Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.649
|
čitano: 1.283.022
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Serijal je mrtav, nzn o čemu uopće raspravljate...
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Serijal je mrtav, nzn o čemu uopće raspravljate...

 Upravo to, ne znam tko moze kupiti sljedeci BF nakon ovog... Kupio sam svakog od BC2 i nakon 2042 sam prakticki izgubio volju za BF-om... Tu i tamo vikendom odigram koju partiju BF3 ili BF4 i to je to.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Battlefield očito ne funkcionira kao Live service

To smo vidjeli u BF5, a i sada na BF2042

Za sljedeći nastavak trebamo opet vratiti Premium paket, odnosno mape koje se dodatno plačaju.

To je očito jedini način da dobivamo redoviti novi sadržaj

 

Battlefield bi mogao funkcionirati kao live service kad bi uložili 5% truda u izradu igre, jer ovo kaj su izdali pod gotov proizvod je uvreda zdravoj pameti.

 

Doslovno su trebali napraviti BF3/BF4/BC2 klon plus quality of life na novom enginu i 90% ljudi bi bilo zadovoljno  ali oni su odlučili izmisliti kotač opet sa 1% truda uloženih u izradu same igre,

pa oni tvrde da im je za ovo govno trebalo 3 godine pa ovo je sklepano u 3 mjeseca, a ne 3 godine ajde neka se gone uz 3pm ili su jebeni lažovi ili degenerici nesposobni ako im je za ovo trebalo 3 godine.

 

Problem je da taj famozni live service je sinonim za predatorske pizdarije i čim manje truda čim više predatorskih mikrostransakcija ali ovaj put se su se malo zajebali.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2022 18:32 (dad0r).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Live service je takva rakčina u industriji igara da to nisu istine. Sljedeći assassins creed će biti live service, gta već sada je u obliku gta online. Katastrofa od oblika financiranja. Na papiru lijepo izgleda, a u stvarnosti sa tim mikro dlc i mikro transakcijama je najgori oblik pohlepe.

I još osim toga - nemamo nikakvih novih nastavaka ni poticaja developerima da naprave novu igru ili ne daj Bože skroz novi IP.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Jel u battle pass dolazi mjenjanje skvadova ili je to feature za koju drugu sezonu? Pitam za frenda.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Battlefield 2042

 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Battlefield 2042
I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Closed beta nekad na jesen, obećavaju 120hz servere, manje mape i brzo napucavanje sa (po meni) odličnim feelingom i atmosferom onda ćete imati nešto za igrati. Bit će odvojen od osnovne igre i moći će se posebno kupiti.

 

 

Kad sam ja rekao da će te svi vi doći u Tarkov 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Nego, je ekipa, je l smo za partiju?

Trojke naravno 😁
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brki1994 kaže...

 Opće poznato.

Moraju izdati još 4 sezone sa ukupno 4 mape, kako ne bi dobili tužbu od ekipe koja je kupila Ultimate Edition

Na tome radi minimalan broj ljudi. Ostatatk razvoja se prebacio na druge projekte

14 godina
offline
Battlefield 2042

Nova mapa je prava jebenica 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Nova mapa je prava jebenica 

 šta kažu ostali botovi i ai, jel njima dobra?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
forumaš kaže...

Nova mapa je prava jebenica 

 šta kažu ostali botovi i ai, jel njima dobra?

 Nemam pojma, nisam do sad vidio ni jednog bota od kako igram. Uplaljen multiplatform od prvog dana.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
fila2208 kaže...
forumaš kaže...

Nova mapa je prava jebenica 

 šta kažu ostali botovi i ai, jel njima dobra?

 Nemam pojma, nisam do sad vidio ni jednog bota od kako igram. Uplaljen multiplatform od prvog dana.

Ma da, veliš čudno da se ima puno likova iz istog klana AI i lose igraju, ali ti ih sve redaš ne dira te to 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Stari moj ja sam ti uvijek na dnu tablice, kad sam iznad 40. mj. nešto se slučajno poklopi. Tek sam 72 level i ubijaju me stalno likovi S++, valjda ljudi to igraju po cijele dane.

Nema botova, ni jednog.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Ok je nova staza,najbolja do sad!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Stari moj ja sam ti uvijek na dnu tablice, kad sam iznad 40. mj. nešto se slučajno poklopi. Tek sam 72 level i ubijaju me stalno likovi S++, valjda ljudi to igraju po cijele dane.

Nema botova, ni jednog.

 ja sam S++ pa sam negdje u sredini tablice ili na dnu XD
meni se čini da je hit reg u totalnoj banani

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Battlefield 2042

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 Ja sam sve više ubijeđen da je ovo neki zajeban socijalni eksperiment gdje testiraju granice ljudske gluposti i tolerancije. 

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Kad bi bar tako bilo.Svemu dođe kraj, odustalo se jer novaci nisu učili od starih majstora koji su desetlječima krotili frostbite.

kradem mine iz minskog polja
23 mjeseca
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Jucer upalim prvi put od mjeseca prosinca da isprobam tu novu mapu i napredak koji su napravili u zadnjih skoro pola godine na podrucju performansi, bugova, igrivosti...

Nakon 90 minuta persistance errora udem u server. Sve je i dalje labavo, framespikovi, rubberbanding, iste mrtve animacije, neke UI promjene ajde ok, scoreboard!!!

 

Nova mapa izgleda solidno, nemam neko posebno misljenje. Slijedi olaksanje kada sam vidio da specijalisti sute na kraju runde. Vidim da su radili nesto s brojem letjelica da ne bude farming simulator.

I dalje ne razumijem kako SMG outtrejda AR na srednjoj udaljenosti, umire se u djelicu sekunde na udaljenostima koje nemaju smisla za tu vrstu oruzja, barem sto se tice balansiranja igre.

Prvu rundu je bio pun server.  Vec sljedecu rundu je trecina servera bila botovi i nakon sto sam ubio 10 botova zaredom sam samo izasao jer nema smisla.

 

Summa summarum oni su u pola godine sa 40% zavrsenog proizvoda mozda dosli do 45%. Ovim tempom se moze sa sigurnoscu reci da ce oni prije izbaciti novi scam nego imati vremena da 2042 ispoliraju do nivoa proslih naslova.

Jos jadni ljudi cekali 7 mjeseci za jednu mapu i saku skinova i charmova, mene je sram za DICE. Vidio sam i par likova u chatu koji pisu kako je igra sada "odlicna, bez lagova" i nisam znao bi li se smijao ili plakao ako su ljudi navikli na tako nizak standard za premijum cijenu.

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
lange kaže...

Ok je nova staza,najbolja do sad!

 Meni te mapa sa 128 igrača nisu nikako "legle".

Preveliki razmak između sektora, praktički nemoguć flanking...

Valparaiso je primjer kako treba izgledati mapa 

12 godina
offline
Battlefield 2042

Još uvijek najbolje što su uradili na ovom BFu je bez konkurencije brzina gašenja igre sa alt+F4.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Igra je pucanj u prazno, samo ne onaj koji pukneš od sreće nakon wina 🤦🏿‍♂️
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ajd i meni mape sa 128 igraca nisu legle radi prevelike zbrke na terenu ali sama staza ko staza mi je ok.

Inace kada upalim stazu sa 128 igraca komp se pretvara u grijalicu i u sobi postane jebeno!

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...

 Upravo to, ne znam tko moze kupiti sljedeci BF nakon ovog...

 

Apsolutno nikad vise. Nek bude najsavrseniji ikad, bez bugova i zabavan kao nista drugo na svijetu - necu kupiti iz principa.

Iako, s obzirom kako im ide popravljanje ovog uzasa - cudio bih se da su u stanju napraviti normalan tetris

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ja cu sigurno kupiti! 

Isto tako svake godine kupim f1 igra makar 99% igre je cpoy/paste od proslogodisnje.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
lange kaže...

Ja cu sigurno kupiti! 

Isto tako svake godine kupim f1 igra makar 99% igre je cpoy/paste od proslogodisnje.

 Kod nas isto tako svake izbore glasaju za HDZ.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
lange kaže...

Ja cu sigurno kupiti! 

Isto tako svake godine kupim f1 igra makar 99% igre je cpoy/paste od proslogodisnje.

 Kod nas isto tako svake izbore glasaju za HDZ.

 Ocito druga alternativa ne postoji.

14 godina
offline
Battlefield 2042

Postoji, kupiti i ne igrati 

Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice