Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.349.948
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

@Lange

Asus ROG Strix ge Force GTX 1060, 6gb

16 gb rama

 

@CyberDemonVZ

A tipa kada uđeš u dim gdje ima puno igrača počne trzat, inače mi je sve ok kada je open space.

Ali to mi se ne događa uvijek, da trza.

 

@mrfloyd

Nemam para trenutno 

Ali čisto savjet, koja je best buy?

matična: Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3, 1150, iZ97

 Bilo bi dobro ako bi negdje naletio na kakav  I7-4790K ili bez K za kojih 500-600kn. Na žalost, na oglasnicima su po duplo višoj cijeni...

 

 

P.S. ako nisi siguran što ti usporava igru, pokreni MSI Afterburner, nek radi u pozadini.

Kad ti igra počne štekati, s alt tab uđi u Afterburner i pogledaj na graf zauzeće CPU i GPU.

Ako je gpu na 100% onda smanjuj detalje .

Ako je cpu, onda overclock ili novi procesor.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 13:15 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Battlefield V

Ma kakvi bez 6-8 jezgri nema igre na većim mapama i središtima di se okuplja više igrača.

 

Ići na ryzen, ali onda se mijenja i ploča i rami. Tako sam ja prije god, kolega mi uzeo ryzern, rame i ploču, ja staro pod račun i nadoplatio. Otad kažem max 70% se troši proc.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

 

 

 

@mrfloyd

Nemam para trenutno 

Ali čisto savjet, koja je best buy?

matična: Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3, 1150, iZ97

 

Grafika ti je dobra za 1080p igranje, imam istu.

 

i7? 

A gle, najbolji što ti ploča podržava.

Ja sam imao i5 6600 i neigrivo je bilo. Dropovi na 40tak frejmova.

Prodao sam procesor, neki spare monitor i nadoplatio na i7 6700. 1400Kn je bio.

Bio sam lijen ići sve prodati da idem na Ryzena. Bolje bih prošao, ali nemam više živaca za to.

Trenutno je situacija da max frejmovovi nisu neko ludilo iznad i5, ali ne pada ispod 70tak kada je gužva, a čak sam se drznuo neke stvari staviti na medium jer nema razlike.

Od 70-120 ide.

Jedino je Op.Underground težak za moju konfiguraciju, ali svima je i očito će ići neki update.

 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Ići na ryzen, ali onda se mijenja i ploča i rami.

Kako god, išao na ryzen ili noviju gen intela moraš mijenjat ploču, a za rame, ako su ddr4 nemaš potrebe za zamjenom.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

@mrfloyd

op. undenground i ove nove mape i mene zezaju, ostale su koliko toliko ok.

Probat cu napraviti update drivera graficke i poigrati se sa postavkama, za prvu ruku.

12 godina
offline
Battlefield V

i ako ti je proc opterecen automatski mu se dizu temperature,pocinju dropovi,itd..

pokusaj sa zamjenom paste,coolera!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

i ako ti je proc opterecen automatski mu se dizu temperature,pocinju dropovi,itd..

pokusaj sa zamjenom paste,coolera!

 

 

proc ne može sažvakat igru. Nema paste koja će to poprvait.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 20:57 (fila2208).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Napravio prije mj dana, temp je oko 55 najvisa, sto je ok.

Kao sto sam rekao mislim da je do neoptimiziranij novih mapa, tj nadam se 😁

Kazem, samo mi na te tri nove dropovi dolaze do izrazaja.

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

probao sam update napokon, ok mi djeluje samo se bojim da je malo prekasno dosao.

jedina zamjerka mi je, opcenito u bf serijalu, kaj puske od odredjene frakcije nisu iskljucivo njihove.. malo debilno je vidjeti japance sa m1 garand, thompsonom i ostalim arsenalom, isto vrijedi za njemce

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

probao sam update napokon, ok mi djeluje samo se bojim da je malo prekasno dosao.

jedina zamjerka mi je, opcenito u bf serijalu, kaj puske od odredjene frakcije nisu iskljucivo njihove.. malo debilno je vidjeti japance sa m1 garand, thompsonom i ostalim arsenalom, isto vrijedi za njemce

 

Je, malo je bedasto.

Stariji će se sjetiti da je u BF1942 Japanac imao stg44 u assault klasi.

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Još smo dobro prošli pa su razdvojili frakcije, očekivao sam Njemačke vojnike ili vozila na Iwo Jimi :)

 

Nego, jučer opet 15-tak ljudi s liste igralo bfv.

12 nas je bilo na istom serveru. Na žalost opet jedni protiv drugih.

Imamo jako dobre igrače! Ako se slučajno na drugoj strani ne skupi neki klan, mislim da bi u ovoj kombinaciji dobili skoro sve public mečeve, čak i bez Discorda ili bilo kakve komunikacije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Još smo dobro prošli pa su razdvojili frakcije, očekivao sam Njemačke vojnike ili vozila na Iwo Jimi :)

 

Nego, jučer opet 15-tak ljudi s liste igralo bfv.

12 nas je bilo na istom serveru. Na žalost opet jedni protiv drugih.

Imamo jako dobre igrače! Ako se slučajno na drugoj strani ne skupi neki klan, mislim da bi u ovoj kombinaciji dobili skoro sve public mečeve, čak i bez Discorda ili bilo kakve komunikacije.

 Jedan od glavnih problema BF1-V igara......  Nemogućnost rent-a servera (ne mislim kao u BF1 onaj retadirani najam). 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Još smo dobro prošli pa su razdvojili frakcije, očekivao sam Njemačke vojnike ili vozila na Iwo Jimi :)

 

Nego, jučer opet 15-tak ljudi s liste igralo bfv.

12 nas je bilo na istom serveru. Na žalost opet jedni protiv drugih.

Imamo jako dobre igrače! Ako se slučajno na drugoj strani ne skupi neki klan, mislim da bi u ovoj kombinaciji dobili skoro sve public mečeve, čak i bez Discorda ili bilo kakve komunikacije.

 istina. ne znam da li se sjecate war-a u bf3 protiv talijanske bf community, oni su kao trebali biti dobri a pomeli smo ih ko beba zvecku...

jos smo se dogovorili da im pustimo da nas ube i uzmu nam A na onoj "market" mapi da ne rage quitaju

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Još smo dobro prošli pa su razdvojili frakcije, očekivao sam Njemačke vojnike ili vozila na Iwo Jimi :)

 

Nego, jučer opet 15-tak ljudi s liste igralo bfv.

12 nas je bilo na istom serveru. Na žalost opet jedni protiv drugih.

Imamo jako dobre igrače! Ako se slučajno na drugoj strani ne skupi neki klan, mislim da bi u ovoj kombinaciji dobili skoro sve public mečeve, čak i bez Discorda ili bilo kakve komunikacije.

 Jedan od glavnih problema BF1-V igara......  Nemogućnost rent-a servera (ne mislim kao u BF1 onaj retadirani najam). 

 

Soon!

 

Malo smo zaboravili tu riječ, a?

Bolje moli Boga da ti porave netcode u onoj igjici šta sad igraš, ona KODa nešto vrijedi

12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Još smo dobro prošli pa su razdvojili frakcije, očekivao sam Njemačke vojnike ili vozila na Iwo Jimi :)

 

Nego, jučer opet 15-tak ljudi s liste igralo bfv.

12 nas je bilo na istom serveru. Na žalost opet jedni protiv drugih.

Imamo jako dobre igrače! Ako se slučajno na drugoj strani ne skupi neki klan, mislim da bi u ovoj kombinaciji dobili skoro sve public mečeve, čak i bez Discorda ili bilo kakve komunikacije.

 Jedan od glavnih problema BF1-V igara......  Nemogućnost rent-a servera (ne mislim kao u BF1 onaj retadirani najam). 

 

Soon!

 

Malo smo zaboravili tu riječ, a?

Bolje moli Boga da ti porave netcode u onoj igjici šta sad igraš, ona KODa nešto vrijedi

 To je ono plati mi sad i dobićeš poslije 

 

Ma šta me briga za netcode dok meljem protivnike 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 To je ono plati mi sad i dobićeš poslije 

 

 

 

 

Đemdo ti lovu trasu!

 

Stara dobra šanerska.

 

Jebga, Švedska puna balkanaca, pa se i u DICE ubacili. Još kad nam cigle krenu prodavati...

6 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Ma kakvi bez 6-8 jezgri nema igre na većim mapama i središtima di se okuplja više igrača.

 

Ići na ryzen, ali onda se mijenja i ploča i rami. Tako sam ja prije god, kolega mi uzeo ryzern, rame i ploču, ja staro pod račun i nadoplatio. Otad kažem max 70% se troši proc.

 Nek me Petko ispravi ako sam u krivu, ali vecina igrica i dalje vrti samo jednu jezgru ne?

15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
fila2208 kaže...

Ma kakvi bez 6-8 jezgri nema igre na većim mapama i središtima di se okuplja više igrača.

 

Ići na ryzen, ali onda se mijenja i ploča i rami. Tako sam ja prije god, kolega mi uzeo ryzern, rame i ploču, ja staro pod račun i nadoplatio. Otad kažem max 70% se troši proc.

 Nek me Petko ispravi ako sam u krivu, ali vecina igrica i dalje vrti samo jednu jezgru ne?

 

Nisam Petko, ali u krivu si. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
fila2208 kaže...

Ma kakvi bez 6-8 jezgri nema igre na većim mapama i središtima di se okuplja više igrača.

 

Ići na ryzen, ali onda se mijenja i ploča i rami. Tako sam ja prije god, kolega mi uzeo ryzern, rame i ploču, ja staro pod račun i nadoplatio. Otad kažem max 70% se troši proc.

 Nek me Petko ispravi ako sam u krivu, ali vecina igrica i dalje vrti samo jednu jezgru ne?

 Ja sam Petkov odvjetnik i moram te izvjestiti da si u krivu. Igre već naveliko koriste više jezgri. Npr Već su GTA V i BF 1 koristili 6 jezgri.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Nema igranja vise na 4threada , i7 se jos izvlaci sa 8 thredova ali nece isto zadugo...Kupovat 6/12 cpu minimalno ako je moguce.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Server side update sutra (07.11.) u 10 sati.

 

Sad sam malo igrao s Floydom Pacific mape, ali normalan conquest. 

Nije to to kad se jednom navučeš na Breakthrough. Samo od točke do toče, pa ponovi... nema onog osjećaja da si nešto napravio i ideš na slijedeći dio ko u breakthroughu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Server side update sutra (07.11.) u 10 sati.

 

Sad sam malo igrao s Floydom Pacific mape, ali normalan conquest. 

Nije to to kad se jednom navučeš na Breakthrough. Samo od točke do toče, pa ponovi... nema onog osjećaja da si nešto napravio i ideš na slijedeći dio ko u breakthroughu.

 

Nekom je doslo iz dupeta u glavu pa su mape optimizirali za odredjeni game mod.

 

Vidi vraga, ko bi reko' da je zbog toga mapa bolja

16 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Meni onih par partija sa našom ekipom bilo jebenica ... ono baš vrh .. podsjetilo me na dobre stare dane 

naših servera bf3 i bf4 ... Cyber i Butcher i još par naših na drugoj strani .... teško sam zaspao tu noć od silnog adrenalina :)

Jedva čekam da daju već te jebene privatne servere...

All those moments will be lost in time like tears in the rain ... time to die. Nexus6 from Blade Runner
 
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
fila2208 kaže...

Ma kakvi bez 6-8 jezgri nema igre na većim mapama i središtima di se okuplja više igrača.

 

Ići na ryzen, ali onda se mijenja i ploča i rami. Tako sam ja prije god, kolega mi uzeo ryzern, rame i ploču, ja staro pod račun i nadoplatio. Otad kažem max 70% se troši proc.

 Nek me Petko ispravi ako sam u krivu, ali vecina igrica i dalje vrti samo jednu jezgru ne?

 

A gle, sigurno ima igara koje baziraju manje-vise sve na jednoj jezgri. Npr Rust - igra koja je graficki izuzetno zahtjevna (jer su mape apsolutno ogromne) za CPU je kamilica. Moj 6700K je uglavnom bio ispod 15%. Ono, gledas i kontas si koji kurac.

Ali, sva sreca, napokon stize vrijeme kad se sve vrti na vise jezgri. To je vrlo izazovno za napraviti jer nije to database/application server koji moze zvakati n razlicitih stvari odjednom kako god mu ih bacis - bitno je samo da odradi svaki task, redoslijed uglavnom nije bitan. Ti ipak u igri na ekranu moras imati sliku koja je sinkronizirana sa zvukom i sa onime sto radis na misu i tipkovnici. I to sve jos sinkronizirano sa drugim igracima koji su na istoj mapi. Zato su single core performanse jako bitne buduci da uvijek mora postojati svojevrsni "master thread" koji orkestrira svime sto se dogadja.

Upravo sam presao na 12 jezgri sa dosadasnje 4 i bas me zanima kako ce BF5 raditi. CoD mi je bio vrlo lagan za stari proc pa tu ne ocekujem nikakvu razliku. Ali BF5 je stari proc drzao dobrano napetim cijelo vrijeme. Zapravo sam ga uzeo samo zato jer mi je dopizdilo da Cyber ima bolji procesor od mene, sve drugo je samo slag na tortu...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Upravo naručeno:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Upravo naručeno:

 ti boga, čestitke

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Upravo naručeno:

 vidim dobro žive ovi studenti :D

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Upravo naručeno:

 

I?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Upravo naručeno:

 

I?

Brži je u igrama 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Upravo naručeno:

A treba višak love potrošiti, iako si imao i pametnijih stvari za nadogradit, ali dobro, svatko si bira.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice