.bin file

poruka: 29
|
čitano: 31.119
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

Imam neku igricu kojoj je zavrsetak .bin.Ne znam na koji nacin otvoriti taj file...Igra ima 500 mb,tražio sam nešto po netu al nisam shvatio,pa ako mi možete pomoći bilo bi super!Jel se to može s Ashampoo burninig studio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
.bin file

mozes otvoriti sa winrarom, mountati sa daemon tools/alcohol 120%(ili nekim drugim) kao virtual cd ili sprziti na cd/dvd i onda instalirati

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file
Aki kaže...

mozes otvoriti sa winrarom, mountati sa daemon tools/alcohol 120%(ili nekim drugim) kao virtual cd ili sprziti na cd/dvd i onda instalirati

 Sad znam koliko sam i znao(dakle,ništa ne znam).Prvo objasni kako mountati kao virtual cd i sve što je potrebno da igram tu igru!
16 godina
neaktivan
offline
.bin file

Sprži na CD kao image.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2009 13:17 (macak).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file
big_guy kaže...
Aki kaže...

mozes otvoriti sa winrarom, mountati sa daemon tools/alcohol 120%(ili nekim drugim) kao virtual cd ili sprziti na cd/dvd i onda instalirati

 Sad znam koliko sam i znao(dakle,ništa ne znam).Prvo objasni kako mountati kao virtual cd i sve što je potrebno da igram tu igru!
 E ovako. Kao prvo skini Alcohol120%
Drugo - pokreni alcohol i mountaj taj file na virtualni dvd uređaj
Pokreni instalaciju normalno s tog uređaja


1. 1.
2. 2.
Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2009 13:17 (Red Devil).
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file
Red Devil kaže...
big_guy kaže...
Aki kaže...

mozes otvoriti sa winrarom, mountati sa daemon tools/alcohol 120%(ili nekim drugim) kao virtual cd ili sprziti na cd/dvd i onda instalirati

 Sad znam koliko sam i znao(dakle,ništa ne znam).Prvo objasni kako mountati kao virtual cd i sve što je potrebno da igram tu igru!
 E ovako. Kao prvo skini Alcohol120%
Drugo - pokreni alcohol i mountaj taj file na virtualni dvd uređaj
Pokreni instalaciju normalno s tog uređaja


 Aj malo povećaj sliku,ne vidi se najbolje!
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

Koji je postupak lakši i brži-od mačka ili od red devila?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
.bin file

Pa ako već koristiš Ashampoo, vjerojatno i u njemu ima opcija 'burn to image', a mislim da je to najbrze.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file
big_guy kaže...
Red Devil kaže...
big_guy kaže...
Aki kaže...

mozes otvoriti sa winrarom, mountati sa daemon tools/alcohol 120%(ili nekim drugim) kao virtual cd ili sprziti na cd/dvd i onda instalirati

 Sad znam koliko sam i znao(dakle,ništa ne znam).Prvo objasni kako mountati kao virtual cd i sve što je potrebno da igram tu igru!
 E ovako. Kao prvo skini Alcohol120%
Drugo - pokreni alcohol i mountaj taj file na virtualni dvd uređaj
Pokreni instalaciju normalno s tog uređaja


 Aj malo povećaj sliku,ne vidi se najbolje!
 Prvo klikneš desni klik > pa browsaš gdje je taj file, onda ga dvoklikneš
Drugo > desni klik na taj file u alcoholu > dodaj na uređaj > izabereš uređaj
Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

Što od ovoga trebam odabrati?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

Ta igra ti je na hardu ili cd/dvd-u?

Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
.bin file

Ovo prvo, burn from image.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file
Red Devil kaže...

Ta igra ti je na hardu ili cd/dvd-u?

 Na hardu.
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

E da,a jel za .iso file isti postupak kao iza .bin?I kad to napravim s Ashampoom za taj .bin file koji je slijedeći korak?

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2009 14:13 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

evo moj način preko daemon-a

desni klik na ikonicu daemona<virtual cd/dvd rom<device 0....<mount image<pronađi fajl i odaberi ga dalje češ znat....

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file
big_guy kaže...

Što od ovoga trebam odabrati?

 

 Trebaš odabrati prvu opciju, postupak je isti za sve vrste image fajlova (.bin, .cue, .iso...)
(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

Što znači ova poruka i kako ju riješiti da igram igricu?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

Kad igu dobijem ovako,kako da ju instaliram,preko daemon toola i kako(jel svaki zasebni .rar file trebam extractati i onda svaki stvoriti virtualni cd/dvd drive)Pliz pomognite!

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2009 15:15 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file

ne nego extractaj prvi rar. file i od svih tih ostalih češ dobit iso.file kada to dobiješ javi se

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file
nicash kaže...

ne nego extractaj prvi rar. file i od svih tih ostalih češ dobit iso.file kada to dobiješ javi se

 Nije još download gotov,da extractam samo prvi rar file ili sve rar fileove koji su u mapi?
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

čekaj da se skine pa onda samo extractaj prvi koji si dobio rar. file

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
.bin file

pa ako download nije gotov niti nemožeš pokrenut instalaciju ili .iso. Kada završi download extract iz rar file negdje na disk i to je to. Svejedno iz kojeg

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file
doktor1 kaže...

pa ako download nije gotov niti nemožeš pokrenut instalaciju ili .iso. Kada završi download extract iz rar file negdje na disk i to je to. Svejedno iz kojeg

 Znači samo iz prvog i onda samo monuntam i pokrenem instalaciju?A šta s onim r30,r32 itd fileovima?
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2009 15:53 (big_guy).
16 godina
offline
.bin file

To je tako. Samo prebaci iz prvog rar-a i montiraj. To je to..

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .bin file
big_guy kaže...
doktor1 kaže...

pa ako download nije gotov niti nemožeš pokrenut instalaciju ili .iso. Kada završi download extract iz rar file negdje na disk i to je to. Svejedno iz kojeg

 Znači samo iz prvog i onda samo monuntam i pokrenem instalaciju?A šta s onim r30,r32 itd fileovima?
 ništa oni če samo pomoć kod extractanja
Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
.bin file

Imam istu takvu igru, to je Prince of Persia: The two Thrones

Samo označi sve .rar arhive i ljevi klik pa extract here i na kraju ćeš dobit image file koji mountiraš sa daemon toolsom, power iso-m ili programom koji već koristiš.

Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

Kako ovo mountati sa daemon tools-om,mounto sam s DISC IMAGE ali ne znam kako sad kad me traži cd2.POMOĆ HITNA!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

Riješio sam problem,nisam stavio da prikazuje sve fileove(**)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
.bin file

Gdje se nalazi savegame od UNDERGROUNDA 2 jel u my documents ga ne vidim?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice