Atomic Heart - FPS hommage klasicima

poruka: 38
|
čitano: 13.682
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Fallout, BioShock, Metro, Wolfenstein, Dishonored i Prey u jednom.

 

Brajanov život
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Izgleda zanimljivo, a opet nekako pre dizajnirano, no dovoljno da me zainteresira da pratim razvoj.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Po vidjenom podsjeca na Bioshock..samo na otvorenom izgleda, iako ce imat i sekcije unutar tog nekakvog vojnog kompleksa. Jedino me brine da igra ne bude prekratka i pre linearna, i da to sto smo vidili na traileru i bude tako zapravo, da se igra vrti kako je prikazana.

Origin ID: ReaLazio
6 godina
protjeran
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Radnja je, koliko sam ubro, slicna falloutu, samo iz vaulta ne izlazite van, nego vas salju unutar doticnog...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Ovo je bolesno, rusi su ludi

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Vizuelno jedna od najimpersivnijih igara koje sam vidio. Ova igra bi mogla biti lijepo iznenadjenje.

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 19:03 (Xpider).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Imamo li datum kad se podiže embargo na recenzije?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Po prvim recenzijama igru hvale kao novi Bioshock.

 

Na konzolama izgleda izvrsno i vrti se izvrsno,izuzevsi XSs verziju.

 

Koliko sam skuzio raytrace jos nije omogucen u pc verziji.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
Više kao dobar pokušaj i ništa više. Ko onaj Calisto vrag prošli mjesec.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
Hexfire kaže...
Više kao dobar pokušaj i ništa više. Ko onaj Calisto vrag prošli mjesec.

Vec si zaigrao na neki nacin?

13 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
Ne. Vidim Metacritic i pogledao sam Skillup review.

Ali osobno nisam ni očekivao nešto previše. Pošto je na gamepassu, probat ću s vremenom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
Hexfire kaže...
Ne. Vidim Metacritic i pogledao sam Skillup review.

Ali osobno nisam ni očekivao nešto previše. Pošto je na gamepassu, probat ću s vremenom.

Znaci lose?.....bas steta

16 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Igrao malo na passu i igra mi je jako dobra; 

 

Igra mi najviše baca na novi Prey, a on je meni bio super.

 

Po svemu viđenom ovo djeluje naslov koji je napravljen sa puno entuzijazma i ljubavi.

 

Nije produkcija Rockstara, ali nije niti 6/10 igra kako Gamespot misli. Npr, daju minus da open world dio usporava glavnu priču!?
Mislim, u kojoj to igri nije tako; pa možemo krenut od Witchera 3; hitno treba naći Ciri, a Geralt uredno karta i traži sandale po Velenu…

 

Pa sam vidio da mnogi prigovaraju melee borbi da nije "mesnata"… Pa neznam, prvi kontakt sjekire i robota sa "jakim" napadom je baš sočan. Isto kada rastavimo pokvareni robot na proste faktore; i zvuk i "mesnatost" su tu

Igra izgleda predivno i vrti se odlično na PCu!

 

Definitivno bi preporučio ruski voice acting koji se totalno uklapa u taj otkačeni svijet koji je developer odlično napravio.

Moj PC  
7 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
doktor1 kaže...

Igrao malo na passu i igra mi je jako dobra; 

 

Igra mi najviše baca na novi Prey, a on je meni bio super.

 

Po svemu viđenom ovo djeluje naslov koji je napravljen sa puno entuzijazma i ljubavi.

 

Nije produkcija Rockstara, ali nije niti 6/10 igra kako Gamespot misli. Npr, daju minus da open world dio usporava glavnu priču!?
Mislim, u kojoj to igri nije tako; pa možemo krenut od Witchera 3; hitno treba naći Ciri, a Geralt uredno karta i traži sandale po Velenu…

 

Pa sam vidio da mnogi prigovaraju melee borbi da nije "mesnata"… Pa neznam, prvi kontakt sjekire i robota sa "jakim" napadom je baš sočan. Isto kada rastavimo pokvareni robot na proste faktore; i zvuk i "mesnatost" su tu

Igra izgleda predivno i vrti se odlično na PCu!

 

Definitivno bi preporučio ruski voice acting koji se totalno uklapa u taj otkačeni svijet koji je developer odlično napravio.

 Pa na passu je tek preload,izabrao sam za ovu igru PC verziju,ako ispadne neoptimizirana skinut cu i za XsX.

16 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

PC radi odlično.

 

Ugasi gamepass, stavi regiju na novi zeland i igra radi...

Samo će ponovno skidat 66GB

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2023 20:05 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
doktor1 kaže...

PC radi odlično.

 

Ugasi gamepass, stavi regiju na novi zeland i igra radi...

Samo će ponovno skidat 66GB

 

Aa taj nacin,ma strpit cu se do sutra 🥂

9 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

ne znam šta bi mislio, neki kažu odlično, neki kažu loše, nadam se da igra nije napadana zato što je ruska, boli me dupe da je slobodan milošević bio developer ako igra valja.

 

Preostaje mi čekat steam reviewse pa vidit

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Malo me cudi  da su godinama demonstrirali i prikazivali igru uz raytrace a sada  ga nema niti u PC verziji a na nju sam se odlucio bas radi raytrace podrske na rtx.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

očito sam ja preretardiran da koristim taj gamepass kao svi normalni ljudi. Sjebe me to kad traži adresu, prvo što je zaključano na SAD, a stavio sam regiju velika britanija, i sad tamo ja bubnem neke bezveze adrese i izbacuje mi greške. Jel trebam koristiti VPN kad radim bilo šta od toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

bas sam ju sinoc prednarucio, instalirao jutros i kad dodem doma probam, ako nevalja mrs u refund :D 

 

nadam se da ce biti okej, graficki stil me podsjeca na Bioshock. lp

Mount Everst ain't got shit on me, 'couse I am on top of the world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
Cansee kaže...

očito sam ja preretardiran da koristim taj gamepass kao svi normalni ljudi. Sjebe me to kad traži adresu, prvo što je zaključano na SAD, a stavio sam regiju velika britanija, i sad tamo ja bubnem neke bezveze adrese i izbacuje mi greške. Jel trebam koristiti VPN kad radim bilo šta od toga?

 Kakve adrese? Unutar Windows samo staviš regiju USA. A VPN trebaš kad hoćeš kupiti ili jeftino pretplatu za gamepass ili igru za drugu regiju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
Hexfire kaže...
Cansee kaže...

očito sam ja preretardiran da koristim taj gamepass kao svi normalni ljudi. Sjebe me to kad traži adresu, prvo što je zaključano na SAD, a stavio sam regiju velika britanija, i sad tamo ja bubnem neke bezveze adrese i izbacuje mi greške. Jel trebam koristiti VPN kad radim bilo šta od toga?

 Kakve adrese? Unutar Windows samo staviš regiju USA. A VPN trebaš kad hoćeš kupiti ili jeftino pretplatu za gamepass ili igru za drugu regiju.

 

to sam napravio, krenio plaćati sa paypalom i taman kad trebam završiti traže me da upišem svoju adresu, mjesto i poštanski broj i da odaberem državu, i to neku od američkih država, nemam opciju prebaciti na drugu zemlju

11 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Ja sam pauzirao download igre,malo mi je splasnula zelja da ju sad igram.

Pricekat cu da patchaju HDR i RT,sad ionako igram Xenoblade 3 na Switchu i jos me ceka Mario Rabbids novi pa tek onda neka druga igra,tipa ove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

refundo u roku sat vremena, smorio me uvod u igru, samo bla bla bla nista posebno. 

Mount Everst ain't got shit on me, 'couse I am on top of the world.
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Meni jedan od najljepših uvoda u dugo vremena. Jaki Bioshock feel

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Atomic Heart - FPS hommage klasicima

Ja sam jučer igrao 2h na PC gamepassu i obrisat ću.

Ne paše mi nikako. Ima i tehničkih problema s performansama, ali uopće mi ne paše ni gameplay ni taj ruski setting sa američkim dijalozima.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
Bitanga kaže...

Ja sam jučer igrao 2h na PC gamepassu i obrisat ću.

Ne paše mi nikako. Ima i tehničkih problema s performansama, ali uopće mi ne paše ni gameplay ni taj ruski setting sa američkim dijalozima.

 

 

misliš na engleski jezik ili na američki stil dijaloga?

15 godina
offline
Re: Atomic Heart - FPS hommage klasicima
Cansee kaže...
Bitanga kaže...

Ja sam jučer igrao 2h na PC gamepassu i obrisat ću.

Ne paše mi nikako. Ima i tehničkih problema s performansama, ali uopće mi ne paše ni gameplay ni taj ruski setting sa američkim dijalozima.

 

 

misliš na engleski jezik ili na američki stil dijaloga?

 

Voice acting je čak super naglasak... al ono, sve nešt ruska kultura, a onda čuješ "fuck me" i takve. Ne smeta me psovanje, nego mi nekak ne paše u setting.

Tipa, dođem do nekog space scientista i ponudi mi 5 točaka za diskusiju, ja odmah kliknem "leave" jer mi se ne da pričati jer uvod ionako traje sto godina i lik poslije toga veli nešt u stilu:

"Fuck me, I've talked to this guy for 10 minutes and I have no idea what he said".

Pa onda uvijek neki dijalog usred borbe, melje ovaj, melje onaj, ja stisnem nešt drugo i taj dijalog se prekine, pa ne znam šta su htjeli reći i tak. Nekak mi se čini nedorađeno.

A i sve što je malo dalje i pomiče se kao da je u manjem framerateu nakon neke udaljenosti, imam 80 FPSa, a oni leteći roboti na koje je ona baba pucala kao da su u 15 FPSa, samo oni, sve drugo je fluidno.

Isto tako i oni neki viličari.

 

No, znate mene, ja uvijek nađem nešt što me smeta pa neću dalje. :-)

Nije to igra za mene, ugasio sam i poslije guštao bez problema u Hi-Fi Rushu :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice