Borderlands 3

poruka: 52
|
čitano: 13.757
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Borderlands 3

Prvi trailer za novi Borderlands 

 

 

Punu najavu igre očekujemo sutra u 19 sati po našem vremenu. Prijašnji indikatori upućivali su na to da će Borderlands 3 biti igra koja će se odvijati na više različitih planeta.

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Borderlands 3

Nije battle Royale lol.

 

https://www.twitch.tv/gearboxofficial

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Borderlands 3

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Borderlands 3

Ja te borderlandse nikad nisam igrao, nekako su mi uvijek promakli, al sad me ovaj trailer baš oduševio. 

 

jel to glavna ideja kao neki looter-shooter rpg, ili je dosta i naglasak na priču? 

 

u svakom slučaju sad kad sam vidio da Borderlands GOTY izlazi za tjedan dana mislim da ću uletit u to i malo isprobati

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Borderlands 3
Cansee kaže...

Ja te borderlandse nikad nisam igrao, nekako su mi uvijek promakli, al sad me ovaj trailer baš oduševio. 

 

jel to glavna ideja kao neki looter-shooter rpg, ili je dosta i naglasak na priču? 

 

u svakom slučaju sad kad sam vidio da Borderlands GOTY izlazi za tjedan dana mislim da ću uletit u to i malo isprobati

 

Ma igra ti je totano super jer je priča i zajebancija u igri vrh - makar iskreno meni jedinica ima 10x bolju priču i ambijent 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 9:59 (VooDooZg).
9 godina
offline
Re: Borderlands 3
VooDooZg kaže...
Cansee kaže...

Ja te borderlandse nikad nisam igrao, nekako su mi uvijek promakli, al sad me ovaj trailer baš oduševio. 

 

jel to glavna ideja kao neki looter-shooter rpg, ili je dosta i naglasak na priču? 

 

u svakom slučaju sad kad sam vidio da Borderlands GOTY izlazi za tjedan dana mislim da ću uletit u to i malo isprobati

 

Ma igra ti je totano super jer je priča i zajebancija u igri vrh - makar iskreno meni jedinica ima 10x bolju priču i ambijent 

 

vrhunski, baš mi je drago da izbacuju kao taj goty, vidio sam u traileru da piše ultra hidh definition, tako da će i grafa bit super 

6 godina
protjeran
offline
Borderlands 3

Odigrao sam jedinicu dvaput, sa svim DLCovima, B2 mi je bio užasno dosadan pa ga nisam dovršio. A Telltaleov Tales from the Borderlands je njihova najbolja igra uz prvi Walking Dead.

 
2 4 hvala 1
5 godina
offline
Borderlands 3

Pozdrav dečki,

 

Kao i kolegi 2 mi je bila dosadna dok sam i ja 1. prošao 2-3 puta sa svim DLC-evima. Veselim se 3 ali oprezno.

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Borderlands 3

Meh,neveselim se uopce.
Svaki BD dosad mi je imo onaj glupi MMO feel a igra je SP.

Praznjikavo dosta,sa hrpom glupih MMO questova (fetch ili kill x)

 

ebli ih više ti looter shooteri koji se svedu na bulletsponganje žešće

14 godina
offline
Borderlands 3

Za sve vlasnike Borderlandsa 1 na steamu će remastirani Borderlands GOTY biti besplatan (dobivaju se svi DLC iako imaš samo core borderlands 1). Borderlands 2 i Boredrlands TPS dobivaju free High resolution texture pack.

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Borderlands 3
Paolo Maldini kaže...

Odigrao sam jedinicu dvaput, sa svim DLCovima, B2 mi je bio užasno dosadan pa ga nisam dovršio. A Telltaleov Tales from the Borderlands je njihova najbolja igra uz prvi Walking Dead.

 Takav je i moj dojam za solo, ali kad sam probao co-op s prijateljima igra mi je postala jedna od najdražih  igara koje sam igrao.

 

I'm very large!
12 godina
online
Re: Borderlands 3
Ja sam odigrao samo drugi dio jer sam ga uhvatio negdje na nekakvoj akciji i bio mi je zabavan za odigrati. A kako je već rečeno čuo sam da je daleko zabavnije u co-op.
Pre sequel sam započeo i odustao, nije mi sjeo, možda jer sam ga išao igrati čim sam prešao drugi dio, ne znam.
Baš ću morati ovih dana i prvi dio probati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Borderlands 3

Znači pomaknuli su datum izlaska na ožujak/travanj 2020.  

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Borderlands 3
Rhox kaže...

Znači pomaknuli su datum izlaska na ožujak/travanj 2020.  

 Da, kažu da će igra prvo u Early Access onda final. Valjda nekih 6 mjeseci tog early accessa

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 13:38 (Srce Isusovo).
12 godina
offline
Borderlands 3

Koliko ja znam igra če prvo izač na Epic game store-u, a 6 mj nakon toga na steam-u.

 

Ali gle ovo:

Službeno predstavljanje gameplaya!!!!!!!!!!!!

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Borderlands 3
Rocinante2112 kaže...

Meh,neveselim se uopce.
Svaki BD dosad mi je imo onaj glupi MMO feel a igra je SP.

Praznjikavo dosta,sa hrpom glupih MMO questova (fetch ili kill x)

 

ebli ih više ti looter shooteri koji se svedu na bulletsponganje žešće

Vidim da se sa kolegom uglavnom ne slažete, a ja u 90% vremena se sa njim ne slažem, no ovdje ima istine.

Moj osjećaj igranja Borderlandsa je sličan - nema fiksiranog loota, 99% onoga što dropa ide odmah kao vendor trash, u single player RPG igrama to ne bi tako trebalo biti.

 

Borderland, sa druge strane, nije single player, već neki "cooperative multiplayer", ali realno može se prelazit ko single player i tako bi, kao što je uglavnom i igram, na tu igru trebalo gledat.

 

Zašto je meni recimo Fallout 1, 2 bio izvrstan? Tražio sam weapon koji mi je trebao... imao sam svoje preference, ali sniper rifle ili gauss rifle je uvijek bio standard (ugl sam igrao snipera). U Borderlandsu bacim milion sniper puški dok ne dobijem neku iole solidnu... i onda se zna desit slijedećih 5-7 player levela da ju nemam čime mijenjat jer pada smeće.

Shield je još gori... ako je iznos shielda velik, recharg je shit i slično...

 

Kad se upetlja dmg type, resistance i slično... još gore!

 

To bih očekivao od MMO igara, ne single player.

 

 

Bulletsponge je iz tog razloga (shield itd) jako izražen, malo se sakriješ, shield se (na)puni, sve ide dalje... Neprijatelji se spawnaju brzinom munje, promjena mape resetira sve, grinda ima, što je tragično, ako ništa jer nekoliko puta prolaziš istim mapama i iznova čistiš ista područja.

 

Priča je bila "Ok", ništa revolucionarno, pogotovo Borderlands 2 koji je dosadnjikav, jedinicu sam više igrao, klase, skilovi, oružja, sve je nekako bilo "bolje" iako je relativno isto.

 

Kako mi izgleda trailer? Pa ako se hvale sa milion oružja... bit će to grde kombinacije random sranja i grinda... ne sviđa mi se to osobno. Prethodni naslovi bili su prepuni fetch questova, repetitivnih sr*nja itd... vidjet ćemo, ali ne volim to i skužio sam da sve više sličnih naslova odigram do trećinu/pola i nikad ne dovršim jer naprosto postane zamorno.

 

Nadam se više od Borderlands 3, ali iskreno ne očekujem... očekujem upravo što je Rocinante rekao a to je MMO grindy feeling, puno randoma, puno fetch questova, malo priče između koja može biti i dobra, ali morala bi biti genijalna da mogu ovo probavit.

 

Razlike zimeđu klasa su premale, sve se i dalje svodi na "preživi dovoljno dugo da ubiješ sve na ekranu". Stealth naprosto ne postoji, pa je i sniper nekako loše ispao na kraju... prvi metak uvijek nekoga, svi znaju gdje si i kreću trčat... ovisno o brzini pucanja večinu potamaniš u trku, ali ja ih jedva headhotam iz daljine, dok oni rafalnom paljbum u trku nemaju problema pogađati me... Boss fightovi su još gori, maltene nema razlike u taktici warriora i bilo koje druge klase sniper nikako ne dolazi do izražaja i ideja je preživjet rafal, sakrit se dovoljno da sse napuni shield, i izbacit burst prije slijedećeg skrivanja... sniperu, arrioru, psychicu i svima ostalima identično... samo koristeći različito oružje, ali svede se na isto.

 

 

5 godina
offline
Borderlands 3

Eto je u EA (early access). Igraju na twitchu. Jedino sto mogu napisati je da hvala Bogu sto nisam preorderao i platio. Ne vrijedi tih para i cekati cemo snizenje... Bar sto se mene osobno tice.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Borderlands 3

Vuce 25mb po sec 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Borderlands 3

He he ja skidam jogurt verziju i skinul sam preko pola igre samo ja imam heb. 13 megabita vezu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Borderlands 3

Dobro radi , nije bas zahtjevna igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Borderlands 3
Streetpunk kaže...

He he ja skidam jogurt verziju i skinul sam preko pola igre samo ja imam heb. 13 megabita vezu.

 Ne znam odakle skidas, ali ne moras se zuriti. Denuvo je gore

12 godina
offline
Borderlands 3

jogurt je spreman za kušanje

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Borderlands 3
GrimReaperKC kaže...

jogurt je spreman za kušanje

 vjerojatno je v1.0 u pitanjuu a znamo da je igra startala neoptimizirano, za sad mi je 75% ali oprobat cu sutra poslje posla ako stignem

12 godina
offline
Borderlands 3

nigdi nisam nasao koja verzija, moguce da je 1.0 al se nadam da nije ipak.. 46 dana je proslo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Borderlands 3
GrimReaperKC kaže...

nigdi nisam nasao koja verzija, moguce da je 1.0 al se nadam da nije ipak.. 46 dana je proslo 

 u fitgirl je update 3 24.oct a valjda je i u codexa

12 godina
offline
Re: Borderlands 3

denuvo gori.
Što se nemaknu više od tog smeca i DRM-a in general...PA Outer Worlds zabunom nije izdan s DRMom i igra se dobro prodaje...Witcher 3 izdan bez ikakvog DRM-a zarada na svim platformama di se prodaje odlična...
Za prodaju samo trebas dobar proizvod,čemu trosit sulude pare u DMR koji ce ovak i onak rusi il kinezi satrat ko od šale? Bolje tih 20-30 milja za razvoj DRM-a bubnut u igru da bude bolja -.-

9 godina
neaktivan
offline
Re: Borderlands 3
Rocinante2112 kaže...

denuvo gori.
Što se nemaknu više od tog smeca i DRM-a in general...PA Outer Worlds zabunom nije izdan s DRMom i igra se dobro prodaje...Witcher 3 izdan bez ikakvog DRM-a zarada na svim platformama di se prodaje odlična...
Za prodaju samo trebas dobar proizvod,čemu trosit sulude pare u DMR koji ce ovak i onak rusi il kinezi satrat ko od šale? Bolje tih 20-30 milja za razvoj DRM-a bubnut u igru da bude bolja -.-

 ionako cijene nisu skupe za zapad, ja mislim da je vecina crackwatcha rusija, balkan i ove siromasnije ta nece svabo piratizirati niti smije a zna se ko se smatra "trzistem"

12 godina
offline
Re: Borderlands 3
hanteed kaže...
Rocinante2112 kaže...

denuvo gori.
Što se nemaknu više od tog smeca i DRM-a in general...PA Outer Worlds zabunom nije izdan s DRMom i igra se dobro prodaje...Witcher 3 izdan bez ikakvog DRM-a zarada na svim platformama di se prodaje odlična...
Za prodaju samo trebas dobar proizvod,čemu trosit sulude pare u DMR koji ce ovak i onak rusi il kinezi satrat ko od šale? Bolje tih 20-30 milja za razvoj DRM-a bubnut u igru da bude bolja -.-

 ionako cijene nisu skupe za zapad, ja mislim da je vecina crackwatcha rusija, balkan i ove siromasnije ta nece svabo piratizirati niti smije a zna se ko se smatra "trzistem"

 pa to i kazem,piratstvo je neznatno u cijeloj industriji. Da nema piratstva ja neke igre nikad nebi kupio...

11 godina
protjeran
offline
Borderlands 3

Danas skoro pa nema više demo i free triala u AAA igrama. Jedini način da probaš je piratstvo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Borderlands 3

Možete si skinuti patch od nosteam-a , on vam odključava sve postavke od grafike...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice