te neke nebitnosti uopce primjete...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Tallahassee kaže...

... fascinantna je kolicina mogucih "problema i problemcica" koje pojedinci mogu izdvojit iz pojedinog sadrzaja... pa se pitam pod kakvim to staklenim zvonom zive i u kakvim savrsenim uvjetima da te neke nebitnosti uopce primjete...

 Izgleda COVID sindrom 

10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Warzone

... popusil si ga? covid... im so sorry...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Tallahassee kaže...

... popusil si ga? covid... im so sorry...

 Ma ne ja,neg kad traze dlak u jajetu. Sad svi size zbog tog pa reko 

13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ima netko da igra redovito, a fali im jedan? Nikako da skupim normalan broj ljudi, a ovi random squadovi su tesko s*anje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Igram ja al vecina nece samnom 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Igram ja svaku noic Aikus #21950

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice