Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.281.005
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BF 2042 dolazi na game pass i ea play s sezonom 3 i bit ce dostupna besplatno na par dana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
BF 2042 dolazi na game pass i ea play s sezonom 3 i bit ce dostupna besplatno na par dana.

 Isplati li se igrat to na Xboxu?

 

Ne pratim baš temu, znam da svi pljuju po njemu, ali možda bi meni bio okej ako nisam nikada igrao BF...

9 godina
offline
Battlefield 2042

Battlefieldu 2042 nema pomoći i to je činjenica, broj igrača u igri je smješan, ja sam igrao jer nemam šta drugo pametnije za igrati. Ali količina sadržaja je toliko jadna da je to strašno. Prošlo je godinu dana od izlaska dobili smo 2 mape i 4 puške a da nisu vault weaponi. Mape napravljene za 128 igrača bez ikakvog flowa. Ne znaš koja mapa je gluplja od koje, ova zadnja je jedina dobra ali ne možeš igrati jednu mapu stalno. Nadam se da ovoliko malo sadržaja dobiva igra jer na njoj rade 3 čovjeka i da se ostatak tima prebacio na novu igru. Dobra stvar je što sa idućom igrom ne smiju previše sjebati jer to bi im bilo zadnje, doživjet će sudbinu Biowarea. Očekujem neki Bad Company 3 1980te. 

 

https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-1/maps 

 

Koliko mapa u igri, a 90% mapa vrhunske znači ne znaš koja je bolja od koje. Kad te iskrcaju na Cape Helles pa rokaš uz plažu prema brdu i osvajaš... I onda vidiš ovih 10 mapa https://prnt.sc/EjEtM9ug84zk i pitaš se što se vama desilo, zašto su iskusni developeri koji su znali šta rade otišli. I tko njima donosi ovako jadne odluke? Battlefield V je mogao biti pravi nasljednik jedinice, da su išli sa pravim povjesnim događajima, igra je mogla biti svemirski brod za sve ostale sa količnom sadržaja i pravim mapama iz WW2 gunplay i gameplay je imala... 

 

O idućem BF ne znamo ništa dolazi li za godinu ili dvije ali sigurno rade na njemu jer čim oni izbace jednu mapicu svaka 4 mjeseca ovdje i dodaju već postojeća oružja iz starih BF jasno je da im velika većina ljudi radi na novoj igri. Igram ovaj novi cod nije to to. Nisam ja za te male mapice run and gun style ne znaš tko pije tko plaća. Iako im je gunplay super sve ostalo je meh. Mape besmislene trčiš i ubijaš i ubijaju tebe bez imalo smisla i logike. Ground war je zanimljiv ali to je lošija verzija Battlefield Conquesta, gdje su vozila u kurcu bacaju killstrikove svi kao mutavi i nema revivea niti timskog igranja. 

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...
C64 kaže...

Bolje da su stali sa Season 4 i sve resurse prebacili na izradu novog Battlefield-a

Prije je Batllefiled izlazio svake dvije godine. Sada su se prebacili na 3-godišnji ciklus

Ne razumijem to

Prebacivali su engine na noviju verziju, al oni koji su to znali napravit su otisli pa jbg pola od tih 3 godine je potroseno na engine.

 OK, to može biti opravdan razlog za 2042

Ali, sada imaju novi engine. Šta ih sada sprećava da se vrate na dvogodišnji ciklus?

8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...
Santana kaže...
C64 kaže...

Bolje da su stali sa Season 4 i sve resurse prebacili na izradu novog Battlefield-a

Prije je Batllefiled izlazio svake dvije godine. Sada su se prebacili na 3-godišnji ciklus

Ne razumijem to

Prebacivali su engine na noviju verziju, al oni koji su to znali napravit su otisli pa jbg pola od tih 3 godine je potroseno na engine.

 OK, to može biti opravdan razlog za 2042

Ali, sada imaju novi engine. Šta ih sada sprećava da se vrate na dvogodišnji ciklus?

 Ma tko zna kaj ce bit iduce. Moguce da ce i vise igara izbacivat jer ce i vise timova radit na BF


If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...
C64 kaže...
Santana kaže...
C64 kaže...

Bolje da su stali sa Season 4 i sve resurse prebacili na izradu novog Battlefield-a

Prije je Batllefiled izlazio svake dvije godine. Sada su se prebacili na 3-godišnji ciklus

Ne razumijem to

Prebacivali su engine na noviju verziju, al oni koji su to znali napravit su otisli pa jbg pola od tih 3 godine je potroseno na engine.

 OK, to može biti opravdan razlog za 2042

Ali, sada imaju novi engine. Šta ih sada sprećava da se vrate na dvogodišnji ciklus?

 Ma tko zna kaj ce bit iduce. Moguce da ce i vise igara izbacivat jer ce i vise timova radit na BF


 Jedan moderan rat, jedan ww2, jedan Korejski rat u 80tima pa tko sta voli hehe, mada sumnjam, treba para za platit tolike ljude da rade na više igara i što bi to donjelo na kraju, da razbucaju community... 

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

 

 

O idućem BF ne znamo ništa dolazi li za godinu ili dvije ali sigurno rade na njemu jer čim oni izbace jednu mapicu svaka 4 mjeseca ovdje i dodaju već postojeća oružja iz starih BF jasno je da im velika većina ljudi radi na novoj igri. 

 Vjerovatno ne rade na novom bf-u jer nema tko radit. Ovaj su započeli radit dok je dio ekipe koja zna bila tu. Izbacili su betu ostalo je na tome.Ako ipak rade sljedeće će biti alfa promoviraj agresivno zaradi na brzinu.

kradem mine iz minskog polja
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
Santana kaže...
C64 kaže...
Santana kaže...
C64 kaže...

Bolje da su stali sa Season 4 i sve resurse prebacili na izradu novog Battlefield-a

Prije je Batllefiled izlazio svake dvije godine. Sada su se prebacili na 3-godišnji ciklus

Ne razumijem to

Prebacivali su engine na noviju verziju, al oni koji su to znali napravit su otisli pa jbg pola od tih 3 godine je potroseno na engine.

 OK, to može biti opravdan razlog za 2042

Ali, sada imaju novi engine. Šta ih sada sprećava da se vrate na dvogodišnji ciklus?

 Ma tko zna kaj ce bit iduce. Moguce da ce i vise igara izbacivat jer ce i vise timova radit na BF


 Jedan moderan rat, jedan ww2, jedan Korejski rat u 80tima pa tko sta voli hehe, mada sumnjam, treba para za platit tolike ljude da rade na više igara i što bi to donjelo na kraju, da razbucaju community... 

 Tak su glasine bile da ce bit vise igara u izradi(kaj ne znaci da ce bit vani u isto vrijeme). Nakon ovog sranja je Zampella gazda za BF koji ipak zna kaj radi

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2022 12:51 (Santana).
15 godina
offline
Battlefield 2042

Treću sezonu DICE planira izdati do konca studenog, nakon čega će tokom prosinca kroz nekoliko dana BF2042 moći besplatno isprobati igrači na svim platformama.

  • Na Steamu od 1. do 5. 12.
  • Na Xboxu od 1. do 4. 12.
  • Na PlayStationu od 16. do 23. 12.

 

Početak nove sezone obilježit će QoL promjene na Breakaway mapi, a kasnije, početkom iduće godine planira se povratak klasičnog class sistema iz prethodnih igara u serijalu.

 

Specijaliste, koje igrači nisu prihvatili, svrstat će u jednu od 4 klase. Oni će i dalje moći koristiti sva oružja i gadgete bez ograničenja, ali zato će igra bonusima motivirati upotrebu odgovarajuće opreme.

 

Primjerice, specijalisti Assault klase brže će pucati nakon sprinta, a Reconima će trebati manje vremena za stabilizaciju snajpera te će dulje držati dah.

 

Tim povodom specijalistima će ispremiješati opremu i traitove, neki će dobiti potpuno nove, a kakvog okusa će biti taj gemišt saznat ćemo za 2 mjeseca.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Dolazi nova mapa?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Slučajno su stavili opis nove sezone online :D

 

Uf, auto shotgun i airburst :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Treba igrati odlični COD za 70 eura.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Treba igrati odlični COD za 70 eura.

 https://steamcharts.com/cmp/1938090,1517290

 

a da, svih tih 180 tisuća debila ne kuže da je bf baš super igra.

 

nebitna indie igra u beta fazi. kad reworkaju sve mape i počne sadržaj možda bude vrijedila 14.99e.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
online
Battlefield 2042

jel vi mislite da je problem u ovom trenutnom contentu i bugovima koje BF 2042 sto nije uspio?


Meni ovaj BF nema apsolutno nikakav feeling da je to battlefield. znam daje to sad cliche za reci, i uvijek se govorilo za prethodne bf-e, ali ovaj je takvo dno dna. cim udjes u igru vidis da nije to to. cak i nakon godinu dana od izlaska igre, jednostavno kao da je neko peti radio na ovom battlefieldu koji nikad nije igrao ovu igru i samo na papiru procitao ukratko sta je battlefield i sta treba napraviti.


meni je ova igra nepopravljiva, nazalost, a covjece bio sam nahajpan taman da uzmem komplet novi pc da bih ga mogao igrati, zamisli to koliki bi zajeb bio.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ne bi bio neki strašni zajeb jer bi imao moćno računalo za nešto drugo odigrati (kada govorimo isključivo o igrama). Ja sam prije godinu dana malo igrao onu betu i igra mi je bila OK. Jedino što je dosta trzavo bilo, neoptimizirano. Doduše, tada sam još imao 9700K, ali nije on slab. I onda je igra službeno izašla, malo sam se premišljao hoću li uzeti i s obzirom na loše komentare - nisam. Igram BF1 i V.

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

jel vi mislite da je problem u ovom trenutnom contentu i bugovima koje BF 2042 sto nije uspio?


Meni ovaj BF nema apsolutno nikakav feeling da je to battlefield. znam daje to sad cliche za reci, i uvijek se govorilo za prethodne bf-e, ali ovaj je takvo dno dna. cim udjes u igru vidis da nije to to. cak i nakon godinu dana od izlaska igre, jednostavno kao da je neko peti radio na ovom battlefieldu koji nikad nije igrao ovu igru i samo na papiru procitao ukratko sta je battlefield i sta treba napraviti.


meni je ova igra nepopravljiva, nazalost, a covjece bio sam nahajpan taman da uzmem komplet novi pc da bih ga mogao igrati, zamisli to koliki bi zajeb bio.

 Ne, igra nema feal battlefielda, mape su uzas, contenta nema, mizeran broj oruzja, igra je mrtva ali nekih par devova rade na contetu cisto toliko da ih se ne moze tuziti jer ima ove ekipe sto je uzela ultimate edition pa moraju dobiti nekakav content. I tako dodju 2 puske i 1 mapa svaka 4 mjeseca. 

14 godina
offline
Battlefield 2042

Meni je igra ludilo. Obožavam taj kaos po mapi, napadaju sa svih strana, gruva ko blesavo. Jedino mi fali još koja stinger raketa, tri je pre malo za leteče topovnjače.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

jel vi mislite da je problem u ovom trenutnom contentu i bugovima koje BF 2042 sto nije uspio?


Meni ovaj BF nema apsolutno nikakav feeling da je to battlefield. znam daje to sad cliche za reci, i uvijek se govorilo za prethodne bf-e, ali ovaj je takvo dno dna. cim udjes u igru vidis da nije to to. cak i nakon godinu dana od izlaska igre, jednostavno kao da je neko peti radio na ovom battlefieldu koji nikad nije igrao ovu igru i samo na papiru procitao ukratko sta je battlefield i sta treba napraviti.


meni je ova igra nepopravljiva, nazalost, a covjece bio sam nahajpan taman da uzmem komplet novi pc da bih ga mogao igrati, zamisli to koliki bi zajeb bio.

 Hahahaha....

Znam filing...

Ja sam kupio računalo ISKLJUČIVO za ovaj naslov u 04/2022 .

Ali nekaj mi je smrdilo pa sam platio pretplatu , skinuo igru i gledam wtf jer mi nije bilo jasno ništa jer sam na PS5 igrao betu i očekivao nešto drugo...

Komp je stajao sa poooovremenim PUGB om do novog COD a, samo da provjerim mailove.

Da sam ga kupovao sada mogao sam proći za 2000 kn manje ali jbga, BF mi je bio ljubav oduvijek još sa ISDN a i igranja BF1942 i deranja na ženu da se skine sa telefona jer bi tada imao samo 1 liniju :)

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Meni je igra ludilo. Obožavam taj kaos po mapi, napadaju sa svih strana, gruva ko blesavo. Jedino mi fali još koja stinger raketa, tri je pre malo za leteče topovnjače.

 Ma sve to stoji ali evo ja sam blizu 200h, mape ne mogu vidjeti više. Igri fali contenta, ne znam koliko imaš sati ali igra nema sadržaja za dugo igranje. 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...




Meni ovaj BF nema apsolutno nikakav feeling da je to battlefield. z

 

Meni je BF2042 feeling koda igram kinesku verziju COD-a. Uopće mi je nije onaj BF feeling i mislim da nema spasa ovoj igri još uvijek se čudim da su toliko uspijeli fulati.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Napraviš pauzu par mjeseci pa se vratiš ..ne treba pretjerivati.

Imam 125 sati i nije mi dosadila jer ju igram povremeno, između SP igara. Igrat ću ju i dalje
15 godina
offline
Battlefield 2042

Meni je igra super

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Napraviš pauzu par mjeseci pa se vratiš ..ne treba pretjerivati.

Imam 125 sati i nije mi dosadila jer ju igram povremeno, između SP igara. Igrat ću ju i dalje

 Pa i ja tako radim, SP derem i onda malo MP ubacim i super :) sad baš čekam spiderman miles moralesa.

13 godina
offline
Battlefield 2042

Problem je što (barem u mom slučaju) BF nema alternative.

Kada je tjedan sa mapama od 64 igrača, odigram 2,3 partije dnevno.

Kada forsiraju modove sa 128 igrača, pauza.

Za mene, u ovom momentu je veći problem nedostatak sadržaja, nego sve te nesretne odluke u dizajnu same igre

Sljedeći BF je jako daleko

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Od prvog do zadnjeg sata igram samo 128 mečeve, niš drugo nisam ni stigao probati. Za mene i previše sadržaja. i uvijek koristim istog lika i isto oružje...jurišnu pušku sa bubanj spremnikom i stinger....hrpu drugih stvari nisam ni stigao isprobati, tek nešto dron za izviđanje i poneko vozilo da bi neke stvari nadogradio treba ti tona sati u igri barem u osnovnoj verziji
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Ouvijek koristim istog lika i isto oružje...jurišnu pušku sa bubanj spremnikom i stinger....hrpu drugih stvari nisam ni stigao isprobati, tek nešto dron za izviđanje i poneko vozilo da bi neke stvari nadogradio treba ti tona sati u igri barem u osnovnoj verziji

  Njubarsko oružje, misliš da smo od tebe očekivali nešto drugo.Btv ja udaram samo sa samostrelom i nožem.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 18:33 (dery).
14 godina
offline
Battlefield 2042

Nisam ni rekao da nisam njubara, ali boli me k. Bitno da guštam :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

 Kako su samo maštoviti sa ovom novom mapom i to čak jedna mapa ma previše je to. Usred pustare nasrali dvije kocke od 100m promjera ma nemam riječi. Neka vrate nazad čistaćicu na dizajn a ovi nek peru govnare.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 18:50 (dery).
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Kupiš COD za 70 eura i tam igraš maštovite male mape :D 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice