Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.413
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
santel kaže...
Pozdrav.Bf5 je definitivno najbolja igračina kako po igranju tako i po grafici.Igram je od samog izlaska .tj od samog početka.Koliko je to godina neznam.I prezadovoljan.Ali...Od prije 10 dana od kada je izašao novi patch je totalno razočaranje.Servera u europi nula.Nema se gdje igrati i da hočeš. I druga stvar svakim danom je sve više chitera ili hakova.Tako da je više ne igriva.Od neki dan sam krenu igrati bf1 i super je i bolja po serverima i chiterima od bf5.

 

jande5217 kaže...

To je to od BF5, servera Europskih nema... Deinstalacija slijedi... 

 Ja sam nekoliko dana za redom igrao, u večernjim satim u nekoliko sekundi mi je pronašlo koji god sam mod probao igrati.

U koje ste vrijeme vi probali?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

probao u par navrata, popodne i navecer... ali vise se ne patim, deinstalirana je..

15 godina
offline
Re: Battlefield V
jande5217 kaže...

probao u par navrata, popodne i navecer... ali vise se ne patim, deinstalirana je..

 resetiraj filtere jer meni nalazi dosta servera kad god probam, ljudi se stalno žale na to, a onda imaju krivo podešene filtere.

 

Jedini serveri koji pate su middle east, europa uvijek ima najviše

9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Svaku večer igram oko 22:00h i bilo je servera za eu.Ali postepeno su se serveri smanjivali i gubili.Tako da je to sa njihove strane namjerno i planski rađeno.Ako žele da iz gase skroz ili slično neka fino ljudima vrate lovu.
12 godina
offline
Battlefield V

u filterima nariktaj.

ja nalazim beu problema. ima sada odlicnih servera bez kill cam, 200% damages,itd... i filtrirane mape

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Aj probam i to .Hvala
13 godina
offline
Battlefield V

Jel vam mozda igra pobrkala sama od sebe postavke?

Meni kao da prvi puta pokrecem igru nista nisam dirao :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Jel vam mozda igra pobrkala sama od sebe postavke?

Meni kao da prvi puta pokrecem igru nista nisam dirao :S

 Meni nista.za sada sve ok (meni je to cudno :-) )

12 godina
offline
Battlefield V

Firearms Expert Reacts To Battlefield 5’s Guns

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

33 igraca 🤣

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 21:38 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Pozz... 

 

vidio da na originu ima definitive edition za 25e, dali se isplati uzimat V ili ne? igro sam 4 i 1. Dali ima puno cheatera ili kako to sad tu funkcionira?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
bongy kaže...

Pozz... 

 

vidio da na originu ima definitive edition za 25e, dali se isplati uzimat V ili ne? igro sam 4 i 1. Dali ima puno cheatera ili kako to sad tu funkcionira?

 Sto se tice citera imas na svakoj 2/3 rundi koliko ja igram.

 

Meni se isplati jer samo to igram, za druge ne znam :D

15 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
bongy kaže...

Pozz... 

 

vidio da na originu ima definitive edition za 25e, dali se isplati uzimat V ili ne? igro sam 4 i 1. Dali ima puno cheatera ili kako to sad tu funkcionira?

 Sto se tice citera imas na svakoj 2/3 rundi koliko ja igram.

 

Meni se isplati jer samo to igram, za druge ne znam :D

 pa normalno da je cheater u svakoj kojoj igraš kad računaš sebe haha

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
psihoroba kaže...
bongy kaže...

Pozz... 

 

vidio da na originu ima definitive edition za 25e, dali se isplati uzimat V ili ne? igro sam 4 i 1. Dali ima puno cheatera ili kako to sad tu funkcionira?

 Sto se tice citera imas na svakoj 2/3 rundi koliko ja igram.

 

Meni se isplati jer samo to igram, za druge ne znam :D

 pa normalno da je cheater u svakoj kojoj igraš kad računaš sebe haha

 Ima i toga 🤣

3 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

33 igrača = jedan je spectator. dakle 32 + 1. sve štima

3 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
bongy kaže...

Pozz... 

 

vidio da na originu ima definitive edition za 25e, dali se isplati uzimat V ili ne? igro sam 4 i 1. Dali ima puno cheatera ili kako to sad tu funkcionira?

 

Moje iskustvo je da na otrpilike na četvrtini ima cheatera. brzo ih ekipa skuži i onda imaš odljev igrača na druge servere (naravno uz psovke).

Od kako su počeli raditi na BF 6 uopće ne krpaju igaru i imaš sve više cheatera.

 

Ako si već igrao 4 i 1 onda uzmi da se navikneš na nove stvari. Pretpostavljam da će svaki idući BF će biti nadogradnja na ove postavke.

meni ja najteže bilo naviknuti se na igrače kako su mali i ne vide se dobro. Vojnici se dobro uklapaju u okolinu i teško mi ih je razaznati.

 

3 godine
neaktivan
offline
Battlefield V

da još nadodam BF 5 je najviše timski. dakle ako imaš dobar tim možeš daleko dogurati. i ovdje možeš solo ići brijati po mapi kao na BF 1, ali te brzo neko skine.

Navečer ti se spajajuju bolji igrači i puno ti je teže igrati.

 

moj nick ovdje i u igrici je isti. ko me vidi gore neka se joina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
lumen_1976 kaže...

33 igrača = jedan je spectator. dakle 32 + 1. sve štima

 Decko je igrao, a ne spectato ... pricam o ovom zadnjem 😁

13 godina
offline
Battlefield V

Malo kerenja 😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Battlefield V

Začuđuje me koliko ova igra ima još uvijek bugova. Lik se sam podiže sa poda kada idem leći (nije valjda da se to "igra" na realizam, pa onda zapinje i podiže se, ako je nekakva prepreka ili neravnina?) i dosta ima grešaka u prikazu. Najčešće se ne prikazuju ispravno strojnice na vozilima ili one statičke i to njihov ciljnik kada se približi. Pa onda sam primjetio da na nekim mapama se teren i zidovi ne prikazuju oštro, nego zamuljano. Bezveze...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Battlefield V

Ovaj tip vjerojatno vara, ali ni to im nije pomoglo. Na trenutke je visok ping bio izražen i meni inače nema partije da mi se ne prikazuje ona polukružna strelica. Svaki put je prisutno. To je valjda problem nepouzdanog 4G interneta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Battlefield V
Izzy kaže...

Začuđuje me koliko ova igra ima još uvijek bugova. Lik se sam podiže sa poda kada idem leći (nije valjda da se to "igra" na realizam, pa onda zapinje i podiže se, ako je nekakva prepreka ili neravnina?) i dosta ima grešaka u prikazu. Najčešće se ne prikazuju ispravno strojnice na vozilima ili one statičke i to njihov ciljnik kada se približi. Pa onda sam primjetio da na nekim mapama se teren i zidovi ne prikazuju oštro, nego zamuljano. Bezveze...

 

Ma igra ima neki čudan FXAA koji sve učini mutnim i zrnatim. Battlefield 1 mi je imao puno bolji grafički prikaz jer je sve bilo oštrije i jasnije, pa mi je petica kao nekakav downgrade...

I want to believe
9 godina
offline
Battlefield V

dali igra neko na xbox one,da odigramo koju partiju zajedno

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

https://gaming.amazon.com/loot/battlefieldv free na prime gamingu pa ako netko ima pretplatu da ne zaboravi uzet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Vozdra raja, igrao bih s nekim ovoga u squadu pa ko želi - moj origin je: bannedotf2

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Igra se doslovno može kupiti za 1 euro s svim mogucim porezima...

Ja sam je igrao samo u beti i sada kada sam vidio ovo reko idem uzet... 1 euro je nista a mozda me zabavi koji sat :)

Naravno ako nemate ili ne zelite placati razne game passove...

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 6:48 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Kakva je situacija s cheaterima iz Kine trenutno? Radi njih sam se, prije pola godine, vratio na BF1 i dedicated servere.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

problem. pokrenem igru i nista se ne dešava. zatim idem u origin i tamo stisnem battlefild i nemogu stisnuti play. resetriram origin i nista ili mi izbaci poruku da moram kupiti igru!?

kada resetiram komp mozda mogu pokrenuti igru

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice