Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.582
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
jopis kaže...
animosity_frenzy kaže...
Jack Sparrow kaže...

Upravo stiglo ovo na mail :

 Ja sam isto dobio. Later losers!

 

LLLLLLLLLLLL

 

Edit:

 

omg

 

 

 I ja, al odoh na more, nema me niti taj tjedan tu, morat ću frendu dat account nek on proba.

 jopis prijatelju, kako si mi i to....

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 22:40 (red_bull).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...
jopis kaže...
animosity_frenzy kaže...
Jack Sparrow kaže...

Upravo stiglo ovo na mail :

 Ja sam isto dobio. Later losers!

 

LLLLLLLLLLLL

 

Edit:

 

omg

 

 

 I ja, al odoh na more, nema me niti taj tjedan tu, morat ću frendu dat account nek on proba.

 jopis prijatelju, kao si mi i to....

 nema battle royale, štaš onda ti testirati :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ma biće

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...

Ma biće

 nenene hazard nije royale...nikako 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Battlefield 2042

Isplati li se sad prednaruciti? Oćel kasnije bit skuplje or what?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Cijena će vjerojatno bit ista. naručit sad, dva dana prije ili na izlasku je isto, jedino šta ćeš prednaručivanjem imat pristup beti dva dana prije i igri tjedan dana prije ako se ne varam,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Cijena će vjerojatno bit ista. naručit sad, dva dana prije ili na izlasku je isto, jedino šta ćeš prednaručivanjem imat pristup beti dva dana prije i igri tjedan dana prije ako se ne varam,

 Znamo šta se plača unaprijed.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2021 15:00 (dery).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Cijena će vjerojatno bit ista. naručit sad, dva dana prije ili na izlasku je isto, jedino šta ćeš prednaručivanjem imat pristup beti dva dana prije i igri tjedan dana prije ako se ne varam,

 Zavisi koju verziju uzme :)

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
psihoroba kaže...
fila2208 kaže...

Cijena će vjerojatno bit ista. naručit sad, dva dana prije ili na izlasku je isto, jedino šta ćeš prednaručivanjem imat pristup beti dva dana prije i igri tjedan dana prije ako se ne varam,

 Zavisi koju verziju uzme :)

 Šta sad to znači?

Zanima me samo dal ce bit skuplje kasnije kad krene prodaja..

Alfa, beta, gama i delta me ne zanimaju, ne želim raditi njihov posao testera, i one drke za djecu tipa neki skinovi za puske i sl. beskorisne retardacije na koje troše vrijeme umjesto da poliraju igru, me totalno ne zanimaju.

Također me ne zanima tjedan dana prije ili kasnije, tko zna kad ću stići uopće sjesti odigrati nešto.

Pretpostavljam tj. nadam se da nema plaćanja dlc-ova naknadno za standard edition

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
digitall kaže...
psihoroba kaže...
fila2208 kaže...

Cijena će vjerojatno bit ista. naručit sad, dva dana prije ili na izlasku je isto, jedino šta ćeš prednaručivanjem imat pristup beti dva dana prije i igri tjedan dana prije ako se ne varam,

 Zavisi koju verziju uzme :)

 Šta sad to znači?

Zanima me samo dal ce bit skuplje kasnije kad krene prodaja..

Alfa, beta, gama i delta me ne zanimaju, ne želim raditi njihov posao testera, i one drke za djecu tipa neki skinovi za puske i sl. beskorisne retardacije na koje troše vrijeme umjesto da poliraju igru, me totalno ne zanimaju.

Također me ne zanima tjedan dana prije ili kasnije, tko zna kad ću stići uopće sjesti odigrati nešto.

Pretpostavljam tj. nadam se da nema plaćanja dlc-ova naknadno za standard edition

 Na CD keys je sada 38 eura. Na dan izlaska će biti 60 eura. Nek me netko ispravi ako nije tako.

16 godina
offline
Re: Battlefield 2042

U dučanima kao što su origin i steam, se cijena neće mijenjati. Što se tiče cd key dučana. tu se može očekivati promjena cijene, sve ovisi koliko će igra u tom momentu biti tražena.

Ako imaš standradnu verzijuimaš pristup svim mapama i oružijama. Jedino se plača kozmetika.

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
digitall kaže...
psihoroba kaže...
fila2208 kaže...

Cijena će vjerojatno bit ista. naručit sad, dva dana prije ili na izlasku je isto, jedino šta ćeš prednaručivanjem imat pristup beti dva dana prije i igri tjedan dana prije ako se ne varam,

 Zavisi koju verziju uzme :)

 Šta sad to znači?

Zanima me samo dal ce bit skuplje kasnije kad krene prodaja..

Alfa, beta, gama i delta me ne zanimaju, ne želim raditi njihov posao testera, i one drke za djecu tipa neki skinovi za puske i sl. beskorisne retardacije na koje troše vrijeme umjesto da poliraju igru, me totalno ne zanimaju.

Također me ne zanima tjedan dana prije ili kasnije, tko zna kad ću stići uopće sjesti odigrati nešto.

Pretpostavljam tj. nadam se da nema plaćanja dlc-ova naknadno za standard edition

 Onda lagano buraz dodjes u 2023 i kupis igru 🤣

15 godina
offline
Battlefield 2042

 

Idemo ponovo ;)

http://www.pis-klan.com http://www.youtube.com/user/CroMystiq/videos?view=0
Moj PC  
17 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Battlefield serije igrica su definitivno jedni od najboljih na tržištu i u svijetu. Posjedujem bf bad company, bf3, bf4,bf5,bf1.U zadnje vrijeme sam stalno na bf1 mp, jer jedna od najboljih. Ali u zadnje vrijeme u bilo od kojih navedenih da kreneš igrati mp se nađe 1 ili više hakera i sve upropaste.Bf je pun hakera. Tako da vjerujem da ce i bf2042 biti omiljena meta hakerima. Zbog toga sumnjam da ću je kupovati sto ce mi biti žao . Osim ako DICE vise napokon ne uvede to čudo "anti–cheat" .Kad im se po žališ na hakere odma blokaju temu.Žalosno.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2021 14:01 (santel).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
santel kaže...
Battlefield serije igrica su definitivno jedni od najboljih na tržištu i u svijetu. Posjedujem bf bad company, bf3, bf4,bf5,bf1.U zadnje vrijeme sam stalno na bf1 mp, jer jedna od najboljih. Ali u zadnje vrijeme u bilo od kojih navedenih da kreneš igrati mp se nađe 1 ili više hakera i sve upropaste.Bf je pun hakera. Tako da vjerujem da ce i bf2042 biti omiljena meta hakerima. Zbog toga sumnjam da ću je kupovati sto ce mi biti žao . Osim ako DICE vise napokon ne uvede to čudo "anti–cheat" .Kad im se po žališ na hakere odma blokaju temu.Žalosno.

 Naj mi je draže zaklat hakera i onda ga poserem da mu je za kuraz šta ima npr. 100:1 jer taj čin vrijedi sto puta više od njegovog hacka.

 

btw platio na cd keys 300kn, namamila me kurva

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2021 16:38 (dery).
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

 Naj mi je draže zaklat hakera i onda ga poserem da mu je za kuraz šta ima npr. 100:1 jer taj čin vrijedi sto puta više od njegovog hacka.

 Il uletit na "NOOBS WELCOME" server, uzet stingera i skinut onog 90:0 attack choppera, samo da se grči malo.

Say hello to my little friend
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
santel kaže...
Battlefield serije igrica su definitivno jedni od najboljih na tržištu i u svijetu. Posjedujem bf bad company, bf3, bf4,bf5,bf1.U zadnje vrijeme sam stalno na bf1 mp, jer jedna od najboljih. Ali u zadnje vrijeme u bilo od kojih navedenih da kreneš igrati mp se nađe 1 ili više hakera i sve upropaste.Bf je pun hakera. Tako da vjerujem da ce i bf2042 biti omiljena meta hakerima. Zbog toga sumnjam da ću je kupovati sto ce mi biti žao . Osim ako DICE vise napokon ne uvede to čudo "anti–cheat" .Kad im se po žališ na hakere odma blokaju temu.Žalosno.

 1.Quit game

2.Find server

3.Join server

Sjedi 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
santel kaže...
Battlefield serije igrica su definitivno jedni od najboljih na tržištu i u svijetu. Posjedujem bf bad company, bf3, bf4,bf5,bf1.U zadnje vrijeme sam stalno na bf1 mp, jer jedna od najboljih. Ali u zadnje vrijeme u bilo od kojih navedenih da kreneš igrati mp se nađe 1 ili više hakera i sve upropaste.Bf je pun hakera. Tako da vjerujem da ce i bf2042 biti omiljena meta hakerima. Zbog toga sumnjam da ću je kupovati sto ce mi biti žao . Osim ako DICE vise napokon ne uvede to čudo "anti–cheat" .Kad im se po žališ na hakere odma blokaju temu.Žalosno.

 Čim je tebi bf igrica, bolje da ne kupuješ 

 

šala mala, ali probaj reći igra, čisto iz respekta zbog uloženog truda i love u igru.

 

Ajmo lagana anketica da ubijemo vrijeme:

 

 

9 Prednaručio
13 Neću prednaručit, čekam igru
25 Čekam Betu
0 Uzet key
1 Neću uzet nikako
6 m16a3
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Aj ok"igra" 😁
Bf igram da se malo opustim, zabavim i zaboravim na na ovaj današnji svijet i njegove probleme a onda haker. I na kraju se opet iznerviraš.
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Battlefield 2042

Ekipa koja je naručila van ovog kontinenta, uredno vam je naplaćeno? Kolko me sječanje služi Dice ne naplaćuje pre-order do izlaska igre. Ili je to nekad tako bilo?

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

Ekipa koja je naručila van ovog kontinenta, uredno vam je naplaćeno? Kolko me sječanje služi Dice ne naplaćuje pre-order do izlaska igre. Ili je to nekad tako bilo?

 Naručio prije mjesec dana,još si nisu naplatili.

سمندری ڈاکو
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Super64 kaže...

Ekipa koja je naručila van ovog kontinenta, uredno vam je naplaćeno? Kolko me sječanje služi Dice ne naplaćuje pre-order do izlaska igre. Ili je to nekad tako bilo?

 Naručio prije mjesec dana,još si nisu naplatili.

 OK, tko? Dice (Origin) ili third party? Mislim, preko Origina kao je bilo ako mi ne sjedne beta mogu otkazat. Ako se third party naplati mogu se fučkat.

مرګ ژوبله
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

 OK, tko? Dice (Origin) ili third party? Mislim, preko Origina kao je bilo ako mi ne sjedne beta mogu otkazat. Ako se third party naplati mogu se fučkat.

 Origin.

BF5 sam naručio mjesec dana prije izlaska i odma su mi uzeli lovu,valjda bude i ovdje tak.

 

Piše da još procesuiraju 

 

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2021 0:29 (pirat).
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
robimarko kaže...
A nema neke mudrosti, uzeo Nord VPN na mjesec dana, instalirao Firefox extension i u private modeu nakon spajanja na Argentinski server otišao na Origin i kupio.

Sve je na engleskom i nema ništa posebno.

 Koja je razlika između ovog vpn igranja i cdkeys gdje je jednostavnije i jeftinije?

Nepouzdani su ili šta?

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Super64 kaže...

 OK, tko? Dice (Origin) ili third party? Mislim, preko Origina kao je bilo ako mi ne sjedne beta mogu otkazat. Ako se third party naplati mogu se fučkat.

 Origin.

BF5 sam naručio mjesec dana prije izlaska i odma su mi uzeli lovu,valjda bude i ovdje tak.

 

Piše da još procesuiraju 

 

 Hvala m8. Našao sam. Origin ne naplaćuje do sedam dana prije izlaska igre. Tak barem službeno piše.

مرګ ژوبله
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

 Hvala m8. Našao sam. Origin ne naplaćuje do sedam dana prije izlaska igre. Tak barem službeno piše.

 To je odlično,lakše je odustati nakon bete ako nebude dobro.

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
digitall kaže...
robimarko kaže...
A nema neke mudrosti, uzeo Nord VPN na mjesec dana, instalirao Firefox extension i u private modeu nakon spajanja na Argentinski server otišao na Origin i kupio.

Sve je na engleskom i nema ništa posebno.

 Koja je razlika između ovog vpn igranja i cdkeys gdje je jednostavnije i jeftinije?

Nepouzdani su ili šta?

Gold edition je daleko jeftiniji preko VPN-a,  nema drugog razloga.

Koristio sam cdkeys prije i sve je ok bilo, ali key uglavnom dobijes tek na dan izlaska pa nema preloada ili ranije bete kao preko Origina

 

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2021 3:27 (robimarko).
12 godina
online
Re: Battlefield 2042
Ja isto jučer kupio a nisu mi skinuli novce s računa, inače je odmah išlo koliko se sjećam.

Sad me jedino jebe što sam uzeo preko kartice od revoluta pa dok se oni smisle uzeti novce moram paziti da uvijek imam taj iznos na računu 🤦‍♂️
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
i ako nemas love poslat ce te u minus, znam da sam za bf4 bio u crvenom minusu 300kn
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Super64 kaže...

 Hvala m8. Našao sam. Origin ne naplaćuje do sedam dana prije izlaska igre. Tak barem službeno piše.

 To je odlično,lakše je odustati nakon bete ako nebude dobro.

 Yep, to je poanta priče. Ako će igra previše trokirat, ne pada mi na pamet kupovat još grafu za 5 - 6k kuna. Lijepo kanceliraš i pređeš na nešto drugo.

مرګ ژوبله
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice