Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.849
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

 Ako je to istina onda znači da novi BF opet nije u modernom settingu,jer nema smisla da izdaju dva 'ista' BFa s istim settingom.

 

Po tome bi novi BF bio u vietnamu ili neka budućnost..

 

Slazem se s tobom da i nema to previse smisla no EA radi svasta kaj nema smisla pa nebi me ovo cudilo a i da izade kojim cudom remaster ljetos/ na jesen taman do novog BF budu ljudi zadovoljili nostalgiju.

 

Ali dok pogledas pa oni nist nemaju osim online casina zvanog FIFA sve ostalo im je smece, tako da nebi me cudilo da probaju malo useceriti nostalgiju.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 11:10 (dad0r).
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

 

 nebi me ovo cudilo a i da izade kojim cudom remaster ljetos/ na jesen taman do novog BF budu ljudi zadovoljili nostalgiju.

 To bi bilo jebeno,s obzirom da nema 'ništa' za igrati.

Možda nešto o svemu kažu sad u četvrtak na eaplayu.

سمندری ڈاکو
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Kupio sam na Steamu BF:H za 10€ sa svim DLC-ovima. Malo sam igrao, djeluje super zabavno. Ima M-16!!!

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Kupio sam na Steamu BF:H za 10€ sa svim DLC-ovima. Malo sam igrao, djeluje super zabavno. Ima M-16!!!

 Jel ima ljudi na toj igri?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Trenuntno stanje u EU:

Igrao sam na ovo serveru sa DLC-ovima. Nije baš sjajno, ali navodno kako je igra izašla na Steamu ima stalno servera za igrat, što je sasvim dovoljno.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Trenuntno stanje u EU:

Igrao sam na ovo serveru sa DLC-ovima. Nije baš sjajno, ali navodno kako je igra izašla na Steamu ima stalno servera za igrat, što je sasvim dovoljno.

 

Community serveri? Nice.

 

Moram ti reci da u zadnje vrijeme igram BF1 na community serverima i da je to totalno drugacija igra nego na # DICE severima.

Imam 2-3 favorita di igra ekipa koja zna i zeli igrati kako je i zamisljeno. Nisam pojma imao kako se dobro moze odigrat sa behemothom a da nije samo gimmick koji traje 2min.

Doduse samo CQ jer za druge modove problematicna je mehanika same igre(gas, grenade, grenade, mortar, gas, mortar, mortar, gas, gas, gas, )

Eh da su napravili taj RSP kako spada...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 21:44 (mrfloyd).
13 godina
offline
Battlefield V

šts onda jel novi beef bf6 i b3 remaster, il samo remaster ili je to sve bf9?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V

Koliko sam uspio shvatiti ove godine BF3 remaster, a sljedeće BF6.

 

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Battlefield V

Da, najčešće se priča da ove godine ide BF3, a slijedeće BF6.

Tako kaže onaj lik s početka stranice, koji je obrisao video! Ovo može značiti dvije stvari - točno je rekao i EA je povukao konce da video nestane. Ili, lik je skužio da je dobio/rekao krive informacije i maknuo je video.

 

I jedna stvar zbog koje sumnjam u ono što govori - pogledao sam njegove videje od prošlih godina (kad je pogodio za WW2 Battlefield), rekao je da se istovremeno rade BF V i BFBC 3.

Sad odjednom više ne postoji Bad Company, nego je to običan BF3?

 

(Ne mogu potražiti video, na poslu sam, nek netko stavi ako zna o čemu pišem)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Battlefield V

jbte koliko je godina prošlo već kad se radi remaster bf3...

bf3 je kupljen retail u ducanu,samo mi je vezan za origin i email koji ne rabim vec 6 godina...

uhvati nostalgija

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ovaj tjedan je onaj ea play, možda onda objave kakve informacije
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Ovaj tjedan je onaj ea play, možda onda objave kakve informacije

 Do sad nikad nisu najavili novi BF više od 7-8 mjeseci prije izlaska.

 

Ali , ako je istina da BF3 izlazi ove godine, možda čujemo nešto.

Ili ako su potpuno promijenili način prezentacije, možda čujemo nešto i o BF6...

 

Jedno veliko možda :D

 

I ja se nadam da budemo čuli nešto

 

Još 3 dana i 13 sati:

https://www.ea.com/ea-play-live

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Džek peder o remasteru
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

bf3 remaster?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Džek peder o remasteru

 

On je smrad. 

U biti svi ti jubituberi su smradovi.

Maltene rade igru po njihovim instrukcijama, blah....

15 godina
offline
Battlefield V

Ma sljedeči bf križarski ratovi. Obavezno na koplja optiku red dot plus žene ili transrodni križari da ne vrijeđaju osječajćiće. Pišam im se u čašu gdje drže zubalo, yu tuberima, dajsu i ea zajedno.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 22:14 (dery).
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Volume kaže...
Džek peder o remasteru

 

On je smrad. 

U biti svi ti jubituberi su smradovi.

Maltene rade igru po njihovim instrukcijama, blah....

 Snazno sumnjam. Cijeli EAov "Gamechangers" program je bio samo kampanja za reklamiranje igrica. Oni pricaju sto kazu EAu da stavi, EA stavi sto god im je originalno bilo u planu.

A van toga, BF1 i BFV su govna od igara naspram starijih.

Zalosno je sto je BFV na pocetku izgledao kao dobra igra :(

15 godina
offline
Battlefield V

Štošta fali igri, a najviše dobar anticheat. Đabe u BF V otežavanje spotanja i bolje kamuflaže jer time su pomogli wallhackerima. U BF 1 i BF 4 se varalice ne primjete toliko jer je tamo sustav spotanja puno lakši pa samim time teže je procjeniti tko te je vidio kroz zid. A tko na radaru. No s te strane barem i mi pošteni imamo način da vidimo nekog iza zida. 

 

Meni se nikad nije sviđala ideja da za mene neki program ravna pucanje, ili se lijepi za metu. I takve điđe miđe. Nema do osjećaja kad ti pošteno priđeš s leđa trojici-petorici i lijepo ih počistiš. Ili priđeš tenku s guza i zalijepiš c4/dinamit i kaboom. 

 

Koji god BF najavili ako ne porade na zaštiti od varalica zaobilazim ga. BF igram od BF3, igrao sam i BF4, BF1 i BFV. No eto prebacio se na COD samo zato jer su se potrudili da čiste aktivnije od varalica. Isitna nađe se i tu ponekad bisera. No barem mi taj biser neće u idućoj rundi sjediti jer će me spojiti sa drugim igračima. A njega sa ostalim "skillerima"

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 15:33 (Hummer).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Hummer kaže...

Štošta fali igri, a najviše dobar anticheat. Đabe u BF V otežavanje spotanja i bolje kamuflaže jer time su pomogli wallhackerima. U BF 1 i BF 4 se varalice ne primjete toliko jer je tamo sustav spotanja puno lakši pa samim time teže je procjeniti tko te je vidio kroz zid. A tko na radaru. No s te strane barem i mi pošteni imamo način da vidimo nekog iza zida. 

 

Meni se nikad nije sviđala ideja da za mene neki program ravna pucanje, ili se lijepi za metu. I takve điđe miđe. Nema do osjećaja kad ti pošteno priđeš s leđa trojici-petorici i lijepo ih počistiš. Ili priđeš tenku s guza i zalijepiš c4/dinamit i kaboom. 

 

Koji god BF najavili ako ne porade na zaštiti od varalica zaobilazim ga. BF igram od BF3, igrao sam i BF4, BF1 i BFV. No eto prebacio se na COD samo zato jer su se potrudili da čiste aktivnije od varalica. Isitna nađe se i tu ponekad bisera. No barem mi taj biser neće u idućoj rundi sjediti jer će me spojiti sa drugim igračima. A njega sa ostalim "skillerima"

 

Teško će se cheating iskorijeniti iz gaminga, pa tako i iz Battlefielda. Ako očekuješ da u nekom BF-u ne bude cheatera, mislim da ćeš se načekati. Sve dok ne bude svojevrsnog ukidanja anonimnosti, makar to bilo i vezanje broja mobitela za account (kao u COD-u), i dok cheaterima ne bude prijetila neka znatnija šteta od baniranog accounta varanja će biti.

 

S druge strane, stanje na serverima danas je smiješno, povežeš nekoliko killova zaredom, nekog ubiješ u nekom kutu kad misli da ga ne vidiš i gotovo, pol servera viče "cheater, cheater". Ljudi se ne znaju kretati po mapi, ali čim ga ubiješ "nice wallhack", "nice aimbot". Lik je level 300+ i igra samo s tenkom, ima 50-0 i nitko mu ne može ništa, a ekipa jadnika koja ne zna spojiti dva killa urla da je cheater. Spreman sam tvrditi da 90 posto onoga što whineri na serveru nazovu cheatom uopće nije cheat nego netko zna igrati. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...


A van toga, BF1 i BFV su govna od igara naspram starijih.

 

Sorry, ali BF1 je odlična igra. To što mnogima starijim igračima nije legao je drugi par rukava, al je igra i po.

 

A 5ica, eh... nećemo o tome, još je friška rana...

 

6 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
sexytoiletpaper kaže...


A van toga, BF1 i BFV su govna od igara naspram starijih.

 

Sorry, ali BF1 je odlična igra. To što mnogima starijim igračima nije legao je drugi par rukava, al je igra i po.

 

A 5ica, eh... nećemo o tome, još je friška rana...

 

 BF1 ima lijepe mape koje su pretjerano otvorene i dominirane od strane aviona.

Istovremeno, za razliku od BF4 koji je jednoj klasi dao najbolja "overall" oruzja, sve ostale klase su imale svoju nišu uz dodatak tri klase oruzja kojima svi imaju pristup i nisu toliko losija od medicovih da bi losiji igrac sa ARovima dobivao fajtove protiv boljeg sa Carbinama. Dodaj tome jos i modularana oruzja koja dodaju novu dimenziju igri unatoc tome sto imaju meta-specifikacije, dobivas daleko dublju mehaniku napucavanja nego u BF1 koji je, brat bratu, jebeno katastrofalna pucacina koja svaku klasu tjera na odredenu distancu, stavlja ih na masom otvorena bojista i dodaje, jer eto tako, sniperima 1shot na odredenoj distanci sto je suludo problematicno, a to ti kazem kao netko tko je u BF4 uvijek furao Offensive squad upgrade za malo vise municije i brzinu trcanja, sto je znacilo da ce me sniper ubiti metkom u tijelo sa ispod 20m.

Dok si u BF4 mogao uci u 1v2 ili 1v3 direktno u facu sa losijim igracima i izvuci zivu glavu ako si sposoban ciljati i imas adekvatan gun za situaciju, u BF1 i 5 se mozes generalno jebat u tim situacijama. u BF1 je TTK generalno tako suludo dug da ekipa moze otici napraviti rucak, vratiti se i tek si prvog rijesio. Dodaj tome da hrpa pusaka ima suludi spread i da je promijenjena mehanika nacina na koji se smanjuje od BF4...

No dobro, iskreno mislim da su BF1 i BFV po pitanju napucavanja daleko ispod BF4 i BF3, podosta ispod BFH i drzim fige da iduci BF necu zazaliti nakon mjesec dana.

15 godina
offline
Battlefield V

Vidim nisi dugo igrao BF1.

 

No ok, ti si sa one strane kojima to nije leglo i bok.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

 

 

bar će se moći broj igrača pratiti ako nšta

 

jel znači da mi sa orgina možemo transferat igre na steam isto ili?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Ne znam kak... ?

Nigdje ne piše kod od igre. Ili..?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield V

Teško da bi to radilo. Isto kao da sa Uplay-a i Rockstara ključevi ne rade na steamu, tako neće ni origin keyevi. Ako želiš na steamu kupiš na steamu jer oni pokupe porez na tu kupnju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

EA Play

 

Izgleda da počinje u pola noći kod nas.

 

Na kraju neće spomenuti ništa vezano uz BF 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

EA Play

 

Izgleda da počinje u pola noći kod nas.

 

Na kraju neće spomenuti ništa vezano uz BF 

 Da čitao sam da kao EA ne želi spomenuti novi BF, barem još sad ne. 

 

Izgleda da ništa od remakea BF3 do novo Battlefielda.

15 godina
moderator
offline
Battlefield V
To bude pušing stoljeća,ako u isto vrijeme izbace dva BFa. 😂
سمندری ڈاکو
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
To bude pušing stoljeća,ako u isto vrijeme izbace dva BFa. 😂

 I bolje da ne izbace. Tko bi igrao BF3 sa boljom grafikom?

12 godina
offline
Battlefield V

Isprike, u 1 u noći, nije u pola noći

https://www.ea.com/ea-play-live

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice