Arma2 Operation Arrowhead

poruka: 150
|
čitano: 38.154
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Evo najavljena je expanzija za Armu 2 te se očekuje slijedeće godine

više informacija na

http://www.hcl.hr/vijesti-najavljena-arma-2-ekspanzija-operation-arrowhead-3511-27.html

po meni izgleda odlicno samo da nebude bugova

http://www.youtube.com/watch?v=ui3xQeR1Pt4
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2009 19:52 (TopForumaš).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

Ma dokle god je ArmA/OFP ekspanzija, nemre ti biti dosadno!!! :D

Filip
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

pa da ja jedva čekam

http://www.youtube.com/watch?v=ui3xQeR1Pt4
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

zar niko ga ne interesira ova igra?

http://www.youtube.com/watch?v=ui3xQeR1Pt4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Eto ja jos igram Armu 2 pa ima taman vremena...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Ja sam kupio svaki addon/ekspanziju za originalni OFP i ArmA-u i sa užitkom sa ih igrao i nisam požalio tih novaca, jer piratsku verziju nemreš patchirat, a bez najnovijeg patcha-nema addonova(Cro army addon, helikopteri, avioni itd.)...

Filip
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead
ARMA 2 je užas !! Ak za taj nastavak ne naprave da optimizacija i grafika izgleda kao u OP DR 2, netrebaju ga niti radit. I da nema tolka hrpa BUG-ova.
Moj PC  
3 4 hvala 0
14 godina
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Ne spada baš pod "Arrowhead", pa isprika autoru teme, ali vidim da ima potencijalnih fajtera.

 

Ako ima zainteresiranih za hrvatski ArmA2 klan ("Mrcine"), javite mi se na mail. Za sada nas je 23-je i napucavamo se svaki dan na našem serveru (22 slota)! Kada nemamo treninge dostupan je svima (public - bez passworda)! Ukucahze u filter servera pod "name" *nob i roštiljajte sa nama.

Uvjet je da ste stariji od 16 god., spremni na timski rad i fajt i naravno, da imate original igru! Team killeri, bolje je da se sami zbanirate jer za takve koje uhvatimo pripremili smo ritualno rezanje drugog po redu najgibljivijeg muškog mišića!

 

Novopridošlima (regrutima), poklanjamo besplatno korištenje servera!Namigiva

Jedna od ekipa, prije pokreta u akciju ("Mrcine" - ArmA2) Jedna od ekipa, prije pokreta u akciju ("Mrcine" - ArmA2)
-Mrcina u duši-
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2009 7:35 (Mrljavi).
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Jedva čekam!

If you were my husband I'd give you poison; If you were my wife I'd drink it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

ja se isto nadam da ce popraviti bugove i da dalje zadrže onaj izvorni realizam

Najnovija fora u 2r. srednje:Gle kak si MOKER!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

igra ko još armu?

ich liebe cod...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Nas 23-je na našem serveru (22 slota) ;-)
www.mrcine.org
Jedini hrvatski ArmA2 klan!
15 godina
protjeran
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Vidim da je jako jeftina (đabe praktički) ... jel bi išla kolko tolko dobro na Athlonu 7750 BE, i HD 4850 te 4gb ram.?

 

Znam Sys Req. za igru, al to mi nikaj ne govori, jer sam primijetio da se svi žale na "optmiziranost" ...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Gamer71 kaže...

igra ko još armu?

 Nas 23-je na našem serveru (22 slota)! Jedini hrvatski ArmA2 server! Izlanuo se

 

Regrutiramo samo ozbiljne igrače spremne na team-play.

BTW, ne igramo CTF mod! Tek toliko da se zna!Cool

 

Jedini hrvatski ArmA2 klan!
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
doxy kaže...

Vidim da je jako jeftina (đabe praktički) ... jel bi išla kolko tolko dobro na Athlonu 7750 BE, i HD 4850 te 4gb ram.?

 

Znam Sys Req. za igru, al to mi nikaj ne govori, jer sam primijetio da se svi žale na "optmiziranost" ...

ja sam sa 4850 dobro ju guro isla je hmm negdje 70/100 sto se tice grafike

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

Ne znam, osobno, razocarao sam se u ARMA u pogledu igrivosti. Post processing i onaj ocajni blur nisam mogao prozvakati, skorog izgubih vid te dobih vrtoglavicu dok su oci pokusavale izostrit sliku prilikom kretanja, iskljucivanjem te opcije se pak gube i glow effekti - ne znam sto su zeljeli postici s tim.

Inace sam veliki fan prethodnih Op Flashpoint i ARMA serijala ali ovo naprosto nisam mogao svariti.

 

Igra je znala "zatrzivati" u urbanim dijelovima mape, priroda je OK ali ako se radnja odvija u gradu frame rate se dosta spustao  (vec treca misija ako se ne varam), jos kad dodamo blur - pakao za oci. :( - konfa je navedena u profilu, detalji su bili gledano overall opcija kombinirano na Very High i High (nisam postigao zadovoljavajuci omjer, na nizem nisam htio igrati). 

 

Ukupni dojam glede same igrivosti - uninstall.

 

 

From dying heaven To living hell
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2009 11:52 (PureEntity).
16 godina
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Ma postprocessing odmah na off, ne gubi se nista od efekata, cak stovise, bolje se vide detalji. To mi nikada nije bilo jasno, neovisno o igri - ajmo napravit ultra detaljne modele s kristalnim teksturama i vidljivosti od 10 km i onda sve skupa zamutit da se uopce ne vidi! Yes, to ce biti dobro! Cak nije ni izlika za dobivanje boljih performansi; igra bolje radi bez blura.

 

A glow mi nikada nije bio dobar efekt, pocevsi tamo od Obliviona. Kamen svijetli, drvo svijetli, mac na suncu ISIJAVA (kao Glamdring dok orci dolaze, heh) itd...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead
Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

odlicno izgleda al sam se poco smijat kad sam vidio da na 1:18 fali pilot u helicu

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Kolko obična ARMA II košta u našim dućanima ??

JA sam imao piratsku verziju i bilo mi je užasno igrat, jer nisam mogao patchirat igru. Daj mi recite, dal se isplati sad kupit org. ??? Stvarno volim i OF i ARMA serijale. JEl igra išta bolja nakon tih patcheva ??

 

JEl potrebna ARMA II za igrat AA2 OA ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Tsar kaže...

 

 

JEl potrebna ARMA II za igrat AA2 OA ??

Ne. Operation Arrowhead je stand-alone.

Those who believe in telekinetics, raise my hand.
15 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

Na piratsku ArmA II ne mogu stavit patch?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
emerik kaže...

Na piratsku ArmA II ne mogu stavit patch?

Možeš, ali ti se ne isplati..

Za svaki novi patch moraš igru reinstaliravat. Radije kupiš original ArmA-u 2 negdje polovnu i ekspanziju pa deri.

Zaštita u ArmA-i 2 je prebrutalna: nakon pola sata igre gađaš kuću pogodiš neko drvo kilometar dalje, kad letiš avionom odjednom te sunce "udari" u glavu i ništa ne vidiš dok se ne skršiš, počinje te izbacivati iz igre, dolaze artefakti, polako se mutea zvuk itd. Čak nisam siguran jesu li probili FADE ArmA-e 2

Moj savjet: kupi polovnu sa njuškala ili ebaya i deri koliko hoćeš.

Ajd' biž' kućć'! :D
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

A kad točno izlazi AA2 OA ???

 

Vidio sam da je AA2 na game.co.uk 12 il 13 funti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
AlienWare1 kaže...
emerik kaže...

Na piratsku ArmA II ne mogu stavit patch?

Možeš, ali ti se ne isplati..

Za svaki novi patch moraš igru reinstaliravat. Radije kupiš original ArmA-u 2 negdje polovnu i ekspanziju pa deri.

Zaštita u ArmA-i 2 je prebrutalna: nakon pola sata igre gađaš kuću pogodiš neko drvo kilometar dalje, kad letiš avionom odjednom te sunce "udari" u glavu i ništa ne vidiš dok se ne skršiš, počinje te izbacivati iz igre, dolaze artefakti, polako se mutea zvuk itd. Čak nisam siguran jesu li probili FADE ArmA-e 2

Moj savjet: kupi polovnu sa njuškala ili ebaya i deri koliko hoćeš.

 Hvala,mogu npr. kupiti zajedno s prijateljem da instaliramo na 2 kompa s jednim Cd-keyem?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
emerik kaže...

 Hvala,mogu npr. kupiti zajedno s prijateljem da instaliramo na 2 kompa s jednim Cd-keyem?

Eee to ne znam..

Ajd' biž' kućć'! :D
16 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

OFP mi je bio najbolj  fps ikad.Nažalost ARMA,ARMA 2 nisam kupion zbog bugova i loše optimizacije.

Što se tiće grafike mogli bi je malo bolje osvježiti i sutav comandiranja poboljšati.

Ja se jako nadam da OA če biti bolje optimizirana i da će izaći sa što manje bugova.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Wolf88 kaže...

OFP mi je bio najbolj  fps ikad.Nažalost ARMA,ARMA 2 nisam kupion zbog bugova i loše optimizacije.

Što se tiće grafike mogli bi je malo bolje osvježiti i sutav comandiranja poboljšati.

Ja se jako nadam da OA če biti bolje optimizirana i da će izaći sa što manje bugova.

Ma OFP je bio kralj, igram ga i danas. Smijeh

Ajd' biž' kućć'! :D
15 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

mislim kupit arma2 definitivno...zanima me vaše mišljenje za arma1?kakva je?da li se isplati kupiti?nemojte mi govorit da čitam recenzije jer me ne zanimaju..što vi mislite?sorry što sam otišao OT...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice