Assassin's Creed Syndicate

poruka: 137
|
čitano: 25.066
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Assassin's Creed Syndicate

Vidim da je svima, barem javno, splasnuo entuzijazam za ovaj serijal, jer je igra danas izašla za konzole, a do PC verzije nas deli manje od mesec dana, a teme još nema. Izašli su i prvi reviewovi konzolaške verzije, pa se možda stvari promene:

 

Kotaku

GameSpot

IGN

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Ivan(4) kaže...

Vidim da je svima, barem javno, splasnuo entuzijazam za ovaj serijal, jer je igra danas izašla za konzole, a do PC verzije nas deli manje od mesec dana, a teme još nema. Izašli su i prvi reviewovi konzolaške verzije, pa se možda stvari promene:

 Tema

16 godina
online
Assassin's Creed Syndicate

Hvala. Ta tema je mrtva već 4 meseca, a i sadrži pogrešan naziv igre u naslovu, pa je nisam pronašao. Neka modovi čine što misle da treba. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 11:50 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Slazem se bolje ovdje onda.

Evo video di pokazuje sto je zrtvovano za bolje perfomanse,population density smanjen negdje 100 %,takoder neke napredne graficke opcije nema itd.

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

   Nikada nisam bio pretjerani ljubitelj serijala, ali sam iz dosade skinuo Unity, poceo igrati i presao igru. Igrao sam Unity nakon svih patcheva kada su sredili igru i mogu reci da me vrlo vrlo ugodno iznenadila igra, cistih 9/10. Prica solidna, likovi dobri/uvjerljivi, Paris uvjerljiv i pun detalja, zanimljiv razovoj lika, dosta zabavnih misija sa raznim nacinima kako ih preci...

 

   Syndicate cu zato definitivno odigrati, imam malo veca ocekivanja, ali po onome sto vidim cini mi se da ce ih igra ispuniti.

Why should you be afraid to die? Your soul has been dead for a long long time.
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Assassin's Creed Syndicate

Di su sistemski zahtjevi?Manje od mjesec dana je ostalo,a oni jos nisu ni rijeci rekli o PC portu.Joj,joj opet oni nesto kuhaju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Assassin's Creed Syndicate

Hvala za video. Ovo je nastavak sa najmanjom "gustinom naseljenosti" u celom serijalu.  Izostanak enterijera je veliko neprojatno iznenađenje. U prvim nastavcima su upadljivo nedostajali, no iz igre u igru se njihov broj povećavao dok najzad nismo došli dotle da oni nisu ograničeni samo na specijalne lokacije, što je činilo svet u igri znatno uverljivijim. I sad sve kroz prozor. A to su stvari koje utiču i na gameplay, pa samim tim poslednje što je trebalo seći, ako se žele bolje performanse. Bolno je koliko brzo su nove konzole brzo postale kočnica igrama, no to je bilo i za očekivati čim su objavljene specifikacije.

 

Treća updaljiva stvar je da su teksture i dalje nikakve. To je bio slučaj i sa Unityjem, ali ne znam kako ne uspevaju da naguraju bolje od toga, a imaju toliki RAM u novim konzolama?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Ja neznam sto Ubisoft misli, ali grafika nije na razini Unitya, teksture bi mogle biti bolje, vjerojatno se Ubisoftu neda optimizirat engine za nove konzole kako spada. Pa pogledajte tko je igrao Battlefront, snijeg je bio nevjerojatan, kamenje je izgledalo potpuno realno, eksplozije su bile nevjerojatne. A tek kako je broj likova pao, sa možda 5000-6000 na ulicama Pariza a ovdje grad izgleda prazno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
JozoBozo121 kaže...

Ja neznam sto Ubisoft misli, ali grafika nije na razini Unitya, teksture bi mogle biti bolje, vjerojatno se Ubisoftu neda optimizirat engine za nove konzole kako spada. Pa pogledajte tko je igrao Battlefront, snijeg je bio nevjerojatan, kamenje je izgledalo potpuno realno, eksplozije su bile nevjerojatne. A tek kako je broj likova pao, sa možda 5000-6000 na ulicama Pariza a ovdje grad izgleda prazno.

 Pa posve logično. U Unityu je radnja bila smještena u vrijeme Francuske Revolucije, znači ljudi su masovno prosvjedovali po ulicama, dok je Syndicate smješten u vrijeme Industrijske Revolucije, koja se ipak odvija iza scene.

15 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
ReverseFlash kaže...
JozoBozo121 kaže...

Ja neznam sto Ubisoft misli, ali grafika nije na razini Unitya, teksture bi mogle biti bolje, vjerojatno se Ubisoftu neda optimizirat engine za nove konzole kako spada. Pa pogledajte tko je igrao Battlefront, snijeg je bio nevjerojatan, kamenje je izgledalo potpuno realno, eksplozije su bile nevjerojatne. A tek kako je broj likova pao, sa možda 5000-6000 na ulicama Pariza a ovdje grad izgleda prazno.

 Pa posve logično. U Unityu je radnja bila smještena u vrijeme Francuske Revolucije, znači ljudi su masovno prosvjedovali po ulicama, dok je Syndicate smješten u vrijeme Industrijske Revolucije, koja se ipak odvija iza scene.

 Valjda bi trebalo biti vice-versa,veci rast populacije zbog napretka u industriji i lakse povezivosti,napredak medicine itd.

10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
JozoBozo121 kaže...

Ja neznam sto Ubisoft misli, ali grafika nije na razini Unitya, teksture bi mogle biti bolje, vjerojatno se Ubisoftu neda optimizirat engine za nove konzole kako spada. Pa pogledajte tko je igrao Battlefront, snijeg je bio nevjerojatan, kamenje je izgledalo potpuno realno, eksplozije su bile nevjerojatne. A tek kako je broj likova pao, sa možda 5000-6000 na ulicama Pariza a ovdje grad izgleda prazno.

 Meni grafika izgleda jednako dobra, iako mi se cini da ce na koncu bit mozda i bolja kad igra krene.

Jedno je sudid grafiku prema youtubeu a drugo prema vlastitom iskustvu kad dignes sve postavke na max i 1080p Ultra.

16 godina
online
Assassin's Creed Syndicate

Igra je krenula na konzolama, poređenje je PS4 vs PS4. PC će možda izgledati malo bolje, tj sigurno će imati bolje teksture, ali dalje od toga ne očekujem. Unity je na PC-ju trebalo da ima teselaciju i šta sve ne (zvanično je tako reklamiran) i čak je i nakon izlaska pričano "Biće, biće..." i ništa, tako da ne očekujem ništa specijalno. 

 

Prema ovom klipu, čini se da Syndicate ima realističniju smenu dana i noći (mada mi se čini da je, barem na PC-ju, i Unity imao normalne cikluse dana i noći). Ostalo je vrlo slično, jedino što ukidanje enterijera znatno umanjuje realističnost sveta i jednu dimenziju gameplaya i što je corwd density u nekim scenama sramotno nizak, dok je u istorijskom Londonu viktorijanskog doba itekako bila gužva: 

još slika

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 2:08 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Ivan(4) kaže...

Igra je krenula na konzolama, poređenje je PS4 vs PS4. PC će možda izgledati malo bolje, tj sigurno će imati bolje teksture, ali dalje od toga ne očekujem. Unity je na PC-ju trebalo da ima teselaciju i šta sve ne (zvanično je tako reklamiran) i čak je i nakon izlaska pričano "Biće, biće..." i ništa, tako da ne očekujem ništa specijalno. 

 

Prema ovom klipu, čini se da Syndicate ima realističniju smenu dana i noći (mada mi se čini da je, barem na PC-ju, i Unity imao normalne cikluse dana i noći). Ostalo je vrlo slično, jedino što ukidanje enterijera znatno umanjuje realističnost sveta i jednu dimenziju gameplaya i što je corwd density u nekim scenama sramotno nizak, dok je u istorijskom Londonu viktorijanskog doba itekako bila gužva: još slika

 Šta ti je to "enterijer"? Imaš interijer i eksterijer.......ne postoji "enterijer"

 

Ako misliš valjda na interijer tj unutrašnjost, vidio sam masu interijera u klipovima dosad....tako da neznam o čemu pričaš kad kažeš da ne postoji. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 13:18 (ReverseFlash).
15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Vidio sam u cutscenama i glavnim misijama,ali ovako u free roam nema,lijepo ti je video pokazao da ih nema uopce i ti opet pametujes 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
doky01akablava kaže...

Vidio sam u cutscenama i glavnim misijama,ali ovako u free roam nema,lijepo ti je video pokazao da ih nema uopce i ti opet pametujes 

 Hahah pa kog zanima u free roamu? Šta ima uopće zanimljivo u free roamu? Jedino bitno i jest da ima kad su misije, a to je 95 % igranja. Ne budalesaj.

11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

 

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Oprosti ali bez obzira na to, Pariz je u tom vremenskom razdoblju imao 2 milijuna stanovnika, a London u ovom ima 3.5 milijuna. A na ulicama je zasigurno 50% manje ljudi sto sam vidio po Youtubeu. Pogledaj tamo u Unityu na dva otoka i dijelovima uz obalu, mislim na ulice ne na prosvjede ljudi. To je lako popraviti za Ubisoft, ali ono sto me zanima je to da su popravili priču. Ali također bi cijenio da ne skaču sa lokacije na lokaciju nego ostanu kao u Italiji na primjer. To je bilo ono sto je učinilo AC2 tako nevjerojatno dobrim, lik se opisivao, pričana je njegova cijela životna priča i to je dalo neku cjelovitost u dvije igre a treća je bila isto vrlo dobra(Revelations).

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 22:09 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
ReverseFlash kaže...
doky01akablava kaže...

Vidio sam u cutscenama i glavnim misijama,ali ovako u free roam nema,lijepo ti je video pokazao da ih nema uopce i ti opet pametujes 

 Hahah pa kog zanima u free roamu? Šta ima uopće zanimljivo u free roamu? Jedino bitno i jest da ima kad su misije, a to je 95 % igranja. Ne budalesaj.

 Ajde ne lupaj ti gluposti,nemam namjeru se upustati u rasprave sa tobom,ako ti logika kiksa shvatio bi onda da nema zatvorenih prostora tj.interijera ni u main story misijama jer na videu fino pokazuju da ih nema.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
JozoBozo121 kaže...

Oprosti ali bez obzira na to, Pariz je u tom vremenskom razdoblju imao 2 milijuna stanovnika, a London u ovom ima 3.5 milijuna. A na ulicama je zasigurno 50% manje ljudi sto sam vidio po Youtubeu. Pogledaj tamo u Unityu na dva otoka i dijelovima uz obalu, mislim na ulice ne na prosvjede ljudi. To je lako popraviti za Ubisoft, ali ono sto me zanima je to da su popravili priču. Ali također bi cijenio da ne skaču sa lokacije na lokaciju nego ostanu kao u Italiji na primjer. To je bilo ono sto je učinilo AC2 tako nevjerojatno dobrim, lik se opisivao, pričana je njegova cijela životna priča i to je dalo neku cjelovitost u dvije igre a treća je bila isto vrlo dobra(Revelations).

 Pa to je napravljeno jer očito nisu očekivali uspješnost Ezia i njegove priče, tj toliku popularnost kod publike, samim time nisu mogli automatski propustiti priliku za još kojim nastavkom s tim protagonistom u glavnoj ulozi. Mišljenja sam da nikada nisu namjeravali izdati Brotherhood i Revelations, ali isto tako Brotherhood i Revelations nisu mogli nazvati AC3 i AC4. Brotherhood je po meni najbolji AC iz čitave franšize. Naravno da su Unity i Syndicate grafički najbolji, ali i pričom najslabiji (još moram igrati Syndicate ali koliko čujem nije neko veliko poboljšanje naspram priče u Unity). Ja osobno bih volio da se vrate u vrijeme starog egipta i te epohe.....taj setting bi bio odličan.

11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Prve dvije misije se odvijaju prvo vani pa onda unutra.

Za free roam ne znam ima li interijera, ali to nema ni GTA. Možda bi to bilo malo previše zahtijevati od bilo koje igre u ovoj generaciji.

Igra izgleda dosta dobro, stilski mi vuče na Order 1886, al naravno malo grafički slabiji.

Odigrao sam samo prve dvije misije i opći dojam mi je da je ovo jako dobra AC igra. Krasan grafički stil, jako fluidne kretnje i borba, te zgodan talent tree glavnih likova. Priča i motivi glavnih likova baš i nisu objašnjeni na početku , ali valjda će kasnije biti razrađeni.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2015 0:40 (DeniZg).
16 godina
online
Re: Assassin's Creed Syndicate
DeniZg kaže...

...

Za free roam ne znam ima li interijera, ali to nema ni GTA. Možda bi to bilo malo previše zahtijevati od bilo koje igre u ovoj generaciji.

... 

 Prethodni nastavak ih je imao, zato njihovo odsustvo sad toliko smeta. Svako malo bi se naišlo na poneka otvorena vrata, krčmu, gotovo svaka zgrada je imala barem poneki otvoren prozor: juri te straža, utrčiš u krčmu, popneš se na sprat, pa uz merdevine umakneš kroz krovni prozor ili balkon sa druge strane kuće... Nakon toga, baš je upadljivo kako su sledećem nastavku sva vrata i svi prozori na kućama zatvoreni. Mora da je zbog smoga, pošto se igra dešava u doba industrijske revolucije.  

 

No dobro, ostale stvari koje si napisao ohrabruju, pogotovo ako priča dobije neki lep smisao. Postoji li ikakva bitna present day komponenta, ili je to puklo?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2015 1:40 (Ivan(4)).
11 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

AC Unity je jedna od najljepsih igara danasnjice u ultra PC varijanti,ovaj novi AC je tehnicki izmasakriran do razine da vise djeluje kao kros gen remaster nego nextgen nastavak Unitya i to sve radi lova na 30 fps kod nextgen konzola.Ocekujem brdo vizualnih opcija u PC verziji i mogucnost podizanja tech dojma bar na razinu Unitya ako ne iznad.Ali interijere se nemoze nikako nadoknadit.....to je sve cijena ultraslabog AMD hardvera u nextgen konzolama....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Naravno da je to rezultat toga, ali neznam zasto je sony išao na ovu veličinu ps4. Mogli su lijepo ga povećati malo tako da bi hladnjak bio veći a samim time bi mogli podići takt procesora i grafičke. Naravno kod konzola je problem najmanji zajednički nazivnik a to je Xbox One koji ima mrvicu jači procesor ali je grafička zato slabija. Ali mislim da Ubisoft ima svoja prste i poznatu optimizaciju u cijeloj ovoj priči.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
MEGATAMA kaže...

AC Unity je jedna od najljepsih igara danasnjice u ultra PC varijanti,ovaj novi AC je tehnicki izmasakriran do razine da vise djeluje kao kros gen remaster nego nextgen nastavak Unitya i to sve radi lova na 30 fps kod nextgen konzola.Ocekujem brdo vizualnih opcija u PC verziji i mogucnost podizanja tech dojma bar na razinu Unitya ako ne iznad.Ali interijere se nemoze nikako nadoknadit.....to je sve cijena ultraslabog AMD hardvera u nextgen konzolama....

 O čem baljezgaš? Isti engine koji koristi Unity

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
ReverseFlash kaže...
MEGATAMA kaže...

AC Unity je jedna od najljepsih igara danasnjice u ultra PC varijanti,ovaj novi AC je tehnicki izmasakriran do razine da vise djeluje kao kros gen remaster nego nextgen nastavak Unitya i to sve radi lova na 30 fps kod nextgen konzola.Ocekujem brdo vizualnih opcija u PC verziji i mogucnost podizanja tech dojma bar na razinu Unitya ako ne iznad.Ali interijere se nemoze nikako nadoknadit.....to je sve cijena ultraslabog AMD hardvera u nextgen konzolama....

 O čem baljezgaš? Isti engine koji koristi Unity

 Valjda ti je jasno da isti engine u dvije različite igre nužno ne znači istu grafičku kvalitetu.

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
ReverseFlash kaže...

 O čem baljezgaš? Isti engine koji koristi Unity

 Znači ako igre koriste isti engine ona izgledaju jedanko dobro?

 

Ova igra je šamar logici! Novija igra sa manje naprednim techom iz istog studija; drastično manja populacija, (ajde nije neka revolucija i Unity je malo pretjero po tom pitanju, ali iz jedne krajnosti odlaze u drugu te sada sve izgleda pusto) izbacivanje drop shadows od oblaka koji postoji još od dvojke, ali eto sada se više nema snage za takve efekte, izbacivanje interijera kojih je AC: Unity bio prepun, navodno potpuno izbacivanje global illuminationa radi kojeg su interijeri izlgedali fantastično; za razliku od npr Witchera 3; evo primjer gdje se je pojavio bug te bi se isključila GI opcija, užasan ambient occlusion koji daje taj plosnati izgled itd...

Zahvaljujući fantastičnom osvljetljenju i ambient oclusionu eksterijeri su izgledali fantastično!

 

I nema smisla branit Ubisoft!

"Pa vidiš da je igra štekala i normalno da će osakatit da radi bolje"

NE!

Neka prestaju biti pohlepna gamad i svakih deset mjeseci izbacivat novu Assassins Creed igru! Skoro sam siguran da je Unity bio dovršen i izdan nešto kasnije nebi imao takve tehničke probleme! Tu je jedino pohlepa kriva i ništa drugo!

Jer naravno da će nakon izlaska igre sve resurse brže bolje usmjerit na novi naslov čiji traielr moraju predstavit za deset dana od izlaska prethodnika, a nekolicina će pokušavat sa zakrpama popravit stvar koliko se da!

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2015 13:05 (doktor1).
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
doktor1 kaže...

Neka prestaju biti pohlepna gamad i svakih deset mjeseci izbacivat novu Assassins Creed igru! Skoro sam siguran da je Unity bio dovršen i izdan nešto kasnije nebi imao takve tehničke probleme! Tu je jedino pohlepa kriva i ništa drugo!

 Pa šta nisu krive konzole? 

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Naravno da jesu radi slabog 900p hardvera, ali naspram pohlepe Ubisofta to je ništa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Ok, Hardware je mogao biti jači i tu se slažem ali onda nebi imali 400$ konzolu nego vise. Ali mislim da Ubisoft ima premalo ljudi koji optimiziraju engine za konzole jer ima jedinstven Hardware, ne kao na PC da ima milijun kombinacija. Ubisoft je mogao iskoristiti Async shadere pa izvuci jos malo iz hardwarea, a Async shadere koriste i Thief i Battlefield 4 na PS4. Ubisoft je na tome škrt i upravo u tom grmu lezi zec ;) jer mogu umjetnici i dizajneri napraviti čuda ali ako nema programera teško da ce se to sve lijepo vrtite zajedno.

 

Hardware je dosta za 1080p ali optimizacija je nedovoljna, očito se jezgre procesora ne iskorištavaju jednoliko pa dolazi do velikih problema.

 

EDIT: Jel ima neko da je igrao igru jer mi tu samo teoriju neku baljezgamo a nitko nije rekao kako igra stoji sa mdoern day pričom, ima li je jer su rekli da ce biti, kako vam se čini priča naspram Unity i pogotovo Ezio storylinea?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2015 17:34 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice