Assassin’s Creed Valhala

poruka: 604
|
čitano: 148.903
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...
doktor1 kaže...

Naišo sam na ovo; ženski lik je canon

 


Valhalla's default setting switches from female to male when the story calls for it, which is not all that often. Why and how it does this is deep spoiler territory, but the important thing is that the female version is the primary, canon protagonist, and you'll play her for 90 percent of the game. You can choose to play exclusively with just one of them, but I think it lessens the impact of an important story beat, so I recommend playing it on default as Ubisoft intended.

 

 

Uopće se ne opterećujem. Igram sa muškim jer sam cijeli Odyssey igrao sa ženskim. Tamo je bar bila zgodnija ženska :-)

No ne mogu se ufurati u ženskog vikinga.

Inace sto se tice zenskih likova,ekipa je ludila da Abby u TLOU2 ima premisicavu strukturu....sta ce onda rec za ove cure ovdje...ova te zgrabi skupa sa tvojim kanuom i baci u drvo 😁😁😁😁

15 godina
neaktivan
offline
Assassin’s Creed Valhala

Origins mi je jedna od,ako ne i najbolja igra koju sam igrao.Jednostavno se nisam mogao skinuti s nje,pa sam se nadao takvoj reakciji i kad budem igrao Odysseyu.Svijet Egipta su doslovno razvalili,bas je imala atmosferu igra.Onda sam narucio Odiseju,igrao sat vremena,unninstall.Prvo,sam setting Grcke mi nije privlacan.Drugo,grafika,ajme meni majko isusova,Odiseja izgleda kao mobilna igra naspram Originsa koji je bio top notch i stalno sam okidao screenshotove.Trece,kretanje lika;kako je moguće da u 2018.g lik s kojim igramo hoda ili trči kao da ima zabijenu metlu u guzici,odvratno za vidjeti,pogotovo kad igra traje milijardu sati.Nakon toga sam ju obrisao,gledao sam more reviowa,da me natjera da igram igru,ali to je jednostavno preloše meni osobno,nijedan aspekt igre(gameplay,combat,odabir dijaloga,itd.) me ne privlači i stoga stvarno iz dna duše prezirem Odiseju.E sad,za Valhallu sam totalno nahajpan,jer vidim da je grafika daleko iznad Odiseje,combat je bolji,kretanje lika je dobro te naposljetku,sam setting Norveške,Engleske i Vikinga mi je izrazito privlačan.Po yt gameplayu vidim da je Valhalla dosta sličnija Originsu i da su vratili određene old school elemente.Tipa,u Odiseju kad sam vidio da nemres ubit lika jednim potezom iz stealtha mrak mi je pao na oči te da su neprijatelji spužve koje moraš mlatit 1000000 puta da padnu.Odlutali su daleko s tom Odisejom u neke fantasy mythical vode,Origins je usprkos rpg elementima ličio na AC igru.Da se razumijemo,da se ODISEJA zove ikako drugačije,dakle da nema AC u imenu svejedno bi ju bacio u koš za smeće.Odiseja,uz Ghost OF Thushima,najgora igra koju sam pokrenuo.Valhallu cu pricekati malo pad cijene ali definitvno uzimam.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
big_guy kaže...

Origins mi je jedna od,ako ne i najbolja igra koju sam igrao.Jednostavno se nisam mogao skinuti s nje,pa sam se nadao takvoj reakciji i kad budem igrao Odysseyu.Svijet Egipta su doslovno razvalili,bas je imala atmosferu igra.Onda sam narucio Odiseju,igrao sat vremena,unninstall.Prvo,sam setting Grcke mi nije privlacan.Drugo,grafika,ajme meni majko isusova,Odiseja izgleda kao mobilna igra naspram Originsa koji je bio top notch i stalno sam okidao screenshotove.Trece,kretanje lika;kako je moguće da u 2018.g lik s kojim igramo hoda ili trči kao da ima zabijenu metlu u guzici,odvratno za vidjeti,pogotovo kad igra traje milijardu sati.Nakon toga sam ju obrisao,gledao sam more reviowa,da me natjera da igram igru,ali to je jednostavno preloše meni osobno,nijedan aspekt igre(gameplay,combat,odabir dijaloga,itd.) me ne privlači i stoga stvarno iz dna duše prezirem Odiseju.E sad,za Valhallu sam totalno nahajpan,jer vidim da je grafika daleko iznad Odiseje,combat je bolji,kretanje lika je dobro te naposljetku,sam setting Norveške,Engleske i Vikinga mi je izrazito privlačan.Po yt gameplayu vidim da je Valhalla dosta sličnija Originsu i da su vratili određene old school elemente.Tipa,u Odiseju kad sam vidio da nemres ubit lika jednim potezom iz stealtha mrak mi je pao na oči te da su neprijatelji spužve koje moraš mlatit 1000000 puta da padnu.Odlutali su daleko s tom Odisejom u neke fantasy mythical vode,Origins je usprkos rpg elementima ličio na AC igru.Da se razumijemo,da se ODISEJA zove ikako drugačije,dakle da nema AC u imenu svejedno bi ju bacio u koš za smeće.Odiseja,uz Ghost OF Thushima,najgora igra koju sam pokrenuo.Valhallu cu pricekati malo pad cijene ali definitvno uzimam.

 

Ovo je neka kombinacija God of War i AC-a što se tiče oružja i armoura i to mi se sviđa. U Origins/Odysseyu je stvarno bilo previše armoura i oružja, a lova je trebala za upgradeanje broda. Ovdje upgradeaš selo, za sad sam tek započeo s Engleskom pa ćemo vidjet kako će to funkcionirati, no svakako je dobro da nema hrpa smeća u inventoryu.

 

No, Odyssey mi je bio top do sada, bolji od Originsa. To što je nešto AC ne znači da mora biti isto kao i prethodnici. Npr. nakon Originsa i Odysseya jednostavno nisam mogao više igrati Syndicate, užasno mi je bio retardiran.

Ali u Odysseyu me poprilično smetalo što sa lukom i strelom osim na samom početku nisi mogao nikog headshotati i ubiti, ni najjadnijeg vojnika. Jednostavno su strijele bile preslabe. I to što spominješ za assasinate.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Zato ja AC krenuo od početka pa po redu. Zadnji sam odigrao AC Rogue remastered. Sad me čeka Unity pa Syndicate a onda noviji. Valhala je još bar 6 mjeseci daleko a do tad će pasti cijena i na PS5. Između svakog AC odigram jednu ili dvije druge igre čisto da se zaželim AC-a. Naprimjer sad sam počeo Dark Soula Remastered - moj prvi izlet u souls igre i mogu reći da mi dobro ide mada si pomažem s walkthrough-om od fightingcowboy-a pa ne lutam toliko.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Kod mene sve obrnuto. Odyssey mi je top igra, mislim da imam oko 90 sati u igri bez dlc-ova. Nakon toga probao Origins, nakon 3 sata uninstall.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
antebr kaže...
Kod mene sve obrnuto. Odyssey mi je top igra, mislim da imam oko 90 sati u igri bez dlc-ova. Nakon toga probao Origins, nakon 3 sata uninstall.

 

Da, ne možeš poslije Odysseya Origins, dosta je primitivniji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 19:29 (Bitanga).
11 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Meni je Origins bio vrhunska igra,Odyseey jednako dobar a Valhalla bolja od njih.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassin’s Creed Valhala

Hoce prodat tko valhallu za ps4 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Kako ide ekipa? Ja sam 160 lvl 2 dana sam proveo u Asgardu i Jehentaimu (tako nekako) ugl fiktivni svijetovi gdje se ode kad popijete napitak od one vještice. Imam 50 sati nisam još ni počeo igrati kako treba main story arc...

Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

33 sata,10% progress,55 lvl. Upravo zavrsio prvi Alliance Pledge.
Jos uvijek lutam po Ledecestrescire.Omiljeni combo oruzja 1h Axe + 1h Hammer

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 21:00 (dani20).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Dermentor kaže...

Zato ja AC krenuo od početka pa po redu. Zadnji sam odigrao AC Rogue remastered. Sad me čeka Unity pa Syndicate a onda noviji. Valhala je još bar 6 mjeseci daleko a do tad će pasti cijena i na PS5. Između svakog AC odigram jednu ili dvije druge igre čisto da se zaželim AC-a. Naprimjer sad sam počeo Dark Soula Remastered - moj prvi izlet u souls igre i mogu reći da mi dobro ide mada si pomažem s walkthrough-om od fightingcowboy-a pa ne lutam toliko.

 Tako sam i ja...stim da rouge remaster nisam mogao igrat jer je igra bolesno losha...ja sam poceo sa 3 remaster,pa black flag,unity,syndicate,origins,odiseja.

 

Sve su igre bile full sa svim dlcovima i zadnjim pachevima.neznas koja je bolja.ode prve 4 mozda i odigram kad dobijj remejk jer je grafika bas losha

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
antebr kaže...
Kod mene sve obrnuto. Odyssey mi je top igra, mislim da imam oko 90 sati u igri bez dlc-ova. Nakon toga probao Origins, nakon 3 sata uninstall.

 Ja sam Origins jedno 4 puta počeo i isto odustao, no kad sam pregrmio Aleksandriu (to mi je bio iz nekog razloga turn-off) i kad se počela razvijati priča, pa piramide...) nisam mogao stati. Combat mi je bolji nego Odyssey i glavni plot mi je puno bolji. Odysseya mislim da neću nikad. Sad čekam još malo dojmova od ljudi oko Valhalle pa možda uzmem.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
11 godina
neaktivan
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ako vam se bas jako igra uzmite na uplay+ pa se izgustajte u mjesec dana. Prica je rastegnuta i dosadna, likovi zaboravljivi, combat jako repetativan sa jednom animacijom za svaki tip oruzja... Geara nema, dobis ga svake prjestupne...

Po meni nakon prvih 10 do 20 sati pocetnog wow efekta pocinjete uvidat sve nedostake, be warned boys.

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

ja ne mogu vjerovati koliko ova igra dobra izgleda. Brutalno dobro. Uopće nisam to očekivao, baš next gen

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...

ja ne mogu vjerovati koliko ova igra dobra izgleda. Brutalno dobro. Uopće nisam to očekivao, baš next gen

 Evo par mojih najboljih screensa; u linku jer je ovaj uploader smeće

 

SLIKA

SLIKA

SLIKA

SLIKA

SLIKA

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
haydara kaže...

Ako vam se bas jako igra uzmite na uplay+ pa se izgustajte u mjesec dana. Prica je rastegnuta i dosadna, likovi zaboravljivi, combat jako repetativan sa jednom animacijom za svaki tip oruzja... Geara nema, dobis ga svake prjestupne...

Po meni nakon prvih 10 do 20 sati pocetnog wow efekta pocinjete uvidat sve nedostake, be warned boys.

Likovi su mi super, borba bolja nego u prijašnja dva nastavka, drugačiji pristup opremi naspram iritantnih milion random oružja u Odiseji koje mjenjaš svaki trenutak...

 

Vidiš; jednostavno, svatko ima svoje mišljenje tako da nema potrebe "pametan" komentar stavljat kao da si jedini u pravu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
doktor1 kaže...
Cansee kaže...

ja ne mogu vjerovati koliko ova igra dobra izgleda. Brutalno dobro. Uopće nisam to očekivao, baš next gen

 Evo par mojih najboljih screensa; u linku jer je ovaj uploader smeće

 

SLIKA

SLIKA

SLIKA

SLIKA

SLIKA

 Na kojoj platformi je to,pc?

Brine me kako izgleda na ps4,nigdje ne mogu naci konkretnu usporedbu ps4 vs ps5 grafike...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Main quest,side quests,order of the ancients,Viking for hire Contracts,raiding,Ravensthorpe upgrading.
Dalje neznam ako ce biti jos aktivnosti,stvarno previse repetitivno 
Oni koji se zale na combat apsolutno pojma nemaju kako ukomponirat skill tree u borbu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
dani20 kaže...

Main quest,side quests,order of the ancients,Viking for hire Contracts,raiding,Ravensthorpe upgrading.
Dalje neznam ako ce biti jos aktivnosti,stvarno previse repetitivno 
Oni koji se zale na combat apsolutno pojma nemaju kako ukomponirat skill tree u borbu.

 U svakom generickom open world naslovu ima barem toliko "aktivnosti" - ako to mozemo nazvat aktivnosti posto se obicno radi o paint the map sranju i dovoljno je napravit jedan od svakog s obzirom da je sve dalje isto. Plus nekoliko tipova beskorisnih collectablesa. Ne kazem da je to ovdje slucaj, al onda se moze i ne znam za Dragon Age Inquisition reci da je "prepun" aktivnosti a zapravo je filler govno dosadno izvan glavne price.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Minneyar kaže...
dani20 kaže...

Main quest,side quests,order of the ancients,Viking for hire Contracts,raiding,Ravensthorpe upgrading.
Dalje neznam ako ce biti jos aktivnosti,stvarno previse repetitivno 
Oni koji se zale na combat apsolutno pojma nemaju kako ukomponirat skill tree u borbu.

 U svakom generickom open world naslovu ima barem toliko "aktivnosti" - ako to mozemo nazvat aktivnosti posto se obicno radi o paint the map sranju i dovoljno je napravit jedan od svakog s obzirom da je sve dalje isto. Plus nekoliko tipova beskorisnih collectablesa. Ne kazem da je to ovdje slucaj, al onda se moze i ne znam za Dragon Age Inquisition reci da je "prepun" aktivnosti a zapravo je filler govno dosadno izvan glavne price.

 Tako je meni bilo sa Ghostom.Mislio sam da je uber dobra igra,na kraju sam skoro zaspao igrajuci ju 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Minneyar kaže...
dani20 kaže...

Main quest,side quests,order of the ancients,Viking for hire Contracts,raiding,Ravensthorpe upgrading.
Dalje neznam ako ce biti jos aktivnosti,stvarno previse repetitivno 
Oni koji se zale na combat apsolutno pojma nemaju kako ukomponirat skill tree u borbu.

 U svakom generickom open world naslovu ima barem toliko "aktivnosti" - ako to mozemo nazvat aktivnosti posto se obicno radi o paint the map sranju i dovoljno je napravit jedan od svakog s obzirom da je sve dalje isto. Plus nekoliko tipova beskorisnih collectablesa. Ne kazem da je to ovdje slucaj, al onda se moze i ne znam za Dragon Age Inquisition reci da je "prepun" aktivnosti a zapravo je filler govno dosadno izvan glavne price.

 

često generičke open world igre imaju masu svkakavih repetativnih aktivnosti koje vrlo brzo dosade, ali ovdje to jednostavno nije slučaj, barem meni

 

igra je baš "mesnata", to mi je najbolji opis ukratko, more meat less fat, sve mi je odlično raditi. Kad zapušem u rog a moja ekipa krene klat i pljačkat i palit osjećaj je baš vikinški :). Pronaći novi wealth je nešto predobro. Jučer sam pomagao nekoj kolegici iz Danske da vrati grad koji je izgubila, kad smo se počeli boriti krenula je baš neka vikinška pjesma, osjećaj je kao da sam u filmu.

 

jedino recimo imam "zamjerku" na neke detalje, evo tipa uđemo u neku crkvu i otvorimo zlatni kovčeg a unutra te namirnice i nekakvi alati, malo mi je blesavo da je to u crkvi u nekim kovčezima, možda su to mogli malo drugačije izvesti. Mislim nije to ništa posebno, više ni ne razmišljam o tome, ali eto malo je izlgedalo bezveze na prvu

15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Minneyar kaže...
dani20 kaže...

Main quest,side quests,order of the ancients,Viking for hire Contracts,raiding,Ravensthorpe upgrading.
Dalje neznam ako ce biti jos aktivnosti,stvarno previse repetitivno 
Oni koji se zale na combat apsolutno pojma nemaju kako ukomponirat skill tree u borbu.

 U svakom generickom open world naslovu ima barem toliko "aktivnosti" - ako to mozemo nazvat aktivnosti posto se obicno radi o paint the map sranju i dovoljno je napravit jedan od svakog s obzirom da je sve dalje isto. Plus nekoliko tipova beskorisnih collectablesa. Ne kazem da je to ovdje slucaj, al onda se moze i ne znam za Dragon Age Inquisition reci da je "prepun" aktivnosti a zapravo je filler govno dosadno izvan glavne price.

 

često generičke open world igre imaju masu svkakavih repetativnih aktivnosti koje vrlo brzo dosade, ali ovdje to jednostavno nije slučaj, barem meni

 

igra je baš "mesnata", to mi je najbolji opis ukratko, more meat less fat, sve mi je odlično raditi. Kad zapušem u rog a moja ekipa krene klat i pljačkat i palit osjećaj je baš vikinški :). Pronaći novi wealth je nešto predobro. Jučer sam pomagao nekoj kolegici iz Danske da vrati grad koji je izgubila, kad smo se počeli boriti krenula je baš neka vikinška pjesma, osjećaj je kao da sam u filmu.

 

jedino recimo imam "zamjerku" na neke detalje, evo tipa uđemo u neku crkvu i otvorimo zlatni kovčeg a unutra te namirnice i nekakvi alati, malo mi je blesavo da je to u crkvi u nekim kovčezima, možda su to mogli malo drugačije izvesti. Mislim nije to ništa posebno, više ni ne razmišljam o tome, ali eto malo je izlgedalo bezveze na prvu

 

Slažem se. Pogotovo ako si gledao Vikings seriju, ova igra mi je dosad najbolji prikaz nečeg takvog.

Sad sam na 15h, i do sad mi je igra vrh. Preko Uplay+ najbolje uloženih 15€.

 

Naravno da će biti repetitivna, niti ne očekujem ništa drugo od igre. Poanta svake igre je da imaš repetitivne mehanike od početaka svih igara ikad.

Treba ubiti svih n Order membera, odigrat sve misije, pobit svakog tko te napadne, levelirat lika i selo... ne vidim niti jedan način kako bi se to napravilo bez repetitivnosti.

A lootchestovi u openworldu su tu da malo istražuješ, inače većina od nas ne bi ni istraživala van storya jer bi mislio da ne treba, ili tamo nema ničeg (pa zašto bi gubio vrijeme tražeći neku špilju pod zemljom, osim ako nisi slučajno naletio na nju). Tako mi je bilo i u RDR2, sve što mi nije bilo na mapi nisam ni obilazio jer mi se nije dalo brate, jedva sam čekao završiti priču.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
doktor1 kaže...
haydara kaže...

Ako vam se bas jako igra uzmite na uplay+ pa se izgustajte u mjesec dana. Prica je rastegnuta i dosadna, likovi zaboravljivi, combat jako repetativan sa jednom animacijom za svaki tip oruzja... Geara nema, dobis ga svake prjestupne...

Po meni nakon prvih 10 do 20 sati pocetnog wow efekta pocinjete uvidat sve nedostake, be warned boys.

Likovi su mi super, borba bolja nego u prijašnja dva nastavka, drugačiji pristup opremi naspram iritantnih milion random oružja u Odiseji koje mjenjaš svaki trenutak...

 

Vidiš; jednostavno, svatko ima svoje mišljenje tako da nema potrebe "pametan" komentar stavljat kao da si jedini u pravu.

 Stvarno? Zanimljivo mi je da čujem da su ti dobri sporedni likovi, zato što sam imao prilike da čujem slično onome što je napisao haydara: da postoji veliki broj kao interesantnih likova koji se pojave u nekom questu, no taj quest uglavnom nema značaj za ukupnu priču, a NPC se pojavi tu i nikad više i onda se vremenom mahom utapaju u more "epizodnih" likova koji ne ostaju u jasnom sećanju, a da sve skupa vremenom postaje zamorno.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Nakon sto odgledas Vikinge i/ili The Last Kingdom i jednostavno zelis uronit u taj svijet,tada ti je svaki lik iz igre zanimljiv.
Jer poznas likove,imena,njihove karaktere i zelis vidjet kako ih je igra docarala.Pretpostavljam da netko kome likovi nisu zanimljivi
nije gledao te serije,jer tesko mi je vjerovat suprotno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ma ja često samo stanem i divim se krajoliku . Na 55 sati sam ni traga od dosade, jedva čekam svaki dan da upalim igru i da je igram. 

 

 

Image

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...

Slažem se. Pogotovo ako si gledao Vikings seriju, ova igra mi je dosad najbolji prikaz nečeg takvog.

Sad sam na 15h, i do sad mi je igra vrh. Preko Uplay+ najbolje uloženih 15€.

 

Naravno da će biti repetitivna, niti ne očekujem ništa drugo od igre. Poanta svake igre je da imaš repetitivne mehanike od početaka svih igara ikad.

Treba ubiti svih n Order membera, odigrat sve misije, pobit svakog tko te napadne, levelirat lika i selo... ne vidim niti jedan način kako bi se to napravilo bez repetitivnosti.

A lootchestovi u openworldu su tu da malo istražuješ, inače većina od nas ne bi ni istraživala van storya jer bi mislio da ne treba, ili tamo nema ničeg (pa zašto bi gubio vrijeme tražeći neku špilju pod zemljom, osim ako nisi slučajno naletio na nju). Tako mi je bilo i u RDR2, sve što mi nije bilo na mapi nisam ni obilazio jer mi se nije dalo brate, jedva sam čekao završiti priču.

 Jedna od ideja kako učiniti igru manje repetitivnom je - staviti manje misija. Glavna žalba na prvu AC igru su bili side questovi koji suštinski nemaju veze ni sa čim (tj sa glavnom pričom), a nezaobilazni su. AC2 je zbog napretka na tom polju jako hvaljena, a suštinski je samo side questove učinila opcionim. U Odyssey-u i, koliko vidim, Valhalli imamo suprotno - 80% igre se sastoji od repetitivnih side questova koji su opet obavezni, jer se na svakih n tih questova "umilostivi" neki NPC čime se glavna priča pomeri za zericu. Mislim da su tu dizajneri odlutali u pogrešnom pravcu. Suštinski glavna priča Valhalle, ako sam dobro razumeo, funkcioniše po principu "pokori redom sve teritorije jednim beskrajnim grindom, a ja ću ti zauzvrat usput ispričati priču".

 

Bolja varijanta bi bila odvojiti barem deo tog grinda od glavne priče (učiniti ga opcionim), a ostatak barem delom malo bolje povezati sa glavnom pričom, umesto da se gotovo isključivo radi o gomili "fetch questova" kojima se jednokratno pridobija za saradnju neki epizodni lik, koji nam na kraju zapravo samo otkrije gde treba otići i za koga odraditi sledećih 5 sati grinda (ok je da ima i toga, ali ne da to čini 80% igre).

 

Kada bi igrač bio manje opterećen obimom igre i silnim grindom, možda ne bi dolazio u situaciju da se mora terati da istraži otvoreni svet oko sebe. Citiraću tvoju poslednju rečenicu: "Tako mi je bilo i u RDR2, sve što mi nije bilo na mapi nisam ni obilazio jer mi se nije dalo brate, jedva sam čekao završiti priču." - ovo je indikator da su dizajneri igre negde pogrešili i da se igra pretvorila u zamoran posao.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 12:19 (Ivan(4)).
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Side questovi u Valhalli nemaju veze sa main questom niti su obavezni za daljnji napredak price.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

AC2 je assasins creed Story driven game,AC Valhalla je open world rpg Viking game.
Iako nose isto ime nove ac igre se nemogu usporedjivat sa starima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Zašto onda nose isto ime?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Znas kako bi Todd Howard rekao? 
´It just works´  

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice