Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.277.489
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
dtrixxx kaže...

 Ma vidim i ja hrpu servera samo sto su prazni

 

Evo screenshot sto se meni prikaze za sve vrste BFova, stavio sam sve postavke ANY i samo odabrao Europe, sortirano po najvisem broju igraca. Jel ostali vide nesto vise od ovoga?

Ja tu ne vidim nista vrijedno spajanja, trazim 64 igraca conquest BF3 ili BC2. Ocekivao sam da ce to biti najcesca vrsta servera ali izgleda da nitko ne igre te klasicne modeove, a naveliko se pricalo o nostalgiji

 Stavi bf3/bc2 i CQ mod u filtere.

 Jesam, ovo gore sto sam slikao su svi serveri sto ja vidim. Koji god dodatni filter stavim ionako probire jedino od tih servera sa screenshota.

 

Kako u tebe izgleda server browser s tim filterima?

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Perki kaže... 

Ajde da probamo.

 

aahz9s

 

Rush sa svih 6 mapa u rotaciji, sve postavke na default, timovi (klase, oružja i vozila) odgovaraju mapi, tj. BF-u. Zamjenjivi botovi.

 Kad dođem doma budem došao,a i moji kurci isto.😀

 

سمندری ڈاکو
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
dtrixxx kaže...

Kako u tebe izgleda server browser s tim filterima?

 Nisam više doma,kad se vratim pogledam,al činilo mi se dosta servera.

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Nije budala onaj koji ne zna čitat nego onaj koji vjeruje šta pročita.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Perki kaže...

Ajde da probamo.

 

aahz9s

 

Rush sa svih 6 mapa u rotaciji, sve postavke na default, timovi (klase, oružja i vozila) odgovaraju mapi, tj. BF-u. Zamjenjivi botovi.

 

 

 Kod je ak neko drugi hoće hostat. 

 

Ime "doživljaja" je ALL 6 RUSH MAPS DEFAULT TEAMS

Tko se na peticu opeko i na 2042isticu puše.
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
dtrixxx kaže...
pirat kaže...
dtrixxx kaže...

Problem s ovakvim serverima je sto ne znas u sta ulazis, nikada neces naici na isti server stoga je nemoguce formiranje communitya oko necega takvog.

Kada sam ulovio koji normalan server, opalio sam "follow host" i sad nakon par dana kada idem pogledati moje followed hostove, naravno nista nije online.

Umjesto da imas par servera u favoritima gdje znas sto se igra i uvijek su online, ovako moras svaki put gledati postavke servera da vidis je li to to.

Kada nemas community oko servera onda se teze i pune.

 

Sada u subotu popodne kada mislis da ce biti vise prometa ima mozda 3 puna servera, od toga je jedan HC gdje je lik promjenio doslovno svaki parametar od brzeg trcanja do bullet velocity itd.

Drugi server je TDM kanali, a treci nesto custom. I to je cijeli izbor.

 

Ono sto sam najvise ocekivao od Portala, klasicni conquest BF3 ili BC2 bez nekih nepozeljnih postavki, takvo nesto ne vidim.

Usput serveri stalno lagaju tako da i to malo sto ima je neigrivo.

 Hmm,ja vidim hrpu servera. 

Probaj pod filtere stavit da ti trszi samo bf3 ili sta već želiš...

 

Trenutno je problem što ide samo xp za level,xp za oružja i vozila su ugasili zbog boostera za sad.

 Ma vidim i ja hrpu servera samo sto su prazni

 

Evo screenshot sto se meni prikaze za sve vrste BFova, stavio sam sve postavke ANY i samo odabrao Europe, sortirano po najvisem broju igraca. Jel ostali vide nesto vise od ovoga?

Ja tu ne vidim nista vrijedno spajanja, trazim 64 igraca conquest BF3 ili BC2. Ocekivao sam da ce to biti najcesca vrsta servera ali izgleda da nitko ne igre te klasicne modeove, a naveliko se pricalo o nostalgiji

 Vidis samo te servere jer ti je crossplay iskljucen. Ukljuci ga pa ces vidit puno vise servera koji su cesto popunjeni.

Origin: IsusCmarobnjak
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Perki kaže...
Perki kaže...

Ajde da probamo.

 

aahz9s

 

Rush sa svih 6 mapa u rotaciji, sve postavke na default, timovi (klase, oružja i vozila) odgovaraju mapi, tj. BF-u. Zamjenjivi botovi.

 

 

 Kod je ak neko drugi hoće hostat. 

 

Ime "doživljaja" je ALL 6 RUSH MAPS DEFAULT TEAMS

 Ajde, sad upute kak pronaći taj server :D

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Perki kaže...
Perki kaže...

Ajde da probamo.

 

aahz9s

 

Rush sa svih 6 mapa u rotaciji, sve postavke na default, timovi (klase, oružja i vozila) odgovaraju mapi, tj. BF-u. Zamjenjivi botovi.

 

 

 Kod je ak neko drugi hoće hostat. 

 

Ime "doživljaja" je ALL 6 RUSH MAPS DEFAULT TEAMS

 Ajde, sad upute kak pronaći taj server :D

 

 

 

Lakše fakultet završit nego nać server koji želiš.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Perki kaže...
Perki kaže...

Ajde da probamo.

 

aahz9s

 

Rush sa svih 6 mapa u rotaciji, sve postavke na default, timovi (klase, oružja i vozila) odgovaraju mapi, tj. BF-u. Zamjenjivi botovi.

 

 

 Kod je ak neko drugi hoće hostat. 

 

Ime "doživljaja" je ALL 6 RUSH MAPS DEFAULT TEAMS

 Ajde, sad upute kak pronaći taj server :D

 

 Probaj pod search pa search expirienses, pa onda ovo gore. Kajjaznam

 

Edit: a, već jesi. Strašno nešto. Jel ima gdje za upisat onaj kod samo da se joinaš?

Tko se na peticu opeko i na 2042isticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2021 21:05 (Perki).
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Perki kaže...
Perki kaže...

Ajde da probamo.

 

aahz9s

 

Rush sa svih 6 mapa u rotaciji, sve postavke na default, timovi (klase, oružja i vozila) odgovaraju mapi, tj. BF-u. Zamjenjivi botovi.

 

 

 Kod je ak neko drugi hoće hostat. 

 

Ime "doživljaja" je ALL 6 RUSH MAPS DEFAULT TEAMS

 Ajde, sad upute kak pronaći taj server :D

 

 Odes u Portal -> Host -> skroz desni tab i tamo ces moci upisati taj kod

https://i.imgur.com/FKKgfWE.jpg

Origin: IsusCmarobnjak
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2021 21:44 (Cmarobnjak).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Nema problema sa hostanjem, ako hostam svoju kreaciju niti ne moram upisivat kod. Ako netko drugi želi pokrenut to kaj sam složio, onda ide kod. Problem je kaj me nitko ne voli i/ili ne mogu naći moj server. 

Tko se na peticu opeko i na 2042isticu puše.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Da, predivno. Kad odem ma search, ispadne ovo: 

Tko se na peticu opeko i na 2042isticu puše.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Cmarobnjak kaže...
dtrixxx kaže...
pirat kaže...
dtrixxx kaže...

Problem s ovakvim serverima je sto ne znas u sta ulazis, nikada neces naici na isti server stoga je nemoguce formiranje communitya oko necega takvog.

Kada sam ulovio koji normalan server, opalio sam "follow host" i sad nakon par dana kada idem pogledati moje followed hostove, naravno nista nije online.

Umjesto da imas par servera u favoritima gdje znas sto se igra i uvijek su online, ovako moras svaki put gledati postavke servera da vidis je li to to.

Kada nemas community oko servera onda se teze i pune.

 

Sada u subotu popodne kada mislis da ce biti vise prometa ima mozda 3 puna servera, od toga je jedan HC gdje je lik promjenio doslovno svaki parametar od brzeg trcanja do bullet velocity itd.

Drugi server je TDM kanali, a treci nesto custom. I to je cijeli izbor.

 

Ono sto sam najvise ocekivao od Portala, klasicni conquest BF3 ili BC2 bez nekih nepozeljnih postavki, takvo nesto ne vidim.

Usput serveri stalno lagaju tako da i to malo sto ima je neigrivo.

 Hmm,ja vidim hrpu servera. 

Probaj pod filtere stavit da ti trszi samo bf3 ili sta već želiš...

 

Trenutno je problem što ide samo xp za level,xp za oružja i vozila su ugasili zbog boostera za sad.

 Ma vidim i ja hrpu servera samo sto su prazni

 

Evo screenshot sto se meni prikaze za sve vrste BFova, stavio sam sve postavke ANY i samo odabrao Europe, sortirano po najvisem broju igraca. Jel ostali vide nesto vise od ovoga?

Ja tu ne vidim nista vrijedno spajanja, trazim 64 igraca conquest BF3 ili BC2. Ocekivao sam da ce to biti najcesca vrsta servera ali izgleda da nitko ne igre te klasicne modeove, a naveliko se pricalo o nostalgiji

 Vidis samo te servere jer ti je crossplay iskljucen. Ukljuci ga pa ces vidit puno vise servera koji su cesto popunjeni.

Svaka cast, u tome je bila caka. Sada mi izbaci masu servera.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Im having a blast 

 

Lijek protiv štita ? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

pištolji su beskorisni kao i uvijek XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Battlefield 2042

Kako ste prošli vi koji ste preko vpna (indija) kupili na originu? Ima li banova ili je sigurno?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Meni uredno radi...mislim čak da sam i prije nešto tako kupovao i bilo sve ok, tj igra i dalje radi

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Moj PC  
8 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 2042

Vidio sam to, ta formacija ptica kao helikoptera prolazi kroz zgrade u onim uvodnim animacijama i smatram da je to milju puta bolji backdrop i osjećaj rata nego to patetično u bfv.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Imam pitanje u vezi bf 2042...kupio bi konfiguraciju 

i5 10400f

Rx 570 8 gb ddr5

16 gb ddr4 2666MHz

SSD 1tb sataIII

Pošto se ne razumijem previše u FPS....

Bih li mogao bf 2042 igrat s nekim normalnim fps-om? 

Bi li mogle teksture biti na medium? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 19:32 (bertRo92).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Full Hd rez. nizi detalji, moci ce se.

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
D3lBoy kaže...

Kako ste prošli vi koji ste preko vpna (indija) kupili na originu? Ima li banova ili je sigurno?

 Kupio, igrao 20h tr uredno i refundirao. Lp

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 19:47 (fila2208).
12 godina
offline
Battlefield 2042

Nemojte žuriti. Kupite ovu igru kada prođe jedno mjesec dva. Tad će valjat za tu cijenu koja će tada biti. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Nemojte žuriti. Kupite ovu igru kada prođe jedno mjesec dva. Tad će valjat za tu cijenu koja će tada biti. 

 Snižena preko indije/argentine će valjda vrijediti ako u portal dođe još sadržaja, izbace bloom i srede performanse.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 20:32 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Imam pitanje u vezi bf 2042...kupio bi konfiguraciju 

i5 10400f

Rx 570 8 gb ddr5

16 gb ddr4 2666MHz

SSD 1tb sataIII

Pošto se ne razumijem previše u FPS....

Bih li mogao bf 2042 igrat s nekim normalnim fps-om? 

Bi li mogle teksture biti na medium? 

 Samo low postavke imat češ oko 60fps.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Battlefield 2042

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 Dobro izgleda možda će to biti pun pogodak ali treba vidjeti. Igra je 25.11. vani ili samo beta?

Što se tiče Bf 2042 ja moram priznati da sam od petka do danas igrao puno i uživao sam uz sve nedostatke koji postoje. Možda sam se zaželio Bf ,možda zato jer nisam okorjeli Bf-ovac već samo ljubitelj meni je ovo dobro. Da su napravili sve kako treba ovo bi bio san snova . Trebalo mi je malo vremena da se naviknem ali nakon toga vratio mi se onaj osječaj Battlefielda.

Ne znam da li ste znali ali možete igrati solo ili co op Conquest ,Breaktrough s prijateljima ili botovima i za to se isto dobije score. Manji nego mrežno ali se dobije što je super. Tu se mogu isprobati letjelice, vozila i oružja i također dobar trening pogotovo za vozila i letjelice. Treba odabrati samo promjenu moda na početnoj kartici all warfare i onda se može birati solo ili co op.

sake08
12 godina
offline
Battlefield 2042

Evo nesto zanimljivo besplatno

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
maxis kaže...
Soldier977 kaže...

 Dobro izgleda možda će to biti pun pogodak ali treba vidjeti. Igra je 25.11. vani ili samo beta?

 

 25.11. izlazi closed beta, koja se mora kupiti da bi se igralo ukoliko ranije nisi kupio WW3 na steamu (https://worldwar3.com/en/packs), a igra će nakon toga biti free to play i out će biti negdje 2022.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

evo mene natrag nakon 12h igranja.

meni je igra ok, ali sam katastrofalno loš (igrao sam samo conquest za sad)...primarno radi toga jer je početno oružje na asault klasi kritično loše, a bogami nije niti onaj Ak 24 baš nešto dobar.

 

smatram da su neke stvari trebali napraviti drugačije (možda i budu)...

1. mape su prevelike s obzirom da su poprilično prazne. Helikopteri su op AF na takvim poljima, nemreš im ništa praktički, jer naravno ako uzmeš onu raketu kaj se locka onda imaš donekle šanse, ali imam feeling da jedino ja to koristim...ili barem pokušavam. Al naravno onda dođe tenk ili hovercraft kojeg moraš gađat sa RPG-om.

2.reload rpg-a i one kaj prati traje puno predugo, smanjit barem za 2-3sec reload time

3. ne znam zašto, ali stvarno često se dogodi da pogodiš tenk/hover ali hitreg kaže - nope

4. hovercraft je OP, pre OP...al baš ono full OP  - treba mu smanjit health, moraš ga pogodit 3 puta, a do tad pokosi pola ekipe

5. bullet spread nije isto kao bullet pattern...dakle ono pucaš u lika point blank, a meci idu bog te pitaj gdje

5. PP-29 koristi pola ekipe, to oružje sam tek taman otključao pa moram tek probat, ali imam feeling da je daleko najjednostavnije za koristit...znali su me sa time skinut sa 50m ko da stojim na mjestu. MPA3 i AK 42, ak gađaš nekog udaljenog preko 20m možeš zaboravit...tri clipa odu i sve se preživi

6. respawn...pogotovo početni me stvarno nervira iskreno...dakle koji je kreten izmislio da ide odbrojavanje i dođe do nule pa opet krenu scene sa mape 

7. respawn početni...daj pješadiju stavi bliže sektorima tj točkama za osvajanje...pa  ak ne upadnem u neko vozilo trčim prvih 5min da dođem do nekog uopće...debilana

8. evo nisam igrao AA od BF4, sjedenem u njega i doslovno ga ne znam koristit XD, dakle aim i ono ciljaš a za tobom "kasni" crosshair...ne kužim ništa što se događa, mislim da nisam uspio niti pješaka sa 30m ubit (možda sam ja ovdje lud i loš, ali na BF4 je bilo straighforward...aim i gađaj, kaj se ovdje događa pojma nemam)

9. probao sam attack heli...ista stvar kao i sa AA...dakle ne znam ga vozit, osim što je inverted kontrola, poprilično je težak za vozit...moram vidjet jel onaj mali isto tak (možda je stvar navike, ali totalno je drugačije nego BF4)

10. htio bih vidjeti scoreboard da vidim koliko sam zapravo loš u odnosu na druge

11. zadnjih 3h sam igrao sa SVK i DM7, jedina oružja koja su usable na mapama, jer možeš i izbliza pogodit, ali i izdaleka...pozoveš si rangera, i staviš turret koji skenira bliže neprijatelje i deri (to mi za sada daleko najbolja kombinacija)

12. ranger je bolesno jak, brijem da sam jedno 6x pogodio sa sniperom i ništa, lik još živ...pogodio sam ga i rpg-em i dalje živ...besmisleno

13. stadion na hourglass - wtf ekipa pa dajte jbte napravite izlaz da je rupa u zidu na par mjesta, svaki put kad se tamo spawnam moram ubit samog sebe (redeploy) da odem nekam van jer ne znam izać iz njega sa prednje strane...neda mi se trčat 5min okolo stadiona

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice